Hoşgeldiniz!

Kaymakam Videoları İzle

Kaymakam Belediye Başkanı Kavgası 01:10
Kaymakam Belediye Başkanı Kavgası 10.478 izlenme - 9 ay önce Gaziantep’in Nurdağı İlçe Kaymakamı Seyfullah Ordueri ile Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır arasında çıkan kavga ilçeyi karıştırdı. Kavga sırasında yumruk sallayıp, silah çekmeye çalıştığı ileri sürülen ve 12 gün izne ayrılan Kaymakam Ordueri ile Belediye Başkanı birbirlerinden şikayetçi oldu. Kavga anlarında vatandaş kamerası kayıttaydı.
Bombalı Saldırıda Şehit Olan Derik Kaymakamı - Muhammet Fatih Safitürk 09:29
Bombalı Saldırıda Şehit Olan Derik Kaymakamı - Muhammet Fatih Safitürk 2.342 izlenme - 6 ay önce Mardin'in Derik Kaymakamlığına PKK'lı teröristlerce el yapımı patlayıcı ile düzenlenen saldırıda yaralanan Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün, Gaziantep'te tedavi gördüğü hastanede şehit olduğunu bildirdi. Sabah okuduğum haber. Çoğumuz gibi. Ne acı. Cidden kelimeler yetersız kalıyor böyle anlarda. Unutup gideceğiz belki ama unutmamalıyız. Belki bu videoda unutmamamıza yarar. Videoda da bir sene önce yayınlanmış kaymakamın görüntüleri var.
Ardahanlı Çoban: Darbe Görmüştük Ama Böyle Darbe Görmemiştik 01:36
Ardahanlı Çoban: Darbe Görmüştük Ama Böyle Darbe Görmemiştik 3.850 izlenme - 9 ay önce Ardahan'ın Posof ilçesinde Posof belediye başkanı ve Posof kaymakamının bir yaylada rastladığı 56 yaşındaki çobanın sözleri izleyenlerin büyük beğenisini kazandı.
Şehit Olmayı Öven Kaymakama Sert Tepki 01:03
Şehit Olmayı Öven Kaymakama Sert Tepki 3.373 izlenme - 10 ay önce MARDİN'de karakola düzenlenen saldırıda şehit düşen 22 yaşındaki Jandarma Er Orkun Alp Arslan'ın, Aydın'daki baba evini ziyaret ettikten sonra dışarıda vatandaşlarla sohbet eden Efeler Kaymakamı İzzettin Sevgili, şehitlik mertebesini övdü. Kaymakam Sevgili'nin sözleri üzerine şehidin yakınlarından Hasan Okur, "Ne mutlu şehit ailesine diyoruz. Doğru ama maalesef devleti yönetenler neden mutlu olmuyor? Çocuklarını askere göndermiyorlar" dedi.
Yılmaz Güney'in Sefa Mutlu'yu Öldürmesi 01:44
Yılmaz Güney'in Sefa Mutlu'yu Öldürmesi 7.624 izlenme - 2 yıl önce Yılmaz Güney'in 13 Eylül 1974'te silahla başından vurarak öldürdüğü Yumurtalık hâkimi Sefa Mutlu'nun ailesi, medyaya sitem ediyor. Aile, gazetelerde ve TV'lerde sık sık 'Yılmaz Güney, seni 38 yıldır özlüyoruz' gibi haberler ve programlar yayınlanmasına rağmen hiçbir gazetecinin, Güney'in bir insanı kasten öldürdüğünü dile getirmemesinden yakınıyor. Sefa Mutlu'nun kardeşi Oktay Mutlu, "Bugüne kadar medyanın bir kez olsun Güney'in işlediği cinayeti açıkça konuştuğunu görmedim. Güney hakkındaki programlara telefonla bağlanmak istiyoruz, bizi konuşturmuyorlar, medya bize sansür uyguluyor." diyor. Mutlu, Fatoş Güney'in ve ailesinin de bugüne kadar kendilerinden özür bile dilemediğini anlatıyor.
