Hoşgeldiniz!

kavga etmek

Kavgadan Sonra Sevişmek Daha Güzel Olur 00:42
Kavgadan Sonra Sevişmek Daha Güzel Olur 109.489 izlenme - 4 yıl önce 1989 Samim Değer filmi Lambada Gençlik Fırtınası'na ait bir sahnedir. Merih Akalın'ın haşin duygularıyla hareket ettiği anlar.
Counter'da Tartıştığı Kişiyi Cafede Basmak 01:59
Counter'da Tartıştığı Kişiyi Cafede Basmak 19.420 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlarımız oyunda tartışmış etmiş, sonra basan kişi ''ver ulan adresini oraya gelcem'' demiş, ''o da senden korkan senin gibi olsun'' deyip açık adresi verince bamgümzbamm durumları felan
Kavga 01:29
Kavga 85.927 izlenme - 10 yıl önce Dövüş Sahnesi Dediğin Böyle Olur ))
Survivor Taner'in Cezaevine Gönderilmesi 03:12
Survivor Taner'in Cezaevine Gönderilmesi 8.127 izlenme - 1 yıl önce Survivor yarışmasından tanıdığımız uçuk kaçık hareketleri ile gündemde kalmayı başaran Taner Tolga Tarlacı karıştığı kavgada şikayet edildi. Daha öncede ufak çapta sabıka kaydı bulunan Tarlacı 35 gün Sincan cezaevinde yattı.
Rakiplerini Çil Yavrusu Gibi Dağıtan Hiperaktif Adam 00:45
Rakiplerini Çil Yavrusu Gibi Dağıtan Hiperaktif Adam 10.205 izlenme - 2 yıl önce Konu nedir bilmiyorum ama adam kendine o kadar çok güveniyor ki rakiplerini bir kaç saniyede bakın nasıl bertaraf ediyor.
Polise Yumruk Atan Sürücünün Linç Edilmesi 02:09
Polise Yumruk Atan Sürücünün Linç Edilmesi 8.248 izlenme - 1 yıl önce Şişli’de trafikte çıkan kavgayı ayırmak isteyen polis memuru sürücüden yumruk yedi. Polise yumruk atan sürücü vatandaşlar tarafından linç edildi. (İHA)
Kafası Güzel Adamların Güzel Kavgası 02:15
Kafası Güzel Adamların Güzel Kavgası 7.662 izlenme - 1 yıl önce Hem döverim hem severim, hem döverim ama düşeni elinden tutup yardım ederim. İki sarhoş adam ayakta dahi duramazken nedenini bilmediğimiz bir nedenden dolayı kavga eder.
Kavgadan Sonra Sevişmek Daha Güzel Olur 00:42
Kavgadan Sonra Sevişmek Daha Güzel Olur 8.890 izlenme - 3 yıl önce 1989 Samim Değer filmi Lambada Gençlik Fırtınası'na ait bir sahnedir. Merih Akalın'ın haşin duygularıyla hareket ettiği anlar.
Biber Gazlı Sopalı Trafik Kavgası 00:47
Biber Gazlı Sopalı Trafik Kavgası 2.831 izlenme - 1 yıl önce Trafikte sinirler hat safhada. Emanetleri kapan araç sahipleri her ne kadar birbirlerine girmeseler de bir anlık kızgınlığın sonu daha kötü şeylere neden olabilirdi.
Kaçak'ta İzleyiciyi Şoke Eden Sahne! 02:23
Kaçak'ta İzleyiciyi Şoke Eden Sahne! 10.328 izlenme - 4 yıl önce Kaçak dizisinde Gürkan Uygun’un kavga ettiği adamın suratına ütü bastığı sahne sosyal medyada yankı uyandırdı. Kaçak dizisinin dünkü bölümünde Gürkan Uygun'un canlandırdığı Serhat Hakeri karakterinin, bir sahnede kavga ettiği adamın suratına ütü basması izleyicileri şaşkına çevirdi. SOSYAL MEDYADA YANKI BULDU Dizinin takipçileri Gürkan Uygun'un canlandırdığı Serhat Hakeri karakterini Kurtlar Vadisi'nin efsanevi karakteri Memati'ye benzetti. Sosyal medyada 'Acaba Memati geri mi dönüyor, Gürkan Uygun özüne döndü, Gürkan Uygun Memati'yi unutamıyor, Memati'yi özlemiştik ' yorumları yapıldı.
Kahveci Çırağına Pandik Atmak 01:37
Kahveci Çırağına Pandik Atmak 6.325 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Zeki Demirkubuz'un üstlendiği 2006 yapımı 'Kader' filminden bir sahne.
 Transeksüelle Dakikalarca Kavga Etmek 02:02
Transeksüelle Dakikalarca Kavga Etmek 2.637 izlenme - 4 yıl önce Kavganın gerekçesi trans ablanın taciz etmesiymiş, muhabirin hayal gücüne göre kavga biraz daha uzun sürseymiş rayların altında kalacaklarmış.
Kime Çektin Len O Hareketi - Her Şey Çok Güzel Olacak 01:41
Kime Çektin Len O Hareketi - Her Şey Çok Güzel Olacak 2.805 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın ilk sinema filmi olan 1998 yapımı 'Her Şey Çok Güzel Olacak' filminin giriş sahnesi.
Sebepsiz Kabadayılığın Sonu 02:06
Sebepsiz Kabadayılığın Sonu 1.648 izlenme - 3 yıl önce Gay olmaları yüzünden masum insanların üzerine gidip aşağılayıp vuran meksikalı bir "kabadayının" aynı ırktan temiz ve güzel bir insanın bir cevabı.. Gerçekten örnek olmalı herkese izliyoruz
Anlaşamayınca Kavga Eden Kediler 03:24
Anlaşamayınca Kavga Eden Kediler 2.510 izlenme - 4 yıl önce Kediler Anlaşamayınca Kavgaya Tutuştu.
