Hoşgeldiniz!

kayınço

kayınço-roman havası 04:46
kayınço-roman havası 35.175 izlenme - 6 yıl önce
Kayınço Gökhan Açmış Yine Şarabı Selam Veriyor :d 04:46
Kayınço Gökhan Açmış Yine Şarabı Selam Veriyor :d 10.106 izlenme - 4 yıl önce kayınço gökhan açmış yine şarabı selam veriyor
Bülent Serttaş - Kayınço (Çakallarla Dans 4 Film Müziği) 03:43
Bülent Serttaş - Kayınço (Çakallarla Dans 4 Film Müziği) 2.609 izlenme - 8 ay önce ÇAKALLARLA DANS 4 25.KASIM.2016'DAN İTİBAREN TÜM SİNEMALARDA!!! Muhasebeci Servet (İlker Ayrık), Kayınço Gökhan (Şevket Çoruh), Köfte Necmi (Timur Acar) ve Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu)… Kahramanlarımız hayat tarafından fakirlikle terbiye edilirken, maddi imkansızlıklardan dolayı aynı evde yaşamaya başlamıştır. Günün birinde Berber Hüseyin abi, elinde bir ’’Harita’’ ile çıkagelir. Almanya ’daki dayıoğlu ölmüş, vasiyet olarak da bu haritayı bırakmıştır. Bunun bir gömü haritası olduğuna kanaat getiren kahramanlarımız, yakaladıkları bu umut ışığının peşinden Edirne’ye doğru yola çıkarlar. Gerçekten gömü var mıdır? Fakirlikten kurtulup zengin olacaklar mıdır? Çakallık yapmadan para kazanmak mümkün müdür? Şarkı Sözleri: Kayınçom açmış yine şarabını Selam veriyor bana Kayınçom yakmış yine mangalını Selam veriyor bana Mangalın üstünde köfteler Kayınçom şarabın ismini heceler Çok içme kayınçom bırak artık muhabbeti Vereceksen ver artık hain köfteyi Kayınçom mangalın başında oturur Kayınçom gelene gidene tutulur Mangalın üstünde köfteler Kayınçom şarabın ismini heceler Çok içme kayınçom bırak artık muhabbeti Vereceksen ver artık hain köfteyi
çakallarla dans kayınço gökhan 04:46
çakallarla dans kayınço gökhan 14.955 izlenme - 6 yıl önce
kayınço roman havası 04:46
kayınço roman havası 12.129 izlenme - 6 yıl önce
kayınço müziği 04:46
kayınço müziği 4.111 izlenme - 6 yıl önce kayınço müziği
Ver Elini Kayınço (1995 - 73 dk) 01:13:07
Ver Elini Kayınço (1995 - 73 dk) 1.500 izlenme - 2 yıl önce Osman Cavcı ve Cengiz sezicinin rollerini paylaştığı film aslında zeki alasya ve Metin akpınar'ın yıllar önceki çektiği aslan bacanak filminin bizzat uyarlamasıdır keyifle izleyin.
Kayınço Açmış Yine Şarabı 04:44
Kayınço Açmış Yine Şarabı 1.361 izlenme - 3 yıl önce Kayınço Açmış Yine Şarabı
Kayınço İle Çulluk Avındayız 03:35
Kayınço İle Çulluk Avındayız 1.129 izlenme - 4 yıl önce 2,05 Te Kayınçomun Çulluğu Var Topal Da Değil Üstelik
Çöpçüler Kralı - Hele Yar Yar 03:17
Çöpçüler Kralı - Hele Yar Yar 1.289 izlenme - 2 yıl önce Apti kayıpederinden ve kayınçolardan kaçmaktadır.tam sıkıştığı anda karşısına bir kapı çıkar hemde ne kapı,fırsat kapısı.ve içeri dalar.sonra Apti kendini bi anda sahnede bulur ve istikbali parlak bir şarkıcı olur.
Burhan Öçal - Trakya All Stars - Kayınço 04:46
Burhan Öçal - Trakya All Stars - Kayınço 1.318 izlenme - 5 yıl önce
Düğünde Oynarken Gaza Gelip Kayınçoyu Vurmak 01:09
Düğünde Oynarken Gaza Gelip Kayınçoyu Vurmak 567 izlenme - 2 yıl önce Iraktaki düğünde abimiz gerdeğin heyecanıyla olsa gerek bir anda oynarken gaza gelip kayınçosunu tarayarak indiriyor.
Yalçın Çakır - Kayınço Yenge Kardeşliği 05:47
Yalçın Çakır - Kayınço Yenge Kardeşliği 516 izlenme - 3 yıl önce Erkek kardeşini evde yalnız bırakan mağdur abimiz 5 yıllık zamanda karısını ve 13 tane burma bilezikle birlikte çocuğunu da kardeşine kaptırır. Kaptıracak bir şey kalmayınca da Yalçın Abi ye sığınır.Aslında eline çok önceleri geçen delil niteliğinde fotolar hatta videolar vardır ama her seferinde savunmaları aynıdır "kardeş sevgisi".Yandan Halimem yandan eşliğinde geliyor..
