Hoşgeldiniz!

kaynar

Sinirlendiği Kızın Yüzüne Kaynar Çorba Döken Adam 00:46
Sinirlendiği Kızın Yüzüne Kaynar Çorba Döken Adam 3.939 izlenme - 4 hafta önce Tayvan'ın başkenti Bangkok'ta arkadaşlarıyla restorana gelen genç kız, masada yer kalmayınca, hemen arkada bir çiftin oturduğu masadaki boş sandalyeye geçip boş boş konuşup sinirlendirince adam dayanamayıp yüzüne çorbayı döküyor
Mc Donalds Çalışanının Suriyeli Çocuğun Üzerine Kaynar Su Dökmesi 01:57
Mc Donalds Çalışanının Suriyeli Çocuğun Üzerine Kaynar Su Dökmesi 22.376 izlenme - 11 ay önce Şişli Nişantaşı’ndaki McDonald's şubesinde bir kadın çalışan, “müşterileri rahatsız ettiği” gerekçesiyle Suriyeli bir çocuğun üzerine kaynar su söktü. Odatv’ye konuşan McDonald's yetkileri olayı doğrularken, kadının işine son verildiği söyleniyor. Şişli Nişantaşı’ndaki McDonald's şubesinde yaşanan olay, gazete ve birçok haber sitesinde yer almasına rağmen “McDonald's” isminin saklanarak yerine “ünlü bir fast food zinciri” gibi ifadelerin kullanılması da dikkat çekiyormuş.
Üzerine Kaynar Su Dökülüp Çöpün Kenarına Atılan Yavru Köpek 02:27
Üzerine Kaynar Su Dökülüp Çöpün Kenarına Atılan Yavru Köpek 3.573 izlenme - 2 ay önce Yavru bir köpeği canavarca hislerle üzerine kaynar su döküp çöp kenarına atan insanlar(!), yavrucağı bu hale soktular. Koca yürekli teyzemiz ise evine alıp bu cana sahip çıkmış.
Hindiyi İlk Önce Zorla Sarhoş Edip Sonra Kaynar Suda Bekletip Yemek 01:42
Hindiyi İlk Önce Zorla Sarhoş Edip Sonra Kaynar Suda Bekletip Yemek 6.858 izlenme - 2 yıl önce Hindiyi İlk Önce Zorla Sarhoş Edip Sonra Kaynar Suda Bekletip Yemek Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya*************
Adige 00:49
Adige 15.263 izlenme - 9 yıl önce
40 Derecede Kaynar Su Balkondan Dokülürse Ne Olur 00:55
40 Derecede Kaynar Su Balkondan Dokülürse Ne Olur 137 izlenme - 1 hafta önce kaynar su deneyi, soğuk havada kaynar su, soğuk hava, sıcak su dökmek, soğuk havada sıcak su dökmek, sıcak su deneyi, balkondan su dökmek, balkondan kaynar su dökmek,
Mc Donalds Çalışanının Suriyeli Çocuğa Kaynar Su Döktüğü Görüntüler 00:35
Mc Donalds Çalışanının Suriyeli Çocuğa Kaynar Su Döktüğü Görüntüler 1.672 izlenme - 11 ay önce Şişli'de ünlü bir restoranda, çalışanın kasiyerin müşterileri rahatsız ettiği gerekçesiyle Suriyeli çocuğa sıcak su atmasına ilişkin güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.
Hamile Kadını Kaynar Suyla Haşlayan Komşu 01:43
Hamile Kadını Kaynar Suyla Haşlayan Komşu 4.109 izlenme - 3 yıl önce Arjantin'de komşuların tartışmacı kötü sonuçlandı. Sinirlerine hakim olamayan kadın hamile komşusunu kaynar suyla haşladı.
Banu Kaynar - Elleyh Hedi 04:51
Banu Kaynar - Elleyh Hedi 4.068 izlenme - 6 yıl önce
Banu Kaynar - Shagael Laymoun 03:13
Banu Kaynar - Shagael Laymoun 3.041 izlenme - 6 yıl önce
eksi 45 derecede kaynar suya ne olur? 00:18
eksi 45 derecede kaynar suya ne olur? 3.471 izlenme - 8 yıl önce
Iphone 6 Kaynar Su Testi 04:49
Iphone 6 Kaynar Su Testi 1.545 izlenme - 4 yıl önce Birçok farklı koşulda test edilen iPhone 6, bu kez de kaynar suya atılıyor. Tencerede 10 saniye duran telefonun ekranı kapanıyor.
