Hoşgeldiniz!

kaygı

Alp Hits / Polemick Ft. Kaygı - Çocukluğumu Geri V 03:46
Alp Hits / Polemick Ft. Kaygı - Çocukluğumu Geri V 14.596 izlenme - 8 yıl önce sadece müzik alp hits / polemick ft. kaygı - çocukluğumu geri ver bana dünya
Kurcala - Sec 01:12
Kurcala - Sec 4.081 izlenme - 3 yıl önce Seçim kaygısı tarihe karışıyor. Uzmanımızdan seçim gerginliği ve kaygısını önlemenin pratik yollarını öğrendik. Bide dostlar çok kaliteli bir ekip oldukları için reklamlarını yapma gereksinimi duyuyorum kanallarına abone olup destek olalım, malum böyle ekipler zor bulunuyor. https://www.youtube.com/channel/UCU1Fhn0o5S0_mdcgwCPuLDg
Polemick Ft Kaygı Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya 03:46
Polemick Ft Kaygı Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya 1.617 izlenme - 6 yıl önce PoLeMicK Ft Kaygı Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya
Kaygının Neden Oldugu Psikolojik Sorunlar Nelerdir? 00:55
Kaygının Neden Oldugu Psikolojik Sorunlar Nelerdir? 1.387 izlenme - 3 yıl önce Kaygının neden olduğu sorunların depresyon kaygı bozukluğu gibi ruhsal sorunlar olabilir. Ancak her kaygılı durumun ruhsal soruna sebep olabileceğini söyleyemeyeceğimizi belirtmek gerekir.
Bertıu Cemil Kaygi 04:14
Bertıu Cemil Kaygi 771 izlenme - 8 yıl önce serhat yunusoglu
ikizce 42:14
ikizce 1.231 izlenme - 6 yıl önce Fatma çelik hazırladı, karadeniz tv de yayınlandı
Betuğ Cemil - Kaygı Orjinal Klip 04:00
Betuğ Cemil - Kaygı Orjinal Klip 1.048 izlenme - 7 yıl önce betuğ cemil - kaygı orjinal klip
Uçakta Kaygı Yaşayan Kadının Çocuk Gibi Tepinmesi 00:58
Uçakta Kaygı Yaşayan Kadının Çocuk Gibi Tepinmesi 332 izlenme - 2 yıl önce Uçak korkusu yüzünden kendisini yere atarak tepinen ve isyan eden kadının görüntüleri.
Mahmut Tuncer - I am sorry, ne soriy ? 04:59
Mahmut Tuncer - I am sorry, ne soriy ? 639 izlenme - 2 yıl önce Osmanlı impratorluğunun yıkılıp Anadolu topraklarında bir cumhuriyetin kurulması ile sosyal ve kültürel hayatta devrim niteliğinde değişiklikler dönemi başlamış ve türk müziği kaçınılmaz olarak bu değişimden payını almıştır. Bu dönemde batının klasik müzik anlayışı ile Anadolu motiflerini birleştirme çalışmaları Cemal Reşit Rey, Hasan Ferit Alnar, Ulvi Cemal Erkin, Ahmet Adnan Saygun ve Necil Kazım Akses'ten oluşan Türk Beşleri ile simgeleşmiştir.Son 30 yılda müzikteki bu devrim bayrağını alıp daha yukarılara taşıma çabası içinde olan 3 sanatçımız göze batmaktadır. Bu tripodun ayakları Ümit Besen, Nuri Sesigüzel ve Mahmut Tuncer'den oluşmaktadır.Ümit Besen'i ''I love You, I love you'', Nuri Sesigüzel'i ''This land is my land'' eserleriyle zaten sitemizden tanıyorsunuz.Mahmut Tuncer'in '' I am sorry, ne soriy?'' adlı eseriyle üçlemenin son kısmını tamamlayarak memleketimizin kültür hayatına ufak da olsa hizmet edebilmiş olmanın gururunu yaşayan site.Diğer iki esere şu linklerden ulaşabilirsiniz.İyi dinlemeler. http://tinyurl.com/detk9c http://tinyurl.com/o8xtzy
Bertuğ Cemil - Kaygı Rockoza  Www.rockoza.com 04:24
Bertuğ Cemil - Kaygı Rockoza Www.rockoza.com 1.116 izlenme - 7 yıl önce bertuğ cemil - kaygı rockoza www.rockoza.com
Kasırga Ft. Mahkum - Saygı Ve Kaygı 02:02
Kasırga Ft. Mahkum - Saygı Ve Kaygı 1.674 izlenme - 9 yıl önce yaza damgasını vuran rap Şarkı
'Anksiyete' Kısa Film 03:53
'Anksiyete' Kısa Film 547 izlenme - 4 yıl önce Starring:Yunus Emre KÖROĞLU Director:İsrafil YÜCEL Editing:İsrafil YÜCEL Farhad EİVAZİ,Mert ESMER ve Buğra AKTÜRK'e emeklerinden dolayı teşekkürler..
