Hoşgeldiniz!

kavuk

Ferhan Şensoy Kavuğu Rasim Öztekin'e Devretmesi 12:19
Ferhan Şensoy Kavuğu Rasim Öztekin'e Devretmesi 6.431 izlenme - 2 yıl önce Kel Hasan Efendi^den İsmail Dümbüllü'ye İ.Dümbüllü'den Minür Özkul'a, M.Özkul'dan Ferhan Şensoy'a geçen geleneksel tiyatromuzun simgesi KAVUK Ses 1885 - Ortaoyuncular Tiyatrosunda düzenlenen törenle Ferhan Şensoy çırağı Rasim Öztekin'e teslim etti. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/108374/ferhan-sensoy-ben-kavugu-ne-yapacagim-munir-abi
Ferhan Şensoy'u Ağlatan Fransa Anısı 03:11
Ferhan Şensoy'u Ağlatan Fransa Anısı 7.630 izlenme - 2 yıl önce Enver Aysever'in Cnn'den kovulmadan önce yaptığı ''Aykırı Sorular'' programına katılan üstad Ferhan Şensoy, öğrencilik yıllarında Fransa'da yaşadığı bir anısını anlatırken duygulanıyor.
Ferhan Şensoy - Ben Kavuğu Ne Yapacağım Münir Abi? 02:14
Ferhan Şensoy - Ben Kavuğu Ne Yapacağım Münir Abi? 3.747 izlenme - 3 yıl önce 2 Mart 2013 tarihinde CNN TÜRK'te yayınlanan "Hayatın Tanığı" adlı programda Münir Özkul'un yaşamı anlatılıyordu. Usta oyuncu Ferhan Şensoy, büyük ustadan aldığı kavuğun akıbetini anlatırken gözleri doldu.
Münir Özkül ve Ferhan Şensoy - Kavuk Hikayesi 02:55
Münir Özkül ve Ferhan Şensoy - Kavuk Hikayesi 1.627 izlenme - 3 yıl önce 1992 senesinde Uğur Dündar'ın sunduğu ''İşte Hayatınız'' programına konuk olan Ferhan Şensoy, Münir Özkul'un da katılımıyla kavuk mevzusuna açıklık getiriyor. Ustası gelirken ceketini ilikleyip, saygıda kusur etmemek için iki büklüm olan Ferhan Şensoy'a dikkat. Boşuna üstat olmamış bu adam.
Ferhan Şensoy'un Münir Özkul'dan Aldığı Kavuğu Anlatıyor 02:28
Ferhan Şensoy'un Münir Özkul'dan Aldığı Kavuğu Anlatıyor 57 izlenme - 2 ay önce Bundan 5 yıl önce Münir Özkul’un hayatını anlatan bir programa katılan Ferhan Şensoy, usta oyuncudan kavuğu alma hikayesini anlatırken duygulu anlar yaşamıştı. İstanbul Tiyatrosu’nda birlikte sahne aldıklarını anlatan Şensoy, Özkul’un kendisine Kavuk’la ilgili “İlle birine vermek zorunda değilsin. Vereceğin adam, Türk tiyatrosunu senden sonra alıp başka bir yere götürecek bayraktar olacak. Bu halkın tanıdığı, sevdiği, muhalif bir komik olacak” dediğini anlatmıştı.
İsmail Dümbüllü 01:04
İsmail Dümbüllü 139 izlenme - 7 ay önce İsmail Hakkı Dümbüllü Geleneksel Türk Tiyatrosunun son temsilcisi, Orta oyunu ve Tulûat sanatçısıdır. Trafik kazası sonucu 75 yaşına öldü.
Münir Özkul'un İsmail Dümbüllü'den Kavuğunu Devralması 05:00
Münir Özkul'un İsmail Dümbüllü'den Kavuğunu Devralması 201 izlenme - 11 ay önce Sunucu Mete Akyol'un Münir Özkul ile İsmail Dümbüllü'den kavuğunu devralması hakkında sohbeti. 1982 TRT Arşiv Ustalarla Sohbet Eski Röportajlar Ses Tiyatrosu Münir Özkul filmleri Münir Özkul Adile Naşit Münir Özkul son hali Münir Özkul röportaj Münir Özkul kaç yaşında
İsmail Hakkı Dümbüllü - Yavaş Oynat Kız Göbeğini 02:37
İsmail Hakkı Dümbüllü - Yavaş Oynat Kız Göbeğini 863 izlenme - 3 yıl önce İsmail Hakkı Dümbüllü (1897 - 1973) Geleneksel Türk Tiyatrosunun son temsilcisi, Orta oyunu ve Tuluat sanatçısıdır.Oynadığı oyunlardan ençok Gözlemeci, Kavuklu'ya Hile, Çifte Hamamlar, Ters Biyav ve Kanlı Nigar'ı severdi. Oynadığı filmlerde de en çok Nasreddin Hoca ile özdeşleşmişti.Nasreddin Hoca filminden muhteşem bir kesit..
Ferhan Şensoy - Ben Kavuğu Ne Yapacağım Münir Abi? 02:14
Ferhan Şensoy - Ben Kavuğu Ne Yapacağım Münir Abi? 1.018 izlenme - 5 yıl önce 2 Mart 2013 Tarihinde Cnn Türk'te Yayınlanan "hayatın Tanığı" Adlı Programda Münir Özkul'un Yaşamı Anlatılıyordu. Usta Oyuncu Ferhan Şensoy, Büyük Ustadan Aldığı Kavuğun Akıbetini Anlatırken Gözleri Doldu.
Osmanlı Kavukları 02:02
Osmanlı Kavukları 1.112 izlenme - 9 yıl önce osmanlı kavukları tasarım imalat ve perakende satış hizmetleri
goomik davuk 00:59
goomik davuk 335 izlenme - 10 yıl önce ne diyecegimi tam bilmiyorum arkadaşlar lütfen msj aın bana arkadaş olalım bende daha çooooook videolar vardır sizlede paylaşırım elimden gelen yardımı yaparım we videolarımı paylaşırım sizde gönderirsiniz yani size reklam yaparım
Ferhan Şensoy - Ben Kavuğu Ne Yapacağım Münir Abi? 02:14
Ferhan Şensoy - Ben Kavuğu Ne Yapacağım Münir Abi? 256 izlenme - 5 yıl önce Usta tiyatrocu Ferhan Şensoy'un büyük üstad Münir Özkul'dan emanet aldığı kavuğun hikayesini ve kavuğu kimseye emanet etmemiş olmasının sebebini izliyoruz.
Ferhan Şensoy Münir Özkul'u gözyaşlarıyla anlatmıştı 02:28
Ferhan Şensoy Münir Özkul'u gözyaşlarıyla anlatmıştı 15 izlenme - 2 ay önce Usta oyuncu Ferhan Şensoy, kendi ustası Münir Özkul'dan İsmail Dümbüllü'nün kavuğunu nasıl aldığını gözyaşları içinde anlatmıştı. Şensoy, ''Münir abi kavuğu bana verirken 'ille birine vermek zorunda değilsin, vereceğin adam Türk tiyatrosunu senden sonra alıp başka yere götürecek, bu halkın tanıdığı, sevdiği muhalif bir komik olacak' demişti. Öyle biri yok. Ben kavuğu napacağım Münir abi?'' demişti.