Hoşgeldiniz!

kavgalar

Servis Şoföründen Motosikletliye Otobanda Dayak 01:29
Servis Şoföründen Motosikletliye Otobanda Dayak 32.377 izlenme - 4 hafta önce İstanbul Tem Otoyolu Samandıra Mevkii'nde bir motosiklet sürücüsü trafikte kendisini tehlikeye soktuğu gerekçesiyle el kol hareketi yaparak bağırdı. Buna sinirlenen servis şoförü de yolda aracını durdurup motosiklet sürücüsüne tekme tokat saldırdı.
Kararlı Şekilde Dayak Yiyen Sürücü 00:49
Kararlı Şekilde Dayak Yiyen Sürücü 850.284 izlenme - 3 yıl önce Abimiz ilk önce hafiften bir atar yapıyor çıkıyor felan, sonra bir güzel dayak yiyor, kalkıp kalkıp tekrar yiyor felan filan işte.
Bursa'da Suriyeli Kavgası 01:05
Bursa'da Suriyeli Kavgası 6.103 izlenme - 6 gün önce
Ben Kavga Diye Buna Derim 00:10
Ben Kavga Diye Buna Derim 1.098.402 izlenme - 8 yıl önce ögrenci hocasına tekme tokat dalıyor...
Acımasız Kız Kavgası 02:08
Acımasız Kız Kavgası 390.041 izlenme - 4 yıl önce Bu kızlarda acıma yok )) Kızlar ölümüne birbirlerine giriyorlar ve sonuç tabiki de vahim oluyor.Hep birlikte izliyoruz...
Eteği Açıldı Ama Kavgaya Devam Etti 02:39
Eteği Açıldı Ama Kavgaya Devam Etti 280.668 izlenme - 2 yıl önce Lüks restoranda kadın kavgası.. Sipariş vermek için sıra bekleyen genç kadın, önüne bir başkası geçince çılgına döndü. Sözlü tartışmanın yerini yumrukların aldığı kavgada genç kadın elbisesinin açılmasına aldırmadan hakkını savundu.
MMA Dövüşçüsü Rakibini Tek Yumrukla Bayılttı 01:21
MMA Dövüşçüsü Rakibini Tek Yumrukla Bayılttı 5.811 izlenme - 2 hafta önce MMA (karma dövüş sanatı) dövüşçülerinden Martin Szoltysik, kendisinden hem yaşça hem de fiziksel olarak daha küçük rakibi tarafından bozguna uğratılıyor.
Video Yüzünden Dayak Yemek 04:42
Video Yüzünden Dayak Yemek 7.376 izlenme - 1 ay önce Daha önce evin içinde tabanca ile ateş etme ve oyuncak dinazor kesme videolarından tanıdığımız abimizin videosunu izleyeceğiz. Videoyu kendi YouTube kanalında yayınlamış. https://www.youtube.com/channel/UCpX6M_3kX84B8CY8F_hm_-g
İranlı Turistlerin Taksiciye Meydan Dayağı Atması 00:58
İranlı Turistlerin Taksiciye Meydan Dayağı Atması 6.262 izlenme - 3 hafta önce İstanbul'da İran Konsolosluğundan taksiye binerek Taksim'e gelen İranlı aile, fazla ücret istediğini iddia ettikleri taksiciye meydan dayağı attı.
Kızlar Tuvaletinde Acımasız Kavga 00:28
Kızlar Tuvaletinde Acımasız Kavga 108.257 izlenme - 1 yıl önce Kızlar tuvaletinde saç baş yolduran kız kavgası. Kızlar ölümüne birbirlerine giriyorlar ve sonuç tabiki de vahim oluyor.Hep birlikte izliyoruz...
Mahallede Kız Kavgası 02:16
Mahallede Kız Kavgası 6.177 izlenme - 4 hafta önce Mahallede aynı erkeğe talip iki hanım kızın birbirine girmesiyle olaylar gelişir.
Eşekle Kavga Eden Adam 00:18
Eşekle Kavga Eden Adam 198.745 izlenme - 3 yıl önce Adamla eşeğin arasında ne problem var bilinmez ama ikisi de birbirini pek sevmiyor. Eşekle eşek olup kavga eden adamı izliyoruz.
Dinlenip Tekrar Kavga Eden Gençler 02:40
Dinlenip Tekrar Kavga Eden Gençler 7.963 izlenme - 2 ay önce İstanbul Taksim Meydanı'nda Suriyeli gençlerin arasında henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan tartışma bir anda tekme ve tokatlı kavgaya dönüştü. Vatandaşların uzun süre ayırmaya çalıştığı gençler, arada dinlenip tekrar kavga ediyor.
Taksiciyi Döven Sarhoşun Sonu 09:00
Taksiciyi Döven Sarhoşun Sonu 6.770 izlenme - 1 ay önce Sarhoş olduğu tahmin edilen genç taksicinin parasını vermeyip saldırıyor ve çevre yolunda olayı gören diğer arabalar durup taksiciye yardım ediyorlar ve saldırganı etkisiz hale getiriyorlar.
Kavgada Sinirlenip Arabasını Deviren Sürücü 00:40
Kavgada Sinirlenip Arabasını Deviren Sürücü 6.550 izlenme - 4 hafta önce ABD'nin Kaliforniya eyaletinde trafikte kavga ettiği adamın aracına vurmak isteyen 4x4 sürücüsü arabasını böyle devirmiş.
