Hoşgeldiniz!

kaydırak

Kaydırak İşini Abartan Gençler 00:58
Kaydırak İşini Abartan Gençler 125.274 izlenme - 3 yıl önce Kaydırak İşini Abartan Gençler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kaydıraktan Kayıp Bayılan Keçi 00:21
Kaydıraktan Kayıp Bayılan Keçi 65.908 izlenme - 3 yıl önce Korkudan Bayıldı.. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Su Kaydırağından Kayan Adamın Hazin Sonu 00:19
Su Kaydırağından Kayan Adamın Hazin Sonu 6.838 izlenme - 3 ay önce Her adrenalin dolu eğlencelerin sonu güzel bitmez. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çılgın Dersane - Kaydırakta Bikininin Üstünü Kaptırınca 01:10
Çılgın Dersane - Kaydırakta Bikininin Üstünü Kaptırınca 48.565 izlenme - 2 yıl önce Hadi (Cüneyt Arkın) İstanbul Özlem Dersanesi’nin sahibidir. Torunu Özlem (Tuba Ünsal) ile beraber iflas eden dersanelerinin kurtuluşunu öğrencilere promosyon olarak tatil hediye etmekte bulurlar. Dersanenin eski öğretmenlerini de tatil köyüne davet etmeleriyle hikaye başlar. Ancak dersanenin iflastan kurtuluşu için bu tatil promosyonu da yeterli olmayacaktır. Bu arada öğrencilerden Kerem (Mehmet Aslan) ile Özlem (Tuba Ünsal) arasında bir yakınlaşma başlar. Özlem’in dersaneyi kurtarma umudu tatil köyüne gelen bir faks olur. Faks dersaneler arası para ödüllü bir yarışmanın davetini içermektedir. Tuba sonunda dedesini bu yarışmaya katılmak konusunda ikna eder. Öğrenciler ve öğretmenler için eğlenceli ve bir o kadarda heyecanlı macera başlar. Dersanenin geleceği öğrencilerin bu yarışmayı kazan malarına bağlıdır. Künye Yönetmen: Faruk Aksoy Senaryo:İrfan Saruhan , Şafak Güçlü Yapımcı: Ayşe Germen , Faruk Aksoy Müzik: Oğuz Kaplangı , Uğurcan Sezen Görüntü Yönetmeni: Adnan İşbilir Vizyona Giriş Tarihi: 26 Ocak 2007 Süre: 100 dk Tür: Gençlik, Komedi Ülke: Türkiye Oyuncular Cüneyt Arkın - Dersane Sahibi Hadi Hande Ataizi - Coğrafya Öğretmeni Yıldız Mustafa Topaloğlu - Felsefe Öğretmeni Mustafa Pakize Suda – Melek Tuba Ünsal - Çıtır Özlem Mehmet Aslan - Kerem Yağmur Atacan - Fırlama Timur Alp Kırşan - Sakar Bekir Ozan Aydemir - Fırıldak Hasan Görkem Gürsoy - Ayı Sedat Oğuzhan Yıldız - İddia Selim Berke Hürcan – Şahin Gamze Karaman – Eda Seçkin Piriler – Berna Okan Karacan - Doktor Bilgin Simge Tertemiz – Gamze Duygu Çetinkaya – Melisa Birol Engeler - Red Kit Hurşit Aytaç Ağırlar – Şeyhmuz İrfan Saruhan – Ziver İlhan Daner - Baston Fehmi Yalçın Otağ – Şükrü Aydan Uysal – Evrim Aslıhan Erguvan - Çıtır Bade Ulaş Özer - Webcam Kerim Yalçın Şen – İrfan Erkan Sevinç - Çıgın Gençlik Gökhan Wolf Ekip Yapımcı: Asım Gümüş (Yapım Koordinatörü) Kurgu: Cem Yıldırım (Kurgu) Sanat Yönetmeni: Hayriye Pınar (Sanat Yönetmeni) Yapım Ekibi: Gökhan Gündoğdu (Yapım Sorumlusu) Yönetmen Ekibi: Eylem Koza (Yardımcı Yönetmen) Yahya Samancı (Yönetmen Yardımcısı) Kayhan Başoğlu (Yönetmen Yardımcısı) Göksel Aydın (Yönetmen Yardımcısı) Erkan Nurhan (Yönetmen Yardımcısı) Demet Yeşilbaş (Yönetmen Yardımcısı) Kamera Ekibi: Reyhan Çetin (Kameraman) Yusuf Karakaya (Steadicam Operatörü) Güray Işık (Jimmy-Jib) Işık Ekibi: Şahin Alışkan (Işık Şefi) Sanat Ekibi Sevgi Dündar (Sanat Yönetmeni yrd.) Makyaj Ekibi Eyüp Kızıldere (Makyaj) Ses Ekibi Hasan Şakacı (Premix) Okan Selçuk (Ses Teknisyeni) İsa Tepe (Boom Operatörü) Oyuncu Seçimi Sevinç Erol (Cast Direktörü)
Cocuklarin Su Kaydiragi Keyfi 03:16
Cocuklarin Su Kaydiragi Keyfi 49.813 izlenme - 6 yıl önce
Kaydırak Sevdalısı Köpek 01:06
Kaydırak Sevdalısı Köpek 24.141 izlenme - 3 yıl önce Kaydırak Sevdalısı Sevimli Köpek Sahibinin tasmasını çıkarmasını bekleyen köpek, çocuk parkında defalarca kaydıraktan kayıyor.
