Hoşgeldiniz!

kavga etmek

Kavgadan Sonra Sevişmek Daha Güzel Olur 00:42
Kavgadan Sonra Sevişmek Daha Güzel Olur 100.331 izlenme - 3 yıl önce 1989 Samim Değer filmi Lambada Gençlik Fırtınası'na ait bir sahnedir. Merih Akalın'ın haşin duygularıyla hareket ettiği anlar.
Survivor Taner'in Cezaevine Gönderilmesi 03:12
Survivor Taner'in Cezaevine Gönderilmesi 7.443 izlenme - 5 ay önce Survivor yarışmasından tanıdığımız uçuk kaçık hareketleri ile gündemde kalmayı başaran Taner Tolga Tarlacı karıştığı kavgada şikayet edildi. Daha öncede ufak çapta sabıka kaydı bulunan Tarlacı 35 gün Sincan cezaevinde yattı.
Polise Yumruk Atan Sürücünün Linç Edilmesi 02:09
Polise Yumruk Atan Sürücünün Linç Edilmesi 7.556 izlenme - 6 ay önce Şişli’de trafikte çıkan kavgayı ayırmak isteyen polis memuru sürücüden yumruk yedi. Polise yumruk atan sürücü vatandaşlar tarafından linç edildi. (İHA)
Rakiplerini Çil Yavrusu Gibi Dağıtan Hiperaktif Adam 00:45
Rakiplerini Çil Yavrusu Gibi Dağıtan Hiperaktif Adam 10.177 izlenme - 1 yıl önce Konu nedir bilmiyorum ama adam kendine o kadar çok güveniyor ki rakiplerini bir kaç saniyede bakın nasıl bertaraf ediyor.
Counter'da Tartıştığı Kişiyi Cafede Basmak 01:59
Counter'da Tartıştığı Kişiyi Cafede Basmak 19.233 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlarımız oyunda tartışmış etmiş, sonra basan kişi ''ver ulan adresini oraya gelcem'' demiş, ''o da senden korkan senin gibi olsun'' deyip açık adresi verince bamgümzbamm durumları felan
Kafası Güzel Adamların Güzel Kavgası 02:15
Kafası Güzel Adamların Güzel Kavgası 6.998 izlenme - 7 ay önce Hem döverim hem severim, hem döverim ama düşeni elinden tutup yardım ederim. İki sarhoş adam ayakta dahi duramazken nedenini bilmediğimiz bir nedenden dolayı kavga eder.
Kavga 01:29
Kavga 85.310 izlenme - 10 yıl önce Dövüş Sahnesi Dediğin Böyle Olur ))
Biber Gazlı Sopalı Trafik Kavgası 00:47
Biber Gazlı Sopalı Trafik Kavgası 2.741 izlenme - 5 ay önce Trafikte sinirler hat safhada. Emanetleri kapan araç sahipleri her ne kadar birbirlerine girmeseler de bir anlık kızgınlığın sonu daha kötü şeylere neden olabilirdi.
Kahveci Çırağına Pandik Atmak 01:37
Kahveci Çırağına Pandik Atmak 6.201 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Zeki Demirkubuz'un üstlendiği 2006 yapımı 'Kader' filminden bir sahne.
Kavgadan Sonra Sevişmek Daha Güzel Olur 00:42
Kavgadan Sonra Sevişmek Daha Güzel Olur 5.082 izlenme - 2 yıl önce 1989 Samim Değer filmi Lambada Gençlik Fırtınası'na ait bir sahnedir. Merih Akalın'ın haşin duygularıyla hareket ettiği anlar.
Kaçak'ta İzleyiciyi Şoke Eden Sahne! 02:23
Kaçak'ta İzleyiciyi Şoke Eden Sahne! 10.174 izlenme - 4 yıl önce Kaçak dizisinde Gürkan Uygun’un kavga ettiği adamın suratına ütü bastığı sahne sosyal medyada yankı uyandırdı. Kaçak dizisinin dünkü bölümünde Gürkan Uygun'un canlandırdığı Serhat Hakeri karakterinin, bir sahnede kavga ettiği adamın suratına ütü basması izleyicileri şaşkına çevirdi. SOSYAL MEDYADA YANKI BULDU Dizinin takipçileri Gürkan Uygun'un canlandırdığı Serhat Hakeri karakterini Kurtlar Vadisi'nin efsanevi karakteri Memati'ye benzetti. Sosyal medyada 'Acaba Memati geri mi dönüyor, Gürkan Uygun özüne döndü, Gürkan Uygun Memati'yi unutamıyor, Memati'yi özlemiştik ' yorumları yapıldı.
 Transeksüelle Dakikalarca Kavga Etmek 02:02
Transeksüelle Dakikalarca Kavga Etmek 2.554 izlenme - 3 yıl önce Kavganın gerekçesi trans ablanın taciz etmesiymiş, muhabirin hayal gücüne göre kavga biraz daha uzun sürseymiş rayların altında kalacaklarmış.
Kime Çektin Len O Hareketi - Her Şey Çok Güzel Olacak 01:41
Kime Çektin Len O Hareketi - Her Şey Çok Güzel Olacak 2.740 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın ilk sinema filmi olan 1998 yapımı 'Her Şey Çok Güzel Olacak' filminin giriş sahnesi.
