Hoşgeldiniz!

kaygısız90lar

Kaygısızlar - Taksiiiii, Yolcuuuuuu 01:16
Kaygısızlar - Taksiiiii, Yolcuuuuuu 22.061 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de yapılmış en kaliteli en absürd komedi dizilerinden bir tanesi olan Kaygısızlardan unutulmaz bir replik.
Kaygısızlar - Taş Komşu Suzan Hanım 02:17
Kaygısızlar - Taş Komşu Suzan Hanım 2.321 izlenme - 3 yıl önce Bu siteyi takip ediyorsanız Kaygısızları bilmemeniz imkansız. Zaten böyle bir dizi unutulur mu? Ama bu dizide öyle bir hatun vardır ki, gençlik yıllarımda sapık olmamın tek nedeni olmuştur, Suzan Hanım. Dizide Memnun başta olmak üzere berber İsmail hatta Hacı Gaffuru'da bir çok kez peşinden koşturmuştur.
Kaygısızlar 01:46
Kaygısızlar "yalarlar Abi" 2.281 izlenme - 3 yıl önce Burcu kardeşimiz erik gibi olduğundan kobra vaziyetleri olabilir
Kaygısızlar Karışık 2 09:08
Kaygısızlar Karışık 2 1.302 izlenme - 3 yıl önce Kaygısızlar dizisinin bir kaç sahnesinin mix hali.Başlık yavan oldu gibi ama. Tekrar yayınlansa reyting rekorları, dvd halinde satışa çıksa satış rekorları kırar. Valla bak. İlki için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/48345/kaygisizlar---karisik
Dayağa Dördüncü ( Kaygısızlar) 00:23
Dayağa Dördüncü ( Kaygısızlar) 1.443 izlenme - 3 yıl önce Kültigin ve tayfası elemanı dövüyorlar ve beni gülmekten yamultuyorlar,türk tv tarihinin en güzel dizisi kaygısızların en komik espirilerinden biri
Derbeder Kültigin ve Mirkelam'a Geçiş (Kaygısızlar) 01:07
Derbeder Kültigin ve Mirkelam'a Geçiş (Kaygısızlar) 1.795 izlenme - 3 yıl önce Absürd mizahın at koşturduğu dizimiz Kaygısızlar'ın 23. bölümünde Kaygısız ailesi köylerine geri dönme kararı almış, e haliyle Kültigin ile Hostes arasına sıradağlar girmektedir. Şimdi buraya kadar herşey normal seyrinde, taa ki Kültigin'in 33lük kutu bira içtikten sonra Mirkelam'a geçişinin canlı halini ekranda görene kadar. Derdinden Metin Şentürk söylerken birden ayaklanıp Mirkelamsı koşmaya başlayan site; alkışlarlayaşıyorum.
Kaygısızlar - Şifacı Memnun (8.Bölüm) 39:04
Kaygısızlar - Şifacı Memnun (8.Bölüm) 931 izlenme - 2 yıl önce Bölümler düzgün bir sıralamayla bulunamadığından ve sıralamayı öğrenmek için imdb gibi bir sistemimiz olmadığından, sıralama yerine bölüm adı vererek yayınlanacak. O yüzden 8. bölüm yazdığına takılmayın. Keyifli seyirler. Kaygısızlar, senaryosunu Tükenmez Kalem grubunun yazdığı, sırasıyla Kanal D , Star tv, Kanal 6, tekrar Kanal D ve son olarak tekrar star televizyonlarında yayınlanmış absürd Türk komedi dizisidir. Dizinin konusu: Memnun Kaygısız, Ordulu ve çapkın biridir. Sabriye onun ilk karısıdır. Birkaç yıl sonra çeşmenin başında Terbiye`yi görür ve o an ona aşık olur. Yine birkaç yıl geçmeden tarlada Kafiye`yi görür. Bu üç eşinden tam 36 çocuğu olur. Evi geçindirmek konusunda ne yapacağını bilmeyen Memnun`un aklına, asker arkadaşı ve tertibi İsmail`in yanına, yani İstanbul`a gitmek gelir. artık İsmail`in başı Memnun, üç karısı ve 36 çocuğu ile derttedir. Tabii hanımı Zeynep ve ev sahipleri Hacı Gaffur Bey`in de.
