Hoşgeldiniz!

Kaykaycı Videoları İzle

köpek kaykay sürüyor 01:28
köpek kaykay sürüyor 21.861 izlenme - 9 yıl önce köpek kaykay srüyo çok seveceksiniz
Kaykaycı Gencin Yolda İz Bırakma Yöntemi 00:34
Kaykaycı Gencin Yolda İz Bırakma Yöntemi 2.259 izlenme - 2 yıl önce 'MİDESİ SAĞLAM OLMAYAN VİDEOYU İZLEMESİN' Kaykayla boş yolda bir sağa bir sola giden bu iğrenç kişi oldukça eğleniyor. Arkadan onu takip eden arkadaşı bu anları cep telefonuna kayıt ediyor. Buraya kadar her şey normal. Boş yolu fırsat bilen kaykaycı geçtiği yola iz bırakmayı da ihmal etmiyor.
Kafasını Ezilmekten Son Anda Kurtardı 00:08
Kafasını Ezilmekten Son Anda Kurtardı 227 izlenme - 4 ay önce Evinden çıkarken sağına soluna bakmadan çıkan kaykaycı son anda bir hareketiyle paçayı kurtardı. Kafasını Ezilmekten Son Anda Kurtardı
250,000 Dolarlık McLaren'in Camına Sinek Gibi Yapışan Kaykaycı 00:56
250,000 Dolarlık McLaren'in Camına Sinek Gibi Yapışan Kaykaycı 663 izlenme - 11 ay önce Yoldan geçen McLaren'i görmeyen kaykaycı aracın camına çarpıyor. Belki bu kazada sürücü hatalı olsa da çocuk verdiği zararı karşılayamayacağını düşünerek topuklamaya başladı.
kaykaycı köpek.. 00:49
kaykaycı köpek.. 3.575 izlenme - 9 yıl önce yetenek işi:)))
Kaykaycı Çocuk - Wattpad - Tanıtım Videosu 01:47
Kaykaycı Çocuk - Wattpad - Tanıtım Videosu 1.134 izlenme - 3 yıl önce Kaykaycı Çocuk By İzzyangel okumak İçin: Http://www.wattpad.com/story/10054834-kaykaycä±-ã§ocuk
başlamadan biten kaykay şovu 00:13
başlamadan biten kaykay şovu 1.240 izlenme - 7 yıl önce ufak velet büyük kazalara şimdiden başlamış
Bacakları Olmayan İnanılmaz Yetenekli Kaykaycı 03:54
Bacakları Olmayan İnanılmaz Yetenekli Kaykaycı 274 izlenme - 2 yıl önce Kanya Sesser, doğuştan bacakları olmadan sadece ellerini kullanarak bir çok başarı kazanmış takdire değer bir sporcudur.
Profesyonel Kaykaycı Yaşlı Adam Kılığına Girerse  02:45
Profesyonel Kaykaycı Yaşlı Adam Kılığına Girerse 307 izlenme - 2 yıl önce Yaşlı adam kılığına giren kaykaycının eğlenceli dakikalarına tanık oluyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Dünya Rekoru Kıran Kaykaycı Köpek! 01:06
Dünya Rekoru Kıran Kaykaycı Köpek! 347 izlenme - 2 yıl önce Kaykay üzerinde insanların oluşturduğu en uzun insan tüneli içinden kaykayı ile geçen Bulldog köpeği yeni bir dünya rekoru kırıyor.Kaykacı köpek videoları içinde belki de en anlamlısı bu video.Herkese iyi seyirler,iyi eğlenceler!
Tech Dech Çok İyi Hareketler 02:05
Tech Dech Çok İyi Hareketler 592 izlenme - 5 yıl önce
kaykaycı köpek fena tosladı 00:23
kaykaycı köpek fena tosladı 641 izlenme - 7 yıl önce kaykaycı köpek fena tosladı
Kaykaycı Muhabbet Kuşu 04:15
Kaykaycı Muhabbet Kuşu 22 izlenme - 2 ay önce Eski milletvekili Fatih Han Ünal’ın yavruyken alıp büyüttüğü muhabbet kuşu Boncuk’un en sevdiği oyuncağı kaykay. Muhabbet kuşunun kaykay kullandığını görenler ise şaşkınlığını gizleyemiyor. Yavruyken aldığı muhabbet kuşunun “Tam bir insan dostu” olduğunu söyleyen Fatih Han Ünal, Boncuk’un daha önceden kızının oynadığı kaykayı nasıl keşfettiğini anlattı. Boncuk’un önce kaykayın üzerinde dengede durmayı öğrendiğini söyleyen Ünal, daha sonra ip yardımı ile çektikleri kaykayı kullanmaya öğrendiğini belirtti. Boncuk’un en sevdiği oyuncağın kaykay olduğunu ifade eden Ünal, “Biz bir gün kaykayı önüne koyduk, kendisi geliştirdi. Önce ip ile çektik, daha sonra ipi bizim çektiğimizi fark etti sonra bizi taklit ederek kaykayın üzerine çıkıp ipini ağzına alıp kendisi çekecekmiş gibi yapmaya başladı. Daha sonra ipi çıkardık bu kez kaykayı kendisi sürmeye başladı. Kaykay üzerinde takla atıyor, kaykayı çeviriyor, kaykayı alıp başka odaya taşıyor, bazen kaykayı saklıyor ve bizimle saklambaç oynar gibi kaykayı bulmamızı istiyor. Bulup yerine koyduğumuzda ise cıvıldamaya başlıyor. Kaykayını çok seviyor, kaykayı ile bize poz veriyor“ dedi.
