Hoşgeldiniz!

kayhan yıldızoğlu

Erkek Görünce Dayanamayan Kadın 03:12
Erkek Görünce Dayanamayan Kadın 15.224 izlenme - 5 yıl önce 3 Kral Serseri filminden, kötülük yaparak yaşayan insanların yaşadığı çelişkileri betimleyen aşk, intikam ve ölüm dolu bir kesit... Suzan Avcı kötü ama ulvi amaçları için kadınlığını kullanırken, acımasız patron Kayhan Yıldızoğlu, tüm elemenlarını gözünü kırpmadan öldürecektir.
Erkek Görünce Dayanamayan Kadın 03:12
Erkek Görünce Dayanamayan Kadın 3.205 izlenme - 3 yıl önce 3 Kral Serseri filminden, kötülük yaparak yaşayan insanların yaşadığı çelişkileri betimleyen aşk, intikam ve ölüm dolu bir kesit... Suzan Avcı kötü ama ulvi amaçları için kadınlığını kullanırken, acımasız patron Kayhan Yıldızoğlu, tüm elemenlarını gözünü kırpmadan öldürecektir. Film; 3 Kral Serseri (1970)
Ali Baba ve Kırk Haramiler - Kasım Kasım Asmak Lazım 04:43
Ali Baba ve Kırk Haramiler - Kasım Kasım Asmak Lazım 2.950 izlenme - 3 yıl önce Kasım'in mağarada hapis kalıp da, kirk haramilerin oscarlik sarkilarini soyleyerek geldikleri sahnesinden hala korkanlar mevcuttur kanımca. İşte o gerilim dolu sahne sizlerle.
Tatlı Kaçıklar - 1.Sezon - 32 Haftalık Çekim Hataları (1997) 15:03
Tatlı Kaçıklar - 1.Sezon - 32 Haftalık Çekim Hataları (1997) 2.097 izlenme - 2 yıl önce 1997 senesi Tatlı Kaçıklar'ın 1.sezonunun son bölümünde yer alan bu kısımda, 32 hafta boyunca yapılan çekim hatalarını ve oluşan eğlenceli anları izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
Tatlı Kaçıklar - Hizmetçi (1997) 10:48
Tatlı Kaçıklar - Hizmetçi (1997) 1.885 izlenme - 2 yıl önce Bu bölümde, Rafet ve Saffet, evlerine hizmetçi olarak Emine adlı birisini alırlar ve ona sarkıntılık yaparlar. Ancak Emine'nin aslında Figen adlı bir gazeteci olması ve başına gelen herşeyi gazetede yazı dizisi haline getirmesiyle Rafet ve Saffet'in hayatları bambaşka bir hal alacaktır. Tatlı Kaçıklar'ın 1. sezonunda yer alan bu bölümünde Mehmet Ali Erbil (Rafet), Yalçın Menteş (Saffet), Neslihan Yeldan (Serap), Buket Dereoğlu (Aysu), Kayhan Yıldızoğlu(Selim Bey), Erol Günaydın(Beton Raziye), İsmet Ay (Dürdane Hanım), Şencan Güleryüz ve Janset (Figen- Hizmetçi Emine) rol alıyor.
Heil Hitler Ulen! 03:29
Heil Hitler Ulen! 1.476 izlenme - 3 yıl önce Ankara Ekspresi, SS subayı Kadir İnanır, Alman ajanı Filiz Akın ve Türk subayı Ediz Hun'un başrollerini paylaştığı bir filmdir. Filiz Türk istihbaratını engellemek için Ediz'le girdiği yakın ilişki sonucu aşık olur. Yeşilçamımız bu sefer farklı bir film çekme maksatıyla çıktığı yolda, Alman ajan bağyanın bekaretini yine Türk subayına bozdurtarak(bknz 02.32) klasik senaryosuna dönecektir. Son noktayı ise Ediz Hun koyar. ' Kadın istediği zaman herkese verir ' Gelecek bölümlerde; Güzel kadınlar neden çalışamaz, plastik botla Alman şilebine çıkartma yapmanın incelikleri ve doktora yavşamak için neler yapılabileceğini öğreneceğiz.
Üç Soruda Aykız Sultanı Kapmaca - Keloğlan 06:12
Üç Soruda Aykız Sultanı Kapmaca - Keloğlan 1.549 izlenme - 3 yıl önce Keloğlan deyince hemen herkesin aklına gelen ilk isim Rüştü Asyalı'dır kuşkusuz.Gerek oyunculuğu gerek sesi ile akıllarımızda yer etmiştir.Öyleki bu film aklıma geldiğindede zihnimde canlanan ilk sahne bu sahnedir.Koca Aykız Sultana damat bulamayan Padişah bir zeka yarışması düzenler,tellallarla her bir yana salık verilir.Soracağı 3 soruya doğru yanıtı veren Aykız'ı alacaktır bilemeyende kellesini verecektir. (Keloğlan/1971)
Tatlı Kaçıklar - Kumar (1997) 10:48
Tatlı Kaçıklar - Kumar (1997) 1.023 izlenme - 2 yıl önce Tatlı Kaçıklar'ın bu bölümünde, Rafet'in kumar problemini çözmesine yardımcı olmak için, arkadaşları bir kumar oyunu mizanseni düzenlerler. Bölümün sonunda, aramızdan ayrılan büyük ustalar Erol Günaydın ve İsmet Ay'ın iskambil oynamaları ve tartışmaları da izlemesi keyifli bir sahne. İyi seyirler.
