Hoşgeldiniz!

kaya çilingiroğlu

Kaya Çilingiroğlu'ndan Yıldırım Demirören'e Olay Sözler 08:25
Kaya Çilingiroğlu'ndan Yıldırım Demirören'e Olay Sözler 8.255 izlenme - 9 ay önce Spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, TRT'de katıldığı programda Beşiktaş eski Başkanı Yıldırım Demirören'e ve Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a öyle sözler sarf etti ki.
Kaya Çilingiroğlu Bu Kez de Aziz Yıldırım'a Fena Yüklendi 02:24
Kaya Çilingiroğlu Bu Kez de Aziz Yıldırım'a Fena Yüklendi 5.372 izlenme - 9 ay önce Spor yorumcusu Kaya Çilingioğlu, TRT Spor'da yayınlanan "Gündem Spor" adlı programda Aziz Yıldırım'ın şike yaptığını söyledi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Kaya Çilingiroğlu: Kadınlar Trafikten Men Edilmeli 01:48
Kaya Çilingiroğlu: Kadınlar Trafikten Men Edilmeli 4.087 izlenme - 8 ay önce Kanal D’nin sunuculuğunu Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın yaptığı Renkli Sayfalar programının bugünkü bölümüne iş adamı Kaya Çilingiroğlu konuk oldu. Kaya Çilingiroğlu'nun kadın sürücüler için söylediği şok sözler programa damga vurdu.
Kaya Çilingiroğlu: Fatih Terim Efelik Yapıyor 00:59
Kaya Çilingiroğlu: Fatih Terim Efelik Yapıyor 131 izlenme - 2 hafta önce Milli takımımızın İzlanda karşısında 2-0 lık yenilgisi sonrası Fatih Terim'in basın toplantısındaki tavırları Kaya Çikingiroğlu'nu oldukça rahatsız etmiş.
Kaya Çilingiroğlu'ndan Fenerbahçe medyasına ağır tepki 01:07
Kaya Çilingiroğlu'ndan Fenerbahçe medyasına ağır tepki 770 izlenme - 6 ay önce Kaya Çilingiroğlu son haftalarda Beşiktaş aleyhine çıkan haberlerden ötürü Fenerbahçe medyasını ağır bir dille eleştirdi.  TRT Spor'da konuşan Kaya Çilingiroğlu basının büyük bölümünün Fenerbahçeli olduğunu ve son dönemde kasıtlı olarak Beşiktaş'ın aleyhine haberler yapıldığını iddia etti. 
Kaya Çilingiroğlu'ndan Hülya Avşar'la İlgili Şok Açıklamalar! 01:49
Kaya Çilingiroğlu'ndan Hülya Avşar'la İlgili Şok Açıklamalar! 3.234 izlenme - 4 yıl önce Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'nin ilk bölümüne bugün Kaya Çilingiroğlu konuk oldu.
Kaya Çilingiroğlu'ndan Yıldırım Demirören'e eleştiri 05:59
Kaya Çilingiroğlu'ndan Yıldırım Demirören'e eleştiri 511 izlenme - 9 ay önce TRT Spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'i eleştirdi.
Kaya Çilingiroğlu:''G.saray takımı bu kadar mı basiretsiz kötü yönetilir.'' 00:46
Kaya Çilingiroğlu:''G.saray takımı bu kadar mı basiretsiz kötü yönetilir.'' 479 izlenme - 9 ay önce Kaya Çilingiroğlu:''G.saray takımı bu kadar mı basiretsiz kötü yönetilir.'' Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında sizlerle...
Erman Toroğlu'yla Gökmen Özdenak'ın Muz Muhabbeti (Telegol) 04:11
Erman Toroğlu'yla Gökmen Özdenak'ın Muz Muhabbeti (Telegol) 1.102 izlenme - 2 yıl önce Tv8'de yayınlanan Telegol programından Gökmen Özdenak'la Erman Toroğlu arasında geçen enteresan muz muhabbeti.
Kaya Çilingiroğlu'ndan Kulüpler Birliği'ne gönderme 00:43
Kaya Çilingiroğlu'ndan Kulüpler Birliği'ne gönderme 430 izlenme - 9 ay önce Çilingiroğlu:''kulüpler;işi Bilmeyen,söyledikleri Sözü Tutmayan Kişiler Tarafından Yönetiliyor. Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında sizlerle...
Kaya Çilingiroğlu 01:55
Kaya Çilingiroğlu "Galatasaray adamı çıldırtır'' 595 izlenme - 1 yıl önce Kaya Çilingiroğlu: "Fenerbahçeliler 6-0'ı konuşuyor ama Galatasaray Fenerbahçe'yi ne zaman yense kupa kaldırıyor. Bu adamı çıldırtır ya."