Sebepsiz Kabadayılığın Sonu 02:06
Sebepsiz Kabadayılığın Sonu 1.349 izlenme - 3 yıl önce Gay olmaları yüzünden masum insanların üzerine gidip aşağılayıp vuran meksikalı bir "kabadayının" aynı ırktan temiz ve güzel bir insanın bir cevabı.. Gerçekten örnek olmalı herkese izliyoruz
Anlaşamayınca Kavga Eden Kediler 03:24
Anlaşamayınca Kavga Eden Kediler 2.469 izlenme - 3 yıl önce Kediler Anlaşamayınca Kavgaya Tutuştu.
Tekme Tokat Kavga Etmek 00:25
Tekme Tokat Kavga Etmek 3.356 izlenme - 4 yıl önce İngiltere'de çıkan kavgada görültü var tekme var ama birbirine vurabilen yok.
Ölümüne Kavga Edip Tokalaşarak Bitirmek 01:24
Ölümüne Kavga Edip Tokalaşarak Bitirmek 1.596 izlenme - 3 yıl önce Araç sürücüleri ölümüne kavgaya tutuşup, kavga bittikten tokalaştı... Bu ilginç görüntüleri izliyoruz.
Boks Torbasıyla Kavga Eden Koç 02:08
Boks Torbasıyla Kavga Eden Koç 797 izlenme - 3 yıl önce Boks Torbasıyla Kavga Eden Koç İnternetin fenomen olmuş videolarından derlenen video merkezi https://tr-tr.facebook.com/VidyocenterCom https://twitter.com/vidyocentercom Daha fazlası için sizleri www.vidyocenter.com web sitemize bekliyoruz Kanalımıza abone olmayı unutmayınız...
Kimin İçinden Van Damme Çıkacağı Belli Olmaz 00:33
Kimin İçinden Van Damme Çıkacağı Belli Olmaz 1.002 izlenme - 3 yıl önce Kavga isteyen adam karşısındaki adamın içinden bir Van Damme çıkacağını bilemezdi. Ama her şey için çok geç, sağlam şekilde dayağı yemiş oluyor.
Birbirini Parçalayarak Kavga Edip Kanka Olan Sarhoşlar 02:53
Birbirini Parçalayarak Kavga Edip Kanka Olan Sarhoşlar 156 izlenme - 5 ay önce ''Ben ne izledim ya'' diyebilirsiniz arkadaşlar. Fakat bu video en iyi dostlukların başlangıcının kavga olduğunu gösteriyor. Keyifli seyirler...
Ava Giderken Avlanan Zenci Adam 00:53
Ava Giderken Avlanan Zenci Adam 328 izlenme - 12 ay önce Elindeki sopaya güvenen bu zenci adam ava giderken avlanacağını nereden bilebilirdi ki.
 Antrenmanda Tekme Tokat Kavga Etmek 00:36
Antrenmanda Tekme Tokat Kavga Etmek 617 izlenme - 4 yıl önce Dinamo Kiev'in idmanında Frank Temile ve Dmitry Korkishko arasında çok büyük kavga çıktı. Bu kavgadan sonra iki futbolcunun da takımla ilişkisi kesildi.
Kavga Ettiği Kızın Üzerine Oturdu 00:51
Kavga Ettiği Kızın Üzerine Oturdu 554 izlenme - 3 yıl önce Sokak ortasında kavga eden iki genç kızdan biri düşürdüğü rakibinin üzerine oturdu.
Yürek Yemiş Kadınların Zenci Adama Atar Yapması 02:26
Yürek Yemiş Kadınların Zenci Adama Atar Yapması 665 izlenme - 2 yıl önce Efendim bir beyaz-siyah kavgası daha. Yine ülke Amerika Birleşik Devletleri. Nedeni belli olmayan bir sebepten siyah adama yüklenen kadınlar adeta yürek yemişçesine saldırıyorlar. Olanların şokuyla kendisini savunmaya çalışan elaman ise hiçbir şeyin farkında değil. Çok garip bir memleket vesselam. Nerede ne zaman ne olacağı belli değil. İzleyelim..
Babasıyla Kavga Eden 1 Aylık Bebek 01:19
Babasıyla Kavga Eden 1 Aylık Bebek 304 izlenme - 3 yıl önce küçük efe babasıyla kavga ediyor :)
Liseliler Gibi Kavga Eden Dayiların Müthiş Kavgası (Küfürlü) 01:37
Liseliler Gibi Kavga Eden Dayiların Müthiş Kavgası (Küfürlü) 249 izlenme - 3 yıl önce Liseliler Gibi Kavga Eden Dayilar'in Müthiş Kavgası (Küfürlü)
Sahilde grup halinde kavga etmek! 00:39
Sahilde grup halinde kavga etmek! 388 izlenme - 4 yıl önce Sahilde grup halinde kavga etmek!
Trafiğin Ortasında Yaya İle Kavga Etmek! 00:45
Trafiğin Ortasında Yaya İle Kavga Etmek! 409 izlenme - 4 yıl önce Father takes exception to driver and driver lands a solid shot Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kaza Sonrası Tekme Tokat Birbirine Giren AutoCros Sürücüleri 01:43
Kaza Sonrası Tekme Tokat Birbirine Giren AutoCros Sürücüleri 450 izlenme - 2 yıl önce XIII. Autocros O Castro 2014 yarışlarında yaşanan kaza sonrasında sürücüler birbirine girdiği anları izliyoruz. Olaya yol kenarında bulunan seyircilerinde dahil olduğu kavga bayağı büyümüş. Neyse ki olay fazla büyümeden son bulmuş. Yorum sizin, izleyelim..
Rüyada Kavga Etmek 01:46
Rüyada Kavga Etmek 248 izlenme - 3 yıl önce Rüyada Kavga Etmek ve yorumu