Hoşgeldiniz!

kaybolmak

Yarım Metre Karda Finoyu Doğaya Salan Adam 00:14
Yarım Metre Karda Finoyu Doğaya Salan Adam 224.943 izlenme - 3 yıl önce Hem güldüm hem üzüldüm karılık duygular içerisine girdim güldüğüm için üzüldüm üzüldüğüm için güldüm. Köpeğin cinsinin fino olmadığını ben de biliyorum bütün küçük köpekler benim gözümde birer finodur.
Aklnin Manyakları :d 00:21
Aklnin Manyakları :d 2.653 izlenme - 9 yıl önce açıklama yapmak zornda deilm:d
Kayıp Ada 02:10
Kayıp Ada 348 izlenme - 6 yıl önce almila bir adanin icinde kaybolur
BBC Muhabirinin Kaybolduğu An 00:09
BBC Muhabirinin Kaybolduğu An 179 izlenme - 3 yıl önce BBC'nin, İngiltere'nin kuzeyine bölgesel yayın yapan BBC Kuzey kanalının bir muhabiri, stüdyoda meydana gelen bir teknik arıza nedeniyle canlı yayın sırasında haberini sunarken bir anda ekrandan kayboldu. Caroline Bilton'un Pazartesi günkü öğlen haberleri sırasında başına gelen bu talihsizliğin görüntüleri YouTube'da yarım milyondan fazla izleyici buldu. Alıntı: "Onedio.com"
Erzurumda Kaybolmak 03:02
Erzurumda Kaybolmak 389 izlenme - 8 yıl önce erzurumda kaybolmak şiir anlatmış zaten kendini.
Cihangir Sokaklarında Kaybolan Polisler 00:36
Cihangir Sokaklarında Kaybolan Polisler 226 izlenme - 3 yıl önce Gezi parkı direnişçilerini arayaran polislerin Cihangir sokaklarında kaybolma dramı. Ay yazıııık, kıyamam...
Kaybolmak 00:24
Kaybolmak 256 izlenme - 9 yıl önce küçük berfinya
Ronaldinho, Ortadan Kayboldu 00:45
Ronaldinho, Ortadan Kayboldu 98 izlenme - 3 yıl önce Ronaldinho kulübe haber vermeden 15 gündür idmanlara katılmayınca başkan tarafından gazeteye ilan verilerek aranmaya başlandı.
Kar Yiyip Ateş Yakarak Hayatta Kaldılar 02:44
Kar Yiyip Ateş Yakarak Hayatta Kaldılar 14 izlenme - 9 ay önce Mersin’in Mut ilçesine bağlı Söğüdözü Yaylası Sıratekne bölgesinde 1,5 metre karda kar motorları arıza yaptığı için mahsur kalan Hüseyin Yapalak, “112 doktorunun talimatları yaktığımız ateş ve kar yiyerek hayatta kaldık” dedi. Mersin’in Mut İlçesi Söğüdözü Yaylası Sıratekne bölgesinde Verici İstasyonunu kontrole giderken Adana’dan gelen ve kar aracını kullanan Vural Özdemir ile birlikte karda 7-8 saat mahsur kalan GSM şirketinde arıza operatörü olan Hüseyin Yapalak, yaşadıklarını İHA’ya anlattı. Sıratekne bölgesinde GSM vericisini kontrole gittiklerini, araçların gitme imkanı bulunmadığı için kar motoru ile bölgeye ulaşmaya çalıştıklarını ve aracın arıza yapması sonucu karda mahsur kaldıklarını ifade eden Hüseyin Yapalak, “Hava şartları nedeniyle GSM şirketinin istasyonunu incelemek için Kestel Dağına gittik. Kar çok olduğu için kulelere ulaşamadan dönüş yapmak zorunda kaldık. Dönüşte de kar motorumuz arıza yaptı. Dönüş yapamadık. Orada karda mahsur kaldık. Aracımızı yapmaya çalışsak da yapamadık. Bizde karın içinde kendimize yer açtık. Çevreden ağaçlardan odun ve çalı çırpı topladık. Topladığımız odunları yanımızda bulunan benzin yardımıyla yaktık. Yaktığımız ateşte kendimizi ısıtmaya çalıştık" dedi. Mahsur kaldıktan sonra şefni ve 112 acil servisi aradığını belirten Yapalak, "112 ekibi beni gerekli yerlerle görüştürdü. Akut, Mut Belediye Başkanlığı ve Mut Kaymakamı ile görüştüm. Bulunduğumuz bölgeye her hangi bir aracın gelmesine imkan yoktu. 1 buçuk metrenin üzerinde kar vardı. Özellikle 112 Acil servis doktorunun talimatları üzerine karda 7,5 saat bir sıkıntı çekmeden, sağlık problemi yaşamadan hayatta kaldık. Doktorun talimatları ile sürekli hareket ettik. Doktor ara ara kar yememizi ve tuvalete gitmemizi söyledi. Doktorun söyledikleri her şeyi yaptık. Hava kararmıştı. Bizleri bulamazlar diye düşünürken, bir helikopter sesi geldi. Telefonla yetkililer helikopterin bizleri kurtarmak için geldiğini söyledi. Bizde karanlıkta bizleri bulabilmeleri için yakılan ateş ve telefon ışıkları ile yerimizi belli etmeye çalıştık. Allah devletimizden, askerimizden razı olsun. Askerlerimiz helikopterle gelip bizleri kurtardılar. Zor bir gündü” dedi.