Şakacı Kaymakam Olursa (Çetin Çiftçioğlu) 06:32
Şakacı Kaymakam Olursa (Çetin Çiftçioğlu) 1.996 izlenme - 7 ay önce Efsane şakacı Çetin Çiftçioğlu Avcılar Kaymakamı rolüne girer.Necip muhtar meslektaşlarını trollemek için Çetin Çiftçioğlunu arar ve olaylar gelişir.Özellikle trollenen ilk muhtar izlemeye değer.Hepimizin gülmeye şu sıralar çok ihtiyacı var. İyi seyirler.
Pkk'lılar kaymakam adayını böyle kaçırdı 03:24
Pkk'lılar kaymakam adayını böyle kaçırdı 7.288 izlenme - 5 yıl önce 9 Ağustos 2011 yılında PKK terör örgütü tarafından Muş'tan Diyarbakır'a giderken kaçırılan kaymakam adayı Kenan Erenoğlu'nu kaçırma görüntüleri ortaya çıktı.
Akkuşlu Kaymakam - Şu Akkuşun Gürgenleri 06:12
Akkuşlu Kaymakam - Şu Akkuşun Gürgenleri 8.288 izlenme - 5 yıl önce
Fidan Dağıtımının İzdahama Dönmesi 01:13
Fidan Dağıtımının İzdahama Dönmesi 1.177 izlenme - 1 yıl önce Kaymakamlığın dağıttığı meyve, zeytin fidanlarını paylaşamayan yaşlı insanlar
Akkuşlu Kaymakam - Meşelikten 03:56
Akkuşlu Kaymakam - Meşelikten 2.776 izlenme - 5 yıl önce
Akkuşlu Kaymakam - Muhannet Yarim 03:51
Akkuşlu Kaymakam - Muhannet Yarim 2.764 izlenme - 5 yıl önce
Malatya'da Kirasını Ödeyemeyen Adamın Kendini Yakması (+18) 02:11
Malatya'da Kirasını Ödeyemeyen Adamın Kendini Yakması (+18) 1.432 izlenme - 2 yıl önce -Malatya Valiliği önüne gelen, 2 bin TL kira borcunu ödeyemediğini belirten psikolojik sorunları bulunan Ali Özbay, üzerine benzin dökerek kendisini yaktı. İnsanların 2000 tl gibi zenginlerin öğle yemeği parasına kendi canlarına kast etmesi nasıl bir şeydir anlam veremiyorum a dostlar. Böyle alçakça bir sistemde para içinde yüzen herkesin amına koyim.
Akkuşlu Kaymakam - Ağ Gülüm 04:24
Akkuşlu Kaymakam - Ağ Gülüm 2.397 izlenme - 5 yıl önce
Diyarbakir Silvan 07:25
Diyarbakir Silvan 6.746 izlenme - 9 yıl önce sİlvan kaymakami veysel beyru ve sİlvan İlçe emnİyet müdürlüĞü
Akkuşlu Kaymakam - Ah İstanbul 04:32
Akkuşlu Kaymakam - Ah İstanbul 2.201 izlenme - 5 yıl önce
Akkuşlu Kaymakam - Fadik 04:49
Akkuşlu Kaymakam - Fadik 1.796 izlenme - 5 yıl önce
Akkuşlu Kaymakam - Kaşın Kara İse 04:24
Akkuşlu Kaymakam - Kaşın Kara İse 2.315 izlenme - 5 yıl önce
İntihara Kalkışan Şahsı Kaymakam İkna Etti 00:51
İntihara Kalkışan Şahsı Kaymakam İkna Etti 1.053 izlenme - 4 yıl önce İntihara Kalkışan Şahsı Kaymakam İkna Etti
Akkuşlu Kaymakam - Can Maralım 04:26
Akkuşlu Kaymakam - Can Maralım 1.558 izlenme - 5 yıl önce
İsimsizler 4. Bölüm - Fatih Kaymakam Vuruluyor (17 Nisan Pazartesi) 02:53
İsimsizler 4. Bölüm - Fatih Kaymakam Vuruluyor (17 Nisan Pazartesi) 46 izlenme - 1 ay önce Sawer, Fatih Kaymakam'ın Virankaya'ya geldikten sonra işlerinin ters gittiğini düşünüyor. Fatih'i bunun sorumlusu olarak gören Sawer, önündeki engeli kaldırmak için Fatih Kaymakam'ı öldürme kararı alıyor.
