Hoşgeldiniz!

kavgalar

Denizli’de Suriyelilere Meydan Dayağı 02:08
Denizli’de Suriyelilere Meydan Dayağı 79.187 izlenme - 4 yıl önce Denizli’de otogardan taksiye binen ve Pamukkale’ye gitmek isteyen Suriye uyruklu 2 kişi, taksiye para vermek istemeyince çevredeki vatandaşlar tarafından tekme tokat dayak yedi.
Kız Dövüşü 00:46
Kız Dövüşü 230.065 izlenme - 13 yıl önce kızların dövüşü erkek gibi dövüşüor helal :)
Orangutanların Kavgasını Ayırmaya Çalışan İnsanlar 01:20
Orangutanların Kavgasını Ayırmaya Çalışan İnsanlar 8.982 izlenme - 9 ay önce Tayland'da ormanlık alanda yürüyüşe çıkan insanlar iki orangutanın kavgasının ortasında kalmış. İnsanlar uzun süre bu kavgayı ayırmaya çalışmış.
Metrobüste Kadınların Yer Kavgası 01:19
Metrobüste Kadınların Yer Kavgası 66.105 izlenme - 4 yıl önce İstanbul'da geçen olay,Sefaköy'den Mecidiyeköy yönüne giden metrobüste, ayakta kalan bir kadın yolcu, ayağım sakat dedi sanırsam,sonrasında oturan kadını kaldırmaya kalkışınca metrobüs karıştı
Acı Umut Son Kavga Çok Komik Gülceksiniz 02:38
Acı Umut Son Kavga Çok Komik Gülceksiniz 166.094 izlenme - 13 yıl önce 2 milyar borcu var adamla kadın kavga ediyor argo sözler kullaıyor çok komik www.myspace.com/djyusuf2
Badr Hari Kick Box Yasayan Efsanelerden 06:51
Badr Hari Kick Box Yasayan Efsanelerden 116.912 izlenme - 13 yıl önce
Kari Koca Kavgasi 00:54
Kari Koca Kavgasi 80.931 izlenme - 9 yıl önce
Canlı Yayında Kaynana Gelin Kavgası! 02:05
Canlı Yayında Kaynana Gelin Kavgası! 21.668 izlenme - 4 yıl önce millet yeminle iyice ipi sapı kaybetti. bu ülke nasıl düzelecek diye düşünürken, bunları gördükçe umudum git gide yok oluyor. allah akıl fikir versin.
Kavga Ettiği Adam Ninja Çıkınca 00:23
Kavga Ettiği Adam Ninja Çıkınca 51.785 izlenme - 7 yıl önce Metroda tartıştığı adama şiddet uygulayan genç neye uğradığını şaşırdı. Tartakladığı adamın tek hamlesiyle kendini yerde bulan genç, adamın ninja olduğunu öğrenince büyük şok yaşadı.
Omurga Parçalayan Polis Atlayışı 01:21
Omurga Parçalayan Polis Atlayışı 29.523 izlenme - 6 yıl önce Amerika West Covina'da Emniyet Müdürlüğü'ne gelen eli sopalı bi denyo adeta ölümüne susamış. Madem bir eylemde bulunuyorsun kararlı ol! Bizim orda Yarasa Dalışı derler buna, zortt. (elemanın elinde sopayla beklemesi de adeta loop'a alınan aldatmaca swf örneği)
Servis Şoföründen Motosikletliye Otobanda Dayak 01:29
Servis Şoföründen Motosikletliye Otobanda Dayak 34.805 izlenme - 5 yıl önce İstanbul Tem Otoyolu Samandıra Mevkii'nde bir motosiklet sürücüsü trafikte kendisini tehlikeye soktuğu gerekçesiyle el kol hareketi yaparak bağırdı. Buna sinirlenen servis şoförü de yolda aracını durdurup motosiklet sürücüsüne tekme tokat saldırdı.
Mutlu Sonlu Bar Kavgası 02:14
Mutlu Sonlu Bar Kavgası 18.012 izlenme - 4 yıl önce İç yağları eritn olay İngiltere'nin Wolverhampton şehrinde gerçekleşmiş. En az iki kere izlenince daha güzel anlaşılıyor.
Gerçek Dostun Kavgaya Gelişi 00:10
Gerçek Dostun Kavgaya Gelişi 33.646 izlenme - 5 yıl önce Sokak ortasında arkadaşlarının dövülerek darp edildiğini öğrenen iki arkadaşın yardıma gelme şekli amatör kameraya böyle yansımış.
