Hoşgeldiniz!

kaybolmak

Yarım Metre Karda Finoyu Doğaya Salan Adam 00:14
Yarım Metre Karda Finoyu Doğaya Salan Adam 214.917 izlenme - 2 yıl önce Hem güldüm hem üzüldüm karılık duygular içerisine girdim güldüğüm için üzüldüm üzüldüğüm için güldüm. Köpeğin cinsinin fino olmadığını ben de biliyorum bütün küçük köpekler benim gözümde birer finodur.
Celal Şengör'ün Mağara Anısı 04:32
Celal Şengör'ün Mağara Anısı 3.574 izlenme - 10 ay önce Celal Şengör ve şöförünün başından geçen olayı, hoca kendisi anlatıyor. Grişi 10 dk çıkış 12 saat.
Tutulmuş - Platonik Aşk Kısa Film 07:01
Tutulmuş - Platonik Aşk Kısa Film 1.071 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliği Taron Dexton tarafından yapılmış ve festivallerden 49 ödülle sahip hoş bir kısa film. 2008 yapımıdır. Platonik aşkın nasıl bir şey olduğunu anlatıyor.
The Sopranos Chris ve Paulie'nin Ormanlıkta Kaybolması 06:47
The Sopranos Chris ve Paulie'nin Ormanlıkta Kaybolması 723 izlenme - 1 yıl önce En baba 3 diziden biri olan Sopranos'un belki en güzel, kesinlikle en komik bölümünden bir sahne. Diziyi izlemeyenler varsa spoiler yememek adına kaçınsınlar.
Aklnin Manyakları :d 00:21
Aklnin Manyakları :d 2.653 izlenme - 9 yıl önce açıklama yapmak zornda deilm:d
Adres Bulmak - Yandex Panorama | #Yandexkullan 00:30
Adres Bulmak - Yandex Panorama | #Yandexkullan 459 izlenme - 2 yıl önce Barış, Yandex kullanmadığı için aradığı yerin nerede olduğunu bulamadı ve yönünü şaşırdı. Sen de adres ararken yönünü şaşırmak istemiyorsan #Yandexkullan
Vine Fenomenleri 00:06
Vine Fenomenleri 378 izlenme - 2 yıl önce Pardon ben kaybolan hayallerimin reyonunu arıyorum :)
Ferdi Tayfur'un Aniden Gözden Kaybolması 01:06
Ferdi Tayfur'un Aniden Gözden Kaybolması 329 izlenme - 2 yıl önce Temel Gürsu'nun yönettiği 1978 yapımı ,senaryosunu Hulki Saner'in yazdığı filmin başrollerinde Ferdi Tayfur ve Necla Nazır olan Yadeller filminin final sahnesi.Ferdi abimiz "kara toprak benim için bir kurtuluş olacak" der ve gözden kaybolur. Not;Şarkı ismi "Vazgeç Felek".
Kayıp Ada 02:10
Kayıp Ada 346 izlenme - 6 yıl önce almila bir adanin icinde kaybolur
aniden ortadan kaybolmak - scary movie 00:19
aniden ortadan kaybolmak - scary movie 808 izlenme - 6 yıl önce
yufkacı çırağı 01:10
yufkacı çırağı 399 izlenme - 6 yıl önce ibretlik bir olay...
BBC Muhabirinin Kaybolduğu An 00:09
BBC Muhabirinin Kaybolduğu An 163 izlenme - 2 yıl önce BBC'nin, İngiltere'nin kuzeyine bölgesel yayın yapan BBC Kuzey kanalının bir muhabiri, stüdyoda meydana gelen bir teknik arıza nedeniyle canlı yayın sırasında haberini sunarken bir anda ekrandan kayboldu. Caroline Bilton'un Pazartesi günkü öğlen haberleri sırasında başına gelen bu talihsizliğin görüntüleri YouTube'da yarım milyondan fazla izleyici buldu. Alıntı: "Onedio.com"
adam kayboluyor 00:25
adam kayboluyor 382 izlenme - 7 yıl önce adam, kaybolmak, ilizyon, illüzyon
Cihangir Sokaklarında Kaybolan Polisler 00:36
Cihangir Sokaklarında Kaybolan Polisler 202 izlenme - 2 yıl önce Gezi parkı direnişçilerini arayaran polislerin Cihangir sokaklarında kaybolma dramı. Ay yazıııık, kıyamam...
yufkacı çırağı 2.bölüm 01:59
yufkacı çırağı 2.bölüm 353 izlenme - 6 yıl önce ibretlik bir olay
Erzurumda Kaybolmak 03:02
Erzurumda Kaybolmak 387 izlenme - 7 yıl önce erzurumda kaybolmak şiir anlatmış zaten kendini.
Telefonum Kaybolunca Ben (Vine) 00:06
Telefonum Kaybolunca Ben (Vine) 173 izlenme - 3 yıl önce Telefonum Kaybolunca Ben (Vine)
Kaybolun Len Burdan Komik Vine 00:06
Kaybolun Len Burdan Komik Vine 94 izlenme - 2 yıl önce Facebook'da Paylaşabilirsiniz.
