Hoşgeldiniz!

kaymakam

Kaymakam Belediye Başkanı Kavgası 01:10
Kaymakam Belediye Başkanı Kavgası 10.880 izlenme - 2 yıl önce Gaziantep’in Nurdağı İlçe Kaymakamı Seyfullah Ordueri ile Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır arasında çıkan kavga ilçeyi karıştırdı. Kavga sırasında yumruk sallayıp, silah çekmeye çalıştığı ileri sürülen ve 12 gün izne ayrılan Kaymakam Ordueri ile Belediye Başkanı birbirlerinden şikayetçi oldu. Kavga anlarında vatandaş kamerası kayıttaydı.
Yılmaz Güney'in Sefa Mutlu'yu Öldürmesi 01:44
Yılmaz Güney'in Sefa Mutlu'yu Öldürmesi 9.412 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Güney'in 13 Eylül 1974'te silahla başından vurarak öldürdüğü Yumurtalık hâkimi Sefa Mutlu'nun ailesi, medyaya sitem ediyor. Aile, gazetelerde ve TV'lerde sık sık 'Yılmaz Güney, seni 38 yıldır özlüyoruz' gibi haberler ve programlar yayınlanmasına rağmen hiçbir gazetecinin, Güney'in bir insanı kasten öldürdüğünü dile getirmemesinden yakınıyor. Sefa Mutlu'nun kardeşi Oktay Mutlu, "Bugüne kadar medyanın bir kez olsun Güney'in işlediği cinayeti açıkça konuştuğunu görmedim. Güney hakkındaki programlara telefonla bağlanmak istiyoruz, bizi konuşturmuyorlar, medya bize sansür uyguluyor." diyor. Mutlu, Fatoş Güney'in ve ailesinin de bugüne kadar kendilerinden özür bile dilemediğini anlatıyor.
Bombalı Saldırıda Şehit Olan Derik Kaymakamı - Muhammet Fatih Safitürk 09:29
Bombalı Saldırıda Şehit Olan Derik Kaymakamı - Muhammet Fatih Safitürk 2.351 izlenme - 1 yıl önce Mardin'in Derik Kaymakamlığına PKK'lı teröristlerce el yapımı patlayıcı ile düzenlenen saldırıda yaralanan Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün, Gaziantep'te tedavi gördüğü hastanede şehit olduğunu bildirdi. Sabah okuduğum haber. Çoğumuz gibi. Ne acı. Cidden kelimeler yetersız kalıyor böyle anlarda. Unutup gideceğiz belki ama unutmamalıyız. Belki bu videoda unutmamamıza yarar. Videoda da bir sene önce yayınlanmış kaymakamın görüntüleri var.
Ardahanlı Çoban: Darbe Görmüştük Ama Böyle Darbe Görmemiştik 01:36
Ardahanlı Çoban: Darbe Görmüştük Ama Böyle Darbe Görmemiştik 4.143 izlenme - 2 yıl önce Ardahan'ın Posof ilçesinde Posof belediye başkanı ve Posof kaymakamının bir yaylada rastladığı 56 yaşındaki çobanın sözleri izleyenlerin büyük beğenisini kazandı.
Şehit Olmayı Öven Kaymakama Sert Tepki 01:03
Şehit Olmayı Öven Kaymakama Sert Tepki 3.412 izlenme - 2 yıl önce MARDİN'de karakola düzenlenen saldırıda şehit düşen 22 yaşındaki Jandarma Er Orkun Alp Arslan'ın, Aydın'daki baba evini ziyaret ettikten sonra dışarıda vatandaşlarla sohbet eden Efeler Kaymakamı İzzettin Sevgili, şehitlik mertebesini övdü. Kaymakam Sevgili'nin sözleri üzerine şehidin yakınlarından Hasan Okur, "Ne mutlu şehit ailesine diyoruz. Doğru ama maalesef devleti yönetenler neden mutlu olmuyor? Çocuklarını askere göndermiyorlar" dedi.
