Hoşgeldiniz!

Kavgalar Videoları İzle

Hayatının Dayağını Yiyip Aşağılanan Kadın 00:53
Hayatının Dayağını Yiyip Aşağılanan Kadın 26.415 izlenme - 3 hafta önce Alem yapmaya geldiği evde 2 kız arkadaşının dayağına ve üstüne erkeğin kendisini şamar edişi ile karşı karşıya kalan zavallı kadını izliyoruz
Kızlar Tuvaletinde Acımasız Kavga 00:28
Kızlar Tuvaletinde Acımasız Kavga 97.420 izlenme - 5 ay önce Kızlar tuvaletinde saç baş yolduran kız kavgası. Kızlar ölümüne birbirlerine giriyorlar ve sonuç tabiki de vahim oluyor.Hep birlikte izliyoruz...
Mutlu Sonlu Okul Kavgası 00:26
Mutlu Sonlu Okul Kavgası 12.762 izlenme - 2 hafta önce "Yeminimi bozdum ulan!" edasıyla kendisine sataşan velede haddini bildiren okul kavgasının iç rahatlatıcı videosu.
Genç Kızların Burun Kırmayla Biten Twitter Kavgası 00:18
Genç Kızların Burun Kırmayla Biten Twitter Kavgası 89.167 izlenme - 3 ay önce Trabzon'da gerçekleşen olayda birbirlerine twitter üzerinden hakaret eden kızlar en sonunda buluşmak için randevulaşıyorlar. Daha sonra eve giden kızlar ev sahibi kızlar tarafından işkenceye varan şiddete maruz kalıyor. https://twitter.com/happytivik/status/831211296603381760
Kararlı Şekilde Dayak Yiyen Sürücü 00:49
Kararlı Şekilde Dayak Yiyen Sürücü 841.483 izlenme - 2 yıl önce Abimiz ilk önce hafiften bir atar yapıyor çıkıyor felan, sonra bir güzel dayak yiyor, kalkıp kalkıp tekrar yiyor felan filan işte.
Tayland'da Ladyboyların Hışmına Uğrayan Adam 00:48
Tayland'da Ladyboyların Hışmına Uğrayan Adam 21.572 izlenme - 1 ay önce Pattaya gece hayatı, Güney Asya’nın en ünlü gece hayatını temsil ediyor. Dünyaca meşhur Tayland gece hayatı, Pattaya şehrinde, oldukça kalabalık olan Walking Street’te hayat buluyor ve bu gece hayatında alkol ve seks ön planda.
Acımasız Kız Kavgası 00:32
Acımasız Kız Kavgası 698.593 izlenme - 3 yıl önce Sokak ortasında saç baş yolduran kız kavgası. Kızlar ölümüne birbirlerine giriyorlar ve sonuç tabiki de vahim oluyor.Hep birlikte izliyoruz...
Pegasus Uçağında Türk Yolcular Arasında Kavga 00:50
Pegasus Uçağında Türk Yolcular Arasında Kavga 14.602 izlenme - 4 hafta önce Pegasus Havayolları uçağında yaşanan kavgada iki yolcu arasında başlayan kavgaya diğer yolcular da karışınca uçakta arbede yaşandı. Kabin ekipleri ve diğer yolcular, kavgaya karışan yolcuları güçlükle ayırdı. Bir yolcu tarafından kaydedilen görüntülerde, uçağın ön bölümünde bulunan bir yolcu ile koltukta oturan yolcu arasında sözlü münakaşa başladı. Ayaktaki yolcu, bir anda koltukta oturan yolcuya saldırdı ancak diğer yolcular da kavgaya karışınca dayak yemekten kurtulamadı. Olaya karışan yolcular polis tarafından gözaltına alındı.
Dövüşmek İçin Arabadan İnen Adamların Acı Sonu 00:55
Dövüşmek İçin Arabadan İnen Adamların Acı Sonu 14.792 izlenme - 3 hafta önce Karşılıklı laf atma sonucu arabadan inen iki adam hayatlarının dayağını yiyolar.Diğer arabadaki tek adam akıllarını aldı izliyoruz
Ben Kavga Diye Buna Derim 00:10
Ben Kavga Diye Buna Derim 1.095.168 izlenme - 7 yıl önce ögrenci hocasına tekme tokat dalıyor...