Kaya Çilingiroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Açıklaması 00:58
Kaya Çilingiroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Açıklaması 94 izlenme - 3 ay önce Ünlü spor yorumcusu ve işadamı Kaya Çilingiroğlu, "Cumhurbaşkanına en ufak bir şey olsaydı bugün sokaklarda gezemiyorduk" dedi. Hatay'ın İskenderun İlçe Belediyesi tarafından düzenlenen spor paneline kendisi gibi spor yorumcusu olan Giray Bulak ile konuk olan Kaya Çilingiroğlu, Belediye Başkanı Seyfi Dingil'i makamında ziyaret etti. Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Çilingiroğlu, 15 Temmuz'da gerçekleşen hain darbe girişimine değindi. Tankların altına yatan ve kışlalardan tankların çıkmamasına iş makineleri ile izin vermeyen belediye başkanlarının ülkenin kahramanları olduğunu kaydeden Çilingiroğlu, "Yüzde elli iki ile seçilmiş bir Cumhurbaşkanına bir suikast girişimi kabul edilemeyecek bir ortam. Ben herkesten farklı düşünüyorum. Cumhurbaşkanımızın yanında eşi, çocukları, damadı ve torunları vardı. Allah korudu bizleri. Cumhurbaşkanına en ufak bir şey olsaydı bugün sokaklarda gezemiyorduk. Türk halkını da gönülden kutluyorum. Hakikaten tankın altına yatanlar ve tankları kışlalardan çıkartmayan belediye başkanları ülkenin kahramanlarıdır. Ümit Dündar paşamızın Atatürk Havalimanı'nı ele geçirip Cumhurbaşkanımızı oraya getirmesi belki de tarihin en önemli hareketlerinden biridir. Bundan sonra kimse böyle bir girişimde bulunamayacaktır" dedi. Gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Seyfi Dingil tarafından spor yorumcuları Giray Bulak ve Kaya Çilingiroğlu'na plaket takdim edildi. Bulak ve Çilingiroğlu yarın İskenderun Belediyesi Meclis Salonu'nda düzenlenecek olan yerel yönetimlerin spora bakışı konulu panele konuk olarak katılacaklar.
Zehra Çilingiroğlu'nun Yaptıklarına Babası Ne Tepki Verdi? 02:00
Zehra Çilingiroğlu'nun Yaptıklarına Babası Ne Tepki Verdi? 1.895 izlenme - 4 yıl önce Oylum Talu’nun sunduğu Erken Baskı programına konuk olan Kaya Çilingiroğlu kızı hakkında çıkan olumsuz haberlerle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.
Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu Nikah Görüntüleri (1997) 05:51
Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu Nikah Görüntüleri (1997) 569 izlenme - 1 yıl önce şimdilerde reklamlarda ağzını gere gere anneeaaa deyişiyle gündem olan zehrayada hamileymiş bu görüntüler sırasında. bu aileyi pek sevdiğim söylenemez türkiyeye bi yararları olduysa hakkım helal olsun ama bana kattıkları tek şey kızlarının kafamdan çıkmayan o eblek eblek konuşması annneaaööooıu
Çilingiroğlu'ndan Aziz Yıldırım'a 'şike' göndermesi 02:27
Çilingiroğlu'ndan Aziz Yıldırım'a 'şike' göndermesi 370 izlenme - 9 ay önce TRT Spor'da yayınlanan Gündem Spor programında konuşan Kaya Çilingiroğlu, Aziz Yıldırım'ın şike sözleri ile ilgili konuştu.
Sergen Yalçının Yerine Kaya Çilingiroğlu 00:54
Sergen Yalçının Yerine Kaya Çilingiroğlu 860 izlenme - 2 yıl önce Futbol Arenası progamından ayrılarak Sivasspor'un teknik direktörü olan Sergen Yalçın'ın yerine Kaya Çilingiroğlu getirildi.
Ahmet Çakar Laf Attı, Ersin Düzen Yanıt Verdi! 01:52
Ahmet Çakar Laf Attı, Ersin Düzen Yanıt Verdi! 557 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Futbol ekranlarından Kaya Çilingiroğlu hakkında açıklamalar yapan Ahmet Çakar'a Stadyum programı sunucusu Ersin Düzen'den cevap geldi.
Kaya Çilingiroğlu'ndan Aziz Yıldırım'a 'şike' göndermesi 02:27
Kaya Çilingiroğlu'ndan Aziz Yıldırım'a 'şike' göndermesi 155 izlenme - 9 ay önce TRT Spor'da yayınlanan Gündem Spor programında konuşan Kaya Çilingiroğlu, Aziz Yıldırım'ın şike sözleri ile ilgili konuştu.
Zehra Çilingiroğlu'nun Demlik Fırlatmalı Kıskançlık Krizi 00:40
Zehra Çilingiroğlu'nun Demlik Fırlatmalı Kıskançlık Krizi 713 izlenme - 2 yıl önce Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun çocukları Zehra Çilingiroğlu'nun kıskançlık krizine girip eski sevgilisinin yeni sevgilisine demlik fırlattığı şok görüntüler.. Ee ana şımartır baba şımartır, sonuç böyle oluyor. Sahi "Zehra Bebek" diyolardı buna, ne ara büyüdü de demlik atar oldu.