Eğlenceyi En Dibine Kadar Yaşamak 00:52
Eğlenceyi En Dibine Kadar Yaşamak 11.053 izlenme - 2 yıl önce Böyle bir parkı Türkiye'de açsan acaba kâr etmeme gibi bir ihtimali var mı? Kesinlikle yok, saçmasapan şeyler yapılacağına böyle değişik su kaydırakları ülke turizmine kazandırılabilir.
 Kaydırak Faciası 00:05
Kaydırak Faciası 11.144 izlenme - 3 yıl önce Kaydırak Faciası
Louie - Kaydırak Çiziyor 06:32
Louie - Kaydırak Çiziyor 13.796 izlenme - 2 yıl önce Afacan Louie (Özgün adı: Life with Louie), ABD yapımı çizgi dizi. Çizgi dizi dalında iki kez Emmy ödülünü kazanmıştır. 24 Aralık 1994'te Fox Kids Yılbaşı özel programıyla başlamıştır. 3 sezon süren çizgi dizi, 1995 yılında başlayıp ve 1998'e kadar devam ettmiştir. Afacan Louie, Amerikalı komedyen Louie Anderson'ın Wisconsin'da geçen çocukluğunu büyük kardeşlerinden ayrı bir şekilde anlatmıştır.
Kaydıraktan Kayarken Beyni Sulanan Ufaklık 00:10
Kaydıraktan Kayarken Beyni Sulanan Ufaklık 8.313 izlenme - 2 yıl önce Bu sevimli ufaklık sadece kaydırakta kaymak istemişti ama kaydırağın gazabına uğrayan ufaklık kayarken defalarca kafasını vurdu.
Hızını Alamayan Kadın 00:22
Hızını Alamayan Kadın 6.518 izlenme - 2 yıl önce Kendi hazırladıkları kaydırakta kayarak şişme havuza dalmayı planlayan kadın ufak bir hesap hatasıyla havuzu tutturamıyor.
Kendini Suyun Akışına Bırakan Timsah 00:15
Kendini Suyun Akışına Bırakan Timsah 2.806 izlenme - 9 ay önce ortalama 300 - 400 kiloluk vücutlarını hareket ettirirken çok büyük bir enerji harcayan bu timsahların şanslı olanı, eğlenceli ve hızlı bir yol bulmuş, ortaya böyle keyifli görüntüler çıkmış. iyi seyirler..
