Hoşgeldiniz!

kayalık

Yer Çekimi Kanununu İplemeyip Düz Kayalıklardan Tırmanan 4x4 00:18
Yer Çekimi Kanununu İplemeyip Düz Kayalıklardan Tırmanan 4x4 786 izlenme - 3 hafta önce İzleyen herkesin keşke benim de olsa diyebileceği türden muazzam bir araç. Arazi yetenekleri ile göz dolduran 4x4 araçlardan birisi. İzliyoruz.!
Samsunlu Genç Kızın Selfie Merakı Başına iş Açtı 00:58
Samsunlu Genç Kızın Selfie Merakı Başına iş Açtı 5.626 izlenme - 8 ay önce Samsunlu genç kızın selfie merakı başına iş açtı Samsun'da öz çekim yapmak isterken düşürdüğü telefonunu almaya çalıştığı sırada, kayaların arasına sıkışan genç kız, zor anlar yaşadı.
Kayalıklarda Poz Vermenin Sonu Kötü Bitti 00:21
Kayalıklarda Poz Vermenin Sonu Kötü Bitti 6.302 izlenme - 9 ay önce Rosangela Da Silva isimli kadın bir plajda kayaların üzerinde fotoğraf çektirmeye karar verdi. İyi bir poz vermek için uzun süre kayalıklarda bekleyen kadın arkadan çarpan dalgalar sonrası büyük şok yaşadı.
Su Kaydırağından Hızını Alamayıp Kayalık Alana Düşen Adam 00:23
Su Kaydırağından Hızını Alamayıp Kayalık Alana Düşen Adam 943 izlenme - 5 ay önce ABD'nin Texas eyaletine bağlı Austin kentinde David Salmon, su kaydırağından kaydığı sırada hızını alamayarak yaklaşık 4.5 metre yükseklikten düştü. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ölüme Meydan Okuyup Kayalıklara Paralel Atlayan Gözüpek Adam 01:03
Ölüme Meydan Okuyup Kayalıklara Paralel Atlayan Gözüpek Adam 296 izlenme - 3 ay önce 8Booth, Kaliforniya'nın Kristal Cove yakınlarındaki bölgede uçurumdan aşağı atlamaya karar verdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tek Attıran Gragas | Kristal Kayalık | Smurf Serisi #4 15:18
Tek Attıran Gragas | Kristal Kayalık | Smurf Serisi #4 716 izlenme - 1 yıl önce League of Legends Smurf Serisine Tam Gaz devam ediyoruz bu gün Gragas oynadık iyi seyirler Dileriz Abone Olmayı Ve Videoyu Beğenmeyi Unutmayın biraz kasıyor.
Karl Marx Cinnidir - Üstad Kadir 03:04
Karl Marx Cinnidir - Üstad Kadir 1.148 izlenme - 2 yıl önce Üstad Kadir'in Karl Marx hakkında yapmış olduğu yorumları izleyeceğiz.
Yunan Televizyonunda Tansu Çiller Parodisi 04:55
Yunan Televizyonunda Tansu Çiller Parodisi 786 izlenme - 2 yıl önce Türk ve Yunan medyasının canhıraş çabalarıyla iki ülkeyi savaşa sokmasına ramak kalmış Kardak krizinin en civcivli dönemlerinde, o dönem Yunanistan'da Olacak O Kadar benzeri bir program yapan ünlü tiyatrocu Lakis Lazopoulos konuyla ilgili skecinde Tansu Çiller'i varsayımsal olarak karşısına alır ve iki devletin de sinekten hamaset çıkarmaya yönelik tutumlarına güzelce giydirir. Her ne kadar Türkçe'yi çok kıvıramasalar da özellikle Çiller'in meşhur "o bayrak inecektir o asker gidecektir" sözüne karşı söylenen muhteşem atasözü (1:03) cuk oturmuştur. Ekşisözlük'ten aris anastasiadis'e sevgilerle. Ve evet, lütfen, bu skeç saldırı değil güldürü amaçlıdır. Hamasi yorum yapanın ağzına sinek girsin.
Deniz Feneri 02:59
Deniz Feneri 2.950 izlenme - 8 yıl önce deniz fenerlerinin dalgalara karşı duruşu...
Kayalıklardan Atlarken Kırılan Kamera ile Yanlışlıkla Çekilen Renkli Su Altı Görüntüleri 05:26
Kayalıklardan Atlarken Kırılan Kamera ile Yanlışlıkla Çekilen Renkli Su Altı Görüntüleri 240 izlenme - 1 yıl önce MoreJStu isimli kullanıcı yeni aldığı kamera ile çekim yapmak için kayalıklara gidiyor. Jack, su altında bir kaç görüntü çekmesi için kamerayı arkadaşı Justin'e verdi. Kamera sula temas ettiği anda kırıldı ve suyun dibine gitti.
Ümit Tokcan - Akşamdan Mı Geçtin Kayalık Özü (Bozlak) 04:09
Ümit Tokcan - Akşamdan Mı Geçtin Kayalık Özü (Bozlak) 1.014 izlenme - 5 yıl önce
Akşamdan Mı Geçtin Kayalık Özü Vedat Cöke 04:10
Akşamdan Mı Geçtin Kayalık Özü Vedat Cöke 451 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/pages/İÇ-ANADOLU-BOZLAK-TÜRKÜLERİ-VE-OYUN-HAVALARI/218685588144126
Helikopterle Kayalık Yıkmak 03:43
Helikopterle Kayalık Yıkmak 115 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en büyük ve ünlü fiyordlarına sahip Norveçte yola düşme tehlikesi olan büyük bir kayanın el yordamıyla yıkılması imkansız olduğu için helikopter devreye girmiş. Halat ucundaki büyük demir topla görev tamamlanmış.