Anksiyete Bozukluğu Olanlar Nasıl Hisseder? 03:23
Anksiyete Bozukluğu Olanlar Nasıl Hisseder? 262 izlenme - 2 yıl önce Anksiyete bozukluğu ya da kaygı bozukluğu kişinin işlevselliğini olumsuz yönde etkileyen çeşitli korku, kaygı veya anksiyete bozukluklarına verilen genel kapsamlı bir addır. Bu tür bozuklukların toplumun % 18'ini etkilediğine inanılmaktadır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bertuğ Cemil - Kaygı 04:16
Bertuğ Cemil - Kaygı 461 izlenme - 6 yıl önce
Kaygı Bertuğ Cemil 04:15
Kaygı Bertuğ Cemil 496 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Acar Baltaş: Kaygılı İnsanlar Daha Uzun Yaşar 01:20
Acar Baltaş: Kaygılı İnsanlar Daha Uzun Yaşar 89 izlenme - 8 ay önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında "Hayat nedir?" sorusuna yanıt arandı. Programın konuklarından Prof. Dr. Acar Baltaş yaptığı konuşmada, "Kaygılı insanlar daha uzun yaşar" açıklamasında bulundu.
Ygs Kaygısı Olmayan Gençler 06:51
Ygs Kaygısı Olmayan Gençler 382 izlenme - 4 yıl önce Ders Boş Olduğunu Duyunca Biz...
Bertuğ Cemil Kaygı 04:18
Bertuğ Cemil Kaygı 356 izlenme - 6 yıl önce bertuğ cemil kaygı indir dinle yedibeni7
Sosyal Fobi - Terapi Odası 07:03
Sosyal Fobi - Terapi Odası 224 izlenme - 3 yıl önce Psikoterapist Cem KEÇE ile Terapi Odası bu bölümün konusu "Sosyal Fobi", Kaygı Bozuklukları, Psikoterapi, Bireysel Terapi, Kişisel Gelişim, Psikolojik Destek http://www.cised.org.tr http://www.cemkece.com.tr
Stres Anında Vucutta Neler Olur? 02:10
Stres Anında Vucutta Neler Olur? 267 izlenme - 4 yıl önce Psikolog Barış Gürkaş, Stres anında insanın verdiği bedensel tepkiler ilkel insandan bu yazana yüzyıllardır neredeyse hiç değişmedi. Organizma stres yaratan yabancı durumlara adapte olabilmek için tepki verir.
Kişi Kaygıyla Başa Çıkmak İçin Neler Yapabilir? 01:35
Kişi Kaygıyla Başa Çıkmak İçin Neler Yapabilir? 208 izlenme - 3 yıl önce Kaygı uyandıran duruma karşı bir farkındalık geliştirip, onu belirgin hale getirmemiz gerekir. Bu kaygı nesnesinin üzerine giderek üstesinden gelmemiz gerekir.
Cnn'i de Biliriz - Oğuz Haksever 01:59
Cnn'i de Biliriz - Oğuz Haksever 162 izlenme - 2 yıl önce Cnn muhabirinin dün canlı yayında başbakanın danışmanına verdiği ayara misilleme olduğunu düşündüğüm bir ayar da Oğuz Haksever'den gelmiş.
Kaygı Halinde Vücutta Ne Gibi Değişikler Olur? 00:53
Kaygı Halinde Vücutta Ne Gibi Değişikler Olur? 178 izlenme - 3 yıl önce Kaygı (anksiyete) halinde vücutta bazı değişimler olur bu kişinin verdiği otomatik tepkilerdir. Kalp atışı hızlanır, kaslar gerilir.. böylece savaş ya da kaç tepkisi için organizma kendisini hazırlar.
İçelim Şerefine-Hatay Aksiyon 02:10
İçelim Şerefine-Hatay Aksiyon 236 izlenme - 8 yıl önce
Stresle Başa Çıkmak İçin Neler Yapılmalı? 02:34
Stresle Başa Çıkmak İçin Neler Yapılmalı? 144 izlenme - 3 yıl önce Stres ile başa çıkmak, stresi yönetebilmek için yapılacaklar. Stres Kronik hale gelmeden ona müdahale edebilmeliyiz.Bunların en önemlilerinden biri hayır diyebilmek.
Kaygı bozukluğu nedir? 03:20
Kaygı bozukluğu nedir? 74 izlenme - 4 yıl önce Kaygı bozukluğu nedir?
Anksiyete bozukluğu tanısı nasıl koyulur ? 00:42
Anksiyete bozukluğu tanısı nasıl koyulur ? 104 izlenme - 4 yıl önce
Kaygı Nedir? 00:40
Kaygı Nedir? 100 izlenme - 3 yıl önce Kaygıyı (anksiyete) insanın verdiği bir tepkidir. İnsan yabancı ve bilinmez bir duruma bilişsel ve davranışsal olarak bir tepki verir bu da ortaya kaygı olarak çıkar.
Sürekli Stres Altında Olmak Kisiyi Nasıl Etkiler? 00:46
Sürekli Stres Altında Olmak Kisiyi Nasıl Etkiler? 101 izlenme - 4 yıl önce Sürekli stres altında kalmak ruhsal ve fiziksel hastalıkların sebebi olabilir. Ruhsal olarak en önemli sorunlar olarak depresyon ve kaygı stres durumuna eşli...
Stres Nedeniyle Ne Tür Psikolojik Sorunlar Yaşanabilir? 00:46
Stres Nedeniyle Ne Tür Psikolojik Sorunlar Yaşanabilir? 97 izlenme - 4 yıl önce Psikolog Barış Gürkaş, stresin çağımızın en önemli problemlerinden biri olarak değerlendiriyor. Stres depresyon, anksiyete (kaygı) gibi birçok psikolojik ve fiziksel rahatsızlığında sebebi olabiliyor.