Kaygısızlar - Havalı Deniz Abla ve Zilli Don 03:17
Kaygısızlar - Havalı Deniz Abla ve Zilli Don 1.127 izlenme - 2 yıl önce Kaygısızlar'da mesleği malum 'Havalı Deniz' Memnun'un saftirik karısı Kafiye'ye alışveriş yapmayı öğretmektedir. Tabii alışveriş boyunca Havalı Deniz'in müşteri kitlesi peşini bırakmaz. Alışverişin öne çıkan ürünü ise 'zilli don' olur.
Bir Köpeğe 2 Kişi Dalmak - Kaygısızlar 00:31
Bir Köpeğe 2 Kişi Dalmak - Kaygısızlar 1.571 izlenme - 3 yıl önce Kültigin ve çetesinden yine deneysel ve Türk sinemasına gönderme niteliği taşıyan bir sahne daha.
Kaygısızlar - Karışık 04:58
Kaygısızlar - Karışık 1.091 izlenme - 3 yıl önce Baktım ki bu sıralar Kaygısızlar paylaşımlarına biraz ara verilmiş, bu ara fazla uzamasın diyerekten izlediğim bölümlerden yayınlanmamış birkaç sahneyi keserek tekrar hatırlatmamızı yapalım istedim. Bi Cenk & Erdem bi de bu diziyi sevenler arasında ''şunun neyine gülüyon allaasen'' lakırdları her zaman dönmüştür. Sevenlerini üzmemeniz dileğiyle ...
Kaygısızlar - Yılmaz Usta'nın İntihar Teşebbüsü 01:17
Kaygısızlar - Yılmaz Usta'nın İntihar Teşebbüsü 705 izlenme - 3 yıl önce Komedi dizileri adına bir çığır sayılan, zamanının en iyi komedi dizisi olmasına rağmen, gerekli ilgiyi görememiş Kaygısızlar adlı sevgili dizimizin hoş sahnelerinden biri daha : Yılmaz Ustamız artık yaşamak istemediğinden en acılısından bir ölüm yolu seçiyor, izleyelim anacığım ...
Kültigin ve Çetesinin Sabah İçtiması - Kaygısızlar 04:04
Kültigin ve Çetesinin Sabah İçtiması - Kaygısızlar 828 izlenme - 3 yıl önce Kültigin'in artık düzenli bir mafya olma isteği sabah içtimasını gerektirecektir, akabinde de her içtima sonrası olduğu gibi mıntıka temizliği şarttır tabiki. İzleyeceğimiz görüntüler Kaygısızlar dizisinin 1996 yılında yayınlanan ilk bölümünden.
Hububat Mafyası - Kültigin ve Çetesi 02:20
Hububat Mafyası - Kültigin ve Çetesi 842 izlenme - 3 yıl önce Kültigin ve Çetesi'nin geniş, kapsamlı bir mafya olduğunu unutan Memnun seyyar satıcılık yapmaya kalkışmıştır. Lakin mahallenin bıçkın mafyasının mıntıkasından çıkamadan onlara yakalanmış ve de hububat mafyasına haracını verip dayak yemekten kurtulacaktır.
Kaygısızlar - 6. Bölüm 42:09
Kaygısızlar - 6. Bölüm 809 izlenme - 3 yıl önce Daha önceden yüklediğim 5. bölümün devamıdır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/68994/kaygisizlar-kiskanclik-5bolum Admin notu: Bölümler düzgün bir sıralamayla bulunamadığından ve sıralamayı öğrenmek için imdb gibi bir sistemimiz olmadığından, sıralama yerine bölüm adı vererek yayınlanacak. Ama ilk yayınlanan olduğundan sembolik olarak buna birinci bölüm diyelim, şurada küçük mutlu bir ağaç varmış...
