Hoşgeldiniz!

kayalık

Kayalıklarda Poz Vermenin Sonu Kötü Bitti 00:21
Kayalıklarda Poz Vermenin Sonu Kötü Bitti 6.340 izlenme - 1 yıl önce Rosangela Da Silva isimli kadın bir plajda kayaların üzerinde fotoğraf çektirmeye karar verdi. İyi bir poz vermek için uzun süre kayalıklarda bekleyen kadın arkadan çarpan dalgalar sonrası büyük şok yaşadı.
Samsunlu Genç Kızın Selfie Merakı Başına iş Açtı 00:58
Samsunlu Genç Kızın Selfie Merakı Başına iş Açtı 5.769 izlenme - 1 yıl önce Samsunlu genç kızın selfie merakı başına iş açtı Samsun'da öz çekim yapmak isterken düşürdüğü telefonunu almaya çalıştığı sırada, kayaların arasına sıkışan genç kız, zor anlar yaşadı.
Yer Çekimi Kanununu İplemeyip Düz Kayalıklardan Tırmanan 4x4 00:18
Yer Çekimi Kanununu İplemeyip Düz Kayalıklardan Tırmanan 4x4 1.272 izlenme - 8 ay önce İzleyen herkesin keşke benim de olsa diyebileceği türden muazzam bir araç. Arazi yetenekleri ile göz dolduran 4x4 araçlardan birisi. İzliyoruz.!
Su Kaydırağından Hızını Alamayıp Kayalık Alana Düşen Adam 00:23
Su Kaydırağından Hızını Alamayıp Kayalık Alana Düşen Adam 1.088 izlenme - 1 yıl önce ABD'nin Texas eyaletine bağlı Austin kentinde David Salmon, su kaydırağından kaydığı sırada hızını alamayarak yaklaşık 4.5 metre yükseklikten düştü. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tek Attıran Gragas | Kristal Kayalık | Smurf Serisi #4 15:18
Tek Attıran Gragas | Kristal Kayalık | Smurf Serisi #4 717 izlenme - 2 yıl önce League of Legends Smurf Serisine Tam Gaz devam ediyoruz bu gün Gragas oynadık iyi seyirler Dileriz Abone Olmayı Ve Videoyu Beğenmeyi Unutmayın biraz kasıyor.
Kayalıklara Sıkışan Devenin Kurtarılması 00:59
Kayalıklara Sıkışan Devenin Kurtarılması 180 izlenme - 6 ay önce Daha yeni doğan, ayakta bile zor duran munzur deve kayalıkların arasına sıkışmış. Yardımına koşan insanlar sayesinde kurtarılan minnoş deve annesinin yanına sığınıyor hemen.
Karl Marx Cinnidir - Üstad Kadir 03:04
Karl Marx Cinnidir - Üstad Kadir 1.241 izlenme - 3 yıl önce Üstad Kadir'in Karl Marx hakkında yapmış olduğu yorumları izleyeceğiz.
Ölüme Meydan Okuyup Kayalıklara Paralel Atlayan Gözüpek Adam 01:03
Ölüme Meydan Okuyup Kayalıklara Paralel Atlayan Gözüpek Adam 314 izlenme - 11 ay önce 8Booth, Kaliforniya'nın Kristal Cove yakınlarındaki bölgede uçurumdan aşağı atlamaya karar verdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deniz Feneri 02:59
Deniz Feneri 2.981 izlenme - 8 yıl önce deniz fenerlerinin dalgalara karşı duruşu...
Yunan Televizyonunda Tansu Çiller Parodisi 04:55
Yunan Televizyonunda Tansu Çiller Parodisi 956 izlenme - 2 yıl önce Türk ve Yunan medyasının canhıraş çabalarıyla iki ülkeyi savaşa sokmasına ramak kalmış Kardak krizinin en civcivli dönemlerinde, o dönem Yunanistan'da Olacak O Kadar benzeri bir program yapan ünlü tiyatrocu Lakis Lazopoulos konuyla ilgili skecinde Tansu Çiller'i varsayımsal olarak karşısına alır ve iki devletin de sinekten hamaset çıkarmaya yönelik tutumlarına güzelce giydirir. Her ne kadar Türkçe'yi çok kıvıramasalar da özellikle Çiller'in meşhur "o bayrak inecektir o asker gidecektir" sözüne karşı söylenen muhteşem atasözü (1:03) cuk oturmuştur. Ekşisözlük'ten aris anastasiadis'e sevgilerle. Ve evet, lütfen, bu skeç saldırı değil güldürü amaçlıdır. Hamasi yorum yapanın ağzına sinek girsin.