çatıdan düşen kaykaycı 00:31
çatıdan düşen kaykaycı 756 izlenme - 8 yıl önce çatıdan düşen kaykaycı
Herşeyin Üstesinden Gelen Bacakları Olmayan İnanılmaz Yetenekli Kaykaycı 03:54
Herşeyin Üstesinden Gelen Bacakları Olmayan İnanılmaz Yetenekli Kaykaycı 123 izlenme - 2 yıl önce Kanya Sesser, doğuştan bacakları olmadan sadece ellerini kullanarak bir çok başarı kazanmış takdire değer bir sporcudur.
Kaykaycının Yoluna Çıkan Otobüs 00:58
Kaykaycının Yoluna Çıkan Otobüs 175 izlenme - 3 yıl önce Dar ve virajlı yolda kaykay ile hız yapan gencin faciadan döndüğü an. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
kaykaycı köpek 01:28
kaykaycı köpek 274 izlenme - 7 yıl önce
3 Yaşındaki Kaykaycı 01:58
3 Yaşındaki Kaykaycı 262 izlenme - 4 yıl önce Yaşının küçük olduğuna bakmayın. Yaptıkları hareketleri büyükler zor yapıyor.
Sanal Alemde izlenme Rekorları Kıran Kaza 00:53
Sanal Alemde izlenme Rekorları Kıran Kaza 257 izlenme - 5 yıl önce Sanal Alemde izlenme Rekorları Kıran Kaza
kaldırıma yapışan kaykaycı 00:13
kaldırıma yapışan kaykaycı 368 izlenme - 8 yıl önce kaldırıma yapışan kaykaycı
En Küçük Kaykaycı 01:01
En Küçük Kaykaycı 32 izlenme - 8 ay önce Minik kaykaycı kendine hayran bıraktı div Ailesinin gözetimi altında kaykay binmeye çok erken yaşta başlayan Wyatt isimli bu şirin çocuğun o anları video ile görüntülendi. Kaykay binmeden biberonundan sütünü içip enerjisini alan Wyatt ileride büyük bir kaykaycı olacağa benziyor.
3 Yaşındaki Kaykaycı 01:58
3 Yaşındaki Kaykaycı 168 izlenme - 4 yıl önce 3 Yaşındaki Kaykaycı
Bir Kaykay Şovu 00:54
Bir Kaykay Şovu 143 izlenme - 4 yıl önce Bir Kaykay Şovu
Kaykaycı Çocuk - Wattpad 01:47
Kaykaycı Çocuk - Wattpad 129 izlenme - 3 yıl önce Kaykaycı Çocuk By İzzyangel. okumak İçin: Http://www.wattpad.com/story/10054834-kaykaycä±-ã§ocuk
Seksi kaykaycı Leticia Bufoni 01:42
Seksi kaykaycı Leticia Bufoni 58 izlenme - 11 ay önce X Games Gold Medalist Leticia Bufoni Talks Her Celebrity Crush and Her First Big Paycheck Three-time X Games gold medalist Leticia Bufoni is already at the top of her game. But what does it mean to be one of the best in the world at your sport? We sat down with her and asked her what it’s like to be an all-around badass.
usta kaykaycının hazin sonu! 00:14
usta kaykaycının hazin sonu! 206 izlenme - 7 yıl önce usta kaykaycının hazin sonu
Alman Çoban Köpeğinin Kaykayçıyı Trollemesi 00:15
Alman Çoban Köpeğinin Kaykayçıyı Trollemesi 63 izlenme - 2 yıl önce Alman Çoban Köpeğinin Kaykayçıyı Trollemesi Kaykayıyla Alman çoban köpeğine artistlik yapmaya çalışan adamın sonu hiç iyi olmuyor
Kaykaycı Kızlar - Endless Roads 2 14:55
Kaykaycı Kızlar - Endless Roads 2 86 izlenme - 2 yıl önce Birinci bölüm için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/211114/kaykayci-kizlar-endless-roads-1 Kaykaycı kızlarımız yine almış longboardlarını koyulmuşlar yollara.Hala çok tatlılar ama arada bir iki tane erkek gördüm hiç yakıştıramadım.İyi seyirler efenim.
Kaykayıyla Playboy Mansion'da Kayan Kaykaycı 03:26
Kaykayıyla Playboy Mansion'da Kayan Kaykaycı 71 izlenme - 3 yıl önce Kaykayıyla Playboy Mansion'da Kayan Kaykaycı
Kaykaycı Kız Giydirme 00:51
Kaykaycı Kız Giydirme 58 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/kaykaycikizgiydirme.htm Bu yetenekli ve güzel kaykaycı kızın asıl problemi görünüşü değil, bu kız kaykay konusunda gerçekten çok iyi. İstediği tek şey kaykay parkına bir sonraki gidişinde kullanabileceği havalı ve atletik bir kıyafet. Kaykaylara, ayakkabılara ve diğer spor malzemelerine göz atmalısın. Onun gerçek bir kaykaycı olduğunu sakın unutma. Bu kıza, kaykayıyla rahatça kaymaya uygun kıyafetler giydirmen gerekiyor. İyi eğlenceler..