Kaygısızlar - Karnı Burnunda (1.Bölüm) 34:22
Kaygısızlar - Karnı Burnunda (1.Bölüm) 422 izlenme - 2 yıl önce Kaygısızlar, senaryosunu Tükenmez Kalem grubunun yazdığı, sırasıyla Kanal D , Star tv, Kanal 6, tekrar Kanal D ve son olarak tekrar star televizyonlarında yayınlanmış absürd Türk komedi dizisidir. Dizinin konusu: Memnun Kaygısız, Ordulu ve çapkın biridir. Sabriye onun ilk karısıdır. Birkaç yıl sonra çeşmenin başında Terbiye`yi görür ve o an ona aşık olur. Yine birkaç yıl geçmeden tarlada Kafiye`yi görür. Bu üç eşinden tam 36 çocuğu olur. Evi geçindirmek konusunda ne yapacağını bilmeyen Memnun`un aklına, asker arkadaşı ve tertibi İsmail`in yanına, yani İstanbul`a gitmek gelir. artık İsmail`in başı Memnun, üç karısı ve 36 çocuğu ile derttedir. Tabii hanımı Zeynep ve ev sahipleri Hacı Gaffur Bey`in de. Admin notu: Bölümler düzgün bir sıralamayla bulunamadığından ve sıralamayı öğrenmek için imdb gibi bir sistemimiz olmadığından, sıralama yerine bölüm adı vererek yayınlanacak. Ama ilk yayınlanan olduğundan sembolik olarak buna birinci bölüm diyelim, şurada küçük mutlu bir ağaç varmış...
Kaygısızlar - Zeka Kontrol Yumrukları 03:01
Kaygısızlar - Zeka Kontrol Yumrukları 448 izlenme - 3 yıl önce Alternatif doğum kontrolü yöntemleriyle halkımızı bilgilendiren,zeka seviyesi için test yerine yumrukların kafi geldiği dizidir kaygısızlar efektif olarak.
Gaza Gelmiş  Eleman - Kaygısızlar 01:55
Gaza Gelmiş Eleman - Kaygısızlar 595 izlenme - 3 yıl önce O kadar sopadan sonra gaza gelip, rambo'ya bağlayan ama kazın ayağının öyle olmadığından bihaber efsane karakter Eleman'ın meydan okuması. Kaydıraktan kaydırma sahnesi için ; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/11296/kardesini-kaydiriyorlar-abi---kaygisizlar
Kaygısızlar - Havalı Memnun 03:55
Kaygısızlar - Havalı Memnun 922 izlenme - 3 yıl önce Zamanında görmesi gereken ilgiyi şimdilerde görmeye başlayan ve her türlü övgüyü hak eden her zaman söylediğimiz ''kıymeti bilinemeyen'',5. level esprilerin ilk adresi sayılan ''Kaygısızlar'' adlı sevgili dizimizin, sayısız hoş sahnelerinden biri daha sizler için geliyor, de haydı izleyelim o zaman.
Kaygısızlar - Basamakta Durma Otomatik Kapı Çarpar 01:07
Kaygısızlar - Basamakta Durma Otomatik Kapı Çarpar 493 izlenme - 3 yıl önce Efsane dizi Kaygısızlar'dan müthiş sahnelere devam ediyoruz. Burcu'ya olan aşkını itiraf etmek üzere kendini tüm gücüyle gaza getiren Eleman'ın ağzından dökülen "Basamakta durma, otomatik kapı çarpar!!" sözünden sonra otobüslerde ne zaman bu sözcükle gözgöze gelinse, bu diziyi hatırladı bu toplum.
Kaygısızlar - Yüzsüz  Memnun 03:59
Kaygısızlar - Yüzsüz Memnun 656 izlenme - 3 yıl önce Bu sefer bir Kaygısızlar videosunu övmeden içeriği yayınlayacağım,zira ''bu diziyi sevemedim gitti'' diyen bir arkadaşın linç edilircesine an itibariyle -46 oyla değerlendirilmesi diziyi yağlamama neden bıraktırmıyor,zaten öve öve de bıkmıştım,videomuzun konusu ise satıcılık yapmak isteyen Memnun Kaygısız'ın seyyar araba almak için yüzsüzleşmesi dahası İsmail'in altın dişiyle aldığı bu arabayla mektepte basılması ve sonrasında yaşananlardan özettir efendim,İyi seyirler...
Kaygısızlar - Keklik 00:45
Kaygısızlar - Keklik 291 izlenme - 3 yıl önce İki gündür kimseyi dövemeyen Kültigin bütün hıncını Alper'den almaktadır.O sırada Alper'in imdadına Memnun yetişir.