Deli Çocuklarrr 01:58
Deli Çocuklarrr 502 izlenme - 7 yıl önce adıyaman,kayalık,mehmet,durmus,ve,apo
Kaan Kartal Kayada :) 00:57
Kaan Kartal Kayada :) 638 izlenme - 8 yıl önce kartal kayadan ufak bi uçuş :)
Kayalıklar Arasında Gezinti 00:35
Kayalıklar Arasında Gezinti 116 izlenme - 3 yıl önce Kayalıklar Arasında Gezinti
Koray148 00:26
Koray148 284 izlenme - 8 yıl önce tatil kerpe kartal kayalıkları dalıs
Ömerimizi Karadeniz Bizden Ayirdi !! 06:38
Ömerimizi Karadeniz Bizden Ayirdi !! 413 izlenme - 8 yıl önce 31.08.2008 tarİhİnde arkadaŞlariyla gezmek İçİn rumelİ fenerİne gİden degerlİ arkadaŞimiz ömer küçükkaya kayalarin üzerİnde resİm çekİnİrken dalganin çarpmasi sonucu denİze düŞerek hayatini kaybettİ.bİrİcİk arkadaŞimiza allahtan rahmet dİlİyoruz.senİ hİç unutmayacagiz ömerİm.
City Am Fenster Hd 11:37
City Am Fenster Hd 87 izlenme - 3 yıl önce City Am Fenster
Helikopter Görüntüleriyle Kayalıkların Arasında Donmuş Göl Üzerinde Muhteşem Dans 03:44
Helikopter Görüntüleriyle Kayalıkların Arasında Donmuş Göl Üzerinde Muhteşem Dans 27 izlenme - 9 ay önce Britanya Kolumbiyası dağlarında donmuş bir göl üzerinde muhteşem dans. Helikopterle ulaşılan alana bırakılan kadın patenleri ile buzun üzerinde tüm zarifliği ile dansını sergilerken pilot ise kayıttaydı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
bonus kayalıklarda 02:49
bonus kayalıklarda 202 izlenme - 9 yıl önce bonusla kayalıklarda içiyoruz...
Sağ Kaldığını Zannetmem  , Ordan Atlanır Mı Hiç ? 00:24
Sağ Kaldığını Zannetmem , Ordan Atlanır Mı Hiç ? 90 izlenme - 4 yıl önce Sağ Kaldığını Zannetmem , Ordan Atlanır Mı Hiç ? Uçurumdan Atlayan Genç...
Ağır İşsiz Aktivitesi - Kaya Atlamak 02:09
Ağır İşsiz Aktivitesi - Kaya Atlamak 62 izlenme - 2 yıl önce Adamlar muhtemelen bilgisayar karşısında oturmaktan yorulmuş ve ''Ne yapsak da içimizi daraltan bu sıkıntıdan kurtulsak?'' demiş olmalılar. Denizden 325 metre yükseklikte buldukları iki kayanın birinden diğerine atlayıp zıplayarak yürekleri hoplatan bu gençler, yükselen adrenalinleri ile de şimdilerde hayatlarına mutlu mesut devam ediyor olmalılar. Ne diyeyim, akıllı adamın yapacağı iş değil bu desem, doğasporları ile uğraşan bütün herkes beni eleştirecek, o yüzden susayım bari...
Deniz Kıyısında Bulunan Kayalıklar Böyle Çöktü 00:39
Deniz Kıyısında Bulunan Kayalıklar Böyle Çöktü 57 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de Deniz Kıyısında Bulunan Kayalıklar Böyle Çöktü Deniz Kıyısındaki Kayalıklar Kayalıklar Çöktü Kayalıkların Çöktüğü An Kayalıklar Böyle Çöktü İngi...
Halatla Tarzancılık Yaparken Kayalıklara Düştü 00:12
Halatla Tarzancılık Yaparken Kayalıklara Düştü 39 izlenme - 2 yıl önce Florida'da tarzancılığa özenen genç kız halatla göle atlamak isterken kayalıklara düştü.
Düz Normal Öyle Yaşayan Yamaç Mahsuru Konyalı 04:28
Düz Normal Öyle Yaşayan Yamaç Mahsuru Konyalı 37 izlenme - 2 yıl önce Yiğidin harman olduğu bir diyar da Konya'dır. Köyün gençleri bayram tatilini fırsat bilerek kendilerini dağa taşa atmışlar tırmanmışlar etmişler düz normal yaşamaktan sıkıldıkları için tabi. Hoş bayırda kesmemiş onları mahsur kaldıkları yerde de düz normal yaşamışlar. Ova düz olunca yaşamda düz normal oluyor sağlık olsun.
Dağ Yolculuğu 03:05
Dağ Yolculuğu 166 izlenme - 7 yıl önce rakımı 1400 metre olan bir memlekette yüksekliği 3200 metreyi aşan bir dağın zirvesine çıkarken çekilen resimlerimiz.
Balina Yaşar 00:14
Balina Yaşar 161 izlenme - 8 yıl önce süper dalış
Dev Kayalıkların Yıkılma Anı! 01:05
Dev Kayalıkların Yıkılma Anı! 9 izlenme - 1 yıl önce Dağın yamaçlarında bulunan dev kayalıklar yerle bir oldu. O müthiş anları karla buluşma anları kameraya yansıdı.
Didim'de Kayalıklar Arasında Erkek Cesedi 01:37
Didim'de Kayalıklar Arasında Erkek Cesedi 9 izlenme - 10 ay önce Didim'de kayalıklar arasında erkek cesedi Aydın'ın Didim İlçesi'ndeki bir plajın kayalıkları arasına sıkışmış, 4 ila 5 gün önce öldüğü sanılan 30'lu yaşlarda bir erkeğe ait ceset bulundu.