Deniz, Sahil Ve Birçok Yerde Kullanacağını Harika Buluş (Nakefit) 01:04
Deniz, Sahil Ve Birçok Yerde Kullanacağını Harika Buluş (Nakefit) 38 izlenme - 1 ay önce Yapışkan bir jelden oluşan Nakefit her yaştan insanın rahat bir plaj sefası sürmesi için olmazsa olmaz gibi gözüküyor.
Ümit Tokcan - Akşamdan Mı Geçtin Kayalık Özü (Bozlak) 04:09
Ümit Tokcan - Akşamdan Mı Geçtin Kayalık Özü (Bozlak) 1.029 izlenme - 5 yıl önce
Kayalıklardan Atlarken Kırılan Kamera ile Yanlışlıkla Çekilen Renkli Su Altı Görüntüleri 05:26
Kayalıklardan Atlarken Kırılan Kamera ile Yanlışlıkla Çekilen Renkli Su Altı Görüntüleri 282 izlenme - 2 yıl önce MoreJStu isimli kullanıcı yeni aldığı kamera ile çekim yapmak için kayalıklara gidiyor. Jack, su altında bir kaç görüntü çekmesi için kamerayı arkadaşı Justin'e verdi. Kamera sula temas ettiği anda kırıldı ve suyun dibine gitti.
Kayalıklara Sıkışan Keçiyi Böyle Kurtardı 01:06
Kayalıklara Sıkışan Keçiyi Böyle Kurtardı 61 izlenme - 6 ay önce Muğla’nın Fethiye İlçesi yakınlarındaki Babadağ’da kayalıklara sıkışan keçi, doğa sporları yapan Orhan Şentürk tarafından kurtarıldı. Edinilen bilgiye göre; Babadağ sırtlarından Fethiye Kelebekler vadisine doğru yürüyüş yapmakta olan doğa sporcusu Orhan Şentürk, yürüyüş sırasında acı acı keçi sesi duyunca sesin geldiği kayalıklarda iki kayanın arasına sıkışarak mahsur kalmış bir keçi ile karşılaştı. Kıvrımlı boynuzu bulunan iki kaya arasındaki küçük bir çalağa sıkışan keçi Orhan Şentürk tarafından böyle kurtarıldı. Yaralı ve bitkin vaziyette kurtarılan talihsiz keçiyi bir süre sırtında taşıyan Orhan Şentürk, telefonların çekmediği bölgeden 112 Acil Servise arayarak yardım istedi. Görüşmeler sırasında telefonun bataryası biten şahıs, keçiyi sırtında Hisarönü Mahallesi’ne getirip veterinere baktırdı. Bakımı yapılan keçi tedavisinin ardından doğal ortamına salındı.
Akşamdan Mı Geçtin Kayalık Özü Vedat Cöke 04:10
Akşamdan Mı Geçtin Kayalık Özü Vedat Cöke 464 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/pages/İÇ-ANADOLU-BOZLAK-TÜRKÜLERİ-VE-OYUN-HAVALARI/218685588144126
Kayalıklara Teğet Tehlikeli Uçuş 00:55
Kayalıklara Teğet Tehlikeli Uçuş 41 izlenme - 5 ay önce Kayalıklara Teğet Tehlikeli Uçuş Yüzlerce metre yüksek bir tepeden kendilerini aşağı bırakan wingsuitçiler bakın nasıl süzülüyor!
Deli Çocuklarrr 01:58
Deli Çocuklarrr 507 izlenme - 7 yıl önce adıyaman,kayalık,mehmet,durmus,ve,apo
Helikopterle Kayalık Yıkmak 03:43
Helikopterle Kayalık Yıkmak 126 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en büyük ve ünlü fiyordlarına sahip Norveçte yola düşme tehlikesi olan büyük bir kayanın el yordamıyla yıkılması imkansız olduğu için helikopter devreye girmiş. Halat ucundaki büyük demir topla görev tamamlanmış.
