Hoşgeldiniz!

kaynanam

Ay Gidiyor Çılbır Bacaklı Kaynanam 01:03
Ay Gidiyor Çılbır Bacaklı Kaynanam 9.869 izlenme - 8 yıl önce ay gidiyor çılbır bacaklı kaynanam
Edirneli Kadir - Kaynanam 04:23
Edirneli Kadir - Kaynanam 764 izlenme - 6 yıl önce
Hulusi Kentmen 03:28
Hulusi Kentmen 742 izlenme - 3 yıl önce Hulusi Kentmen; (d. 1911, Tırnova – ö. 20 Aralık 1993), Türk sinema oyuncusudur. Deniz Astsubay olarak orduda görev aldı. Emekli olduktan sonra sinema oyunculuğuna başladı. İlk oynadığı film 1940 yılında "Sürtük" oldu. Babacan tarzı ile çoğu filmlerinde baba, komiser, bahçıvan, hakim vb. roller üstlendi, birçoğunda kendi adıyla oynadı. Kentmen, 1942-1988 yılları arasında 296 filmde rol almıştır. Hulusi Kentmen sinema macerasında nadir olarak kötü adam rolü de üstlenmiştir. İzleyeceğiniz film kesitleri sırasıyla Şakayla Karışık(1965),Ebediyete Kadar (1955),Deli Ferhat(1974) ,Kaynanam Kudurdu(1973) ve Yüz lira ile evlenilmez(1974).
Sıla - Kaynanam Şebek Gibi 01:11
Sıla - Kaynanam Şebek Gibi 460 izlenme - 4 yıl önce Harbiye Açık Hava'da Sıla ''kaynanam Şebek Gibi'' Şarkısını Seslendirdi.__xclas__
Kaynım Bana Kaydı 00:19
Kaynım Bana Kaydı 910 izlenme - 6 yıl önce kaynım bana kaydı
Kaynanam Beni Nasıl Delirtti Dizi Medyalab Yapım 10:08
Kaynanam Beni Nasıl Delirtti Dizi Medyalab Yapım 333 izlenme - 4 yıl önce Kaynanam Beni Nasıl Delirtti Dizi Medyalab Yapım
Ömer Çavdar - Vur Kaynanam Dinlesin 04:46
Ömer Çavdar - Vur Kaynanam Dinlesin 375 izlenme - 6 yıl önce
-Kıza Kesildin Mi Yoksa? -Ne Münasebet, Karpuz muyum Ben? 04:13
-Kıza Kesildin Mi Yoksa? -Ne Münasebet, Karpuz muyum Ben? 283 izlenme - 3 yıl önce Suna ablamız 5. Kocayıda öğüttükten sonra 6.yı aramak için bi sandal sefasına çıkar. Kendisi gibi şirin ve pembe olan şemsiyesiyle suya atlayaraktan (kendini) intihar eder.Ve o esnada gözüne kestirdiği son kurbanına zorla kendini kurtartıp basar nikahı.Neye uğradığını şaşıran zavallı adam daha ilk günden kaçma planları yapmak zorunda kalacaktır.Bu arada Öztürk babanın ablayı çaktırmadan keserkenki perfonması hakikaten takdire şayan.Hani bi meme rontu oyunu vardı sitemizde,ömrü yetseydi rekor üstüne rekor kırardı şerefsizim. Çok saygıdeğer ve sevgili Öztürk Serengil ve Suna Pekuysal'ı saygıyla anıyoruz.
İzmirli Taylan - Kaynanam (Roman Havası 2016) 03:23
İzmirli Taylan - Kaynanam (Roman Havası 2016) 118 izlenme - 2 yıl önce İzmirli Taylan - Kaynanam (Roman Havası 2016) İzmirli Taylan - Karadenizli (Roman Havası) Roman dansı kuzey Hindistan kökenli danslarla figürler, müzikler ve adımlar bakımından benzerlik göstermektedir. Ayrıca Flamenko ve oryantal ile de benzer yanları vardır. 2 – 3 aylık kurslarda temel duruşlar, adımlar ve sekmeler öğretilir. Aynı zamanda bel ve kalça hareketleri, el ve kol duruşları da gösterilmektedir. Eğitmenler bel altı figürleri öğrettikten sonra bel üstü figürler üzerinde daha çok dururlar. Provalar ile desteklenen dersler kıyafetli ve aksesuarlı da uygulanmaktadır.
Kaynanalar Kralı Sultan Kızıltan 00:22
Kaynanalar Kralı Sultan Kızıltan 272 izlenme - 9 yıl önce sultan kızıltan
Kaynanam Deterjanıma Ekmek Koyduu Şahitlerim War 05:08
Kaynanam Deterjanıma Ekmek Koyduu Şahitlerim War 310 izlenme - 7 yıl önce
Mürefteli Vedat  Fatih Çakmakçı - Kaynanam 03:40
Mürefteli Vedat Fatih Çakmakçı - Kaynanam 251 izlenme - 6 yıl önce
monster-in-law fragmanı 2 00:43
monster-in-law fragmanı 2 268 izlenme - 7 yıl önce uzun yıllar boyunca bay doğru'yu arayan charlotte sonunda hayallerinin erkeğine rastladığını düşünmektedir. kevin fields gerçekten mükemmel bir erkektir... ta ki annesi viola ile tanışıncaya dek... viola bütün genç kadınların korkulu rüyası olabilecek bir kayınvalide adayıdır. ulusal bir tv kanalındaki işini henüz kaybetmiştir ve elindeki tek varlığı olan oğlunu da tıpkı işi gibi kaybedeceğini düşünmektedir.
monster-in-law fragmanı 3 01:19
monster-in-law fragmanı 3 170 izlenme - 7 yıl önce uzun yıllar boyunca bay doğru'yu arayan charlotte sonunda hayallerinin erkeğine rastladığını düşünmektedir. kevin fields gerçekten mükemmel bir erkektir... ta ki annesi viola ile tanışıncaya dek... viola bütün genç kadınların korkulu rüyası olabilecek bir kayınvalide adayıdır. ulusal bir tv kanalındaki işini henüz kaybetmiştir ve elindeki tek varlığı olan oğlunu da tıpkı işi gibi kaybedeceğini düşünmektedir.
monster-in-law fragmanı 1 00:40
monster-in-law fragmanı 1 169 izlenme - 7 yıl önce uzun yıllar boyunca bay doğru'yu arayan charlotte sonunda hayallerinin erkeğine rastladığını düşünmektedir. kevin fields gerçekten mükemmel bir erkektir... ta ki annesi viola ile tanışıncaya dek... viola bütün genç kadınların korkulu rüyası olabilecek bir kayınvalide adayıdır. ulusal bir tv kanalındaki işini henüz kaybetmiştir ve elindeki tek varlığı olan oğlunu da tıpkı işi gibi kaybedeceğini düşünmektedir.