Hoşgeldiniz!

kayınvalide

Elini Kayınvalidenin Eteğinin Altına Sokan Damat 02:07
Elini Kayınvalidenin Eteğinin Altına Sokan Damat 55.878 izlenme - 3 yıl önce Gözünü bağladığı damattan çorabını çıkarmasını isteyen gelin kendi yerine annesini oturtunca olanlar oldu. Kayınvalidesinin külotlu çorabını çıkarmaya çalışan damat gözleri açılınca utancından şok geçirdi.
İlk Defa Çekirdek Yiyen Japon Kayınvalide 03:12
İlk Defa Çekirdek Yiyen Japon Kayınvalide 3.703 izlenme - 1 yıl önce Çiğdem (çekirdek) Japonya'da kuş yemi olarak bilinir. Bir Japon ile evli olan bayan youtuber kayınvalidesine çekirdeğin tattırmış.
Kaynana Tripleri 01:12
Kaynana Tripleri 1.996 izlenme - 3 yıl önce Stv'nin oyuncu mulakatlarında mutlaka isedikleri kötü kaynana rolünün yanında ceremesini çeken bilir. Kaynana tripleri binbir şekilde özellikle yeni evliliklerde vuku bulur. Bir de bu tripleri Scorperlardan izleyelim... " Kaynana çaydanlıktır, gelin de demliktir dedi oğlan da çay bardağı! " Bu ve daha fazlası için hadi scorpapp.com'a!
Türk Korku Filmi Kuşağı - Hortlak Kayınvalide 01:00
Türk Korku Filmi Kuşağı - Hortlak Kayınvalide 799 izlenme - 3 yıl önce Evlenmeli, gelinli, damatlı yarışmaların tüm günümüzü işgal ettiği kayıp zamanlardan bir kesit. Boyunsuz kayınvalide çıtır gelinine sesleniyor. "Artisss... Artisss.." alkislarlayasiyorum.com -> "artisss ne arar la pazarda?" diyenlerin sitesi.
Kayınvalide Anısı Xd 01:31
Kayınvalide Anısı Xd 564 izlenme - 7 yıl önce
Tansu Çiller vs Yıldırım Aktuna 03:17
Tansu Çiller vs Yıldırım Aktuna 589 izlenme - 3 yıl önce Siyasetin ciddiyete, Tansu Çiller'in dil sürçmesine, rahmetli Yıldırım Aktuna'nın Ajda Pekkan'a, Esat Kıratlıoğlu'nun yüzmeye doymadığı günlerde; alternatifi az kanalların önümüze sunduğu üzerinde ziyadesiyle uğraşılmış ve siyasi-latif hicvin en güzel örneklerinden biri sizlerle.
Yeliz Yeşilmen'den Kayınvalidesine Göbek Şov  00:45
Yeliz Yeşilmen'den Kayınvalidesine Göbek Şov 12 izlenme - 1 ay önce Yeşilmen, yaptığı paylaşımlarla olay yaratmaya devam ediyor. Katıldıkları bir düğünde, Yeşilmen’in kayınvalidesinin önünde dans etmesi büyük tepki çekti. Yeşilmen. Paylaşıma “Eşim Ali’nin cep telefonundan kayınvalidem Meloş’a yaptığım göbek şov.” yazdı.
Yalçın Çakır- Karıyı Gönder (Alo Paket) 05:47
Yalçın Çakır- Karıyı Gönder (Alo Paket) 324 izlenme - 3 yıl önce Recep peltek ve tikli olmasına rağmen adam gibi adamdır..Resmi nikahlı karısı,kaynanası tarafından kaçırılınca ve kendisi de odunla kovalanınca Yalçın Abi den yardım ister..Telefonda kaynanası,kayınçosu hem Recep e hem de aile olarak birbirlerine(buraya dikkat)küfür yağdırır..Recep "Aşkımı istiyorum" derken bile kaynana "Şakir'e çay yok" gibi "Recep e karı yok" der..hatta Recep i"onu öldüreceğim"diye tehdit eder..Yalçın Abi ise tüm bu küfürlerden bihaber Recep e romantik sufleler verir..En sonunda da "pembe panter" baldız da araya girer ama herşeye rağmen Yalçın Abi yuvayı kurtarır..Not:Recep e kız çok da böyle aileye damat olmak çok zor..
Damat Kayınvalidenin Elini Öperken Şehvete Kapılmamalı 01:40
Damat Kayınvalidenin Elini Öperken Şehvete Kapılmamalı 142 izlenme - 4 yıl önce Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 'Necmettin Nursaçan İle Sohbetler' programına, stüdyodaki konuklardan birinin sorduğu 'Damat kayınvalidenin elini öpebilir mi' sorusuna Nursaçan'ın verdiği cevap tartışma yaratır cinsten.
Kayınvalidesine Cinsel Tacizde Bulunan Damat Gözaltına Alındı 00:37
Kayınvalidesine Cinsel Tacizde Bulunan Damat Gözaltına Alındı 23 izlenme - 6 ay önce Samsun'da, kayınvalidesi 45 yaşındaki M.A.'ya cinsel tacizde bulunan 31 yaşındaki Muhammer P., gözaltına alındı.