Kaygısızlar - Aysel Gürel 00:14
Kaygısızlar - Aysel Gürel 583 izlenme - 2 yıl önce Eleman'ın taksiye binmekten vazgeçmesi üzerine taksicinin "Bütün deliler de beni bulur." isyanı. Ayrıca 2008 yılında kaybettiğimiz çılgın kadın Aysel Gürel'i de saygıyla anıyoruz.
Kaygısızlar - Memnun Kör Olur 05:05
Kaygısızlar - Memnun Kör Olur 383 izlenme - 3 yıl önce Absürd mizahın efsane dizisi Kaygısızlar'da geçirdikleri bir trafik kazasından sonra Memnun kör olur. Böyle trajik bir konu bile bu dizide mizah doludur. Sahnenin başında taksiden inen kişi sayısını saymak isteyenler boşuna zahmet etmesin, burada sayılmışı var; tamı tamına 16.
Kaygısızlar - Mesaj Verme Kaygısı 01:30
Kaygısızlar - Mesaj Verme Kaygısı 328 izlenme - 3 yıl önce Türk dizi tarihinde kült mertebesine ulaşmış, dönemin en başarılı absürd mizah dizilerinden olan Kaygısızlar'da, günümüzde halen tartışma konusu olan 'dizilerde mesaj verme kaygısı' ele alınmıştır. Özetle; Dokunduğu kişiyi tedavi ettiği şeklinde inandırılıp dolandırılan Memnun Kaygısız, hasta olan kendi oğluna da dokunmuş, ancak iyileştirememiştir. Bunun üzerine Sabriye, Kafiye ve Zeynep, çocuğu Türk hekimlerinin şefkatli ve şakacı kollarına teslim ederler. Bunu fırsat bilen Türk hekimi ise, alır sazı eline... izliyoruz.
Sapık Ne Yapar? - Kültigin ve Çetesi 02:19
Sapık Ne Yapar? - Kültigin ve Çetesi 655 izlenme - 3 yıl önce Mahallenin bıçkın delikanlıları kültigin ve çetesi sapık avındadılar. sokakta kardeşi burcuyu gören kültigin sapık olduğunu anlatır lakin saf ve temiz duygularla büyümüş olan burcu bir sapığın ne yapacağını bilmemektedir ve de sorar ne yapıyor diye. Yardım sever alper ve kürşatın üzerinde uygulamalı olarak sapığın ne yapacağı göstericelektir Burcu'ya.
Kaygısızlar - Memnun Kör Olur (3.Bölüm) 40:50
Kaygısızlar - Memnun Kör Olur (3.Bölüm) 400 izlenme - 2 yıl önce Memnun ve İsmail askerlik dönüşü kaza geçirir ve hastaneye kaldırılırlar. Memnun'u kötü bir süpriz bekliyordur. Burcu, Eleman ile aşklarını doya doya yaşamaktadırlar ta ki abisi Kültigin ve adamlarının askerden dönüşüne kadar. Keyifli seyirler.
Kaygısızlar İskambil Jargonu 00:16
Kaygısızlar İskambil Jargonu 506 izlenme - 3 yıl önce Hiç farketmez basıncı düşmez, hahaha bu ne lan! ilahi abi allah da sizi güldürsün, hala gülüyorum
Kaygısızlar - Yalarlar Part 2 00:33
Kaygısızlar - Yalarlar Part 2 480 izlenme - 3 yıl önce Kültigin'in adamı Alper, Burcu ablasını yalanmaktan korumak konusunda çok ısrarcı.
Kaygısızlar - Zavallı Kaltağın Kalacak Yeri Yok 01:23
Kaygısızlar - Zavallı Kaltağın Kalacak Yeri Yok 403 izlenme - 3 yıl önce İsmail'i, Memnun Kaygısız ve kabilesi yüzünden evden çıkarmak isteyen Hacı Gaffur bu sefer değişik bir yola başvuruyor.."İzmir'den metresim gelecek İsmail kalacak yeri yok zavallı kaltağın."
Kaygısızlar - Cinsel Kariyer 00:48
Kaygısızlar - Cinsel Kariyer 375 izlenme - 3 yıl önce Zamanında bilemedik bu dizinin degerini...