Hoşgeldiniz!

Kaygısız Videoları

Gül Alinin Saçları 03:55
Gül Alinin Saçları 15.300 izlenme - 9 yıl önce gül alinin saçları pırıl pırıl parlıyor
Kavak Yelleri Beni Al 03:38
Kavak Yelleri Beni Al 7.842 izlenme - 6 yıl önce muhteşem resimler müthiş bir şarkı...
Pinhani - Ne Güzel Güldün Bana 02:13
Pinhani - Ne Güzel Güldün Bana 11.736 izlenme - 6 yıl önce belki durup dururken yanına gelincesöylediklerimi anlamsız buldunoysa vakit yoktuama sen haklıydınçünkü böyle şeyler aceleye gelmezdiyalandan da olsane güzel güldün o akşam banabelki tanışmak zoriyi anlaşmak zorpeki görüşmek çok mu kolaydıçok kısa bir zamandabelki biraz da zorlabence gayet iyi de anlaştıkyalandan da olsane güzel güldün o akşam bana
pinhani - seni bana anlatırlar 04:36
pinhani - seni bana anlatırlar 8.304 izlenme - 6 yıl önce aliserdem'den pinhani ve tüm sevenlerine...
Kaygısızlar - İlk Bölüm (1994) 31:32
Kaygısızlar - İlk Bölüm (1994) 1.243 izlenme - 1 yıl önce Kaygısızların Kanal D'de yayınlanan ilk bölümü, Memnun Kaygısız ve ailesi köyden İstanbul'a göç ediyor. Not: Sitede 1. Bölüm ismiyle video var fakat o sezonun 1. bölümüdür.
Bir Köpeğe 2 Kişi Dalmak - Kaygısızlar 00:31
Bir Köpeğe 2 Kişi Dalmak - Kaygısızlar 1.197 izlenme - 2 yıl önce Kültigin ve çetesinden yine deneysel ve Türk sinemasına gönderme niteliği taşıyan bir sahne daha.
Tecavüz Çıkmazı - Kaygısızlar 02:56
Tecavüz Çıkmazı - Kaygısızlar 1.705 izlenme - 2 yıl önce Nostaljik dizimiz Kaygısızlardan bir sahne. Kader mahkumu olan Kafiye nezarethane de tecavüzden içeri alınmış seri tecavüzcü amma velakin artık bu işleri bırakmayı düşünen abimizle karşılaşacaktır ve de olaylar gelişecektir.
Özlem Coşkun  Azıcık Aşım Kaygısız Başım 03:14
Özlem Coşkun Azıcık Aşım Kaygısız Başım 2.311 izlenme - 6 yıl önce özlem coşkun azıcık aşım kaygısız başım
Ümit Kaygısız - Sevdalılar Beni Anlar 02:41
Ümit Kaygısız - Sevdalılar Beni Anlar 2.401 izlenme - 7 yıl önce ümit kaygısız - sevdalılar beni anlar
Kaygısızlar - Şifacı Memnun (8.Bölüm) 39:04
Kaygısızlar - Şifacı Memnun (8.Bölüm) 524 izlenme - 1 yıl önce Bölümler düzgün bir sıralamayla bulunamadığından ve sıralamayı öğrenmek için imdb gibi bir sistemimiz olmadığından, sıralama yerine bölüm adı vererek yayınlanacak. O yüzden 8. bölüm yazdığına takılmayın. Keyifli seyirler. Kaygısızlar, senaryosunu Tükenmez Kalem grubunun yazdığı, sırasıyla Kanal D , Star tv, Kanal 6, tekrar Kanal D ve son olarak tekrar star televizyonlarında yayınlanmış absürd Türk komedi dizisidir. Dizinin konusu: Memnun Kaygısız, Ordulu ve çapkın biridir. Sabriye onun ilk karısıdır. Birkaç yıl sonra çeşmenin başında Terbiye`yi görür ve o an ona aşık olur. Yine birkaç yıl geçmeden tarlada Kafiye`yi görür. Bu üç eşinden tam 36 çocuğu olur. Evi geçindirmek konusunda ne yapacağını bilmeyen Memnun`un aklına, asker arkadaşı ve tertibi İsmail`in yanına, yani İstanbul`a gitmek gelir. artık İsmail`in başı Memnun, üç karısı ve 36 çocuğu ile derttedir. Tabii hanımı Zeynep ve ev sahipleri Hacı Gaffur Bey`in de.
