Hoşgeldiniz!

kavurmacı

Gazel 04:51
Gazel 1.776 izlenme - 6 yıl önce Cevdet Çavuşoğlu ve Haydar Suci Gazelhanlardan güzel bir gazel,
Erzurum Uzundere İlçesi 01:35
Erzurum Uzundere İlçesi 1.027 izlenme - 6 yıl önce Erzurum sevdası yeni sayı (haziran, temmuz, ağustos) röportaj. konuğumuz uzundere belediye başkanı sayın halis özsoy
Ahi Toman Baba 04:51
Ahi Toman Baba 493 izlenme - 5 yıl önce Esnaf Pir’ine Sahip Çıkmalı bu Gün Araştırmacı-yazar Reşat Coşkun’la, İlgisizlik Ve Vefasızlık Sonucu Viraneye Dönmüş Ahi Toman Baba’nın Evi Ve Türbesini Ziyaret Ettik. Tarih, Kültür Ve Turizm Şehri Erzurum'a Yakışmayan Bu Vaziyetin Bir An Önce Düzeltilmesi Umudu Ve Temennisiyle, Reşat Coşkun’la Ahi Toman Baba Evi Ve Türbesi Başında Yaptığımız Röportajı, Başta Şehrimiz Yöneticilerinin, Sivil Toplum Örgütlerinin Ve Halkımızın Dikkatine Sunuyoruz.
erzurum sevdası dergisi 01:49
erzurum sevdası dergisi 229 izlenme - 6 yıl önce
Erzurum Hacılar Hanı 05:08
Erzurum Hacılar Hanı 314 izlenme - 6 yıl önce Erzurum Hacılar Hanı tarihi Baharatçılar Çarşısına Dönüştürülmeli
Kore Gazisi Selahattin Kotan 08:51
Kore Gazisi Selahattin Kotan 244 izlenme - 6 yıl önce Erzurum'daki son Kore Gazilerinden Selahattin Kotan'la keyifli bir söyleşi
Erzurum Sevdası Dergisi Tanıtım Filmi 05:47
Erzurum Sevdası Dergisi Tanıtım Filmi 197 izlenme - 6 yıl önce yazarlar çizerler erzurum üstüne hayalleri projeleri olanlar erzurum sevdası dergisi çalışmalarınızı bekliyor..bir "güzelleme" eşliğinde erzurum sevdası dergisi tanıtım filmidinleyin mutlaka dupduru su misali yürekten kaynayan güzellemeyi mutlaka dinleyiniz! erzurum sevdası güzellikleri paylaşmaya devam edecek.
1. Erzurum Kitap Fuarı 03:00
1. Erzurum Kitap Fuarı 165 izlenme - 4 yıl önce 1. Erzurum Kitap Fuarını düzenleyen Eylül Fuar Genel Müdürü Sayın Battal Çırakoğlu Fuarla ilgili açıklamaları
Özbekfilmi 04:10
Özbekfilmi 170 izlenme - 7 yıl önce erzurum'a 20 km uzaklıkta harika piknik alanlarıyla bir güzel köy..
Davul Zurna Eşliğinde Bir Güzel Oyu 01:25
Davul Zurna Eşliğinde Bir Güzel Oyu 122 izlenme - 6 yıl önce Aslında ne düğün var nede bayram! Çalınca davul zurna kanı kaynar dadaşımın. Sıcak bir yaz günü, Palandöken yaylalarında püfür püfür doğal klima. Dadaşlarımın keyifleri fora yelken.. İyi seyirler..