Eteği Açıldı Ama Kavgaya Devam Etti 02:39
Eteği Açıldı Ama Kavgaya Devam Etti 271.756 izlenme - 1 yıl önce Lüks restoranda kadın kavgası.. Sipariş vermek için sıra bekleyen genç kadın, önüne bir başkası geçince çılgına döndü. Sözlü tartışmanın yerini yumrukların aldığı kavgada genç kadın elbisesinin açılmasına aldırmadan hakkını savundu.
Acımasız Kız Kavgası 02:08
Acımasız Kız Kavgası 380.849 izlenme - 3 yıl önce Bu kızlarda acıma yok )) Kızlar ölümüne birbirlerine giriyorlar ve sonuç tabiki de vahim oluyor.Hep birlikte izliyoruz...
Dünyanın En Gamsız Adamı 01:48
Dünyanın En Gamsız Adamı 5.675 izlenme - 2 hafta önce Bir kafede çıkan sopalı kavganın ortasında kalan adam aşırı rahat tavırlarıyla izleyenleri hayretler içerisinde bırakıyor.
Acımasız Kız Kavgası 01:02
Acımasız Kız Kavgası 318.938 izlenme - 2 yıl önce Sokak ortasında saç baş yolduran kız kavgası. Kızlar ölümüne birbirlerine giriyorlar ve sonuç tabiki de vahim oluyor.Hep birlikte izliyoruz...
Aldatan Kocasını Yatakta Bastı 01:03
Aldatan Kocasını Yatakta Bastı 43.219 izlenme - 3 ay önce Çin'de kocasının kendisini aldattığından şüphelenen bir kadın, eşinden inanılmaz bir intikam aldı. Önce takip ederek aldatıldığından emin olan kadın, akrabaları ile birlikte kocasının bulunduğu eve baskın yaptı. Çıplak bir şekilde yatakta basılan çift neye uğradığını şaşırdı. Odaya giren akrabalar adamı dövmeye başladı. Kendisini darbelerden korumak isteyen çıplak kadın bir taraftan da üstünü kapatmaya çalışırken, aldatan koca da odanın köşesinde tekme tokat dayak yedi. Kadının akrabalarından biri bu anları kaydederek sosyal medyada paylaştı.
Omurga Parçalayan Polis Atlayışı 01:21
Omurga Parçalayan Polis Atlayışı 28.863 izlenme - 3 ay önce Amerika West Covina'da Emniyet Müdürlüğü'ne gelen eli sopalı bi denyo adeta ölümüne susamış. Madem bir eylemde bulunuyorsun kararlı ol! Bizim orda Yarasa Dalışı derler buna, zortt. (elemanın elinde sopayla beklemesi de adeta loop'a alınan aldatmaca swf örneği)
FETÖ'den İhraç Edilen Emniyet Müdürüne Dayak 03:20
FETÖ'den İhraç Edilen Emniyet Müdürüne Dayak 26.414 izlenme - 3 ay önce Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında meslekten ihraç edilen 3'cü sınıf Emniyet Müdürü Güvenç Erdoğan, tartıştığı Ramazan Ç. adlı bir kişi tarafından sokak ortasında tekme tokat dövüldü.
Hiç Olmasını İstemediği Şeyi Olması Gelince Tek Seferde Yapan Aşırı Güzel Kız 00:26
Hiç Olmasını İstemediği Şeyi Olması Gelince Tek Seferde Yapan Aşırı Güzel Kız 14.291 izlenme - 2 ay önce Görüntüde bir kavga anına şahit olucaz,kavgayı başlatacak olan sarı kafalı kız güzel kız gaz getircek kötü sözü söyleyince,güzel kız sanki işte beklediğim gün geldi havasında tek seferde öldürücü vuruşunu yapıyor
Latin Kızların Enfes Kavgası 01:51
Latin Kızların Enfes Kavgası 5.378 izlenme - 3 hafta önce Bol popolu latin kızların bar önünde gerçekleştirdikleri güzel bir kavga sizlerle. Durumu fırsata çevirmek isteyenler eline telefonları alarak o anı kaydediyor efendim.
