Hoşgeldiniz!

Kaynana Semra

Kaynana Semra 02:22
Kaynana Semra 14.015 izlenme - 4 yıl önce Bir dönem katıldığı evlilik programıyla 'Semra Kaynana' olarak tanınan Semra Yücel, artık geçinmekte zorlandığını söyleyerek yapımcılardan iş istedi.
Başkentli Resul - Semra Kaynana 03:24
Başkentli Resul - Semra Kaynana 2.781 izlenme - 3 yıl önce Medyanın suyunu çıkarıp, posasını tükürdüğü Semra Kaynana'nın çoook meşhur olduğu günlerde çekilmiş bir Angaralı videosu. Oğlu merhum Ata'yı da medya şehidi olarak anmadan etmeyelim. Nitekim küçük insanların büyük hayatlar yaşama adına söhret peşinde koşmasının negatif etkilerinin en güzel örneklerinden biridir.
Semra Kaynana - Daldan Dala 01:17
Semra Kaynana - Daldan Dala 1.508 izlenme - 4 yıl önce Vız Gelir Tırıs Gider Anam İstemedi Ben Bıraktım Bu Kadar:))) rıza Esendemire Teşekkurler:))
Başketli Resul - Kaynana Semra 03:24
Başketli Resul - Kaynana Semra 3.639 izlenme - 9 yıl önce başketli resu
Kaynana Semra - Daldan Dala 01:17
Kaynana Semra - Daldan Dala 1.338 izlenme - 4 yıl önce Kaynana Semra - Daldan Dala
Saba Tümer İle Bugün, Konuk: Caner Ve Kaynana Semra 10:00
Saba Tümer İle Bugün, Konuk: Caner Ve Kaynana Semra 2.036 izlenme - 5 yıl önce Hafta içi her gün ekrana gelen programda, gündem yaratan olaylar Saba Tümer'in sunumuyla masaya yatırılıyor. Programa bugün Caner konuk oluyor.
İzdivaç Programının Yeni Transferi Kaynana Semra Oldu 04:26
İzdivaç Programının Yeni Transferi Kaynana Semra Oldu 79 izlenme - 1 yıl önce Esra Erol'un bir dönem ekranlara damgasını vuran izdivaç programı 'Gelinim Olur musun?'dan Caner Toygar'ı transfer etmesinin ardından Seda Sayan da aynı programla ünlenen 'Kaynana Semra'yı 'Evleneceksen Gel'e transfer etti.