Özlem Coşkun  Azıcık Aşım Kaygısız Başım 03:14
Özlem Coşkun Azıcık Aşım Kaygısız Başım 1.345 izlenme - 6 yıl önce özlem coşkun azıcık aşım kaygısız başım
Kaygısızlar - 6. Bölüm 42:09
Kaygısızlar - 6. Bölüm 553 izlenme - 2 yıl önce Daha önceden yüklediğim 5. bölümün devamıdır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/68994/kaygisizlar-kiskanclik-5bolum Admin notu: Bölümler düzgün bir sıralamayla bulunamadığından ve sıralamayı öğrenmek için imdb gibi bir sistemimiz olmadığından, sıralama yerine bölüm adı vererek yayınlanacak. Ama ilk yayınlanan olduğundan sembolik olarak buna birinci bölüm diyelim, şurada küçük mutlu bir ağaç varmış...
Aslı Fe-Açık Adres 04:48
Aslı Fe-Açık Adres 2.477 izlenme - 7 yıl önce aslıefe aşkı.. Æ efssane!
Hububat Mafyası - Kültigin ve Çetesi 02:20
Hububat Mafyası - Kültigin ve Çetesi 563 izlenme - 2 yıl önce Kültigin ve Çetesi'nin geniş, kapsamlı bir mafya olduğunu unutan Memnun seyyar satıcılık yapmaya kalkışmıştır. Lakin mahallenin bıçkın mafyasının mıntıkasından çıkamadan onlara yakalanmış ve de hububat mafyasına haracını verip dayak yemekten kurtulacaktır.
Ahmet Kaygısız Bağlama Şov 02:27
Ahmet Kaygısız Bağlama Şov 923 izlenme - 4 yıl önce Ahmet Kaygısız Bağlama Şov
Sapık Ne Yapar? - Kültigin ve Çetesi 02:19
Sapık Ne Yapar? - Kültigin ve Çetesi 472 izlenme - 2 yıl önce Mahallenin bıçkın delikanlıları kültigin ve çetesi sapık avındadılar. sokakta kardeşi burcuyu gören kültigin sapık olduğunu anlatır lakin saf ve temiz duygularla büyümüş olan burcu bir sapığın ne yapacağını bilmemektedir ve de sorar ne yapıyor diye. Yardım sever alper ve kürşatın üzerinde uygulamalı olarak sapığın ne yapacağı göstericelektir Burcu'ya.
Kaygısızlar - Memnun Kör Olur 05:05
Kaygısızlar - Memnun Kör Olur 266 izlenme - 2 yıl önce Absürd mizahın efsane dizisi Kaygısızlar'da geçirdikleri bir trafik kazasından sonra Memnun kör olur. Böyle trajik bir konu bile bu dizide mizah doludur. Sahnenin başında taksiden inen kişi sayısını saymak isteyenler boşuna zahmet etmesin, burada sayılmışı var; tamı tamına 16.
Özlem Coşkun  Azıcık Aşım Kaygısız Başım 03:14
Özlem Coşkun Azıcık Aşım Kaygısız Başım 694 izlenme - 6 yıl önce
Kaygısızlar - Askerlik (2. Bölüm) 44:50
Kaygısızlar - Askerlik (2. Bölüm) 239 izlenme - 1 yıl önce Memnun Kaygısız, Kültigin ve saz arkadaşlarının askere geri çağrıldıkları bölümdür. Keyifli seyirler. Kaygısızlar, senaryosunu Tükenmez Kalem grubunun yazdığı, sırasıyla Kanal D , Star tv, Kanal 6, tekrar Kanal D ve son olarak tekrar star televizyonlarında yayınlanmış absürd Türk komedi dizisidir. Admin notu: Bölümler düzgün bir sıralamayla bulunamadığından ve sıralamayı öğrenmek için imdb gibi bir sistemimiz olmadığından, sıralama yerine bölüm adı vererek yayınlanacak. Ama ilk yayınlanan olduğundan sembolik olarak buna birinci bölüm diyelim, şurada küçük mutlu bir ağaç varmış..
Devrim Burcu Kaygısız - Eyvallah Şahım 05:27
Devrim Burcu Kaygısız - Eyvallah Şahım 538 izlenme - 5 yıl önce
Ahmet Kaygısız 02:19
Ahmet Kaygısız 408 izlenme - 4 yıl önce Ahmet Kaygısız
Osman Kaygusuz 16:46
Osman Kaygusuz 865 izlenme - 8 yıl önce bulamazsın böylesini enİŞtelerİn enİŞtesİ burada başka yerde yok
Karılarının Memnun'a Yatak Boykotu - Kaygısızlar 02:47
Karılarının Memnun'a Yatak Boykotu - Kaygısızlar 250 izlenme - 2 yıl önce Karıları ortak karar almışlar ve de Memnun'a yatak boykotu uygulayacaklardır. Gece hallenen Memnun en gencinden başlayarak şansını denemeye başlamış ama amacına ulaşamamıştır. Son çare olarakta emektar Sabriye'ye dayar o da dayanamayıp boykotu askıya alacaktır ki basılırlar.