Doğan Görür - Çif Jandarma Geliyor  Kaymakam Konağından 05:02
Doğan Görür - Çif Jandarma Geliyor Kaymakam Konağından 1.108 izlenme - 4 yıl önce ŞARKI SÖZÜ Çift candarma geliyor lo Kaymakam konağından Fiske vursam kan damlar lo Yarimin yanağından Haydi canım haydi malım Şinanay aslan yarim Zeytin yaprağı yeşil lo Altında kahve pişir Benden sana yar olmaz lo Git aklın başa devşir Haydi canım haydi malım Şinanay aslan yarim Havada kar sesi var lo tavlada zar sesi var Kurban olam şavşatada İçinda yar sesi var Haydi canım haydi malım Şinanay aslan yarim
Akkuşlu Kaymakam - Ağrı Dağı 03:51
Akkuşlu Kaymakam - Ağrı Dağı 1.231 izlenme - 5 yıl önce
Cem Öğretir'in Şehit Kaymakamın Oğlu İçin Yaptığı Ağlatan Konuşma 01:45
Cem Öğretir'in Şehit Kaymakamın Oğlu İçin Yaptığı Ağlatan Konuşma 123 izlenme - 6 ay önce Mardin'in Derik Kaymakamlığına PKK'lı teröristlerce el yapımı patlayıcıyla düzenlenen saldırıda şehit olan Genç Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün cenaze töreninde dikkat çeken küçük oğlu Asım'ın acısı izleyenleri hüzünledirmişti. ATV Ana Haber'in sevilen sunucusu Cem Öğretir'in Genç kaymakam ile ilgili söylediği sözler ise adeta Asım'ın acısına tercüman oluyordu. Kaymakamın küçük oğlu Asım'a seslenen Öğretir, 'Büyüyeceksin' isimli şiiriyle bu vatanın sahipsiz olmadığını bir kez daha vurguladı.
Akkuşlu Kaymakam - Hatipoğlu 04:42
Akkuşlu Kaymakam - Hatipoğlu 979 izlenme - 5 yıl önce
Hudayda Usak Sivasli Tarzi Kaymakama Ozel :)) 05:41
Hudayda Usak Sivasli Tarzi Kaymakama Ozel :)) 1.961 izlenme - 8 yıl önce usak sivasli kaymakiminin havuzlu ugurlanmasina karsi yazilan komedi sarki hudaydanin sozleri degistirilmistir amac kimseyi rencide etmek degil maksat eglence olsun kusurumuz varsa affola
 Kaymakam türkü söyledi, klipte oynadı ve yönetti 06:43
Kaymakam türkü söyledi, klipte oynadı ve yönetti 236 izlenme - 1 yıl önce Giresun’un Dereli ilçesindeki kaymakamlık görevi sona eren Murat Yıldız, ilçe halkına olan minnettarlığını dile getirmek için bir klip hazırladı. Genç kaymakam klipte hem söyledi, hem oynadı hem de bizzat çekim yaptı.
Deli Deli Küpeli - Vatan Millet Sakarya 00:49
Deli Deli Küpeli - Vatan Millet Sakarya 420 izlenme - 2 yıl önce Deli deli küpeli filminin en çok güldüğüm sahnelerinden biridir.Ayrıca hakim rolünü oynayan Yavuzer Çetinkaya gerçekten müthiş bir oyunculuk göstermiş.Allah rahmet eylesin.
Kaymakam Beyin Açılış Konuşması 03:56
Kaymakam Beyin Açılış Konuşması 816 izlenme - 8 yıl önce kaymakam beyin açılış konuşması
Perşembe'de Sel: Ne Kaymakam Var Ne Kepçe  01:36
Perşembe'de Sel: Ne Kaymakam Var Ne Kepçe 85 izlenme - 11 ay önce Ordu’nun Perşembe ilçesinde yaşanan sel felaketi sonrasında kimseye ulaşamadıklarını belirten ilçe sakinleri isyan etti. Kendi imkanları ile felaketzede vatandaşlara yardım eden ilçe sakinleri bakın neler söyledi.
Mustafa Çınar - Kaymakam 06:58
Mustafa Çınar - Kaymakam 368 izlenme - 4 yıl önce mustafa çınar 'kaymakam' ÖZDEMİR KASETÇİLİK videolarından GÖRELE GİRESUN