Hoşgeldiniz!

kaygı

Kurcala - Sec 01:12
Kurcala - Sec 3.975 izlenme - 1 yıl önce Seçim kaygısı tarihe karışıyor. Uzmanımızdan seçim gerginliği ve kaygısını önlemenin pratik yollarını öğrendik. Bide dostlar çok kaliteli bir ekip oldukları için reklamlarını yapma gereksinimi duyuyorum kanallarına abone olup destek olalım, malum böyle ekipler zor bulunuyor. https://www.youtube.com/channel/UCU1Fhn0o5S0_mdcgwCPuLDg
Alp Hits / Polemick Ft. Kaygı - Çocukluğumu Geri V 03:46
Alp Hits / Polemick Ft. Kaygı - Çocukluğumu Geri V 14.580 izlenme - 7 yıl önce sadece müzik alp hits / polemick ft. kaygı - çocukluğumu geri ver bana dünya
Polemick Ft Kaygı Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya 03:46
Polemick Ft Kaygı Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya 1.611 izlenme - 5 yıl önce PoLeMicK Ft Kaygı Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya
Uçakta Kaygı Yaşayan Kadının Çocuk Gibi Tepinmesi 00:58
Uçakta Kaygı Yaşayan Kadının Çocuk Gibi Tepinmesi 234 izlenme - 6 ay önce Uçak korkusu yüzünden kendisini yere atarak tepinen ve isyan eden kadının görüntüleri.
Bertıu Cemil Kaygi 04:14
Bertıu Cemil Kaygi 770 izlenme - 7 yıl önce serhat yunusoglu
Kaygının Neden Oldugu Psikolojik Sorunlar Nelerdir? 00:55
Kaygının Neden Oldugu Psikolojik Sorunlar Nelerdir? 834 izlenme - 2 yıl önce Kaygının neden olduğu sorunların depresyon kaygı bozukluğu gibi ruhsal sorunlar olabilir. Ancak her kaygılı durumun ruhsal soruna sebep olabileceğini söyleyemeyeceğimizi belirtmek gerekir.
ikizce 42:14
ikizce 1.207 izlenme - 5 yıl önce Fatma çelik hazırladı, karadeniz tv de yayınlandı
Betuğ Cemil - Kaygı Orjinal Klip 04:00
Betuğ Cemil - Kaygı Orjinal Klip 1.046 izlenme - 6 yıl önce betuğ cemil - kaygı orjinal klip
Mahmut Tuncer - I am sorry, ne soriy ? 04:59
Mahmut Tuncer - I am sorry, ne soriy ? 401 izlenme - 1 yıl önce Osmanlı impratorluğunun yıkılıp Anadolu topraklarında bir cumhuriyetin kurulması ile sosyal ve kültürel hayatta devrim niteliğinde değişiklikler dönemi başlamış ve türk müziği kaçınılmaz olarak bu değişimden payını almıştır. Bu dönemde batının klasik müzik anlayışı ile Anadolu motiflerini birleştirme çalışmaları Cemal Reşit Rey, Hasan Ferit Alnar, Ulvi Cemal Erkin, Ahmet Adnan Saygun ve Necil Kazım Akses'ten oluşan Türk Beşleri ile simgeleşmiştir.Son 30 yılda müzikteki bu devrim bayrağını alıp daha yukarılara taşıma çabası içinde olan 3 sanatçımız göze batmaktadır. Bu tripodun ayakları Ümit Besen, Nuri Sesigüzel ve Mahmut Tuncer'den oluşmaktadır.Ümit Besen'i ''I love You, I love you'', Nuri Sesigüzel'i ''This land is my land'' eserleriyle zaten sitemizden tanıyorsunuz.Mahmut Tuncer'in '' I am sorry, ne soriy?'' adlı eseriyle üçlemenin son kısmını tamamlayarak memleketimizin kültür hayatına ufak da olsa hizmet edebilmiş olmanın gururunu yaşayan site.Diğer iki esere şu linklerden ulaşabilirsiniz.İyi dinlemeler. http://tinyurl.com/detk9c http://tinyurl.com/o8xtzy
Bertuğ Cemil - Kaygı Rockoza  Www.rockoza.com 04:24
Bertuğ Cemil - Kaygı Rockoza Www.rockoza.com 1.109 izlenme - 5 yıl önce bertuğ cemil - kaygı rockoza www.rockoza.com
Kasırga Ft. Mahkum - Saygı Ve Kaygı 02:02
Kasırga Ft. Mahkum - Saygı Ve Kaygı 1.669 izlenme - 7 yıl önce yaza damgasını vuran rap Şarkı
'Anksiyete' Kısa Film 03:53
'Anksiyete' Kısa Film 465 izlenme - 3 yıl önce Starring:Yunus Emre KÖROĞLU Director:İsrafil YÜCEL Editing:İsrafil YÜCEL Farhad EİVAZİ,Mert ESMER ve Buğra AKTÜRK'e emeklerinden dolayı teşekkürler..
Anksiyete Bozukluğu Olanlar Nasıl Hisseder? 03:23
Anksiyete Bozukluğu Olanlar Nasıl Hisseder? 160 izlenme - 11 ay önce Anksiyete bozukluğu ya da kaygı bozukluğu kişinin işlevselliğini olumsuz yönde etkileyen çeşitli korku, kaygı veya anksiyete bozukluklarına verilen genel kapsamlı bir addır. Bu tür bozuklukların toplumun % 18'ini etkilediğine inanılmaktadır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ygs Kaygısı Olmayan Gençler 06:51
Ygs Kaygısı Olmayan Gençler 382 izlenme - 3 yıl önce Ders Boş Olduğunu Duyunca Biz...
