Hoşgeldiniz!

kaygısız

Kaygısızlar - Kanal 6 Bölümleri - 3.Bölüm 47:32
Kaygısızlar - Kanal 6 Bölümleri - 3.Bölüm 980 izlenme - 3 ay önce Türk Televizyonlarının bence En Absürt komedi dalında en başarılı dizisidir. Memnun Kaygısız, Ordulu ve çapkındır. Sabriye onun ilk karısıdır, sonra çeşmenin başında Terbiye'yi görür ve o an ona aşık olur. Yine birkaç yıl geçmeden tarlada Kafiye'yi görür. Bu üç eşinden tam 36 çocuğu olur. Evi geçindirmek konusunda ne yapacağını bilmeyen Memnun'un aklına, asker arkadaşı ve tertibi İsmail'in yanına, yani İstanbul'a gitmek gelir. Artık İsmail'in başı Memnun, üç karısı ve 36 çocuğu ile derttedir. Tabii hanımı Zeynep ve ev sahipleri Hacı Gaffur Bey'in, ama Memnun Kaygısız ın asıl belası sokaktaki Kültigin ve adamlarıdır. Dizinin bu bölümünü YouTube'ta buldum sizlerle paylaşmak istedim. Kayıt bana ait değildir.
Gül Alinin Saçları 03:55
Gül Alinin Saçları 15.375 izlenme - 9 yıl önce gül alinin saçları pırıl pırıl parlıyor
Kavak Yelleri Beni Al 03:38
Kavak Yelleri Beni Al 7.844 izlenme - 7 yıl önce muhteşem resimler müthiş bir şarkı...
Pinhani - Ne Güzel Güldün Bana 02:13
Pinhani - Ne Güzel Güldün Bana 11.765 izlenme - 7 yıl önce belki durup dururken yanına gelincesöylediklerimi anlamsız buldunoysa vakit yoktuama sen haklıydınçünkü böyle şeyler aceleye gelmezdiyalandan da olsane güzel güldün o akşam banabelki tanışmak zoriyi anlaşmak zorpeki görüşmek çok mu kolaydıçok kısa bir zamandabelki biraz da zorlabence gayet iyi de anlaştıkyalandan da olsane güzel güldün o akşam bana
pinhani - seni bana anlatırlar 04:36
pinhani - seni bana anlatırlar 8.316 izlenme - 7 yıl önce aliserdem'den pinhani ve tüm sevenlerine...
Kaygısızlar - Çatlatalım Karpuzunu 01:21
Kaygısızlar - Çatlatalım Karpuzunu 4.386 izlenme - 3 yıl önce Efsane dizi Kaygısızlar' dan "Değerli Bir Baş" kesit
Kaygısızlar - İlk Bölüm (1994) 31:32
Kaygısızlar - İlk Bölüm (1994) 1.673 izlenme - 2 yıl önce Kaygısızların Kanal D'de yayınlanan ilk bölümü, Memnun Kaygısız ve ailesi köyden İstanbul'a göç ediyor. Not: Sitede 1. Bölüm ismiyle video var fakat o sezonun 1. bölümüdür.
Tecavüz Çıkmazı - Kaygısızlar 02:56
Tecavüz Çıkmazı - Kaygısızlar 1.940 izlenme - 2 yıl önce Nostaljik dizimiz Kaygısızlardan bir sahne. Kader mahkumu olan Kafiye nezarethane de tecavüzden içeri alınmış seri tecavüzcü amma velakin artık bu işleri bırakmayı düşünen abimizle karşılaşacaktır ve de olaylar gelişecektir.
Özlem Coşkun  Azıcık Aşım Kaygısız Başım 03:14
Özlem Coşkun Azıcık Aşım Kaygısız Başım 2.314 izlenme - 6 yıl önce özlem coşkun azıcık aşım kaygısız başım
Kaygısızlar - Şifacı Memnun (8.Bölüm) 39:04
Kaygısızlar - Şifacı Memnun (8.Bölüm) 800 izlenme - 2 yıl önce Bölümler düzgün bir sıralamayla bulunamadığından ve sıralamayı öğrenmek için imdb gibi bir sistemimiz olmadığından, sıralama yerine bölüm adı vererek yayınlanacak. O yüzden 8. bölüm yazdığına takılmayın. Keyifli seyirler. Kaygısızlar, senaryosunu Tükenmez Kalem grubunun yazdığı, sırasıyla Kanal D , Star tv, Kanal 6, tekrar Kanal D ve son olarak tekrar star televizyonlarında yayınlanmış absürd Türk komedi dizisidir. Dizinin konusu: Memnun Kaygısız, Ordulu ve çapkın biridir. Sabriye onun ilk karısıdır. Birkaç yıl sonra çeşmenin başında Terbiye`yi görür ve o an ona aşık olur. Yine birkaç yıl geçmeden tarlada Kafiye`yi görür. Bu üç eşinden tam 36 çocuğu olur. Evi geçindirmek konusunda ne yapacağını bilmeyen Memnun`un aklına, asker arkadaşı ve tertibi İsmail`in yanına, yani İstanbul`a gitmek gelir. artık İsmail`in başı Memnun, üç karısı ve 36 çocuğu ile derttedir. Tabii hanımı Zeynep ve ev sahipleri Hacı Gaffur Bey`in de.
