Hoşgeldiniz!

kaybolmuş

Sansar Salvo - Dışarda Kaybolmuş 02:54
Sansar Salvo - Dışarda Kaybolmuş 22.771 izlenme - 4 yıl önce Sansar Salvo - Dışarda Kaybolmuş
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları (9.Bölüm) 39:45
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları (9.Bölüm) 1.202 izlenme - 2 yıl önce 90'larda bir dönem iz bırakmayı başarmış fakat daha sonra ortalıklardan kaybolmuş ve çoğunu bir daha asla göremediğimiz 90'ların kaybolan şarkıcıları serisinin 9.bölümüdür. Cankan - Çek Git Destan - Cilveloy Seçil - Rabbena Erkan Güleryüz - İstanbul Bekliyor Hazal - Elden Yar Olmaz Haramiler - Mavi Duvar Sima - Yeminliyim Erdal Çelik - Tek Türekçim Sensin Benim Ayşe - Gör Bak Neler Olacak Yaşar Gaga - Gizli Bahçe Videoyu kendim hazırladım. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları (10. Bölüm) 13:24
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları (10. Bölüm) 1.122 izlenme - 2 yıl önce 90'larda bir dönem iz bırakmayı başarmış fakat daha sonra ortalıklardan kaybolmuş ve çoğunu bir daha asla göremediğimiz 90'ların kaybolan şarkıcıları serisinin 10.bölümüdür. Kadir Tapucu - Dönüşüm Muhteşem Olacak Melis Sökmen - Özlediğim Burak Aydos - Yalnızlık Benim Eski Sevgilim Erkan Güleryüz - İstanbul Bekliyor Serap Acar - Yine Bir Başıma Hüseyin Cevahir - Sen Beni Yanlış Anladın Erdal Çelik - Tek Kürekçim Umay Umay - Hareket Vakti Tuğrul Arsever - Benden Günah Gitti Birol Can - Güller Açacak Jale - Gel Güzelim Bora Öztoprak - Başıma Bela Mısın Kader ? Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları (3. Bölüm) 31:46
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları (3. Bölüm) 922 izlenme - 3 yıl önce 90'larda bir dönem iz bırakmayı başarmış fakat daha sonra ortalıklardan kaybolmuş 90'ların kaybolan şarkıcıları serisinin 3.bölümüdür. Bilinmeyen Şarkıcı - Yolumu Kaybettim Rotam Nerede Gençkan - Kendimi Kontrol Edemiyorum Emre Matraş - Haydi Çal Çal Barbaros Hayrettin - Ben Sizin Babanızım Emral - Sevdik İşte Ve Volkan - Ananı Niyolay Natali ve Erhan İkilisi - Hop Dedik Abi Ne Oluyor Yani Emrah Dinçer - Bıçağın Kemiğe Dayandığı Gün Gönül Gül - Çal Kemancı İnan - Bir Zamanlar Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları (1. Bölüm) 43:11
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları (1. Bölüm) 849 izlenme - 3 yıl önce 90'larda bir dönem iz bırakmayı başarmış fakat daha sonra ortalıklardan kaybolmuş 90'ların kaybolan şarkıcıları serisinin 1.bölümüdür. Ayrıca videoyu kendim hazırladım. Tüzmen - Son Rüya Akın - Çılgın Geceler Ateş - Çingene Ruhum Göksel - Gönüllü Yazıldım Melvan - Derdine Derman Nilüfer Örer - Mevsim Bahar Seçil - Uh De Tuğçe San - Nerdesin Ercüment Vural - Rüyalar İkinci Kuşak - Hayat Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları (5. Bölüm) 32:23
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları (5. Bölüm) 643 izlenme - 3 yıl önce 90'larda bir dönem şarkılarıyla iz bırakmış fakat daha sonra ortadan kaybolmuş şarkıcılar derlemesinin 5.bölümüdür. Tayfun - Gel Hadi Yanıma Şebnem Paker - Dinle Sibel Bilgiç - Alışamadım Orçun - Gece İnmeden Mert Ekren - İçine Mi Düştün Aşkın Gallis - Kimse Bilmeden Nida San - Evimizin Gelini Aydın - Uzaklara Uçma Kuşum İyi nostaljiler.
