Hoşgeldiniz!

Kaynana Semra Videoları

Kaynana Semra'dan Solmaz'a Nasihatlar - Evleneceksen Gel 03:43
Kaynana Semra'dan Solmaz'a Nasihatlar - Evleneceksen Gel 6.760 izlenme - 5 ay önce Seda Sayan ve Uğur Arslan sunduğu Evleneceksen Gel programında Kaynana Semra roman dansı ile ünlenen Solmaz'a nasihatlarını sıraladı.
Kaynana Semra 02:22
Kaynana Semra 12.891 izlenme - 4 yıl önce Bir dönem katıldığı evlilik programıyla 'Semra Kaynana' olarak tanınan Semra Yücel, artık geçinmekte zorlandığını söyleyerek yapımcılardan iş istedi.
Başkentli Resul - Semra Kaynana 03:24
Başkentli Resul - Semra Kaynana 2.462 izlenme - 2 yıl önce Medyanın suyunu çıkarıp, posasını tükürdüğü Semra Kaynana'nın çoook meşhur olduğu günlerde çekilmiş bir Angaralı videosu. Oğlu merhum Ata'yı da medya şehidi olarak anmadan etmeyelim. Nitekim küçük insanların büyük hayatlar yaşama adına söhret peşinde koşmasının negatif etkilerinin en güzel örneklerinden biridir.
Semra Kaynana - Daldan Dala 01:17
Semra Kaynana - Daldan Dala 1.481 izlenme - 3 yıl önce Vız Gelir Tırıs Gider Anam İstemedi Ben Bıraktım Bu Kadar:))) rıza Esendemire Teşekkurler:))
Kaynana Semra - Daldan Dala 01:17
Kaynana Semra - Daldan Dala 1.317 izlenme - 3 yıl önce Kaynana Semra - Daldan Dala
Başketli Resul - Kaynana Semra 03:24
Başketli Resul - Kaynana Semra 3.634 izlenme - 8 yıl önce başketli resu
Saba Tümer İle Bugün, Konuk: Caner Ve Kaynana Semra 10:00
Saba Tümer İle Bugün, Konuk: Caner Ve Kaynana Semra 1.965 izlenme - 4 yıl önce Hafta içi her gün ekrana gelen programda, gündem yaratan olaylar Saba Tümer'in sunumuyla masaya yatırılıyor. Programa bugün Caner konuk oluyor.
Semra Kaynana – Hadımköy Sapığı 03:07
Semra Kaynana – Hadımköy Sapığı 673 izlenme - 2 yıl önce Programa ön saflarda oturan bir bayana talip olduğunu söylemek için bağlanan şahıs sert kayaya toslamıştır. Talip olduğu bayanın arkadaşı gözlüğünü takarak ve Flaş tv sütüdyolarının verdiği güven ile hareket hışımla bertaraf edilmiştir.
İzdivaç Programının Yeni Transferi Kaynana Semra Oldu 04:26
İzdivaç Programının Yeni Transferi Kaynana Semra Oldu 72 izlenme - 5 ay önce Esra Erol'un bir dönem ekranlara damgasını vuran izdivaç programı 'Gelinim Olur musun?'dan Caner Toygar'ı transfer etmesinin ardından Seda Sayan da aynı programla ünlenen 'Kaynana Semra'yı 'Evleneceksen Gel'e transfer etti.