Bertuğ Cemil - Kaygı 04:16
Bertuğ Cemil - Kaygı 447 izlenme - 5 yıl önce
Kaygı Bertuğ Cemil 04:15
Kaygı Bertuğ Cemil 496 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Bertuğ Cemil Kaygı 04:18
Bertuğ Cemil Kaygı 350 izlenme - 5 yıl önce bertuğ cemil kaygı indir dinle yedibeni7
Sosyal Fobi - Terapi Odası 07:03
Sosyal Fobi - Terapi Odası 122 izlenme - 1 yıl önce Psikoterapist Cem KEÇE ile Terapi Odası bu bölümün konusu "Sosyal Fobi", Kaygı Bozuklukları, Psikoterapi, Bireysel Terapi, Kişisel Gelişim, Psikolojik Destek http://www.cised.org.tr http://www.cemkece.com.tr
Cnn'i de Biliriz - Oğuz Haksever 01:59
Cnn'i de Biliriz - Oğuz Haksever 119 izlenme - 1 yıl önce Cnn muhabirinin dün canlı yayında başbakanın danışmanına verdiği ayara misilleme olduğunu düşündüğüm bir ayar da Oğuz Haksever'den gelmiş.
Stres Anında Vucutta Neler Olur? 02:10
Stres Anında Vucutta Neler Olur? 152 izlenme - 2 yıl önce Psikolog Barış Gürkaş, Stres anında insanın verdiği bedensel tepkiler ilkel insandan bu yazana yüzyıllardır neredeyse hiç değişmedi. Organizma stres yaratan yabancı durumlara adapte olabilmek için tepki verir.
Kişi Kaygıyla Başa Çıkmak İçin Neler Yapabilir? 01:35
Kişi Kaygıyla Başa Çıkmak İçin Neler Yapabilir? 132 izlenme - 2 yıl önce Kaygı uyandıran duruma karşı bir farkındalık geliştirip, onu belirgin hale getirmemiz gerekir. Bu kaygı nesnesinin üzerine giderek üstesinden gelmemiz gerekir.
İçelim Şerefine-Hatay Aksiyon 02:10
İçelim Şerefine-Hatay Aksiyon 235 izlenme - 6 yıl önce
Kaygı Halinde Vücutta Ne Gibi Değişikler Olur? 00:53
Kaygı Halinde Vücutta Ne Gibi Değişikler Olur? 117 izlenme - 2 yıl önce Kaygı (anksiyete) halinde vücutta bazı değişimler olur bu kişinin verdiği otomatik tepkilerdir. Kalp atışı hızlanır, kaslar gerilir.. böylece savaş ya da kaç tepkisi için organizma kendisini hazırlar.
Kaygı bozukluğu nedir? 03:20
Kaygı bozukluğu nedir? 74 izlenme - 3 yıl önce Kaygı bozukluğu nedir?
Stresle Başa Çıkmak İçin Neler Yapılmalı? 02:34
Stresle Başa Çıkmak İçin Neler Yapılmalı? 99 izlenme - 2 yıl önce Stres ile başa çıkmak, stresi yönetebilmek için yapılacaklar. Stres Kronik hale gelmeden ona müdahale edebilmeliyiz.Bunların en önemlilerinden biri hayır diyebilmek.
Anksiyete bozukluğu tanısı nasıl koyulur ? 00:42
Anksiyete bozukluğu tanısı nasıl koyulur ? 95 izlenme - 3 yıl önce
Çocuklarda korku ve kaygının belirtileri nelerdir? 01:13
Çocuklarda korku ve kaygının belirtileri nelerdir? 48 izlenme - 2 yıl önce Normalin dışında ağlamalar veya tepkiler, uyku bozuklukları, tırnak yeme, parmak emme gibi belirtiler olabilir.
Kaygı Nedir? 00:40
Kaygı Nedir? 79 izlenme - 2 yıl önce Kaygıyı (anksiyete) insanın verdiği bir tepkidir. İnsan yabancı ve bilinmez bir duruma bilişsel ve davranışsal olarak bir tepki verir bu da ortaya kaygı olarak çıkar.
Madde Bağımlılığı Ve Neurofeedback 03:34
Madde Bağımlılığı Ve Neurofeedback 56 izlenme - 1 yıl önce Tedavi ve rehabilitasyon olmak üzere iki aşamada gerçeleştirilir. 1. Fizyolojık destek: Tedavi aşamasında kişi bağımlı olduğu maddeden uzaklaştırılarak yoksunluk belirtileri ile savaşılır. 2. Rehabilitasyon aşamasında kişilerin ruhsal problemleri çözümlenmeye çalışılır. Tekrar iş gücü kazandırılarak çalışabilecek ve topluma yararlı olacak hale getirilir. Bilişsel terapiler, Davranışçı terapiler, Psikoteknik uygulamalar (neurofeedback). Maddenin bırakılması ilk dönemlerde aşırı bir stres ve gerginlik oluşturmaktadır. Ayrıca maddeyi bırakamama ve tekrar alma sebeplerinden en önemlisi bırakma döneminde ortaya çıkan sıkıntının kontrol altına alınamamasıdır. Bio/neurofeedback ile ortaya çıkan sıkıntı bulgularının düzeldiğini gören kişinin hem cesareti artmakta hem de sıkıntısını kontrol etmeyi öğrenmektedir. Yapılan bir araştırma, opiat bağımlılığında ilaç tedavisine ek olarak neurofeedback uygulandığında; ilaca olan özlem azaltılarak ve psikolojik rahatlama sağlanarak, tedavi başarısını arttığı gösterilmektedir. Alkolikler ile yapılan başka bir çalışmada, neurofeedback ile beyin dalgalarının düzenlenmesiyle depresif semptomların gerilediği ve üç yıllık izlemde tekrar başlama oranının düştüğü bildirilmektedir.