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları (8.Bölüm) 31:06
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları (8.Bölüm) 561 izlenme - 3 yıl önce 90'larda bir dönem iz bırakmayı başarmış fakat daha sonra ortalıklardan kaybolmuş 90'ların kaybolan şarkıcıları serisinin 8.bölümüdür. Ayrıca videoyu kendim hazırladım. Şarkı listesi de şöyledir : Çiler - Uçalım Mı Ozan - Hello Grup Art1 - Hatırlasana Sevgilim Bora Gencer - Öptüm Seni Şeker Grup Raptiye - Hello Malatya Tülin ve Engin - Maşallah Bumerang - Sensiz Yıllarda Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları (2. Bölüm) 41:28
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları (2. Bölüm) 500 izlenme - 3 yıl önce 90'larda bir dönem iz bırakmayı başarmış fakat daha sonra ortalıklardan kaybolmuş 90'ların kaybolan şarkıcıları serisinin 1.bölümüdür. Gökhan Kırdar - Yerine Sevemem Yeşim - Valiz Gülay Eralp - Bon Bon Şekeri Delikan - Olmuyor Nida - Evimizin Gelini Doktor Tarık - Yes Sör Cüneyt - İstanbul'un Hiç Suçu Yok Feyzan Doğan - Beni Mi Buldun Okan Akdeniz - Hasret Şehnaz - Bir Adamla Bir Kadın Grup Limit - Romantik Serseri Ozan Orhon - Saman Alevi Jale - Alavere Dalavere "Beni seyretmeye devam edin." İyi izlemeler.
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları - 4. Bölüm 40:28
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları - 4. Bölüm 445 izlenme - 3 yıl önce 90'larda bir dönem iz bırakmış fakat daha sonradan kaybolmuş şarkıcılardan oluşan derlemenin 4.bölümüdür. Grup Merdiven - Akdeniz Akşamları Kaan - Oynayalım Senle Sibel Gürsoy - Aşık Değilsin Ahmet - Ah Canım Vah Canım Bendeniz & Harun Kolçak - Elimde Değil Umay Umay - Hareket Vakti Aylin Livaneli - Okulu Asardım Uğur - Yıkılmış Hasret Göktan - Mevsimlerden Sonbahardayım Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları (6.Bölüm) 34:28
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları (6.Bölüm) 300 izlenme - 3 yıl önce 90'larda bir dönem iz bırakmış fakat sonradan müzik piyasasından kaybolmuş şarkıcılardan oluşan derlemedir. Tolga - Geçmiş ve Biz Ayşen - Aman Be Can Kat - Çek Git Melis Sökmen - Özlediğim Ömür Gencel - Seni Bile Yakarım Mislihan Acar - Yar Ellere Yar Seçil - Unutursun Gönlüm Tulga - Ay Bu Kız Beni Öldürecek Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Salman Çavdar - Kaybolmuş Benliğim 02:52
Salman Çavdar - Kaybolmuş Benliğim 613 izlenme - 5 yıl önce Salman Çavdar - Kaybolmuş Benliğim
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları (7.Bölüm) 45:34
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları (7.Bölüm) 420 izlenme - 3 yıl önce 90'larda bir dönem iz bırakmayı başarmış fakat daha sonra ortalıklardan kaybolmuş 90'ların kaybolan şarkıcıları serisinin 7. bölümüdür. Ayrıca videoyu kendim hazırladım. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Sanatsal Anadil Günü 02:49
Sanatsal Anadil Günü 35 izlenme - 12 ay önce UNESCO tarafından 21 Şubat günü Uluslararası Anadil Günü olarak kabul edilmiştir ve üye ülkeler tarafından kutlanılır. UNESCO raporuna bakılırsa; Dünya'da 2500, Türkiye'de ise 18 dil kaybolma tehlikesiyle karşı karşıya. 100 yıl içerisinde bir dili konuşacak çocuk kalmayacaksa o dil tehlikede kabul ediliyor. Tehlikede olan dillerin yanı sıra Kapadokya Yunancası ve Ubıhça da Türkiye'nin kaybolmuş dilleri arasında yer alıyor. Dil listesi: Abaza, Abkhaz, Adyge, Cappadocian Greek (Turkey), Gagauz (South Balkans), Hértevin,Homshetsma (Turkey), Judezmo (Europe),Kabard-Cherkes, Laz, Mlahso (Turkey), Pontic Greek, Romani, Suret, Turoyo, Ubykh (Turkey), Western Armenian, Zazaki
Redd - Ormanda Kaybolmuş Bir Yaprak 04:11
Redd - Ormanda Kaybolmuş Bir Yaprak 94 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Hayat Kaçık Bir Uykudur Çıkış Tarihi: 24.04.2012 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Ellerimin arasına hapsettiğim ışık Güzel şeyler düşünmeye çırpınıyor Kalbimi öyle çok sıkıştırmışım ki Mutluluk içinden azar azar damlıyor Nasıl bir yokluksa bu kimseyle dolmuyor Nasıl bir romansa arasına ne koyduysam solmuyor Sakın sorma neden böyle diye Dilim dönmez bırak dönsün dünya Bensiz. Gitmeye öyle çok alışmışım ki Sevmeyi deneyince içim hoşçakal diyor Nasıl bir yokluksa bu kimseyle dolmuyor Nasıl bir romansa arasına ne koyduysam solmuyor Sakın sorma neden böyle diye Dilim dönmez bırak dönsün dünya Bensiz Aradığım bir yaprak Ormanda kaybolmuş bulamam Okunmadan o yaprak bitmiyor Bulamam.
