Hoşgeldiniz!

kaygan

Kaygan Zemin 00:09
Kaygan Zemin 280.156 izlenme - 10 yıl önce Seksi kızımız bikiniyle araba yıkarken kaygan zeminin azizliğine uğruyor!
arabanın altında ezildi 00:41
arabanın altında ezildi 10.945 izlenme - 7 yıl önce arabanın altında ezildi sonra da hiç bir şey olmamış gibi yürümeye devam etti
Paten Kazası 00:07
Paten Kazası 16.614 izlenme - 10 yıl önce paten kazası
Kazayı Küfürle Yorumlayan Tır Şoförü (Sonuna Kadar İzleyin) 04:50
Kazayı Küfürle Yorumlayan Tır Şoförü (Sonuna Kadar İzleyin) 1.064 izlenme - 10 ay önce LOF Abone Olunnnn!!.Bu Tır Şoförü Normalde Sesini Çekmek İçin Kamerayı Açmış Fakat Yol Kaygan Yolmuş Ve Hız Yapan Araçların Kazalarını Çekip Küfürle Yorumlamış.
Araba 01:29
Araba 7.581 izlenme - 10 yıl önce
Buzun Üstünde Sörf 02:21
Buzun Üstünde Sörf 6.063 izlenme - 10 yıl önce
ters kaydı 00:14
ters kaydı 7.100 izlenme - 10 yıl önce kar yagdı böyle oldu işte...
Sabunlu Futbol - Bir Brezilya Efsanesi 02:21
Sabunlu Futbol - Bir Brezilya Efsanesi 1.808 izlenme - 1 yıl önce Evet bir Brezilya efsanesini izleyeceğiz, Sabunlu Futbol evet evet yanlış okumadınız sulu sabunlu bu muhteşem futbol karşılaşmasında Sarışınlar ve Esmerlerin kıran kırana mücadelesini izleyeceğiz. Yok öyle suya sabuna dokunmadan futbol oynamak, o sabun o topa o kalçalara sürülecek ve de güreşilecek arkadaş.
viraj 00:42
viraj 7.767 izlenme - 8 yıl önce
 Brezilyalı Kızların Kaygan Zemindeki Mücadelesi 04:26
Brezilyalı Kızların Kaygan Zemindeki Mücadelesi 1.832 izlenme - 3 yıl önce Brezilyalı kızların kaygan zemin üzerinde gösterdiği azimli mücadeleyi izliyoruz.
kaygan yol 00:22
kaygan yol 4.454 izlenme - 7 yıl önce brezilya'da kaygan yolun yol açtığı kazalar
Müthiş Bir Ses Kesinlikle Dinlemenizi Tavsiye Eder 02:03
Müthiş Bir Ses Kesinlikle Dinlemenizi Tavsiye Eder 3.464 izlenme - 7 yıl önce onur kaygan arkadaşımızdan müthiş bir yorum dinliyoruz..
mesut shov 2 00:41
mesut shov 2 3.529 izlenme - 10 yıl önce manyak bişey
Kazada Kurtarılacaklar; 1-Kız Arkadaş 01:23
Kazada Kurtarılacaklar; 1-Kız Arkadaş 606 izlenme - 1 yıl önce Tayland' da yağmurda motor kayıyor ve çift düşüyor. Adam anında kız arkadaşını kendisine çekerek diğer araçların altında kalmasını önlüyor.
kaygan yol kazası 00:42
kaygan yol kazası 2.714 izlenme - 8 yıl önce kaygan yol kazası
Ne İdüğü Belirsiz Brezilya Yarışması (Gostosas vs Fitness) 14:08
Ne İdüğü Belirsiz Brezilya Yarışması (Gostosas vs Fitness) 582 izlenme - 1 yıl önce Brezilya'dan bildiğimiz manzaralar. Yanlış ülkede doğmuşuz dedirtircesine... Gostosas ve Fitness grupları karşı karşıya kıyasıya bir mücadele izleyeceğiz. İyi seyirler.
Seksi kızdan kaygan zemin şakası 00:51
Seksi kızdan kaygan zemin şakası 751 izlenme - 3 yıl önce Seksi kızın arkadaşına kaygan zemin hazırlaması ve arkadaşının yere çakılması...
Karda Kayan İnsanlar 02:59
Karda Kayan İnsanlar 1.007 izlenme - 4 yıl önce People Vs Snow
Buzda Beden 10:00
Buzda Beden 1.896 izlenme - 10 yıl önce
mesut shov 2 03:03
mesut shov 2 1.868 izlenme - 10 yıl önce o ne ya
kaygan yolda kaza 01:10
kaygan yolda kaza 1.027 izlenme - 6 yıl önce kaygan yolda kaza
yol çok kaygan 00:36
yol çok kaygan 1.493 izlenme - 9 yıl önce yol çok kaygan ama araba kaymıo
Buzda Dans Eden Araçlar 02:19
Buzda Dans Eden Araçlar 562 izlenme - 3 yıl önce Araçlar buz pistine dönen yolda adeta dans etti.
