Hoşgeldiniz!

Kayınpeder Videoları İzle

Altınları Vermedi Diye Kızını ve Damadını Düğünde Döven Kayınpeder 02:40
Altınları Vermedi Diye Kızını ve Damadını Düğünde Döven Kayınpeder 3.746 izlenme - 1 yıl önce Antalya'da düğün sonrasında takılarını isteyen gelinin babası tarafından darbedildiğini öne süren genç çift, ilk gecelerini hastane ve polis merkezinde geçirmek zorunda kaldı. Antalya'da bir yıl önce tanışan Okay O. ve Yağmur O, Kepez ilçesinde bir salonda gerçekleştirilen törenle dünyaevine girdi. Düğünde Alanyalı damadın yakınlarıyla Kayserili gelinin yakınları arasında, çalınan oyun havaları konusunda tartışma yaşandı. Düğünden sonra ise takıların kime verileceği konusunda anlaşmazlık yaşanınca kavga çıktı. Gelinin babası A.K. tarafından darbedildiği öne sürülen gelin ve damat, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ayakta tedavi gördükten sonra Sanayi Polis Merkezi'ne giderek şikayetçi oldu. Gelin ve damadın ifadesinin ardından baba A.K'nın da polis merkezinde ifadesi alındı. Baba A.K, ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Olayda gözü moraran gelinin kaşı açıldı, damadın ise çenesi ve dudağında darp izleri oluştu. ----------------------------------------------- "Babamın cezalandırılmasını istiyorum" Düğünden sonra evlerine gittiklerini aktaran Yağmur O, geç saatlerde arayan ablasının babasının hasta olduğunu söyleyerek, eve çağırdığını anlattı. Ablasının konuşma sırasında gergin olduğunu fark ettiğini dile getiren Yağmur O, "Bir terslik olduğunu anladık. Eşim 'gitmeyelim' dedi ama ben söz konusu babam olduğu için dayanamadım. Eşimi de yanıma alarak babamın evine gittim. Babam bizi bir odaya soktu. Sonra eşimin kalbine bıçak dayadı. Sonra bir bana bir eşime vurmaya başladı." diye konuştu. Olaydan sonra polisin geldiğini ve karakola gittiklerini anlatan Yağmur O, babasından şikayetçi olduklarını kaydetti. Yağmur O, "Böyle bir baba olmaz. Bu ilk değil, son da olmayacak. Cezalandırılmasını istiyorum. Koruma kararı aldırdım. Kadına şiddet kesinlikle kabul edilemez. Beni kocam da dövmüş olsaydı, gider şikayetimi yapardım." dedi.
Kayınpederimi Bir Erkekle Yakaladım - Hayatta Her Şey Var 7 Nisan Perşembe 2016 04:56
Kayınpederimi Bir Erkekle Yakaladım - Hayatta Her Şey Var 7 Nisan Perşembe 2016 3.818 izlenme - 1 yıl önce Hayatta Her Şey Var programının 7 Nisan günü yayınlanan yeni bölümünde yayına telefonla bağlanan kadın izleyici, kayınpederini başka bir erkekle yakaladığını söyledi.
Kayınpeder İle Damadın Kavgası Cinayetle Bitti 02:10
Kayınpeder İle Damadın Kavgası Cinayetle Bitti 16 izlenme - 12 saat önce Kayınpeder ile damadın kavgası cinayetle bitti Kütahya'da tartıştığı damadını tüfekle vurarak öldüren kişi, daha sonra polise teslim olduKÜTAHYA - Kütahya'da bir kişi, tartıştığı damadını av tüfeğiyle vurarak öldürdü.
Güldür Güldür Show 133. Bölüm - Hasta Kayınpeder Skeci (10 Şubat Cuma) 14:17
Güldür Güldür Show 133. Bölüm - Hasta Kayınpeder Skeci (10 Şubat Cuma) 343 izlenme - 3 ay önce Devamlı hasta numarası yapan kayınpeder Şevket, oğlunun tatile gitmesine engel olabilecek mi? Gelin Mehtap; Şevket'e rağmen tatile gitmeyi başarabilecek mi? Doktorlar Mesut, Mustafa ve Samet; Şevket'e hangi teşhisleri koyacak?