Pkk'lılar kaymakam adayını böyle kaçırdı 03:24
Pkk'lılar kaymakam adayını böyle kaçırdı 7.331 izlenme - 6 yıl önce 9 Ağustos 2011 yılında PKK terör örgütü tarafından Muş'tan Diyarbakır'a giderken kaçırılan kaymakam adayı Kenan Erenoğlu'nu kaçırma görüntüleri ortaya çıktı.
Akkuşlu Kaymakam - Şu Akkuşun Gürgenleri 06:12
Akkuşlu Kaymakam - Şu Akkuşun Gürgenleri 8.654 izlenme - 6 yıl önce
Şakacı Kaymakam Olursa (Çetin Çiftçioğlu) 06:32
Şakacı Kaymakam Olursa (Çetin Çiftçioğlu) 2.626 izlenme - 1 yıl önce Efsane şakacı Çetin Çiftçioğlu Avcılar Kaymakamı rolüne girer.Necip muhtar meslektaşlarını trollemek için Çetin Çiftçioğlunu arar ve olaylar gelişir.Özellikle trollenen ilk muhtar izlemeye değer.Hepimizin gülmeye şu sıralar çok ihtiyacı var. İyi seyirler.
Fidan Dağıtımının İzdahama Dönmesi 01:13
Fidan Dağıtımının İzdahama Dönmesi 1.188 izlenme - 2 yıl önce Kaymakamlığın dağıttığı meyve, zeytin fidanlarını paylaşamayan yaşlı insanlar
Akkuşlu Kaymakam - Meşelikten 03:56
Akkuşlu Kaymakam - Meşelikten 2.816 izlenme - 6 yıl önce
Malatya'da Kirasını Ödeyemeyen Adamın Kendini Yakması (+18) 02:11
Malatya'da Kirasını Ödeyemeyen Adamın Kendini Yakması (+18) 2.100 izlenme - 3 yıl önce -Malatya Valiliği önüne gelen, 2 bin TL kira borcunu ödeyemediğini belirten psikolojik sorunları bulunan Ali Özbay, üzerine benzin dökerek kendisini yaktı. İnsanların 2000 tl gibi zenginlerin öğle yemeği parasına kendi canlarına kast etmesi nasıl bir şeydir anlam veremiyorum a dostlar. Böyle alçakça bir sistemde para içinde yüzen herkesin amına koyim.
Akkuşlu Kaymakam - Muhannet Yarim 03:51
Akkuşlu Kaymakam - Muhannet Yarim 2.829 izlenme - 6 yıl önce
Diyarbakir Silvan 07:25
Diyarbakir Silvan 6.787 izlenme - 9 yıl önce sİlvan kaymakami veysel beyru ve sİlvan İlçe emnİyet müdürlüĞü
Akkuşlu Kaymakam - Ağ Gülüm 04:24
Akkuşlu Kaymakam - Ağ Gülüm 2.433 izlenme - 6 yıl önce
Akkuşlu Kaymakam - Ah İstanbul 04:32
Akkuşlu Kaymakam - Ah İstanbul 2.252 izlenme - 6 yıl önce
Kaymakamı Görünce Yangını Unuttu Para İstedi 02:16
Kaymakamı Görünce Yangını Unuttu Para İstedi 20 izlenme - 1 hafta önce Kaymakamı görünce yangını unuttu para istedi show haber
Akkuşlu Kaymakam - Fadik 04:49
Akkuşlu Kaymakam - Fadik 1.838 izlenme - 6 yıl önce
Akkuşlu Kaymakam - Kaşın Kara İse 04:24
Akkuşlu Kaymakam - Kaşın Kara İse 2.445 izlenme - 6 yıl önce
Akkuşlu Kaymakam - Can Maralım 04:26
Akkuşlu Kaymakam - Can Maralım 1.594 izlenme - 6 yıl önce
İntihara Kalkışan Şahsı Kaymakam İkna Etti 00:51
İntihara Kalkışan Şahsı Kaymakam İkna Etti 1.053 izlenme - 5 yıl önce İntihara Kalkışan Şahsı Kaymakam İkna Etti