Düğündeki Kayınço 00:06
Düğündeki Kayınço 310 izlenme - 2 yıl önce Düğündeki Kayınço - Yeni Vine 2015 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Hastasıyız Dede 01:15
Hastasıyız Dede 1.225 izlenme - 5 yıl önce Yaptıkları çakallıklar sonucunda hapse giren Del Piero Hikmet, Kayinço Gökhan, Muhasebeci Servet ve Köfte Necmi bir şekilde dışarı çıkmanın yolunu bulurlar ancak gidecekleri yerde onları çok güzel sürprizler beklemektedir. Çakallarla Dans 2, 7 Aralık'ta vizyonda.
Ananı Satim Enişte 00:26
Ananı Satim Enişte 369 izlenme - 2 yıl önce Enişte, geriye üçlü salto çift burgu yapıp ters balıklama havuza atlamak üzere pozisyonunu alıyor, fakat küçük bir hesap hatası (muhtemelen rüzgarı hesaplayamadı) kafasını havuzun betonuna çarpmasına sebep oluyor. İşte o ana kadar kameraya kayıt yapan kayınço hemen devreye giriyor ananı satiim enişte gel gel.
süpeeeeerrrr 01:12
süpeeeeerrrr 665 izlenme - 7 yıl önce süpeer
Milli Kahraman Sinan 30 Yıldır Dolu Fişek 01:10
Milli Kahraman Sinan 30 Yıldır Dolu Fişek 343 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayın kahramanımız sinan' ın eşeklerle ilişkiye girdiğini söyleyerek erkekliğini kanıtladığı muhteşem an.
Her Düğündeki Sarhoş Kayınço 00:06
Her Düğündeki Sarhoş Kayınço 170 izlenme - 2 yıl önce Sitemizde ülkemizde çekilen en son ve en güzel vine videoları rahat bir şekilde hemde HD kalitesinde izleyebilirsiniz
Yalçın Çakır- Karıyı Gönder (Alo Paket) 05:47
Yalçın Çakır- Karıyı Gönder (Alo Paket) 216 izlenme - 3 yıl önce Recep peltek ve tikli olmasına rağmen adam gibi adamdır..Resmi nikahlı karısı,kaynanası tarafından kaçırılınca ve kendisi de odunla kovalanınca Yalçın Abi den yardım ister..Telefonda kaynanası,kayınçosu hem Recep e hem de aile olarak birbirlerine(buraya dikkat)küfür yağdırır..Recep "Aşkımı istiyorum" derken bile kaynana "Şakir'e çay yok" gibi "Recep e karı yok" der..hatta Recep i"onu öldüreceğim"diye tehdit eder..Yalçın Abi ise tüm bu küfürlerden bihaber Recep e romantik sufleler verir..En sonunda da "pembe panter" baldız da araya girer ama herşeye rağmen Yalçın Abi yuvayı kurtarır..Not:Recep e kız çok da böyle aileye damat olmak çok zor..
Kayınço Kime Denir? - Sokak Röportajı 01:39
Kayınço Kime Denir? - Sokak Röportajı 76 izlenme - 2 yıl önce Kayınço Kime Denir? - Sokak Röportajı Herkesin Bildiği Ama Aslında Kimsenin Bilmediği Soru - 'Kayınço Kime Denir? Kayınço: Erkeğin karısının erkek kardeşine denir. Kayınbirader kelimesinin halk dilinde kısaltılmış ve daha samimileştirilmiş şekli.
'Gayın'ı 70 Milyon'a Rezil Etmek İçin Kenan Bey'e Başvurmak 05:26
'Gayın'ı 70 Milyon'a Rezil Etmek İçin Kenan Bey'e Başvurmak 60 izlenme - 2 yıl önce Mağduriyetin eğlence sektörüne yansıması kabul edebiliriz bu oluşumu. Abimiz öğretmen olmasının yanı sıra "goyun çobanlığı" da yapmaktadır. Gayınçosunun kendisini yarıyolda bırakması dolayısıyla borcun batağına gömülüp kendisini Atv stüdyolarına atmıştır. Ultra rahmetli Ötzi hakkındaki bilgiler dikkat çekmekte. Umarız "goyun"lar rahata ermiştir.
Kayınço Kime Denir? - Röportaj 02:40
Kayınço Kime Denir? - Röportaj 3 izlenme - 3 ay önce Kayınço: Eski türkçe kökenli bir kelimedir. Erkekler için Kayınço; Eşinizin erkek kardeşi veya abisi. Bayanlar için Kayınço değil de kayın birader denir.