Bir Köpeğe 2 Kişi Dalmak - Kaygısızlar 00:31
Bir Köpeğe 2 Kişi Dalmak - Kaygısızlar 1.414 izlenme - 3 yıl önce Kültigin ve çetesinden yine deneysel ve Türk sinemasına gönderme niteliği taşıyan bir sahne daha.
Ümit Kaygısız - Sevdalılar Beni Anlar 02:41
Ümit Kaygısız - Sevdalılar Beni Anlar 2.401 izlenme - 8 yıl önce ümit kaygısız - sevdalılar beni anlar
Özlem Coşkun  Azıcık Aşım Kaygısız Başım 03:14
Özlem Coşkun Azıcık Aşım Kaygısız Başım 1.345 izlenme - 6 yıl önce özlem coşkun azıcık aşım kaygısız başım
Kaygısızlar - 6. Bölüm 42:09
Kaygısızlar - 6. Bölüm 695 izlenme - 3 yıl önce Daha önceden yüklediğim 5. bölümün devamıdır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/68994/kaygisizlar-kiskanclik-5bolum Admin notu: Bölümler düzgün bir sıralamayla bulunamadığından ve sıralamayı öğrenmek için imdb gibi bir sistemimiz olmadığından, sıralama yerine bölüm adı vererek yayınlanacak. Ama ilk yayınlanan olduğundan sembolik olarak buna birinci bölüm diyelim, şurada küçük mutlu bir ağaç varmış...
Aslı Fe-Açık Adres 04:48
Aslı Fe-Açık Adres 2.478 izlenme - 8 yıl önce aslıefe aşkı.. Æ efssane!
Hububat Mafyası - Kültigin ve Çetesi 02:20
Hububat Mafyası - Kültigin ve Çetesi 706 izlenme - 2 yıl önce Kültigin ve Çetesi'nin geniş, kapsamlı bir mafya olduğunu unutan Memnun seyyar satıcılık yapmaya kalkışmıştır. Lakin mahallenin bıçkın mafyasının mıntıkasından çıkamadan onlara yakalanmış ve de hububat mafyasına haracını verip dayak yemekten kurtulacaktır.
Ahmet Kaygısız Bağlama Şov 02:27
Ahmet Kaygısız Bağlama Şov 924 izlenme - 4 yıl önce Ahmet Kaygısız Bağlama Şov
Kaygısızlar - Memnun Kör Olur 05:05
Kaygısızlar - Memnun Kör Olur 344 izlenme - 2 yıl önce Absürd mizahın efsane dizisi Kaygısızlar'da geçirdikleri bir trafik kazasından sonra Memnun kör olur. Böyle trajik bir konu bile bu dizide mizah doludur. Sahnenin başında taksiden inen kişi sayısını saymak isteyenler boşuna zahmet etmesin, burada sayılmışı var; tamı tamına 16.
Sapık Ne Yapar? - Kültigin ve Çetesi 02:19
Sapık Ne Yapar? - Kültigin ve Çetesi 561 izlenme - 2 yıl önce Mahallenin bıçkın delikanlıları kültigin ve çetesi sapık avındadılar. sokakta kardeşi burcuyu gören kültigin sapık olduğunu anlatır lakin saf ve temiz duygularla büyümüş olan burcu bir sapığın ne yapacağını bilmemektedir ve de sorar ne yapıyor diye. Yardım sever alper ve kürşatın üzerinde uygulamalı olarak sapığın ne yapacağı göstericelektir Burcu'ya.
