Hoşgeldiniz!

kaymakam

Kaymakam Belediye Başkanı Kavgası 01:10
Kaymakam Belediye Başkanı Kavgası 10.150 izlenme - 3 ay önce Gaziantep’in Nurdağı İlçe Kaymakamı Seyfullah Ordueri ile Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır arasında çıkan kavga ilçeyi karıştırdı. Kavga sırasında yumruk sallayıp, silah çekmeye çalıştığı ileri sürülen ve 12 gün izne ayrılan Kaymakam Ordueri ile Belediye Başkanı birbirlerinden şikayetçi oldu. Kavga anlarında vatandaş kamerası kayıttaydı.
Bombalı Saldırıda Şehit Olan Derik Kaymakamı - Muhammet Fatih Safitürk 09:29
Bombalı Saldırıda Şehit Olan Derik Kaymakamı - Muhammet Fatih Safitürk 2.300 izlenme - 4 hafta önce Mardin'in Derik Kaymakamlığına PKK'lı teröristlerce el yapımı patlayıcı ile düzenlenen saldırıda yaralanan Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün, Gaziantep'te tedavi gördüğü hastanede şehit olduğunu bildirdi. Sabah okuduğum haber. Çoğumuz gibi. Ne acı. Cidden kelimeler yetersız kalıyor böyle anlarda. Unutup gideceğiz belki ama unutmamalıyız. Belki bu videoda unutmamamıza yarar. Videoda da bir sene önce yayınlanmış kaymakamın görüntüleri var.
Şakacı Kaymakam Olursa (Çetin Çiftçioğlu) 06:32
Şakacı Kaymakam Olursa (Çetin Çiftçioğlu) 1.679 izlenme - 1 ay önce Efsane şakacı Çetin Çiftçioğlu Avcılar Kaymakamı rolüne girer.Necip muhtar meslektaşlarını trollemek için Çetin Çiftçioğlunu arar ve olaylar gelişir.Özellikle trollenen ilk muhtar izlemeye değer.Hepimizin gülmeye şu sıralar çok ihtiyacı var. İyi seyirler.
Ardahanlı Çoban: Darbe Görmüştük Ama Böyle Darbe Görmemiştik 01:36
Ardahanlı Çoban: Darbe Görmüştük Ama Böyle Darbe Görmemiştik 3.618 izlenme - 4 ay önce Ardahan'ın Posof ilçesinde Posof belediye başkanı ve Posof kaymakamının bir yaylada rastladığı 56 yaşındaki çobanın sözleri izleyenlerin büyük beğenisini kazandı.
Şehit Olmayı Öven Kaymakama Sert Tepki 01:03
Şehit Olmayı Öven Kaymakama Sert Tepki 3.330 izlenme - 5 ay önce MARDİN'de karakola düzenlenen saldırıda şehit düşen 22 yaşındaki Jandarma Er Orkun Alp Arslan'ın, Aydın'daki baba evini ziyaret ettikten sonra dışarıda vatandaşlarla sohbet eden Efeler Kaymakamı İzzettin Sevgili, şehitlik mertebesini övdü. Kaymakam Sevgili'nin sözleri üzerine şehidin yakınlarından Hasan Okur, "Ne mutlu şehit ailesine diyoruz. Doğru ama maalesef devleti yönetenler neden mutlu olmuyor? Çocuklarını askere göndermiyorlar" dedi.
Yılmaz Güney'in Sefa Mutlu'yu Öldürmesi 01:44
Yılmaz Güney'in Sefa Mutlu'yu Öldürmesi 6.763 izlenme - 1 yıl önce Yılmaz Güney'in 13 Eylül 1974'te silahla başından vurarak öldürdüğü Yumurtalık hâkimi Sefa Mutlu'nun ailesi, medyaya sitem ediyor. Aile, gazetelerde ve TV'lerde sık sık 'Yılmaz Güney, seni 38 yıldır özlüyoruz' gibi haberler ve programlar yayınlanmasına rağmen hiçbir gazetecinin, Güney'in bir insanı kasten öldürdüğünü dile getirmemesinden yakınıyor. Sefa Mutlu'nun kardeşi Oktay Mutlu, "Bugüne kadar medyanın bir kez olsun Güney'in işlediği cinayeti açıkça konuştuğunu görmedim. Güney hakkındaki programlara telefonla bağlanmak istiyoruz, bizi konuşturmuyorlar, medya bize sansür uyguluyor." diyor. Mutlu, Fatoş Güney'in ve ailesinin de bugüne kadar kendilerinden özür bile dilemediğini anlatıyor.
Pkk'lılar kaymakam adayını böyle kaçırdı 03:24
Pkk'lılar kaymakam adayını böyle kaçırdı 7.269 izlenme - 4 yıl önce 9 Ağustos 2011 yılında PKK terör örgütü tarafından Muş'tan Diyarbakır'a giderken kaçırılan kaymakam adayı Kenan Erenoğlu'nu kaçırma görüntüleri ortaya çıktı.