Asafated - Divine Suffocation 05:23
Asafated - Divine Suffocation 60 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Kaybolmuş Masumiyet Çıkış Tarihi: 06.12.1995 Rock Şarkı Sözleri: An aim straight to life, Maybe a suffocation The way of truth is closed. Your wishes are exhausted and Your hopes disappeared. Meaning of life, unknown realities. You're wanted to learn Secrets in shadow. The doom's day approach I feel the... in my blood. He comes with slow steps Messiah; get ready to death. Problem international Is believing to god. Say your prayer stranger, And wait his true light. Inside your mask, Indicate your face. Divine suffocation.
Asafated - Lost Innocence 05:50
Asafated - Lost Innocence 46 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Kaybolmuş Masumiyet Çıkış Tarihi: 06.12.1995 Rock Şarkı Sözleri: Liar world, hypocrisy people Everything ended and innocence died. Sometimes life is short, as a word, Hard as a laugh. Sickness in my face, pain in my eyes, As i die, you burst out laughing.
Asafated - Humanity Landscape 05:05
Asafated - Humanity Landscape 34 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Kaybolmuş Masumiyet Çıkış Tarihi: 06.12.1995 Rock Şarkı Sözleri: We are the lost generation, Forgotten from god in this dark place. We're born to lose, İn this dark place. Which is created, Only of human sins. Dying - is all that i want, Lies - are all that i see, Crying - is only feeling into my heart. Militarian games, And religionistic lies. Tell me why must we die?! Please tell me why? Believe it or not but paople, Are lost in their mind. İ think it's close when they'll Understand the bluff of this life. We're lost in our dreams, But they're nightmares. Set me free, İ don't want torment or religion. Touch my body, and the ice in my blood. Oh i'm dying, oh my god, Where are you now!!?
Asafated - Violent Desires 04:23
Asafated - Violent Desires 34 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Kaybolmuş Masumiyet Çıkış Tarihi: 06.12.1995 Rock Şarkı Sözleri: From beginning to the end From life to reincarnation Violent desires-cold tears. Life is endless lie, Which is created in your mind. There's no place for love and happiness. Appeased feelings-secret fears. My life is emptiness And i live behind the wall. Oh god help me to breathe, As i'm dying alone. All the reality is that i feel, That i die-life is lie. Lying my corpseon the ground, Rotting my flesh-this is the world. Another side of this life, İs hidden in my mind. The only place where i'm happy, İs my home; my dark world.
Asafated - Lonely 06:05
Asafated - Lonely 29 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Kaybolmuş Masumiyet Çıkış Tarihi: 06.12.1995 Rock Şarkı Sözleri: Take my hand and come with me, To the deep, deep waters. We'll fight with ourselves, And this night we'll go back. İ look to the glass and want to find The small child, who am i? There's lonely nights in my life, İn which i cry and want to die. But memories bring me back to life, And i'm living this life, day by day. Live your life as you want, Try to fight not to destroy. İ came to the world be alone. And i'll die alone. There's lonely nights in my life, İn which i cry and want to die. But memories bring me back to life, And i'm living this life, day by day.
Asafated - Goder 04:15
Asafated - Goder 16 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Kaybolmuş Masumiyet Çıkış Tarihi: 06.12.1995 Rock
Asafated - No. 7 01:29
Asafated - No. 7 12 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Kaybolmuş Masumiyet Çıkış Tarihi: 06.12.1995 Rock
Redd - Ormanda Kaybolmuş Bir Yaprak 04:10
Redd - Ormanda Kaybolmuş Bir Yaprak 1 izlenme - 9 ay önce