Tekme Tokat Kavga Etmek 00:25
Tekme Tokat Kavga Etmek 3.375 izlenme - 5 yıl önce İngiltere'de çıkan kavgada görültü var tekme var ama birbirine vurabilen yok.
Ölümüne Kavga Edip Tokalaşarak Bitirmek 01:24
Ölümüne Kavga Edip Tokalaşarak Bitirmek 1.613 izlenme - 4 yıl önce Araç sürücüleri ölümüne kavgaya tutuşup, kavga bittikten tokalaştı... Bu ilginç görüntüleri izliyoruz.
Birbirini Parçalayarak Kavga Edip Kanka Olan Sarhoşlar 02:53
Birbirini Parçalayarak Kavga Edip Kanka Olan Sarhoşlar 597 izlenme - 1 yıl önce ''Ben ne izledim ya'' diyebilirsiniz arkadaşlar. Fakat bu video en iyi dostlukların başlangıcının kavga olduğunu gösteriyor. Keyifli seyirler...
Boks Torbasıyla Kavga Eden Koç 02:08
Boks Torbasıyla Kavga Eden Koç 798 izlenme - 3 yıl önce Boks Torbasıyla Kavga Eden Koç İnternetin fenomen olmuş videolarından derlenen video merkezi https://tr-tr.facebook.com/VidyocenterCom https://twitter.com/vidyocentercom Daha fazlası için sizleri www.vidyocenter.com web sitemize bekliyoruz Kanalımıza abone olmayı unutmayınız...
Kimin İçinden Van Damme Çıkacağı Belli Olmaz 00:33
Kimin İçinden Van Damme Çıkacağı Belli Olmaz 1.006 izlenme - 3 yıl önce Kavga isteyen adam karşısındaki adamın içinden bir Van Damme çıkacağını bilemezdi. Ama her şey için çok geç, sağlam şekilde dayağı yemiş oluyor.
Lüks Araçlarla Çarpışan Araba Oynamak 01:00
Lüks Araçlarla Çarpışan Araba Oynamak 120 izlenme - 7 ay önce Levyeyi kapıp aşağıya inip ağız burun dalmak yerine arabaların gücüne güvenerek pata küte birbirlerine giren müsrüfçüleri izliyoruz efenim.
 Antrenmanda Tekme Tokat Kavga Etmek 00:36
Antrenmanda Tekme Tokat Kavga Etmek 617 izlenme - 4 yıl önce Dinamo Kiev'in idmanında Frank Temile ve Dmitry Korkishko arasında çok büyük kavga çıktı. Bu kavgadan sonra iki futbolcunun da takımla ilişkisi kesildi.
Kavga Ettiği Kızın Üzerine Oturdu 00:51
Kavga Ettiği Kızın Üzerine Oturdu 590 izlenme - 4 yıl önce Sokak ortasında kavga eden iki genç kızdan biri düşürdüğü rakibinin üzerine oturdu.
Ava Giderken Avlanan Zenci Adam 00:53
Ava Giderken Avlanan Zenci Adam 381 izlenme - 2 yıl önce Elindeki sopaya güvenen bu zenci adam ava giderken avlanacağını nereden bilebilirdi ki.
Yürek Yemiş Kadınların Zenci Adama Atar Yapması 02:26
Yürek Yemiş Kadınların Zenci Adama Atar Yapması 702 izlenme - 3 yıl önce Efendim bir beyaz-siyah kavgası daha. Yine ülke Amerika Birleşik Devletleri. Nedeni belli olmayan bir sebepten siyah adama yüklenen kadınlar adeta yürek yemişçesine saldırıyorlar. Olanların şokuyla kendisini savunmaya çalışan elaman ise hiçbir şeyin farkında değil. Çok garip bir memleket vesselam. Nerede ne zaman ne olacağı belli değil. İzleyelim..
Kaza Sonrası Tekme Tokat Birbirine Giren AutoCros Sürücüleri 01:43
Kaza Sonrası Tekme Tokat Birbirine Giren AutoCros Sürücüleri 690 izlenme - 3 yıl önce XIII. Autocros O Castro 2014 yarışlarında yaşanan kaza sonrasında sürücüler birbirine girdiği anları izliyoruz. Olaya yol kenarında bulunan seyircilerinde dahil olduğu kavga bayağı büyümüş. Neyse ki olay fazla büyümeden son bulmuş. Yorum sizin, izleyelim..
Babasıyla Kavga Eden 1 Aylık Bebek 01:19
Babasıyla Kavga Eden 1 Aylık Bebek 323 izlenme - 3 yıl önce küçük efe babasıyla kavga ediyor :)
Liseliler Gibi Kavga Eden Dayiların Müthiş Kavgası (Küfürlü) 01:37
Liseliler Gibi Kavga Eden Dayiların Müthiş Kavgası (Küfürlü) 258 izlenme - 3 yıl önce Liseliler Gibi Kavga Eden Dayilar'in Müthiş Kavgası (Küfürlü)
Sahilde grup halinde kavga etmek! 00:39
Sahilde grup halinde kavga etmek! 392 izlenme - 5 yıl önce Sahilde grup halinde kavga etmek!
Feci Şekilde Sonuçlanan Kız Kavgası 03:00
Feci Şekilde Sonuçlanan Kız Kavgası 54 izlenme - 7 ay önce Görüntüde yapılan yanlışın hesabını sormaya gelip bir iki hareketten sonra ağzı burnu feci şekilde patlayarak dayak yiyen talihsiz kızı izlicez