Suriyeli Fedakar Gelin 01:45
Suriyeli Fedakar Gelin 28 izlenme - 1 yıl önce Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Mardin'e yerleşen 5 çocuk annesi Suriyeli Milad Yasin, yaşı ilerlemiş engelli 2 kayınbiraderi ve görümcesi ile 85 yaşındaki kayınvalidesinin de bakımını üstleniyor.
Aile Saadeti - Gelin Kayınvalide Dayanışması 04:25
Aile Saadeti - Gelin Kayınvalide Dayanışması 69 izlenme - 5 yıl önce Aile Saadeti - Gelin Kayınvalide Dayanışması
Kayınvalide Ve Damat Arasında Gerginlik | Şans Kapıda 00:44
Kayınvalide Ve Damat Arasında Gerginlik | Şans Kapıda 75 izlenme - 5 yıl önce Kayınvalide ve Damat arasında gerginlik | Şans Kapıda
Ceylin'i Öldürmekten Gözaltına Alınan Kadının Kayınvalidesi Konuştu 08:22
Ceylin'i Öldürmekten Gözaltına Alınan Kadının Kayınvalidesi Konuştu 9 izlenme - 9 ay önce Ceylin'i öldürmekten gözaltına alınan kadının kayınvalidesi konuştu Havva T.: "Ceylin de bizim çocuğumuz nasıl kıydın" "3 yaşındaki çocuğun dört defa kolu kırılır mı?
Başak Dizer'den Kayınvalide Açıklaması 10:42
Başak Dizer'den Kayınvalide Açıklaması 12 izlenme - 1 yıl önce Aramızda Kalmasın, Jess Molho, Funda Özkalyoncu ve Sena Keçeli'nin sunumlarıyla ve birbirinden sürpriz konuklarıyla hafta içi her sabah TV8'de.
ABD'li Kayınvalide, Sürpriz Doğum Gününde Kızını ve İkiz Torunlarını Kaçırdı 00:14
ABD'li Kayınvalide, Sürpriz Doğum Gününde Kızını ve İkiz Torunlarını Kaçırdı 3 izlenme - 3 ay önce Mutlu bir evliliği olduğunu düşünen Umut S., 17 Ekim'de sürpriz doğum günü partisi düzenlemeye hazırlandığı eşinin, ABD'den gelen kayınvalidesiyle birlikte ikizleri ülkesine kaçırdığını öğrenince şoke oldu.
Damat Dehşeti Saniye Saniye Kamerada 08:15
Damat Dehşeti Saniye Saniye Kamerada 9 izlenme - 1 yıl önce Olay, dün saat 21.20 sıralarında Elazığ Eğitim ve Araştırma Kampüsü Doğum Çocuk Hastanesi binasında bulunan Kulak Burun Boğaz servisinde yaşanmıştı. Tuğba G.’nin 7 günlük bebeği ateşlenince, annesi Zeynep ve kardeşi Faruk Demir’le hastaneye gelmişti. Tuğba G.’nin eşi Ümit G. (32) ise geldiği hastanede kayınbiraderi Faruk’u ve kayınvalidesi Zeynep Demir ile eşi ve bir kişiyi silahla vurmuştu. Olayda Zeynep ve oğlu Faruk Demir yaşamını yitirmişti. Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından, şehir dışına kaçmaya çalışırken yakalanan damat Ümit G. yakalanmıştı. Mahkemeye çıkartılan şüpheli tutuklanırken, cinayetin saniye saniye görüntüsü ortay açıktı. Kayınbiraderi yerdeyken ikinci kez vurdu Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde zanlı damat Ümit G., hastaneye gelir gelmez silahını çekiyor. Bu sırada kayınbirader Faruk Demir, Ümit G.'nin önüne çıkıyor ve ellerini kaldırıyor. Kısa bir konuşmanın hemen ardından zanlı, kayınbiraderini vuruyor ve arkasında bulunan kayınvalidesine yaklaşarak onu da vuruyor. Daha sonra odaya giren zanlı karısını da vurduktan sonra koridorlardan çıkarken yere düşen kayınbiraderini ikinci kez vurarak önüne geçen güvenlikçiye silahını doğrultup kaçıyor.
Kaynana Her Zaman Kaynanalığını Gösterir Mi? - Röportaj 00:38
Kaynana Her Zaman Kaynanalığını Gösterir Mi? - Röportaj 6 izlenme - 1 yıl önce Sokak röportajında vatandaşlara kaynana her zaman kaynanalığını gösterir mi sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Roberto Soldado'nun Acı Günü! 00:34
Roberto Soldado'nun Acı Günü! 2 izlenme - 4 ay önce Fenerbahçe Kulübü, İspanyol futbolcusu Roberto Soldado'nun kayınvalidesi Anna Alvarez'in vefat ettiğini duyurdu.
Gelininin Süper Kahramanı Olan Kayınvalide 02:59
Gelininin Süper Kahramanı Olan Kayınvalide 4 izlenme - 9 ay önce 7 Aydır sınır dışı edilen gelini için tüm imkanlarını seferber edip gelinini ülkesinden alıp gelen kayınvalidenin hikayesini izliyoruz.