Kaan Kartal Kayada :) 00:57
Kaan Kartal Kayada :) 638 izlenme - 9 yıl önce kartal kayadan ufak bi uçuş :)
Hacı Taşan - Akşamdan mı Geçtin Kayalık Özü (45'lik) 06:06
Hacı Taşan - Akşamdan mı Geçtin Kayalık Özü (45'lik) 21 izlenme - 2 ay önce HACI TAŞAN - AKŞAMDAN MI GEÇTİN KAYALIK ÖZÜ (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1965) Şarkı Listesi: 1.Akşamdan mı Geçtin Kayalık Özü 00:00 2.Giden Ay Tutulur mu 02:57 Download Linkleri: iTunes: https://itunes.apple.com/tr/album/aksamdan-m-gectin-kayal-k/id1133648940?l=tr
Koray148 00:26
Koray148 286 izlenme - 9 yıl önce tatil kerpe kartal kayalıkları dalıs
Kayalıklar Arasında Gezinti 00:35
Kayalıklar Arasında Gezinti 116 izlenme - 4 yıl önce Kayalıklar Arasında Gezinti
Ömerimizi Karadeniz Bizden Ayirdi !! 06:38
Ömerimizi Karadeniz Bizden Ayirdi !! 417 izlenme - 9 yıl önce 31.08.2008 tarİhİnde arkadaŞlariyla gezmek İçİn rumelİ fenerİne gİden degerlİ arkadaŞimiz ömer küçükkaya kayalarin üzerİnde resİm çekİnİrken dalganin çarpmasi sonucu denİze düŞerek hayatini kaybettİ.bİrİcİk arkadaŞimiza allahtan rahmet dİlİyoruz.senİ hİç unutmayacagiz ömerİm.
Kız Arkadaşını Kayalıklardan Atarken Video Çekti 00:35
Kız Arkadaşını Kayalıklardan Atarken Video Çekti 23 izlenme - 6 ay önce Fransa'da çekilen, bir adamın kız arkadaşını kayalıklardan aşağı attığı görüntüler sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor. Viral olan videoda, genç bir kadınının sevgilisi olduğu tahmin edilen biriyle el ele deniz kıyısında yürüdüğü görülüyor. Kız arkadaşının elinden tutan adam bir taraftan da videoyu çekiyor. Kayalıkların ucunu gelindiğinde ise adam genç kadını göğsünden iterek aşağı atıyor. Yere düşen kız hareketsiz yatarken, adamın kameraya baş parmağıyla “tamamdır” işareti yaptığı görülüyor. İngiliz Daily Mail’in haberleştirdiği videoyu çeken çift hakkında fazla bir bilgi bulunmuyor. Dahası izleyenlerin büyük çoğunluğu görüntülerin sahte olduğunu düşünüyor. Yine de sosyal medyada paylaşılan bu görüntü kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi. Kayalıklardan düşen genç kadının akıbetinin ne olduğu ise bilinmiyor.
City Am Fenster Hd 11:37
City Am Fenster Hd 87 izlenme - 3 yıl önce City Am Fenster
Sağ Kaldığını Zannetmem  , Ordan Atlanır Mı Hiç ? 00:24
Sağ Kaldığını Zannetmem , Ordan Atlanır Mı Hiç ? 90 izlenme - 5 yıl önce Sağ Kaldığını Zannetmem , Ordan Atlanır Mı Hiç ? Uçurumdan Atlayan Genç...
Ağır İşsiz Aktivitesi - Kaya Atlamak 02:09
Ağır İşsiz Aktivitesi - Kaya Atlamak 74 izlenme - 3 yıl önce Adamlar muhtemelen bilgisayar karşısında oturmaktan yorulmuş ve ''Ne yapsak da içimizi daraltan bu sıkıntıdan kurtulsak?'' demiş olmalılar. Denizden 325 metre yükseklikte buldukları iki kayanın birinden diğerine atlayıp zıplayarak yürekleri hoplatan bu gençler, yükselen adrenalinleri ile de şimdilerde hayatlarına mutlu mesut devam ediyor olmalılar. Ne diyeyim, akıllı adamın yapacağı iş değil bu desem, doğasporları ile uğraşan bütün herkes beni eleştirecek, o yüzden susayım bari...
Düz Normal Öyle Yaşayan Yamaç Mahsuru Konyalı 04:28
Düz Normal Öyle Yaşayan Yamaç Mahsuru Konyalı 73 izlenme - 3 yıl önce Yiğidin harman olduğu bir diyar da Konya'dır. Köyün gençleri bayram tatilini fırsat bilerek kendilerini dağa taşa atmışlar tırmanmışlar etmişler düz normal yaşamaktan sıkıldıkları için tabi. Hoş bayırda kesmemiş onları mahsur kaldıkları yerde de düz normal yaşamışlar. Ova düz olunca yaşamda düz normal oluyor sağlık olsun.
Deniz Kıyısında Bulunan Kayalıklar Böyle Çöktü 00:39
Deniz Kıyısında Bulunan Kayalıklar Böyle Çöktü 58 izlenme - 4 yıl önce İngiltere'de Deniz Kıyısında Bulunan Kayalıklar Böyle Çöktü Deniz Kıyısındaki Kayalıklar Kayalıklar Çöktü Kayalıkların Çöktüğü An Kayalıklar Böyle Çöktü İngi...
Balina Yaşar 00:14
Balina Yaşar 162 izlenme - 9 yıl önce süper dalış