Hoşgeldiniz!

Kayınpeder Videoları İzle

Altınları Vermedi Diye Kızını ve Damadını Düğünde Döven Kayınpeder 02:40
Altınları Vermedi Diye Kızını ve Damadını Düğünde Döven Kayınpeder 3.758 izlenme - 1 yıl önce Antalya'da düğün sonrasında takılarını isteyen gelinin babası tarafından darbedildiğini öne süren genç çift, ilk gecelerini hastane ve polis merkezinde geçirmek zorunda kaldı. Antalya'da bir yıl önce tanışan Okay O. ve Yağmur O, Kepez ilçesinde bir salonda gerçekleştirilen törenle dünyaevine girdi. Düğünde Alanyalı damadın yakınlarıyla Kayserili gelinin yakınları arasında, çalınan oyun havaları konusunda tartışma yaşandı. Düğünden sonra ise takıların kime verileceği konusunda anlaşmazlık yaşanınca kavga çıktı. Gelinin babası A.K. tarafından darbedildiği öne sürülen gelin ve damat, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ayakta tedavi gördükten sonra Sanayi Polis Merkezi'ne giderek şikayetçi oldu. Gelin ve damadın ifadesinin ardından baba A.K'nın da polis merkezinde ifadesi alındı. Baba A.K, ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Olayda gözü moraran gelinin kaşı açıldı, damadın ise çenesi ve dudağında darp izleri oluştu. ----------------------------------------------- "Babamın cezalandırılmasını istiyorum" Düğünden sonra evlerine gittiklerini aktaran Yağmur O, geç saatlerde arayan ablasının babasının hasta olduğunu söyleyerek, eve çağırdığını anlattı. Ablasının konuşma sırasında gergin olduğunu fark ettiğini dile getiren Yağmur O, "Bir terslik olduğunu anladık. Eşim 'gitmeyelim' dedi ama ben söz konusu babam olduğu için dayanamadım. Eşimi de yanıma alarak babamın evine gittim. Babam bizi bir odaya soktu. Sonra eşimin kalbine bıçak dayadı. Sonra bir bana bir eşime vurmaya başladı." diye konuştu. Olaydan sonra polisin geldiğini ve karakola gittiklerini anlatan Yağmur O, babasından şikayetçi olduklarını kaydetti. Yağmur O, "Böyle bir baba olmaz. Bu ilk değil, son da olmayacak. Cezalandırılmasını istiyorum. Koruma kararı aldırdım. Kadına şiddet kesinlikle kabul edilemez. Beni kocam da dövmüş olsaydı, gider şikayetimi yapardım." dedi.
Kayınpederimi Bir Erkekle Yakaladım - Hayatta Her Şey Var 7 Nisan Perşembe 2016 04:56
Kayınpederimi Bir Erkekle Yakaladım - Hayatta Her Şey Var 7 Nisan Perşembe 2016 3.826 izlenme - 1 yıl önce Hayatta Her Şey Var programının 7 Nisan günü yayınlanan yeni bölümünde yayına telefonla bağlanan kadın izleyici, kayınpederini başka bir erkekle yakaladığını söyledi.
Kayınpeder İle Damadın Kavgası Cinayetle Bitti 02:10
Kayınpeder İle Damadın Kavgası Cinayetle Bitti 117 izlenme - 4 hafta önce Kayınpeder ile damadın kavgası cinayetle bitti Kütahya'da tartıştığı damadını tüfekle vurarak öldüren kişi, daha sonra polise teslim olduKÜTAHYA - Kütahya'da bir kişi, tartıştığı damadını av tüfeğiyle vurarak öldürdü.
Gelin Kayınpederine Ciğerini Verdi 05:01
Gelin Kayınpederine Ciğerini Verdi 29 izlenme - 2 hafta önce Düzce’nin Akçakoca ilçesinde boyacılık yapan Ekrem Ateşli'ye gelini karaciğerini bağışladı. Düzce'nin Akçakoca ilçesi Çayağzı köyünde oturan Ateşli ailesinin en büyük ferdi Ekrem Ateşli, Karaciğer hastalığına kapıldı. Çeşitli hastanelerde tedavi olan Ateşli'ye doktorlar, karaciğer nakli olması gerektiğini söyledi. Bunun üzerine uygun donör aranmaya başladı. Yapılan kontrollerde Ekrem Ateşli'nin gelini Gönül Ateşli’nin karaciğerinin uyum sağladığı ortaya çıktı. Gelin Gönül Ateşli, tereddüt etmeden Karaciğerini vermeyi kabul etti. Ardından yapılan ameliyat ile kayınpeder Ekrem Ateşli'ye gelininden alınan karaciğer nakledildi. Tekrar yaşama dönen Ekrem Ateşli, gelinine çok teşekkür etti. Gelininin sayesinde yaşama tutunduğunu söyleyen Ekrem Ateşli, Gönül Ateşli'nin hiç düşünmeden karaciğerini verdiğini ifade etti. Genç gelin Gönül Ateşli, doktorların durumu kendisine anlatmasının ardından hiç düşünmediğini ifade ederek, "Babamı hayata döndürmenin sevincini yaşıyorum. Hiç baskı altında kalmadan kararımı verdim ve çok mutluyum. Ameliyat sonrası 3 ay boyunca midem bulandı ama şimdi çok iyiyim’’ dedi. Kayınvalide Nafiye Ateşli ise gelininden çok memnun olduğunu, eşini hayata döndürdüğünü belirterek ’’Bundan sonra sadece 4 çocuğuna baksın başka bir şey istemiyorum" diyerek göz yaşlarına boğuldu.