Fidan Dağıtımının İzdahama Dönmesi 01:13
Fidan Dağıtımının İzdahama Dönmesi 1.160 izlenme - 10 ay önce Kaymakamlığın dağıttığı meyve, zeytin fidanlarını paylaşamayan yaşlı insanlar
Akkuşlu Kaymakam - Şu Akkuşun Gürgenleri 06:12
Akkuşlu Kaymakam - Şu Akkuşun Gürgenleri 7.912 izlenme - 5 yıl önce
Cem Öğretir'in Şehit Kaymakamın Oğlu İçin Yaptığı Ağlatan Konuşma 01:45
Cem Öğretir'in Şehit Kaymakamın Oğlu İçin Yaptığı Ağlatan Konuşma 107 izlenme - 4 hafta önce Mardin'in Derik Kaymakamlığına PKK'lı teröristlerce el yapımı patlayıcıyla düzenlenen saldırıda şehit olan Genç Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün cenaze töreninde dikkat çeken küçük oğlu Asım'ın acısı izleyenleri hüzünledirmişti. ATV Ana Haber'in sevilen sunucusu Cem Öğretir'in Genç kaymakam ile ilgili söylediği sözler ise adeta Asım'ın acısına tercüman oluyordu. Kaymakamın küçük oğlu Asım'a seslenen Öğretir, 'Büyüyeceksin' isimli şiiriyle bu vatanın sahipsiz olmadığını bir kez daha vurguladı.
Akkuşlu Kaymakam - Meşelikten 03:56
Akkuşlu Kaymakam - Meşelikten 2.713 izlenme - 5 yıl önce
Akkuşlu Kaymakam - Muhannet Yarim 03:51
Akkuşlu Kaymakam - Muhannet Yarim 2.695 izlenme - 5 yıl önce
Akkuşlu Kaymakam - Ağ Gülüm 04:24
Akkuşlu Kaymakam - Ağ Gülüm 2.347 izlenme - 5 yıl önce
Diyarbakir Silvan 07:25
Diyarbakir Silvan 6.723 izlenme - 8 yıl önce sİlvan kaymakami veysel beyru ve sİlvan İlçe emnİyet müdürlüĞü
Akkuşlu Kaymakam - Ah İstanbul 04:32
Akkuşlu Kaymakam - Ah İstanbul 2.153 izlenme - 5 yıl önce
Malatya'da Kirasını Ödeyemeyen Adamın Kendini Yakması (+18) 02:11
Malatya'da Kirasını Ödeyemeyen Adamın Kendini Yakması (+18) 982 izlenme - 1 yıl önce -Malatya Valiliği önüne gelen, 2 bin TL kira borcunu ödeyemediğini belirten psikolojik sorunları bulunan Ali Özbay, üzerine benzin dökerek kendisini yaktı. İnsanların 2000 tl gibi zenginlerin öğle yemeği parasına kendi canlarına kast etmesi nasıl bir şeydir anlam veremiyorum a dostlar. Böyle alçakça bir sistemde para içinde yüzen herkesin amına koyim.
Akkuşlu Kaymakam - Fadik 04:49
Akkuşlu Kaymakam - Fadik 1.759 izlenme - 5 yıl önce
Akkuşlu Kaymakam - Kaşın Kara İse 04:24
Akkuşlu Kaymakam - Kaşın Kara İse 2.228 izlenme - 5 yıl önce
İntihara Kalkışan Şahsı Kaymakam İkna Etti 00:51
İntihara Kalkışan Şahsı Kaymakam İkna Etti 1.053 izlenme - 3 yıl önce İntihara Kalkışan Şahsı Kaymakam İkna Etti
Akkuşlu Kaymakam - Can Maralım 04:26
Akkuşlu Kaymakam - Can Maralım 1.513 izlenme - 5 yıl önce
Doğan Görür - Çif Jandarma Geliyor  Kaymakam Konağından 05:02
Doğan Görür - Çif Jandarma Geliyor Kaymakam Konağından 1.036 izlenme - 3 yıl önce ŞARKI SÖZÜ Çift candarma geliyor lo Kaymakam konağından Fiske vursam kan damlar lo Yarimin yanağından Haydi canım haydi malım Şinanay aslan yarim Zeytin yaprağı yeşil lo Altında kahve pişir Benden sana yar olmaz lo Git aklın başa devşir Haydi canım haydi malım Şinanay aslan yarim Havada kar sesi var lo tavlada zar sesi var Kurban olam şavşatada İçinda yar sesi var Haydi canım haydi malım Şinanay aslan yarim
Akkuşlu Kaymakam - Ağrı Dağı 03:51
Akkuşlu Kaymakam - Ağrı Dağı 1.179 izlenme - 5 yıl önce
Akkuşlu Kaymakam - Hatipoğlu 04:42
Akkuşlu Kaymakam - Hatipoğlu 964 izlenme - 5 yıl önce
Şehit Kaymakamın Babası: Vatan Sağolsun 01:20