Kaygısızlar - Sadece Bedenine Sahip Olucam 01:30
Kaygısızlar - Sadece Bedenine Sahip Olucam 190 izlenme - 2 yıl önce Absürd komedide çığır açmış Kaygısızlar dizisinden bi kesit. Bu sefer kahramanlar konuk oyuncular. Eleman kendini cennette sanar ve saklanır. Karşıdan gelen sevgili arasında geçen diyalogun sonunda hasar gören eleman olur.
Kaygısızlar - Hap İmalat Bölümü 00:59
Kaygısızlar - Hap İmalat Bölümü 188 izlenme - 2 yıl önce Bu bölümde Memnun Kaygısız ilaç deneyleri yapan bir laboratuvar tarafından işe alınır. Tembel bir insan olan Memnun yapacağı bu basit işi beğenir ve kabul eder. Kısacası yine Kaygısızlar, yine absürd mizah. İzleyelim efenim.
İzmir Kiraz'da 16 Yaşındaki Genç, İntikam Almak İçin Motosikletliyi Pompalı Tüfekle Öldürdü 00:52
İzmir Kiraz'da 16 Yaşındaki Genç, İntikam Almak İçin Motosikletliyi Pompalı Tüfekle Öldürdü 88 izlenme - 10 ay önce İzmir Kiraz'da Muammer Kaygısız, motosikletiyle seyir halindeyken kavgalı olduğu öğrenilen 16 yaşındaki E.K. tarafından pompalı tüfekle vuruldu. Kaygısız, olay yerinde hayatını kaybetti.
Kaygısızlar -  Sabriye Evden Kaçtı (6. Bölüm) 46:41
Kaygısızlar - Sabriye Evden Kaçtı (6. Bölüm) 147 izlenme - 1 yıl önce Sabriye ortalıkta yoktur, Memnun onun Evden kaçıp kötü yola düştüğünü düşünmektedir. Burcu ve Eleman'ın arası düzelmiştir. Kültigin, Hostes'i kıskandırmaya çalışmaktadır. Kaygısızlar, senaryosunu Tükenmez Kalem grubunun yazdığı, sırasıyla Kanal D , Star tv, Kanal 6, tekrar Kanal D ve son olarak tekrar star televizyonlarında yayınlanmış absürd Türk komedi dizisidir. Dizinin konusu: Memnun Kaygısız, Ordulu ve çapkın biridir. Sabriye onun ilk karısıdır. Birkaç yıl sonra çeşmenin başında Terbiye`yi görür ve o an ona aşık olur. Yine birkaç yıl geçmeden tarlada Kafiye`yi görür. Bu üç eşinden tam 36 çocuğu olur. Evi geçindirmek konusunda ne yapacağını bilmeyen Memnun`un aklına, asker arkadaşı ve tertibi İsmail`in yanına, yani İstanbul`a gitmek gelir. artık İsmail`in başı Memnun, üç karısı ve 36 çocuğu ile derttedir. Tabii hanımı Zeynep ve ev sahipleri Hacı Gaffur Bey`in de.
Kıraç  Talihim Yok Bahtım Kara 04:22
Kıraç Talihim Yok Bahtım Kara 643 izlenme - 7 yıl önce efenin diziye dönüşü şerefine
Kaygısızlar - Dedikodu 01:07
Kaygısızlar - Dedikodu 130 izlenme - 2 yıl önce Sitemizin video kaynaklarından biri olan kaygısızlar dizisinden absürdlüğün dibine dibine vurulduğu bir sahne daha, amcalar eşliğinde tsunamiye dönüşen minik dalgaların öyküsünü izleyeceksiniz. Tek dokunuşta tam 35 körün gözlerini açıp 22 iktidarsızı iktidar sahibi yapan memnun kaygısıza sahip çıkıp onu destekleyen site alkışlarlayaşıyorum.com...
Devrim Burcu Kaygısız - Yar Gelsene 03:28
Devrim Burcu Kaygısız - Yar Gelsene 361 izlenme - 5 yıl önce