Çöpçüler Kralı - Hele Yar Yar 03:17
Çöpçüler Kralı - Hele Yar Yar 1.262 izlenme - 2 yıl önce Apti kayıpederinden ve kayınçolardan kaçmaktadır.tam sıkıştığı anda karşısına bir kapı çıkar hemde ne kapı,fırsat kapısı.ve içeri dalar.sonra Apti kendini bi anda sahnede bulur ve istikbali parlak bir şarkıcı olur.
İş Kadını Yankı Yıldırır İşte Böyle Vuruldu 00:57
İş Kadını Yankı Yıldırır İşte Böyle Vuruldu 910 izlenme - 3 yıl önce iş kadını yankı özkan yıldırır'ın kayınpederi tarafından vurularak öldürülme anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
Adana - Sokak Ortasında Damat-Kayınpeder Düellosu: 4 Yaralı 02:37
Adana - Sokak Ortasında Damat-Kayınpeder Düellosu: 4 Yaralı 264 izlenme - 1 yıl önce Adana'da eşiyle ayrılma aşamasında olan Harun Nazar isimli vatandaş sokakta karşılaştığı kayınpederi ve diğer 3 kişiyi silahla yaraladı.
Ceylin'in Katilinin Kayınpederinden Mezarların Açılmasına Destek 04:58
Ceylin'in Katilinin Kayınpederinden Mezarların Açılmasına Destek 2 izlenme - 3 gün önce İzmir'in Ödemiş ilçesinde, 10 yaşındaki Ceylin Atik’in katil zanlısı kadının iki çocuğunun neden öldüğü dikkatleri bu yöne çevirirken, çocukların mezarının açılacak olmasına katil zanlısı kadının kayınpederi destek vererek, "Ben de aynı şekilde savcılığın aldığı kararı destekliyorum. Ben mezarınızın kazanmasını istiyorum. Otopsi sonuçları olumsuz çıkarsa en ağır cezasını almasını istiyorum" dedi. Ödemiş ilçesinde, komşusunun evinde ölü bulunan 10 yaşındaki Ceylin Atik’in ölümü herkesi yasa boğarken, minik Ceylin’in katil zanlısı Şükriye T. ve eşi Serdar T. (37) ve Şükriye T.’nin annesi R.Ö. (62) tutuklanmıştı. Suçunu itiraf eden katil zanlısı Şükriye T.’nin iki çocuğunun daha önceden ölmüş olmasıyla ise soruşturma derinleştirilmişti. Çocukların neden öldüğü sorusu hep akıllarda soru işareti olarak kalırken, daha önce açıklama yapan katil zanlısı Şükriye T.’nin kayınvalidesi Havva T., aklında bazı şüpheler oluştuğunu söylemişti. Zanlı Şükriye T.'nin 3. çocuğunun bile 3-4 defa kolunun kırıldığını ifade eden Havva T. "3 yaşındaki çocuğun dört defa kolu kırılır mı? Biz ne olduğunu bilmiyoruz" demiş ve "Şükriye'nin ilk çocuğunu salıncaktan düşürdüğünde onun iddiası ile çocuk yarı baygın şekilde hastaneye götürmüşler ve hastaneden çıktıktan sonra 'sabah evde ölmüş olarak buldum' dedi. Ben mahvoldum, ciğerlerim yanıyor bizi bu kötü hallere düşürdü" diye eklemişti. "Ben mezarımızın kazılmasını istiyorum" Cinayetin ardından ortaya çıkan bu korkunç şüphe ise savcılık tarafından mercek altına alınarak, Elif ve Selin'in mezarlarının açılmasına karar verdi. Ölen iki küçük çocuğun dedesi; yani katil zanlısı Şükriye T.’nin kayınpederi Mehmet T., savcılığın kararına destek oldu. İki torununun öldürüldüğü yönünde bir sonuç çıkması halinde suçluların en ağır şekilde cezalandırılmasını isteyen acılı dede, ölen torunlarının mezarlarını ziyaret etti. Mehmet T. "Ben de aynı şekilde savcılığın aldığı kararı destekliyorum. Ben mezarımızın kazılmasını istiyorum. Test olmasını, neden olduğunu bilemiyoruz. Kasti mi