Küçük Çocuğa Tekme Atan Adamın Yediği Feci Dayak 00:51
Küçük Çocuğa Tekme Atan Adamın Yediği Feci Dayak 14.827 izlenme - 3 ay önce 6 yaşlarındaki çocuğu bilinmeyen bir sebeple kovalayan adam çocuğu bir süre kovaladıktan sonra tekme atıyor. Tekmenin şiddetiyle savrulan küçük çocuk yere düşerken, çevredeki olayı gören insanlar adamı linç ediyor.
Kezbanların Sosyal Medya Kavgası (Sıkıştırılmış Füze İçerir) 01:43
Kezbanların Sosyal Medya Kavgası (Sıkıştırılmış Füze İçerir) 175.168 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda erotizmden tutun lezbiyenliğe, türbanlıya kadar her şeyi göreceksiniz. Videonun sonunda ise sadece Amerikan ordusunda bulunan sıkıştırılmış füzeleri göreceksiniz. İyi seyirler. edittt: izmitteki kız kavgası izmitteki türbanlı kız kavgası memesi açılan kız
Zorla Kaşınan Kadını Kaşıyan Adam 00:45
Zorla Kaşınan Kadını Kaşıyan Adam 18.557 izlenme - 4 ay önce Görüntüde sinirlendiği adama saldıran kadın,bir anda adamın tepesi atınca elindeki ağır şeyi kadının kafasına atan adam kadını yere düşürüyor
Böyle Kavga Görülmedi 00:25
Böyle Kavga Görülmedi 225.741 izlenme - 5 yıl önce Sokak ortasında kavga eden iki grubun ilginç kavgası izleyenleri kahkahaya boğdu. Gençler birbirlerine vuramadı ama yerden de kalkamadılar.
Telefonla Oynayan Sürücüye Atar Yapan Motorcu 02:20
Telefonla Oynayan Sürücüye Atar Yapan Motorcu 7.585 izlenme - 1 ay önce Yan yoldan çıkarken telefonla uğraşan sürücüye tepki gösteren motorcuyu izleyeceğiz.
Otobüs Şoförüne Kamçı İle Saldıran Servis Şoförü 00:21
Otobüs Şoförüne Kamçı İle Saldıran Servis Şoförü 6.274 izlenme - 1 ay önce İzmir'de, Eshot şoförü ile bir servis şoförü arasında çıkan yol verme kavgasında servis şoförünün aracından aldığı kamçı ile otobüs şoförüne saldırdığı anlar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
Asansörde 3 Kişiyi Nakavt Eden Boksör Kılıklı Rus 00:32
Asansörde 3 Kişiyi Nakavt Eden Boksör Kılıklı Rus 18.541 izlenme - 6 ay önce Rusya'da bir asansörün içerisinde üç kişiyle tartışıp kavga eden adam asansörün durmasıyla kapıya doğru yönelmiş ve saniyeler içerisinde yere sermiş.
Pendik'te Bir Garip Olay 00:39
Pendik'te Bir Garip Olay 119.875 izlenme - 2 yıl önce Pendik'te yaşanan garip bir olay kameralara böyle takılmış, vallahi ben neyin ne olduğunu çözemedim, varın siz bulun.
Aldatan Kocasını Yatakta Bastı 01:03
Aldatan Kocasını Yatakta Bastı 46.338 izlenme - 1 yıl önce Çin'de kocasının kendisini aldattığından şüphelenen bir kadın, eşinden inanılmaz bir intikam aldı. Önce takip ederek aldatıldığından emin olan kadın, akrabaları ile birlikte kocasının bulunduğu eve baskın yaptı. Çıplak bir şekilde yatakta basılan çift neye uğradığını şaşırdı. Odaya giren akrabalar adamı dövmeye başladı. Kendisini darbelerden korumak isteyen çıplak kadın bir taraftan da üstünü kapatmaya çalışırken, aldatan koca da odanın köşesinde tekme tokat dayak yedi. Kadının akrabalarından biri bu anları kaydederek sosyal medyada paylaştı.
Türk Kızların Kavgası 01:06
Türk Kızların Kavgası 169.792 izlenme - 4 yıl önce Türk Kızların Kavgası
Erkeğe Hunharca Dalan Hatun 01:24
Erkeğe Hunharca Dalan Hatun 5.282 izlenme - 1 ay önce Veresiye defterinin kabarması nedeniyle işletme sahibi ile müşteri arasında yaşanan tartışma sonucu müşteri olan kadın işletme sahibine dalmış.
Kanocu ile Otobüs Şöförünün Kavgası 04:42
Kanocu ile Otobüs Şöförünün Kavgası 5.033 izlenme - 3 hafta önce SABİHA Gökçen Havalimanı otobüs peronunda kalkış saatini bekleyen özel halk otobüse, yanlarındaki kanoyla binmek isteyen biri kadın iki kişiyle otobüs şoförü arasında kavga çıkmış.Şöför diğer yolcular binsin ondan sonra bakalım demesine rağmen kanocu şöförün üzerine yürümüş.izliyoruz
1 Yumrukluk Canı Olan Kavgacı Çocuk 00:52
1 Yumrukluk Canı Olan Kavgacı Çocuk 129.545 izlenme - 4 yıl önce Kavgayı o başlatmak istedi fakat 1 yumrukla işi bitti. Kaderin cilvesi diye buna denir.
Gerçek Dostun Kavgaya Gelişi 00:10
Gerçek Dostun Kavgaya Gelişi 33.039 izlenme - 8 ay önce Sokak ortasında arkadaşlarının dövülerek darp edildiğini öğrenen iki arkadaşın yardıma gelme şekli amatör kameraya böyle yansımış.