Güvenli sürüş teknikleri (Necdet) 00:12
Güvenli sürüş teknikleri (Necdet) 2.188 izlenme - 9 yıl önce Yagışlı ve kaygan zemınde aniden önünüze bir şey cıktıgında arabayı kontrol etmek(abs siz bi arabada)inanın ki gözüktügü gibi kolay değil.
yerler kaygan dikkat et :)) 00:22
yerler kaygan dikkat et :)) 835 izlenme - 7 yıl önce
dikkat ! kaygan zemin 00:24
dikkat ! kaygan zemin 970 izlenme - 6 yıl önce dikkat ! kaygan zemin
Yağmurlu Havalarda Araç Kullanımı İleri Sürüş Teknikleri Kaygan Zemin Yavaşlayın 01:45
Yağmurlu Havalarda Araç Kullanımı İleri Sürüş Teknikleri Kaygan Zemin Yavaşlayın 581 izlenme - 3 yıl önce HEM ÖĞREN HEM ÇOCUĞUNA ÖĞRET Aykut İlter Aykut Öğretmen Türkiye yağış kuşağında olan bir ülke. Yılın yarısını yağışlı geçiren bir ülkede yağmurlu havalarda sürücülerin çok dikkat etmesi gereken hayati noktalar var. Peki bunlar neler? -Sollama esnasında aracın silecekleri en yüksek hızında çalıştırılmalıdır. -Kısa farlar devamlı açık tutulmalıdır. -Yoğun yağışlı ve çamurlu yollarda ön, arka farlar, stoplar, sinyaller ve fren lambaları belli aralıklarla silinmelidir. -Su birikintilerine girildikten sonra ıslanan fren balatalarını kurutmak için kısa bir süre frene hafifçe basılmalıdır. -Araca binmeden önce ıslanan ayakkabıların acil bir durumda fren pedalından kaymasını engellemek için bir bezle taban kısmı silinmelidir. -Yağmurlu havalarda gaza gereğinden fazla basmak, sert bir şekilde frene basmak, ani bir şekilde direksiyonu çevirmek ve debriyajdan ayağın hızlıca çekilmesi kayma hareketini daha kolay başlatacağından bu hareketlerden özellikle kaçınılmalıdır. -Yağmurun ilk yağdığı an yol yüzeyinde birikmiş olan toz ve yağlar yolu daha da kayganlaştıracağı için bu dakikalarda hız yavaşlatılmalı ve ani hareketlerden kaçınılmalıdır. -Sağanak yağmur esnasında oluşan su birikintilerine girerken aquaplaning (su yastığı üstünde kayma) olayı oluşur. Bu durumlarda direksiyon sıkıca tutulmalı ve hız kesmek için ayak gazdan çekilmeli, frene çok yavaş basılmalı (eğer ABS varsa sonuna kadar basılmalıdır) ve ani haraketlerden kaçınılmalıdır. -Özellikle lastiklerinizin dış derinliği 3 mm'den az ise öndeki aracın lastik izleri takip edilerek kayma riski azaltılabilir. Bu önlemler sizin alabileceğiniz türden. Yağışlı havalarda bir sürprizle karşılaşmamak için her zaman otomobilinizin bakımını yaptırmayı unutmayın. İyi sürüşler
kaygan zemin .. 00:10
kaygan zemin .. 554 izlenme - 8 yıl önce
 Kayan Aracın Altında Kalmaktan Son Anda Kurtuldu 01:33
Kayan Aracın Altında Kalmaktan Son Anda Kurtuldu 323 izlenme - 3 yıl önce Bitlis’in Tatvan ilçesinde MOBESE kameralarına takılan bir görüntü, saniyelerin bile ne denli önemli olduğunu ortaya koydu. İlçe merkezinde yürüyen bir kişi, kaygan zeminli yolda kayan aracın altında kalıp ezilmekten kıl payı kurtuldu.Olay geçtiğimiz günlerde Tatvan Devlet Hastanesi yanındaki Tatvan-Ahlat Kavşağı’nda meydana geldi. MOBESE kameralarına anbean yansıyan görüntülerde; yol kenarında yürüyen bir kişi, hastanenin acil girişinde bulunan demir korumalı köprüyü geçmek üzereyken arkasından kayarak hızla kendisine yaklaşan araçtan saniye farkıyla kurtuluyor. MOBESE’ye takılan diğer görüntülerde ise bir önceki kazanın meydana gelmesine neden olan buzlu yolun diğer sürücülere yaşattığı zor anlar göz çarpıyor. Aynı yoldan geçen onlarca araç, aynı noktada ya yoldan çıkıyor ya da yol ortasında dönüyor. Buz pistine dönen yolda neyse ki başka kaza meydana gelmiyor. MOBESE’ye takılan diğer kaza görüntüleri ise özellikle karlı havalarda ne denli dikkatli olunması gerektiğini gösterirken, sürücü ihmallerini de gözler önüne seriyor.
Zıplama Yetisini Kaybeden Kedi 01:02
Zıplama Yetisini Kaybeden Kedi 97 izlenme - 1 yıl önce Zeminin kaygan olması sebebiyle yaklaşık yarım metre yukarıdaki yuvasına zıplamaya çalışan kedi bir türlü başarılı olamadı. Her denemesinde yerden birkaç santimetre yükselebilen kedi komik görüntüler oluşturdu.