Kezbanların Sosyal Medya Kavgası (Sıkıştırılmış Füze İçerir) 01:43
Kezbanların Sosyal Medya Kavgası (Sıkıştırılmış Füze İçerir) 167.268 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda erotizmden tutun lezbiyenliğe, türbanlıya kadar her şeyi göreceksiniz. Videonun sonunda ise sadece Amerikan ordusunda bulunan sıkıştırılmış füzeleri göreceksiniz. İyi seyirler. edittt: izmitteki kız kavgası izmitteki türbanlı kız kavgası memesi açılan kız
Rahatlatıcı Sonlu Türk Kızı Kavgası 00:13
Rahatlatıcı Sonlu Türk Kızı Kavgası 27.842 izlenme - 3 ay önce Hepimiz özellikle okul hayatımız boyunca çok kez kavga ettik ya da kavgaya şahit olduk. Böyle durumlarda insanı rahatsız eden, kavga eden kişilerden ziyade kavgayı ayırmayan, ajite eden(fiştekleyen) ve hatta ayıranları durduran tiplerdir. Kavga etmek insanın doğasında var, bazen en mülayim kişiler dahi kendine hakim olamayabiliyor. Fakat son günlerde özellikle artan kavga videoları, aslında toplumun ne kadar yozlaştığının da görsel kanıtları. Her ne kadar kavga seyretmek insanda heyecan oluşturan, rahatlatan enteresan bir his uyandırsa da, aklıselim davranıp ayırmak en etik ve çağdaş olan tavır olacaktır. Bu videoyu paylaşma amacım da, o uyuz olduğumuz insan tipinin de bu kavgadan payını almış olmasının verdiği dayanılmaz ferahlık hissidir.
Eşekle Kavga Eden Adam 00:18
Eşekle Kavga Eden Adam 192.270 izlenme - 3 yıl önce Adamla eşeğin arasında ne problem var bilinmez ama ikisi de birbirini pek sevmiyor. Eşekle eşek olup kavga eden adamı izliyoruz.
Çıplaklar Festivalinde Kızların Heyecanlı Kavgası 01:43
Çıplaklar Festivalinde Kızların Heyecanlı Kavgası 20.507 izlenme - 3 ay önce Yarı çıplak olarak düzenlenen festivalde alkollü kızlar bilinmeyen sebepden kavgaya tutuşuyor. Bu durum ise en çok erkeklerin hoşuna gidiyor. O zaman izliyoruz efendim.
Liseli Kızların Kavgası 00:32
Liseli Kızların Kavgası 10.286 izlenme - 2 ay önce Kız kavgaları genelde aynı erkeğe aşık olma kaynaklı meydana gelir. İşte tam da bu örneği ispatlarcasına aynı erkeğe aşık olan liseli kızlar okul çıkışı buluşmuş ve kavgaya tutuşmuş.
Acımasız Kız Kavgası 03:11
Acımasız Kız Kavgası 170.310 izlenme - 3 yıl önce İki kız, birbirlerine giriyor ve ölümüne bir kavgaya tutuşuyorlar. Saç saça baş başa bir mücadeleye giriyorlar.
Çılgın Roman Kavgası 01:14
Çılgın Roman Kavgası 21.358 izlenme - 3 ay önce Türkiyemizde yaşayan 48 etnik ırktan biri olan Roman kardeşlerimiz artık işi geliştirmişler ABD usulü kavga ediyorlar bir çember kuruluyor anlaşmazlıkları bulunan 2 kişi ortaya çıkıyor ve dövüşe başlıyor dövüş taraflardan biri pes edene kadar sürüyor.
Türk Kızların Kavgası 01:06
Türk Kızların Kavgası 167.432 izlenme - 3 yıl önce Türk Kızların Kavgası
Böyle Kavga Görülmedi 00:25
Böyle Kavga Görülmedi 214.614 izlenme - 4 yıl önce Sokak ortasında kavga eden iki grubun ilginç kavgası izleyenleri kahkahaya boğdu. Gençler birbirlerine vuramadı ama yerden de kalkamadılar.
Pendik'te Bir Garip Olay 00:39
Pendik'te Bir Garip Olay 116.271 izlenme - 1 yıl önce Pendik'te yaşanan garip bir olay kameralara böyle takılmış, vallahi ben neyin ne olduğunu çözemedim, varın siz bulun.
Çılgın Kız Savaşı 02:20
Çılgın Kız Savaşı 11.827 izlenme - 3 ay önce Teksas'ta eğlence kulübünden çıkan kafası güzel kadınların sokak kavgasını polis güçlükle ayırabildi.