Özlem Coşkun  Azıcık Aşım Kaygısız Başım 03:14
Özlem Coşkun Azıcık Aşım Kaygısız Başım 698 izlenme - 6 yıl önce
Kaygısızlar - Askerlik (2. Bölüm) 44:50
Kaygısızlar - Askerlik (2. Bölüm) 347 izlenme - 2 yıl önce Memnun Kaygısız, Kültigin ve saz arkadaşlarının askere geri çağrıldıkları bölümdür. Keyifli seyirler. Kaygısızlar, senaryosunu Tükenmez Kalem grubunun yazdığı, sırasıyla Kanal D , Star tv, Kanal 6, tekrar Kanal D ve son olarak tekrar star televizyonlarında yayınlanmış absürd Türk komedi dizisidir. Admin notu: Bölümler düzgün bir sıralamayla bulunamadığından ve sıralamayı öğrenmek için imdb gibi bir sistemimiz olmadığından, sıralama yerine bölüm adı vererek yayınlanacak. Ama ilk yayınlanan olduğundan sembolik olarak buna birinci bölüm diyelim, şurada küçük mutlu bir ağaç varmış..
Devrim Burcu Kaygısız - Eyvallah Şahım 05:27
Devrim Burcu Kaygısız - Eyvallah Şahım 553 izlenme - 5 yıl önce
Osman Kaygusuz 16:46
Osman Kaygusuz 868 izlenme - 9 yıl önce bulamazsın böylesini enİŞtelerİn enİŞtesİ burada başka yerde yok
Ahmet Kaygısız 02:19
Ahmet Kaygısız 410 izlenme - 4 yıl önce Ahmet Kaygısız
Kaygısızlar -  Sabriye Evden Kaçtı (6. Bölüm) 46:41
Kaygısızlar - Sabriye Evden Kaçtı (6. Bölüm) 208 izlenme - 2 yıl önce Sabriye ortalıkta yoktur, Memnun onun Evden kaçıp kötü yola düştüğünü düşünmektedir. Burcu ve Eleman'ın arası düzelmiştir. Kültigin, Hostes'i kıskandırmaya çalışmaktadır. Kaygısızlar, senaryosunu Tükenmez Kalem grubunun yazdığı, sırasıyla Kanal D , Star tv, Kanal 6, tekrar Kanal D ve son olarak tekrar star televizyonlarında yayınlanmış absürd Türk komedi dizisidir. Dizinin konusu: Memnun Kaygısız, Ordulu ve çapkın biridir. Sabriye onun ilk karısıdır. Birkaç yıl sonra çeşmenin başında Terbiye`yi görür ve o an ona aşık olur. Yine birkaç yıl geçmeden tarlada Kafiye`yi görür. Bu üç eşinden tam 36 çocuğu olur. Evi geçindirmek konusunda ne yapacağını bilmeyen Memnun`un aklına, asker arkadaşı ve tertibi İsmail`in yanına, yani İstanbul`a gitmek gelir. artık İsmail`in başı Memnun, üç karısı ve 36 çocuğu ile derttedir. Tabii hanımı Zeynep ve ev sahipleri Hacı Gaffur Bey`in de.
Karılarının Memnun'a Yatak Boykotu - Kaygısızlar 02:47
Karılarının Memnun'a Yatak Boykotu - Kaygısızlar 288 izlenme - 2 yıl önce Karıları ortak karar almışlar ve de Memnun'a yatak boykotu uygulayacaklardır. Gece hallenen Memnun en gencinden başlayarak şansını denemeye başlamış ama amacına ulaşamamıştır. Son çare olarakta emektar Sabriye'ye dayar o da dayanamayıp boykotu askıya alacaktır ki basılırlar.
Kaygısızlar - Sadece Bedenine Sahip Olucam 01:30
Kaygısızlar - Sadece Bedenine Sahip Olucam 229 izlenme - 2 yıl önce Absürd komedide çığır açmış Kaygısızlar dizisinden bi kesit. Bu sefer kahramanlar konuk oyuncular. Eleman kendini cennette sanar ve saklanır. Karşıdan gelen sevgili arasında geçen diyalogun sonunda hasar gören eleman olur.
Kaygısızlar - Hap İmalat Bölümü 00:59
Kaygısızlar - Hap İmalat Bölümü 228 izlenme - 2 yıl önce Bu bölümde Memnun Kaygısız ilaç deneyleri yapan bir laboratuvar tarafından işe alınır. Tembel bir insan olan Memnun yapacağı bu basit işi beğenir ve kabul eder. Kısacası yine Kaygısızlar, yine absürd mizah. İzleyelim efenim.
Kıraç  Talihim Yok Bahtım Kara 04:22
Kıraç Talihim Yok Bahtım Kara 643 izlenme - 7 yıl önce efenin diziye dönüşü şerefine
Devrim Burcu Kaygısız - Yar Gelsene 03:28
Devrim Burcu Kaygısız - Yar Gelsene 369 izlenme - 5 yıl önce