Erzurum'da İkra Kesmek 01:40
Erzurum'da İkra Kesmek 143 izlenme - 6 yıl önce Erzurum'a ait gelenek, görenek ve adetlerde ikra kesmek..
erzurum sevdası dergisi 2. sayı tanıtım filmi 04:28
erzurum sevdası dergisi 2. sayı tanıtım filmi 88 izlenme - 6 yıl önce erzurum sevdası dergisi 2. sayı tanıtım filmi
Buda Geçer Yahu 00:49
Buda Geçer Yahu 87 izlenme - 6 yıl önce
Yüzler 03:43
Yüzler 89 izlenme - 7 yıl önce insanın sırrı yüzünde saklı.. harika bir müzik eşliğide yüzlere bakın sırrı çözün
Tuskon Davasının 7'nci Günü Başladı 02:58
Tuskon Davasının 7'nci Günü Başladı 4 izlenme - 4 ay önce TUSKON davasının 7'nci günü başladıİSTANBUL - FETÖ'ye finansman sağladıkları iddiasıyla, İBB eski Başkanı Kadir Topbaş'ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı ve ünlü baklavacı Faruk Güllü'nün de aralarında bulunduğu TUSKON ve üye şirketleri ile ünlü iş adamlarının yargılandığı davanın 7'nci günü başladı.
Tutuklanan İşadamı Ömer Faruk Kavurmacı Metris Cezaevi'ne Getirildi. 00:55
Tutuklanan İşadamı Ömer Faruk Kavurmacı Metris Cezaevi'ne Getirildi. 10 izlenme - 9 ay önce Tutuklanan işadamı Ömer Faruk Kavurmacı Metris Cezaevi'ne getirildi.
Ömer Faruk Kavurmacı ve Hüseyin Çapkın Adliyede 02:21
Ömer Faruk Kavurmacı ve Hüseyin Çapkın Adliyede 7 izlenme - 9 ay önce Ömer Faruk Kavurmacı ve Hüseyin Çapkın adliyedeİSTANBUL - TUSKON soruşturması kapsamında bir süre tutuklu kaldıktan sonra tahliye edilen ve hakkında yakalama kararı çıkarılan iş adamı Ömer Faruk Kavurmacı ile FETÖ mülkiye yapılanması iddianamesinin kabul edilmesiyle birlikte hakkında...
Ömer Faruk Kavurmacı Adliyede Böyle Görüntülendi 00:24
Ömer Faruk Kavurmacı Adliyede Böyle Görüntülendi 4 izlenme - 9 ay önce Ömer Faruk Kavurmacı adliyede böyle görüntülendiİSTANBUL - TUSKON davasında hakkında tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkarılan işadamı Ömer Faruk Kavurmacı adliyeye getirildi.
Ömer Faruk Kavurmacı Gözaltına Alındı 01:07
Ömer Faruk Kavurmacı Gözaltına Alındı 4 izlenme - 9 ay önce Ömer Faruk Kavurmacı gözaltına alındıİSTANBUL - TUSKON soruşturması kapsamında bir süre tutuklu kaldıktan sonra tahliye edilen iş adamı Ömer Faruk Kavurmacı, gözaltına alındı.
Kadir Topbaş: Konuşayım Da Yargı Mı Etkilensin 02:25
Kadir Topbaş: Konuşayım Da Yargı Mı Etkilensin 5 izlenme - 1 yıl önce Kendisi ve ailesine yönelik eleştirilere yanıt veren İBB Başkanı Kadir Topbaş “'Burada konuşarak yargıyı etkilemek mi istiyorsunuz' diye sorarlar insana. Yargı mı etkilensin" dedi. Kendisi ve ailesine yönelik eleştirilere yanıt veren İBB Başkanı Kadir Topbaş “Benim ailemle ilgili yargı süreci devam ediyor. Yargıya intikal etmiş konularda hassasiyet gösterip, bağımsız yargıya saygı göstermek lazım. 