Hoşgeldiniz!

Kaykay Videoları İzle

Acı Dolu Kaykay Kazaları 07:26
Acı Dolu Kaykay Kazaları 4.801 izlenme - 1 gün önce Vay babanın kemiğini sikeyim dedirten kazalar derlemesi arkadaşlar. Bazılarında cidden kötü oldum.
Lexus Hoverboard’dan Yeni ve Muhteşem Görüntüler 00:28
Lexus Hoverboard’dan Yeni ve Muhteşem Görüntüler 761.640 izlenme - 2 yıl önce 5 Ağustosta tanıtılması planlanan ve bir jenerasyonun çocukluk hayalinin gerçeğe dönmüş hali olan Lexus Hoverboard için yeni videolar yayınlandı. Özel hazırlanmış kaykay parklarında Back to the Future filmini yaşayana kadar idare edilebilecek olan videoları aşağıda izleyebilirsiniz.
Tinky Minky Kukuli - Zıpla Döndür Topla 00:07
Tinky Minky Kukuli - Zıpla Döndür Topla 278.326 izlenme - 1 yıl önce Kukuli sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın! Kukuli videoları uygulaması artık google play store ve appstore'da. Tüm bölümlerimizi artık bu uygulama ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebilirsiniz. Kukuli şarkılarını itunes'dan satın almak için: https://itunes.apple.com/album/id984657902 Kukulinin tüm bölümleri için: https://goo.gl/3vr9By Kukulinin tüm şarkıları için: https://goo.gl/TNi8wf Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Tinky Minky Kukuli - Kay Zıpla Dön Atla 00:04
Tinky Minky Kukuli - Kay Zıpla Dön Atla 225.704 izlenme - 2 yıl önce Kukuli sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın! Kukuli videoları uygulaması artık google play store ve appstore'da. Tüm bölümlerimizi artık bu uygulama ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebilirsiniz. Kukuli şarkılarını itunes'dan satın almak için: https://itunes.apple.com/album/id984657902 Kukulinin tüm bölümleri için: https://goo.gl/3vr9By Kukulinin tüm şarkıları için: https://goo.gl/TNi8wf Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Çamlıca #GazozunaKapışalım Kaykay Yarışı 02:15
Çamlıca #GazozunaKapışalım Kaykay Yarışı 103.684 izlenme - 3 yıl önce Kaykaycılar kapışıyor! #GazozunaKapışalım diyen kaykaycıların kıyasıya yarışı.
Artistlik yapmanın sonu 00:07
Artistlik yapmanın sonu 178.529 izlenme - 4 yıl önce
Yeni kaykayıma bak 00:06
Yeni kaykayıma bak 82.762 izlenme - 3 yıl önce
Yeni Elektrikli Kaykay CES 2017'de Tanıtıldı 03:22
Yeni Elektrikli Kaykay CES 2017'de Tanıtıldı 3.587 izlenme - 2 ay önce Future Motion firması, kendi kendini dengeleyebilen bir elektrikli kaykay olan Onewheel’in ilk prototipini CES 2014’te sergilemişti. Onewheel, temelde kalın bir ahşap parçası, metal ve motorlardan meydana geliyor ve tam ortasında bir tekerlek bulunuyor. Onewheel’in üretime hazır versiyonu, CES 2015’te tanıtılmıştı. Future Motion, şimdi de CES 2017’de bu elektrikli kaykayın yeni versiyonunu beğeniye sundu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Adidas Originals Dünyası 00:30
Adidas Originals Dünyası 178.063 izlenme - 7 yıl önce Orijinalliğin yaşandığı adidas Originals sokağında, sporcular, müzisyenler, kaykaycılar, modacılar, sanatçılar kendi renklerini, tarzlarını ve orijinalliklerini göstermek için buluşacaklar.
Moonwalk 00:06
Moonwalk 54.356 izlenme - 3 yıl önce Moonwalk
Kaykaycı Kızın İneğe Çarpma Anı! 00:40
Kaykaycı Kızın İneğe Çarpma Anı! 41.340 izlenme - 3 yıl önce Kaykaycı kızın ineğe çarpma anı kafa kamerası ile kayıtta. Kaza sonrası, kızın da, ineğin de iyi olduğu söylendi.
Ankara Meclis Parkı (1999) 17:35
Ankara Meclis Parkı (1999) 1.073 izlenme - 3 hafta önce Site her ne kadar bu tarz videoları unuttuysa üşenmedim yükledim.Video dönemin milletvekillerinden Esat Kıratlıoğluyla başlıyor(baştaki Jimnastikleri saymazsak)meclis parkında sonsuz rahatlık,politik kişilere neredeyse fiziksel temasa kadar vardırıyor.Geldiğimiz noktaya çok iyi bir örnek aslında bu video.Anlayış var,tölerans var,sevgi ve mutluluk var.video meclis parkında başlayıp,tunalı,kuğulu park,tunalı pasajı(dönemin meşhur trikocusu ddt)na kadar varıyor.türlü şebeklikler,jackass in ilk dönemlerine öykünme aslında ama şimdi yapsanız biraz göt ister.
Amerikan Ordusunda Uçan Kaykay Dönemi 02:24
Amerikan Ordusunda Uçan Kaykay Dönemi 3.395 izlenme - 2 ay önce Geçtiğimiz ay Frank Zapata, Flayboard Air (uçan kaykay) ile saniyede 150 kilometre hıza ulaşınca herkesin ilgisini çeken uçan kaykay, sahibi olduğu Implant Science a Department of Homeland Security, Amerikan ordusundan yüklü bir sipariş aldıklarını açıkladı.