Gavat Hancı Ve Motor Karısı 01:32
Gavat Hancı Ve Motor Karısı 728 izlenme - 3 yıl önce Çocuk sahibi olmak insanoğlunun sürekliliği için gerekli bir olgudur. Bunu gerçekleştirmek ancak bir erkek ve kadınla mümkündür. Daha fazla ayrıntıya girmeden ibret verici, ders çıkartıcı kesitmizi izleyelim.
Freddy Krueger Yeşilçam'da 02:08
Freddy Krueger Yeşilçam'da 886 izlenme - 3 yıl önce Freddy Krueger Hollywood'da ünlü olmadan önce yol+ssk+sodexho kuponu karşılığında yeşilçam'da çalışması sinemamız için kazanç mıdır yoksa kayıp mıdır, karar vermek oldukça zor gözüküyor. Ama yine bir süperadam gelip kızımızı kurtaracaktır, bu konuda bir endişeniz olmasın. Fantezi açısından bakarsak senaristin bilinçaltına ulaşabileceğimizi düşünebiliriz. Film Künyesi; Demir Yumruk Devler Geliyor (1970)
Küçük Ağa - 26. Bölüm Fragmanı 00:35
Küçük Ağa - 26. Bölüm Fragmanı 636 izlenme - 3 yıl önce Mehmetcan testiyi kırıyor, evin bekar kızını almak zorunda kalıyor! Başrollerini Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidi'nin paylaştığı Küçük Ağa'da bu hafta şenlik var. Urfa'da haylazlıklarına devam eden küçük ağa, öyle bir yaramazlık yapıyor ki! Evin damındaki testiyi kıran Mehmetcan, Urfa adetlerine göre, o evdeki bekar kıza talip oluyor. Bakalım Mehmetcan, bu durumdan kurtulabilecek mi? Küçük Ağa, 26. bölümü ile Salı 20:00'de Kanal D'de!
Yeşilçam'da Kovboy Filmi Çekme Hayalleri - Sadri Alışık 02:17
Yeşilçam'da Kovboy Filmi Çekme Hayalleri - Sadri Alışık 292 izlenme - 3 yıl önce Ali(Sadri Alışık) dolmuş muavinliği ile yaşamını sürdürmektedir. Fakat iş sırasında cebindeki tüm paraları çaldırır ve kovulur. Ardından sevdiği kız olan Emine'yi babasından ister fakat babası kızını Ali'ye vermemektedir. Sadri Alışık'ta günü geldiğinde babasının bundan pişman olacağını düşünür. Çünkü hayalleri arasında yeşilçam'da film artisti olmak vardır
Burada Laf Çok   28 Ocak 2016 01:19:03
Burada Laf Çok 28 Ocak 2016 269 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 28 Ocak Perşembe gecesi Caner Cindoruk, Cezmi Baskın, Kayhan Yıldızoğlu ve Orkun Ok konuk oldu.
Tahterevalliye Binerken Ölmek 02:14
Tahterevalliye Binerken Ölmek 253 izlenme - 3 yıl önce Saw 8 filminin çok gizlenen senaryosunun esin kaynağı, araştırmacı site alkışlarla yaşıyorum tarafından ele geçirilmiştir. Filmin senaristinden edindiğimiz bilgilere göre bu videoda geçen repliklerde aynen kullanılacak ve başrol oyuncusunun badem bıyıkları olacaktır. Sinema sanatında hakettiği yeri yavaş yavaş edinmekte olan sinemamız, 2010 yılıyla birlikte daha bir çok filme esin kaynağı olacaktır. Bu filmler hakkında bilgileri çok yakında yine buralarda bulabilirsiniz.
Cesetini Sana Taşıtacağım 01:27
Cesetini Sana Taşıtacağım 96 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam'dan yine paralize edici bir replik izleyeceksin. Ne zaman aklıma gelse acaba derim, devamını getiremem. Derin düşüncelere dalarım. Nasıl olabilir? Bir insan kendi cesetini nasıl taşıyabilir? Bu soruya er geç bir cevap bulacağımızı umuyorum. Açıklayabilene çikolata kaplı gofret vereceğim. Bu fikri de hoanesin bir yorumundan çaldım itiraf ediyorum.
3. Uluslararası Kayseri Altın Çınar Film Festivali 01:46
3. Uluslararası Kayseri Altın Çınar Film Festivali 37 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gösterim öncesi sanatçıların görüntüleri - Vali Orhan Düzgün'ün konuşması - Konuşma sonrası filmin gösterime girmesi - Kayhan Yıldızoğlu'na "Yaşam Boyu Onur Ödülü" verilmesi 3. Uluslararası Kayseri Altın Çınar Film Festivali- Bu yılki teması "Filistin" olan festivalin açılışında "Öyle Sevdim ki Seni" adlı film izlettirildi- Vali Düzgün: "Türk sinemasının gelişiminin, Türkiye'nin değişimi ve kalkınmasıyla doğru orantılı olduğunu düşünüyorum" "Filistin" teması ile bu yıl 3'üncüsü düzenlenen "Uluslararası Kayseri Altın Çınar Film Festivali" başladı.