'Burada konuşarak yargıyı etkilemek mi istiyorsunuz' diye sorarlar insana. Yargı mı etkilensin" diye sordu. İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) bütçe görüşmelerinde meclis üyelerine seslenen İBB Başkanı Kadir Topbaş, İBB'nin 2017 bütçesini sundu. Prosedür gereği CHP ve AK Parti grubu temsilcileri de bütçeye katkıda bulunmak ve eleştirilerini sunmak üzere söz aldı. Bütçeye yönelik eleştirilerini sıralayan CHP'li Meclis Üyesi Tarık Balyalı'nın Kadir Topbaş'ın FETÖ soruşturması nedeniyle tutuklanan damadı Ömer Faruk Kavurmacı hakkındaki sözleri tartışma yarattı. CHP'Lİ ÜYE, TOPBAŞ'A DAMADI İLE İLGİLİ İDDİALARI SORDU CHP Grubu adına söz alan Tarık Balyalı, “Bir belediye başkanı düşünün, elindeki imkanları kullanarak damadının yapmış olduğu inşaatlara fazladan imar hakkı vererek haksız bir rant yaratacak ve daha sonra kendisi de şirketleri aracılığıyla bu ranttan payını alacak. Ne düşünürsünüz? Belediye Başkanımız Kadir Topbaş'ın FETÖ terör örgütüne üye olmaktan tutuklanan damadına sağladığı inşaat rantı ve oradan şirketi aracılığıyla aldığı 5 tane gayrimenkul bu mecliste konuşuldu, soru önergesi verildi, basında yer aldı ancak Sayın Başkan bu iddialara yalan bile demedi, tek kelime etmedi. Biz en azından bugün kendisinden iddialara yanıt vermesini, yalansa yalanlamasını istiyoruz" dedi. “BURADA BUNU DİLE GETİREN NE KAZANACAK" Bütçe oylamasının ardından teşekkür etmek üzere kürsüye yeniden çıkan Topbaş, kendisi ve ailesine yönelik eleştirilere yanıt verdi. Topbaş, “Bütçe konuşulurken farklı atmosferlerde gezmek, uzay çapında yaşamak gibi bir şey. Defalarca söylendiği, basına yansıdığı halde, halen -eski tabirle 'temcit pilavı' gibi- siyaset ürettiğini zannetmek farklı bir şey. Cevap verilmez bile. Ben yakınlarımla ilgili konu geldiğinde açık ve net olarak Hz.Muhammed'in “Hırsızlık yapan, kızım Hz. Fatıma da olsa, yine elini keserim' dediğini ifade ettim. Diğer iddialarla ilgili cevaplar medyada yer tuttu. Burada bunu dile getiren ne kazanacak. Kadir Topbaş'ın milletin gözündeki yerini aşağı çekemezsiniz" dedi.
Ömer Faruk Kavurmacı Adliyede Böyle Görüntülendi 00:24
Ömer Faruk Kavurmacı Adliyede Böyle Görüntülendi 2 izlenme - 9 ay önce Ömer Faruk Kavurmacı adliyede böyle görüntülendiİSTANBUL - TUSKON davasında hakkında tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkarılan işadamı Ömer Faruk Kavurmacı adliyeye getirildi.
Ömer Faruk Kavurmacı, Karakola Gelerek İmza Attı 01:08
Ömer Faruk Kavurmacı, Karakola Gelerek İmza Attı 2 izlenme - 10 ay önce - Ömer Faruk Kavurmacı, karakola gelerek imza attıİSTANBUL - Denetimli serbestlik ile tahliye olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı, Florya Şenlikköy Karakolu'na gelerek imza attı.
Kadir Topbaş'tan, Ömer Faruk Kavurmacı Açıklaması 07:01
Kadir Topbaş'tan, Ömer Faruk Kavurmacı Açıklaması 1 izlenme - 9 ay önce Kadir Topbaş'tan, Ömer Faruk Kavurmacı açıklamasıİBB Başkanı Kadir Topbaş damadı Ömer Faruk Kavurmacı'nın tekrar tutuklanması ile ilgili konuştu.
İşadamı Ömer Faruk Kavurmacı ve Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın Tutuklandı 02:23
İşadamı Ömer Faruk Kavurmacı ve Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın Tutuklandı 1 izlenme - 9 ay önce İşadamı Ömer Faruk Kavurmacı ve Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın tutuklandı.
Ömer Faruk Kavurmacı Adliyeye Getirildi 01:07
Ömer Faruk Kavurmacı Adliyeye Getirildi 1 izlenme - 9 ay önce Ömer Faruk Kavurmacı adliyeye getirildiİSTANBUL - TUSKON davasında hakkında tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkarılan işadamı Ömer Faruk Kavurmacı adliyeye getirildi.