Telegol - Gökmen Özdenak'ın Söz Alamaması 01:00
Telegol - Gökmen Özdenak'ın Söz Alamaması 489 izlenme - 2 yıl önce Yine bir Telegol programı ve Serhat Ulueren klasiği.Gs-Ts maçı konuşulurken söz almak isteyen Aslan yeleli Gökmen Özdenak abimizin kendi tarzında isyanı. İzliyoruz
Kaya Çilingiroğlu - Aziz Yıldırım'ın Yok Olması Lazım 02:11
Kaya Çilingiroğlu - Aziz Yıldırım'ın Yok Olması Lazım 397 izlenme - 1 yıl önce Dün gece yayınlanan Telegol'de Kaya Çilingiroğlu'nun gerçekleştirdiği "Aziz Yıldırım'ın Türk futbolundan yok olması" çıkışını Serhat'ın desteği ve Erman Hoca'nın -Mart ayından olsa gerek- "mızmızmırmırrr" içeren açıklamalarıyla izliyoruz..(Video için TüpçüBaşgan'a teşekkürlerimle)
Kaya Çilingiroğlu Allah Milleti Zehra'dan Korusun 11:53
Kaya Çilingiroğlu Allah Milleti Zehra'dan Korusun 439 izlenme - 3 yıl önce Kaya Çilingiroğlu: Allah milleti Zehra'dan korusun Hülya Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu, samimi açıklamalarda bulundu.
Kaya Çilingiroğlu canlı yayını terketti ! 01:26
Kaya Çilingiroğlu canlı yayını terketti ! 607 izlenme - 4 yıl önce
Telegol - Erman Toroğlu VS Selim Soydan 04:16
Telegol - Erman Toroğlu VS Selim Soydan 331 izlenme - 1 yıl önce Absürd komedinin spor ve aksiyon ile birleşiminden oluşan yayıncılık tarihinde önemli bir yer elde eden Telegol programının 04 Kasım 2013 tarihli bölümünde Erman Toroğlu'nun performansı büyüledi.
Kaya Çilingiroğlu Çiğköfteci Olursa - O Bana Çok Benzer 3. Bölüm 12:41
Kaya Çilingiroğlu Çiğköfteci Olursa - O Bana Çok Benzer 3. Bölüm 35 izlenme - 2 ay önce ABD’nin en çok izlenen programlarından “I Get That a Lot”ın Türkiye uyarlaması olan “O Bana Çok Benzer” de Türkiye’nin en ünlü isimleri, günlük hayatta karşımıza çıkan işlerde çalışacak ve gelen müşterileri şakalayacak. “O Bana Çok Benzer”in her bir bölümünde ünlü isimleri, satış görevlisi, aktar, kasap, kasiyer gibi işlerde göreceğiniz programda; 12 gizli kamera ve her yere gizlenmiş 24 mikrofon sayesinde de alışverişe gelen müşterileri satıcı olduklarına inandırarak eğlenceli zaman geçirecekler.
Telegol Bülent Ersoy Emzirme Yorumu 02:00
Telegol Bülent Ersoy Emzirme Yorumu 853 izlenme - 4 yıl önce Telegol'de Bülent Ersoy'un klibi tartışıldı. Emzirme tüp bebek bülent ersoy
Fenerbahçe ve Beşiktaş Küme Düşecek - Kaya Çilingiroğlu 01:38
Fenerbahçe ve Beşiktaş Küme Düşecek - Kaya Çilingiroğlu 251 izlenme - 1 yıl önce Futbol yorumcusu! Kaya Çilingiroğlu CAS'tan ceza alan Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın küme düşürüleceğini iddia etmiş olup yine faydalı hiç bi şey söylemeden programı kapatmıştır..
Çilingiroğlu'ndan Hülya Avşar'ı Kızdıracak İtiraf 01:17
Çilingiroğlu'ndan Hülya Avşar'ı Kızdıracak İtiraf 696 izlenme - 4 yıl önce Kaya Çilingiroğlu, eski eşi Hülya Avşar'ı birçok kez aldattığını itiraf etti.
Dirk Kuyt - Telaffuz Sorunu - Telegol 01:07
Dirk Kuyt - Telaffuz Sorunu - Telegol 247 izlenme - 1 yıl önce Ziya Şengül kendince Dirk Kuyt tellaffuz sorunu çözmüştür ve mutludur fakat söz Kaya Çilingiroğlu'na gelince Kuyt telaffuzu nasıl yapılır kanıtlarıyla açıklar. İbretliktir.
Kaya Çilingiroğlu'ndan Yıldırım Demirören'e... 05:59
Kaya Çilingiroğlu'ndan Yıldırım Demirören'e... 136 izlenme - 9 ay önce TRT Spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'i eleştirdi.