Çöpçüler Kralı - Hele Yar Yar 03:17
Çöpçüler Kralı - Hele Yar Yar 1.214 izlenme - 2 yıl önce Apti kayıpederinden ve kayınçolardan kaçmaktadır.tam sıkıştığı anda karşısına bir kapı çıkar hemde ne kapı,fırsat kapısı.ve içeri dalar.sonra Apti kendini bi anda sahnede bulur ve istikbali parlak bir şarkıcı olur.
Adana - Sokak Ortasında Damat-Kayınpeder Düellosu: 4 Yaralı 02:37
Adana - Sokak Ortasında Damat-Kayınpeder Düellosu: 4 Yaralı 263 izlenme - 1 yıl önce Adana'da eşiyle ayrılma aşamasında olan Harun Nazar isimli vatandaş sokakta karşılaştığı kayınpederi ve diğer 3 kişiyi silahla yaraladı.
İş Kadını Yankı Yıldırır İşte Böyle Vuruldu 00:57
İş Kadını Yankı Yıldırır İşte Böyle Vuruldu 906 izlenme - 3 yıl önce iş kadını yankı özkan yıldırır'ın kayınpederi tarafından vurularak öldürülme anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
Damadının Kafasına Merdaneyle Vuran Kayınpeder 00:52
Damadının Kafasına Merdaneyle Vuran Kayınpeder 135 izlenme - 2 yıl önce Yalova'da alacak verecek meselesinden dolayı tartıştığı damadının kafasına merdaneyle vuran kayınpeder, güvenlik kameralarına yakalandı.
Müjdat Gezen'in Kayınpederinin Hacı Olması 02:49
Müjdat Gezen'in Kayınpederinin Hacı Olması 97 izlenme - 2 yıl önce Müjdat Gezen, inancını sorgulayan izleyiciye verdigi cevapta "Benim kayınpederim hacı" diyor.
Eşinizin Ailesi İle Beraber Yaşar Mısınız? 02:23
Eşinizin Ailesi İle Beraber Yaşar Mısınız? 82 izlenme - 3 yıl önce Kaynana,kayınpeder, görümceyle yaşamak hiç kolay iş değil. peki siz eşinizin ailesi ile beraber yaşar mısınız?
Elazığ Boşanmayı Hazmedemedi, Kayınpederini ve Baldızını Öldürdü 01:38
Elazığ Boşanmayı Hazmedemedi, Kayınpederini ve Baldızını Öldürdü 30 izlenme - 1 yıl önce Boşanmayı hazmedemedi, kayınpederini ve baldızını öldürdü Elazığ'da oturan Hüseyin Çelik, kendisinden boşanarak, babasının evine dönen eşine tepki gösterirken, kayınpederi ve baldızını öldürdü, kayın biraderini de yaralayarak kaçtı.
Cinnet Geçirip 3 Oğlunu Ve Kayınpederini Öldürdüğü İddiası - Muş 02:55
Cinnet Geçirip 3 Oğlunu Ve Kayınpederini Öldürdüğü İddiası - Muş 59 izlenme - 3 yıl önce Cinnet Getirip 3 Oğlunu Ve Kayınpederini Öldürdüğü İddiası - Muş
Adil Öksüz’ün Kayınpederi Konuştu: Benim Öyle Bir Damadım Yok 01:21
Adil Öksüz’ün Kayınpederi Konuştu: Benim Öyle Bir Damadım Yok 6 izlenme - 9 ay önce FETÖ’nün kayıp imamı Adil Öksüz’ün göz altına alınan kayınpederi, serbest bırakıldı. Adliye çıkışı konuşan kayınpeder Cevat Yıldırım “benim öyle bir damadım yok” dedi.