Doğan Görür - Çif Jandarma Geliyor  Kaymakam Konağından 05:02
Doğan Görür - Çif Jandarma Geliyor Kaymakam Konağından 1.177 izlenme - 5 yıl önce ŞARKI SÖZÜ Çift candarma geliyor lo Kaymakam konağından Fiske vursam kan damlar lo Yarimin yanağından Haydi canım haydi malım Şinanay aslan yarim Zeytin yaprağı yeşil lo Altında kahve pişir Benden sana yar olmaz lo Git aklın başa devşir Haydi canım haydi malım Şinanay aslan yarim Havada kar sesi var lo tavlada zar sesi var Kurban olam şavşatada İçinda yar sesi var Haydi canım haydi malım Şinanay aslan yarim
Akkuşlu Kaymakam - Ağrı Dağı 03:51
Akkuşlu Kaymakam - Ağrı Dağı 1.222 izlenme - 6 yıl önce
Hudayda Usak Sivasli Tarzi Kaymakama Ozel :)) 05:41
Hudayda Usak Sivasli Tarzi Kaymakama Ozel :)) 2.087 izlenme - 9 yıl önce usak sivasli kaymakiminin havuzlu ugurlanmasina karsi yazilan komedi sarki hudaydanin sozleri degistirilmistir amac kimseyi rencide etmek degil maksat eglence olsun kusurumuz varsa affola
Akkuşlu Kaymakam - Hatipoğlu 04:42
Akkuşlu Kaymakam - Hatipoğlu 995 izlenme - 6 yıl önce
Deli Deli Küpeli - Vatan Millet Sakarya 00:49
Deli Deli Küpeli - Vatan Millet Sakarya 749 izlenme - 3 yıl önce Deli deli küpeli filminin en çok güldüğüm sahnelerinden biridir.Ayrıca hakim rolünü oynayan Yavuzer Çetinkaya gerçekten müthiş bir oyunculuk göstermiş.Allah rahmet eylesin.
Kaymakam Beyin Açılış Konuşması 03:56
Kaymakam Beyin Açılış Konuşması 828 izlenme - 9 yıl önce kaymakam beyin açılış konuşması
Kaymakamla Konuştu Hayatı Değişti 05:25
Kaymakamla Konuştu Hayatı Değişti 59 izlenme - 4 ay önce - Kaymakamla konuştu hayatı değiştiDİYARBAKIR - Diyarbakır'ın Bismil Belediyesi tarafından düzenlenen 'Toplu Nikah Şöleni' ile 30 çift dünya evine girdi.
 Kaymakam türkü söyledi, klipte oynadı ve yönetti 06:43
Kaymakam türkü söyledi, klipte oynadı ve yönetti 248 izlenme - 2 yıl önce Giresun’un Dereli ilçesindeki kaymakamlık görevi sona eren Murat Yıldız, ilçe halkına olan minnettarlığını dile getirmek için bir klip hazırladı. Genç kaymakam klipte hem söyledi, hem oynadı hem de bizzat çekim yaptı.
İstiklal Marşının Okutulmasına İzin Vermeyen Kaymakam'a Vatandaşlar İnanılmaz Tepki 06:36
İstiklal Marşının Okutulmasına İzin Vermeyen Kaymakam'a Vatandaşlar İnanılmaz Tepki 67 izlenme - 9 ay önce İstiklal marşının okutulmasına izin vermeyen Kaymakam'a vatandaşlar inanılmaz tepki
Mustafa Çınar - Kaymakam 06:58
Mustafa Çınar - Kaymakam 391 izlenme - 5 yıl önce mustafa çınar 'kaymakam' ÖZDEMİR KASETÇİLİK videolarından GÖRELE GİRESUN