Bu Kadına Kaydırak Yasaklanmalı ! 01:13
Bu Kadına Kaydırak Yasaklanmalı ! 14.414 izlenme - 6 yıl önce
Meraklı kamyon Leo ve kaydırak - Renkleri öğreniyoruz - Türkçe izle 01:50
Meraklı kamyon Leo ve kaydırak - Renkleri öğreniyoruz - Türkçe izle 4.967 izlenme - 12 ay önce Meraklı kamyon Leo yine oyun parkında. Bu sefer boyama kalemlerini de getirmiş. O zaman birlikte bir resim çizebiliriz. Hem eğleniriz hem de renkleri öğreniriz. Kedicik Musti'nin maceralarını da izle: http://www.youtube.com/watch?v=wDQBC0FHXa8
Su Kaydırağı Yapan Sincap 00:45
Su Kaydırağı Yapan Sincap 1.781 izlenme - 1 yıl önce Su Kaydırağı Yapan Sincap Twiggy isimli sincap mini su kayağı ve mini tekne ile su kayağı yapıyor. www.izlesene.com/kadirbaykal
Dünyanın En Havalı Su Kaydırağı  00:36
Dünyanın En Havalı Su Kaydırağı 1.462 izlenme - 1 yıl önce Adrenalin tutkunlarının vazgeçilmez su kaydırağı müthiş bir deneyim yaşatıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
kaydırak kazaları komedi 01:23
kaydırak kazaları komedi 8.242 izlenme - 9 yıl önce
aqua marine 00:21
aqua marine 3.604 izlenme - 8 yıl önce eglence
Üstün Japon Mizahı ve Asansör Şakası 02:31
Üstün Japon Mizahı ve Asansör Şakası 2.092 izlenme - 2 yıl önce Japonyada bir iş merkezinin asansörüne binen adaylar daha ayaklarını kapıdan içeri attıkları anda Yusuf yusuf olup korku dolu dakikalar baş başa kaldı... Adamları düşürdükleri yetmiyo bi de kaydırakta ıslatıyolar.
Kentin Ortasına Dev Su Kaydırağı 01:16
Kentin Ortasına Dev Su Kaydırağı 2.355 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'nin Bristol kentinde bazı ana caddeler ayda bir kez pazar günleri trafiğe kapatılarak sanat ve kültür etkinliklerinin düzenlenmesine olanak sağlanacak. Bunun ilk örneği bu hafta sonu Bristol'ın merkezinde kurulan 90 metrelik su kaydırağıydı.
Yerden 300 Metre Yükseklikteki Cam Kaydıraktan Kaymak Yürek İster! 00:54
Yerden 300 Metre Yükseklikteki Cam Kaydıraktan Kaymak Yürek İster! 313 izlenme - 4 ay önce Mississippi’nin en yüksek binası olan U.S. Banka Kulesi’ne inşa edilen 300 metre yükseklikteki cam kaydırak, binenlere korku dolu anlar yaşatıyor. 360 derecelik kaydırak, tamamen camdan yapılmış. Kalınlığı ise sadece 3.2 santimetre.
Şişman Kız Kaydıraktan Suya  Akar Gider 00:16
Şişman Kız Kaydıraktan Suya Akar Gider 4.624 izlenme - 4 yıl önce Şişman Kız Kaydıraktan Suya Akar Gider
Kaydıraktan Yanlış Kayan Minik 00:10
Kaydıraktan Yanlış Kayan Minik 817 izlenme - 2 yıl önce Kaydıraktan kaymaya çalışırken yamulan minik kafasını çarpa çarpa kayıyor.
kaydırak 00:21
kaydırak 2.297 izlenme - 7 yıl önce artık izleyin görün :p
kaydırakta  bikini kazası 01:22
kaydırakta bikini kazası 3.191 izlenme - 6 yıl önce
Kaydıraktan Kaymayı Seven Golden Yavrusu 01:07
Kaydıraktan Kaymayı Seven Golden Yavrusu 834 izlenme - 2 yıl önce Bu Videodaki Golden Yavrusu Kaydıraktan Kaymayı Çok Seviyor Kaliteli zaman geçirmek için sayfamıza abone olmayı unutmayın
Köpeklerin Kaydırak Eğlencesi 02:56
Köpeklerin Kaydırak Eğlencesi 1.424 izlenme - 2 yıl önce Kaydıraklar ve Köpekler
kaydırak maceraları 01:06
kaydırak maceraları 2.745 izlenme - 6 yıl önce gerek yok açiklamaya
Bu Kaydıraktan Kaymak Cesaret İster  00:54
Bu Kaydıraktan Kaymak Cesaret İster 155 izlenme - 4 ay önce Mississippi’nin en yüksek binası olan U.S. Banka Kulesi’ne inşa edilen 300 metre yükseklikteki cam kaydırak, binenlere korku dolu anlar yaşatıyor. AP’nin haberine göre tam 300 metre yüksekliğe kurulmuş olan 360 derecelik kaydırak, tamamen camdan yapılmış. Kalınlığı ise sadece 3.2 santimetre. Kaymaya ilk başlandığında önünüze gelen ufak bir dönemeç, cama çarpmanıza sebep olarak daha da korkutucu bir hal alıyor.
Kaydırak 00:55
Kaydırak 1.303 izlenme - 7 yıl önce kaydırak