Ronaldinho, Ortadan Kayboldu 00:45
Ronaldinho, Ortadan Kayboldu 98 izlenme - 2 yıl önce Ronaldinho kulübe haber vermeden 15 gündür idmanlara katılmayınca başkan tarafından gazeteye ilan verilerek aranmaya başlandı.
Kaybolmuş Küçük Bir Kıza Yardım Eder miydiniz? (Sosyal Deney İçerir) 05:11
Kaybolmuş Küçük Bir Kıza Yardım Eder miydiniz? (Sosyal Deney İçerir) 74 izlenme - 1 yıl önce Kaybolmuş küçük bir kızın yardım istemesine insanların verdiği tepkileri izleyeceğiz. Yanına yaklaştığı insanlara kaybolduğunu ve yardım edip edemeyeceğini soran kıza çok farklı tepkiler geliyor en azından bizim alışkanlığımızın dışında. Metro bileti veren de var, polisi arayıp yardım eden de...
Kaybolmak 00:24
Kaybolmak 256 izlenme - 8 yıl önce küçük berfinya
Adana'da Göle Giren Kişi Kayboldu 00:58
Adana'da Göle Giren Kişi Kayboldu 105 izlenme - 2 yıl önce İddiaya göre, Erkan Ürküt (30), arkadaşlarıyla birlikte Çukurova ilçesi Topalak Mahallesi'ndeki Seyhan Baraj Gölü'nde kayıkla gezdi. Ürküt'ün gezinin ardından geri dönüş yolunda kayık kıyıya yaklaştığı sırada yüzerek kıyıya çıkmak için suya girdiği iddia edildi.
Beni Bugün Arama Yokum (İsmail Özkan) 03:43
Beni Bugün Arama Yokum (İsmail Özkan) 23 izlenme - 8 ay önce Şarkı Sözleri Beni bugün arama yokum Zamanda kayboldum Belki bir gün döner gelirim Gecikmem umut ederim Beni sorup arama yokum İsimsiz her hangi biri oldum Bir sözüne kırıldı yüreğim Gönlümü almanı beklerim Sen istemezsen olmaz Özlemezsen beni olmaz Belli etmezsen sevgini Tutmasan elimi olmaz Bak işte sana pervaneyim Kendi halimde divaneyim Senin için fark eder miyim Fark edilmesem olmaz Beni bugün arama yokum Rüzgârlarla savruldum Bir hasretle seni gözlerim Ama çağırmanı beklerim Beni sorup arama yokum Sensizliğe mahkûmum Unuttun, unutabilirsin de beni oysa.. Sensin yaşama umudum
Sevdiğinin Gözlerinde Kaybolmak (Beni Böyle Sev) 01:02
Sevdiğinin Gözlerinde Kaybolmak (Beni Böyle Sev) 94 izlenme - 3 yıl önce Sevdiğinin Gözlerinde Kaybolanların Dizisi (Beni Böyle Sev)
Kaybolan Cocuklar 00:08
Kaybolan Cocuklar 126 izlenme - 7 yıl önce bır var bır yoklar
Kaybolun Len Burdan 2 (Komik Vine) 00:06
Kaybolun Len Burdan 2 (Komik Vine) 30 izlenme - 2 yıl önce Diğer Videolara Göz Atabilirsiniz
Çocuklarımız İçin  İzleyelim - İzletelim 02:00
Çocuklarımız İçin İzleyelim - İzletelim 27 izlenme - 3 yıl önce Hergün yüzlerce çocuk kaçırılıyor. Hergün yüzlerce çocuk öldürülüyor. Burda bizlere düşen çocuklarmıza SAHİP çıkmak..
İstanbul'da Yalnız Olmak (İsmail Özkan) 04:12
İstanbul'da Yalnız Olmak (İsmail Özkan) 23 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: İstanbul’da yalnız olmak güzel, İstanbul’da kaybolmak güzel Beni kimse tanımaz, sorular sormaz, Şehir çok büyük, kimseler beni bulamaz Bir kanepe bulsam, yatıp uzansam Uyuyup kalsam, bana dokunan olmaz İstanbul’da yalnız olmak güzel, İstanbul’da kaybolmak güzel Bir güzele tutulsam, heyecanlansam, Olmadık hayaller kursam benden haberi olmaz Ağlasam gülsem, bir kenara düşsem, Kendimden geçsem, beni kınayan olmaz İstanbul’da aşık olmak güzel, İstanbul’da sevdalanmak güzel Yağmur üzerimde, soğuk yüreğimde Geçmiş düşlerimde, beni hatırlayan olmaz Boğazında martıyım, sahilinde dalgayım, Yamacında ağacım beni bir bilen olmaz İstanbul’da yalnız olmak güzel, İstanbul’da kaybolmak güzel İstanbul’da yalnız ölmek güzel, İstanbul’da mavileşmek güzel
İçinde Kayboldu 00:06
İçinde Kayboldu 15 izlenme - 2 yıl önce İçinde Kayboldu
transformice tt ler mustafazse 05:52
transformice tt ler mustafazse 9 izlenme - 1 yıl önce likeleri ve abone olmanızı bekliyorum.filmde rüya korku uyku inatçılık kaybolmak gibi roller var.filmin adı hepsi bir rüyaydı.