Kavga Ederken Üzerine Kusan Kız 00:53
Kavga Ederken Üzerine Kusan Kız 17.897 izlenme - 6 yıl önce Kavganın da bir adabı bir şekli vardır kavga ederken kusmak ne oluyor. Yine bir erkek için için kavga eden kızlar karşımızda ancak bu kavga kusarak sonlanıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kızdan Dayak Yiyen Adam 00:09
Kızdan Dayak Yiyen Adam 81.446 izlenme - 13 yıl önce kızdan dayak yiyen adam
Kadıköy’de Motokuryeden Çevreyi Rahatsız Eden Kişilere Mike Tyson Yumruğu Kamerada 02:25
Kadıköy’de Motokuryeden Çevreyi Rahatsız Eden Kişilere Mike Tyson Yumruğu Kamerada 670 izlenme - 2 ay önce Kadıköy’de alkollü olduğu iddia edilen 3 kişi çevreyi rahatsız eden davranışlardan bulununca orada bulunan bir motokurye çevreyi rahatsız eden kişilere adeta Mike Tyson yumruğu attı. Ringi aratmayan o anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Olay, geçtiğimiz günlerde Kadıköy Rıhtım’da gece saatlerinde bir iş yerinin önünde meydana geldi. İddiaya göre, alkollü olduğu öne sürülen 3 kişi, çevreyi rahatsız eden davranışlarda bulununca yoldan geçip motorunu parkeden bir motokurye, bir süre sonra çevreyi rahatsız eden kişilere yönelerek adeta Mike Tyson yumruğu attı. Kısa sürede büyüyen kavga tekmeli, yumruklu kavgaya dönüşünce ringi aratmayan kavga çevredekilerin araya girmesiyle kavga edenler güçlükle ayırılırken bekçilerin gelmesi kavga kısa sürede son buldu. Boks maçını aratmayan kavga kamerada Boks maçlarını aratmayan kavga bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde; 3 kişinin çevreyi rahatsız ettiği görülürken motokuryenin yumruk atmasıyla kavganın büyüdüğü, bekçilerin araya girmesiyle kavganın son bulduğu görülüyor.
Uçaktaki Kıskançlık Kavgasında Kafaya Laptop Yemek 01:34
Uçaktaki Kıskançlık Kavgasında Kafaya Laptop Yemek 12.577 izlenme - 3 yıl önce Uçakta kıskançlık yüzünden sevgililer arasında çıkan kavgada, kadın sinirden elindeki laptopu erkek arkadaşının kafasına vurmuş.
İki Genci Nakavt Eden Kısa Boylu Adam 01:49
İki Genci Nakavt Eden Kısa Boylu Adam 11.471 izlenme - 3 yıl önce Güney Kıbrıs'da bir mekanda turistler başlayan tartışmayı sokağa taşımış. Tartışma kavgaya dönüşmüş kısa boylu adam iki genci harcamış.
Araçta Eşini Döven Adama Müdahale Eden Vatandaşlar 00:30
Araçta Eşini Döven Adama Müdahale Eden Vatandaşlar 619 izlenme - 2 ay önce Bir vatandaşın kendisini kayda aldığını fark eden kişi, araçtan çıkarak saldırmaya başladı. Fakat o anları kaydeden bir vatandaş, eşini döven kişiyi yerle bir etti.
PTT Çalışanına Tekme Tokat Dayak 00:59
PTT Çalışanına Tekme Tokat Dayak 25.922 izlenme - 4 yıl önce Sancaktepe’de işlem yaptırmak için PTT şubesinde gelen 2 kişi yavaş hareket ettiği gerekçesiyle önce görevli memura kalem fırlattı, ardından saldırarak tekme tokat dayak atarak adeta linç etti. Yumrukların havada uçuştuğu kavga ise PTT’nin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
Üstü Üste Kot Pantolon Giyip Çalmaya Çalışan Kıza Tokat Yağmuru 01:18
Üstü Üste Kot Pantolon Giyip Çalmaya Çalışan Kıza Tokat Yağmuru 17.339 izlenme - 4 yıl önce Kızdan şüphelenen mağaza çalışanları kıza zorla pantolonu çekiştirip çıkarttırınca tokat yağmuruna tuttuktan sonra kabine götürüp çıkarttırıyorlar...
Kız Atom Karınca Gibi Dövüyor!! 03:37
Kız Atom Karınca Gibi Dövüyor!! 53.980 izlenme - 13 yıl önce bu kız kavgalarıda bi başka canım