Mike Tyson'un Elektrikli Kaykaydan Düşmesi 00:10
Mike Tyson'un Elektrikli Kaykaydan Düşmesi 8.430 izlenme - 1 yıl önce Dünyaca ünlü boksör Mike Tyson, Hoverboard adı verilen elektrikli kaykay üzerinde hareket ederken aniden düşünce sosyal medyanın diline düştü.
Sahtekar Dilencinin Oyunu Böyle Bozuldu 01:05
Sahtekar Dilencinin Oyunu Böyle Bozuldu 5.717 izlenme - 8 ay önce Çin’de iki bacağı da yokmuş gibi davranan kaykaylı dilencinin numarasını, yoldan geçen bir adam bozdu. Yerde sürünen sözde engellinin pantolonu çıkınca, içeri katladığı bacakları da ortaya çıktı. İnsanların duygularını istismar eden adam, buna rağmen numarasını sürdürmesi ise dikkat çekti.
Türklerin Elektrikli Kaykay İle İmtihanı 06:57
Türklerin Elektrikli Kaykay İle İmtihanı 5.689 izlenme - 1 yıl önce Kendini dengeleyen scooter kaykay artık Türkiye’de. Türkiye'de bir hobi aracı olarak bilinse de seyahat amaçlı üretilen elektrikli kaykayı sokaktaki vatandaşa sunduk, görüşlerini aldık.
Stop Motion Tekniğiyle Yapılan Eğlenceli Video 00:33
Stop Motion Tekniğiyle Yapılan Eğlenceli Video 3.183 izlenme - 6 ay önce Sneaux'in 2007 yılında yaptığı reklam PES film tarafından yeniden çekildi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kaykaya Binen Bezli Bebek 02:12
Kaykaya Binen Bezli Bebek 8.355 izlenme - 2 yıl önce Küçücük boyuna bakmadan poposundaki bez ile kaykaya binen bebek. Normalde bebekler bu yaşta yürümeyi yeni yeni sökerler bu çocuk kaykaya biniyor.
Araba Kaykayı 00:14
Araba Kaykayı 2.122 izlenme - 7 ay önce Porsche arabasını sahile çeken adamlar üzerinden kayarak denize dalıyor.
Kaykay Yapan Bebe 01:00
Kaykay Yapan Bebe 818 izlenme - 2 ay önce Küçük falan dememişler altına vermişler kaykayı. O da hakkını vermiş. Alkışlarla.
Kompresörlü uçan kaykay 02:02
Kompresörlü uçan kaykay 8.448 izlenme - 2 yıl önce Ryan Craven isimli adam kendi çabalarıyla kompresör kullanarak hoverboard yaptı. Bilim kurgu filmleriyle beraber adını duymaya başladığımız hoverboard ya da Türkçe ismiyle uçan kaykay geçtiğimiz aylarda gerçek olmuştu. Hendo Hover isimli uçan kaykay Kickstarter'da hedef koyduğu fonu toplamıştı. Şimdi ise birçok kişi Hendo Hover'ın satışa çıkmasını bekliyor. Ancak görünüşe göre herkes Hendo Hover'ı bekleyecek kadar sabırlı değil. Texas'ta yaşayan Ryan Craven isimli adam uçan kaykayın satışa çıkmasını beklemek yerine kendi uçan kaykayını yapmış. Craven, uçan kaykayını 4 tane kompresörü bir tahtaya yerleştirerek oluşturmuş. Şu an bu kaykay hakkında pek bilgi vermeyen Craven, şimdilik bir tanıtım videosu yayınlamakla yetinmiş.
Wanna Die 01:51
Wanna Die 11.176 izlenme - 2 yıl önce Rollerblade ® Tv | Rollerblade Usa 2014 Www.rollerblade.com/usa/rollerblade-tv/ The Authentic Brand For A True İnline Skating Experience. Explore Rollerblade...
Binlerce Kez Düşüp Binlerce Kez Kalkmak 05:30
Binlerce Kez Düşüp Binlerce Kez Kalkmak 2.201 izlenme - 7 ay önce Christian Flores isimli bu arkadaşımız üç sıra merdivende (triple set), kaykay aleminde "Laser Flip " ismi verilen atlayışı gerçekleştirmek için binlerce kez yaptığı denemeleri izliyoruz.
köpek kaykay sürüyor 01:28
köpek kaykay sürüyor 21.822 izlenme - 8 yıl önce köpek kaykay srüyo çok seveceksiniz
Parmak Kaykay 06:43
Parmak Kaykay 20.096 izlenme - 10 yıl önce
Kaykaylı Kedi 03:27
Kaykaylı Kedi 7.025 izlenme - 3 yıl önce Uzaktan Kontrollü Kaykay ile Harikalar Yaratan Kedi
Uçan Kaykay 04:32
Uçan Kaykay 5.055 izlenme - 3 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum
Elektirikli kaykay ve Corvette kapışması 01:44
Elektirikli kaykay ve Corvette kapışması 9.259 izlenme - 4 yıl önce Elektirikli kaykay ve Corvette kapışması
Kalbi olan izlemesin! 00:17
Kalbi olan izlemesin! 7.268 izlenme - 3 yıl önce Çılgın kaykaycılar engel olarak dev bir timsah kullanınca izleyenlerin yürekleri ağızlara geldi. Üzerinden bir genç atlarken aniden hareketlenen timsah, kenarda bekleyen gencin üzerine yürüdü.
Cool Nedir? 02:53
Cool Nedir? 3.660 izlenme - 9 ay önce Nedir yeni sunucusu Büşra Şenol'la bu bölümde dilimize ister istemez gelip yerleşen Cool sözcüğünün ne olduğuna odaklanıyor. Bir tarz bir duruş bir endam... Peki Büşra cool mu?