Şehit Kaymakamın Babası: Vatan Sağolsun 19 izlenme - 4 hafta önce Mardin'in Derik ilçesinde bombalı saldırının ardından kaldırıldığı Gaziantep'teki hastanede şehit olan Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün babası ile en son Kurban Bayramı'nda görüştüğü ortaya çıktı. Şehit Kaymakam'ın naaşı ise ölüm ve defin işlemlerinin tamamlanmasının ardından ailesine teslim edilecek. Mardin'in Derik ilçesinde düzenlenen bombalı saldırıda 2 koruması ile birlikte yaralanan Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk, helikopterle getirildiği Gaziantep'te tedavi altına alınmıştı. Kaldırıldığı Ersin Arslan Devlet Hastanesi'nde gerçekleştirilen ameliyatın ardından yoğun bakım ünitesinde tutulan Kaymakam Safitürk, sabah saatlerinde ise şehadeti açıklanmıştı. Şehit olan Kaymakam Safitürk'ün, Sakarya'nın Geyve ilçesinde yaşayan babası Asım Safitürk ile Kurban Bayramında görüştüğü ortaya çıktı. Oğlunun Kurban Bayramı'nda memlekete izne geldiğini anlatan acılı baba, oğlunu vatan için şehit verdiklerini söyledi. Baba Asım Safitürk, "Bu vatan için şehit oldu. 15 Temmuz'dan bu tarafa çok yakın şehidimiz vardı. Hiç bir peygamber cennete gittikten sonra tekrar dünyaya geleceğim dememiştir. Ama şehitler, tekrar daha dünyaya gelmek ister, 10 defa daha şehit olmak için. tüm şehitlere rağmen, ailelerine baş sağlığı diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun, vatan sağ olsun. En son Kurban Bayramında görüşmüştük" dedi. Öte yandan ölüm ve defin onayı işlemleri süren Kaymakam Safitürk'ün işlemlerin tamamlanmasının ardından ailesine teslim edileceği öğrenildi.
 Kaymakam türkü söyledi, klipte oynadı ve yönetti 06:43
Kaymakam türkü söyledi, klipte oynadı ve yönetti 216 izlenme - 1 yıl önce Giresun’un Dereli ilçesindeki kaymakamlık görevi sona eren Murat Yıldız, ilçe halkına olan minnettarlığını dile getirmek için bir klip hazırladı. Genç kaymakam klipte hem söyledi, hem oynadı hem de bizzat çekim yaptı.
Hudayda Usak Sivasli Tarzi Kaymakama Ozel :)) 05:41
Hudayda Usak Sivasli Tarzi Kaymakama Ozel :)) 1.909 izlenme - 7 yıl önce usak sivasli kaymakiminin havuzlu ugurlanmasina karsi yazilan komedi sarki hudaydanin sozleri degistirilmistir amac kimseyi rencide etmek degil maksat eglence olsun kusurumuz varsa affola
Perşembe'de Sel: Ne Kaymakam Var Ne Kepçe  01:36
Perşembe'de Sel: Ne Kaymakam Var Ne Kepçe 76 izlenme - 5 ay önce Ordu’nun Perşembe ilçesinde yaşanan sel felaketi sonrasında kimseye ulaşamadıklarını belirten ilçe sakinleri isyan etti. Kendi imkanları ile felaketzede vatandaşlara yardım eden ilçe sakinleri bakın neler söyledi.
İntihar Eden Kaymakamın Son Konuşması 03:09
İntihar Eden Kaymakamın Son Konuşması 84 izlenme - 5 ay önce Manisa'da 18 Temmuz'da görevden uzaklaştırılan 3 kaymakamdan biri olan Ahmetli Kaymakamı Necmi Akman, gece geç saatlerde Ulucami Mahallesi'ndeki konutunu koruyan polis memuru Ahmet G'nin bir anlık dalgınlığından yararlanıp belindeki tabancasını almak istedi. Koruma polisiyle yaşadığı arbedede tabancayı ele geçiren Kaymakam Akman, başına bir el ateş etti. Olay yerine çağrılan ambulansla önce Ahmetli Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Akman, ilk müdahalesinin ardından Turgutlu Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Şakağına isabet eden kurşunla ağır yaralanan Akman, müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Evli ve 3 çocuk babası olan Akman, Ahmetli'de iki yıldır görev yapıyordu. Tabancasını kaptırdığı iddia edilen koruma polisi Ahmet G. ise olayla ilgili ifadesine başvurulmak üzere gözaltına alındı. Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan ile Manisa Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet Kurt, olay yerinde incelemelerde bulundu.
Kaymakam Beyin Açılış Konuşması 03:56
Kaymakam Beyin Açılış Konuşması 813 izlenme - 7 yıl önce kaymakam beyin açılış konuşması
Deli Deli Küpeli - Vatan Millet Sakarya 00:49
Deli Deli Küpeli - Vatan Millet Sakarya 260 izlenme - 1 yıl önce Deli deli küpeli filminin en çok güldüğüm sahnelerinden biridir.Ayrıca hakim rolünü oynayan Yavuzer Çetinkaya gerçekten müthiş bir oyunculuk göstermiş.Allah rahmet eylesin.