öldü, kendisi mi öldü, onun aydınlatılmasını istiyoruz. Ne olduğunu bilmediğimiz için bir şey söylemedik. Otopsi sonuçları olumsuz çıkarsa en ağır cezasını almasını istiyorum" dedi. ===================================================== İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://bit.ly/IHA-Abone İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi http://www.iha.com.tr İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/iha.com.tr https://twitter.com/ihacomtr https://instagram.com/ihacomtr/ https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/ İhlas Haber Ajansı hakkında http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html
Damadının Kafasına Merdaneyle Vuran Kayınpeder 00:52
Damadının Kafasına Merdaneyle Vuran Kayınpeder 136 izlenme - 3 yıl önce Yalova'da alacak verecek meselesinden dolayı tartıştığı damadının kafasına merdaneyle vuran kayınpeder, güvenlik kameralarına yakalandı.
Müjdat Gezen'in Kayınpederinin Hacı Olması 02:49
Müjdat Gezen'in Kayınpederinin Hacı Olması 98 izlenme - 2 yıl önce Müjdat Gezen, inancını sorgulayan izleyiciye verdigi cevapta "Benim kayınpederim hacı" diyor.
Gelinini Vuran Kayınpeder Adliyeye Sevk Edildi 01:05
Gelinini Vuran Kayınpeder Adliyeye Sevk Edildi 1 izlenme - 1 hafta önce Gelinini vuran kayınpeder adliyeye sevk edildiKOCAELİ - Kocaeli'nin İzmit ilçesinde meydana gelen olayda ayrılmak üzere olduğu eşi ve kayınpederi tarafından silahla vurulan şahsın şüphelileri adliyeye sevk edildi.
Eşinizin Ailesi İle Beraber Yaşar Mısınız? 02:23
Eşinizin Ailesi İle Beraber Yaşar Mısınız? 83 izlenme - 3 yıl önce Kaynana,kayınpeder, görümceyle yaşamak hiç kolay iş değil. peki siz eşinizin ailesi ile beraber yaşar mısınız?
Eski Eşinin Evini Yakmaya Çalışan Koca, Bu Kez Kayınbiraderini Vurdu 07:53
Eski Eşinin Evini Yakmaya Çalışan Koca, Bu Kez Kayınbiraderini Vurdu 3 izlenme - 4 hafta önce Eski eşinin evini yakmaya çalışan koca, bu kez kayınbiraderini vurduİSTANBUL - Sultanbeyli'de eski eşinin ailesinin evini defalarca molotof kokteyli ve benzin dökerek yakmaya çalışan kızgın koca, bu kez kayınbiraderini vurdu.
Elazığ Boşanmayı Hazmedemedi, Kayınpederini ve Baldızını Öldürdü 01:38
Elazığ Boşanmayı Hazmedemedi, Kayınpederini ve Baldızını Öldürdü 30 izlenme - 1 yıl önce Boşanmayı hazmedemedi, kayınpederini ve baldızını öldürdü Elazığ'da oturan Hüseyin Çelik, kendisinden boşanarak, babasının evine dönen eşine tepki gösterirken, kayınpederi ve baldızını öldürdü, kayın biraderini de yaralayarak kaçtı.
Cinnet Geçirip 3 Oğlunu Ve Kayınpederini Öldürdüğü İddiası - Muş 02:55
Cinnet Geçirip 3 Oğlunu Ve Kayınpederini Öldürdüğü İddiası - Muş 60 izlenme - 3 yıl önce Cinnet Getirip 3 Oğlunu Ve Kayınpederini Öldürdüğü İddiası - Muş
Adil Öksüz’ün Kayınpederi Konuştu: Benim Öyle Bir Damadım Yok 01:21
Adil Öksüz’ün Kayınpederi Konuştu: Benim Öyle Bir Damadım Yok 6 izlenme - 10 ay önce FETÖ’nün kayıp imamı Adil Öksüz’ün göz altına alınan kayınpederi, serbest bırakıldı. Adliye çıkışı konuşan kayınpeder Cevat Yıldırım “benim öyle bir damadım yok” dedi.