Pekmezli Kaynar 03:42
Pekmezli Kaynar 1.603 izlenme - 4 yıl önce Sizi çocukluğunuza götürecek mucize bir kaynar tarifi için bu videoyu izleyin.
Yavru Köpeğe Yapılan Vicdansızlığa Teyzenin İsyanı 02:27
Yavru Köpeğe Yapılan Vicdansızlığa Teyzenin İsyanı 94 izlenme - 2 ay önce Yavru bir köpeği canavarca hislerle üzerine kaynar su döküp çöp kenarına atan insanlara isyan eden ve köpeği sahiplenen koca yürekli teyzenin görüntülerini izliyoruz.
Kurbağa Kaynatmaca 00:53
Kurbağa Kaynatmaca 1.197 izlenme - 3 yıl önce Hani hep derler ya kurbağayı kaynar suya koy dışarı atlar ama bulunduğu soğuk suyu yavaş yavaş ısıt mal mal oturur diye. hah bu, o olay işte. altyazılar benden ona göre. emeğe saygı, repleri unutma.
Banu Kaynar - Mayal 04:20
Banu Kaynar - Mayal 1.100 izlenme - 6 yıl önce
Kaynar Kasabası 01:27
Kaynar Kasabası 1.643 izlenme - 9 yıl önce kaynar kasabasında bu oyun türk sporları arasında yer alacak güzel bir oyundur.
Kaynar Suya Kuru Buz Atan Ruslar 04:48
Kaynar Suya Kuru Buz Atan Ruslar 712 izlenme - 4 yıl önce Daha Fazlası İçin Abone Olmayı Unutmayın !!!
Duma Duma Dum 00:29
Duma Duma Dum 900 izlenme - 10 yıl önce
Yunus Emre Ft. Frekans-Solladı Pejo 02:31
Yunus Emre Ft. Frekans-Solladı Pejo 2.648 izlenme - 8 yıl önce
-19 Derece Soğuk Havada Yapılan Sıcak Su Deneyi 01:51
-19 Derece Soğuk Havada Yapılan Sıcak Su Deneyi 5 izlenme - 4 gün önce soğuk hava deneyi -19 derece sıcak su soğuk havada sıcak su dökmek sıcak su deneyi su donan su soğuk havada yapılan deney kaynar su deneyi soğuk havada sıcak su dökmek
Banu Kaynar - Rasamtek 04:44
Banu Kaynar - Rasamtek 948 izlenme - 6 yıl önce
Banu Kaynar - Low Ya Amar 03:32
Banu Kaynar - Low Ya Amar 1.074 izlenme - 6 yıl önce
Banu Kaynar - Ala Baly 04:32
Banu Kaynar - Ala Baly 786 izlenme - 6 yıl önce
Banu Kaynar - Yama Alu 03:17
Banu Kaynar - Yama Alu 889 izlenme - 6 yıl önce
Kaynar Dua 03:48
Kaynar Dua 1.021 izlenme - 9 yıl önce gelın arabadan ınmeden once yapılan dua
dudar adıge 04:11
dudar adıge 918 izlenme - 9 yıl önce
Banu Kaynar - Abart Al Chatt 04:28
Banu Kaynar - Abart Al Chatt 804 izlenme - 6 yıl önce
 Marmaray yolcusundan örnek davranış 01:05
Marmaray yolcusundan örnek davranış 539 izlenme - 4 yıl önce İstanbul'da merak ettiği için bindiği Marmaray’da, içinde 50 bin dolar olan çantayı bulan vatandaş, tek bir kuruşuna dokunmadan sahibine teslim etti. Parayı kaybeden Türkmenistan uyruklu şahsın da merak ettiği için Marmaray’a bindiği öğrenildi.Yurt dışından gelen ancak memleketi Konya’ya gitmeden önce çok merak ettiği Marmaray’ı görmek isteyen Fevzi Kaynar isimli vatandaş, Anadolu yakasından Marmaray trenine bindi. Kazlıçeşme istasyonuna gelen Kaynar’ın dikkatini trenin içinde duran bir çanta çekti. Çantayı alıp içine bakan Kaynar, çantada 50 bin dolar, bir miktar Türk parası, altın küpe ve pasaportlar ile çeşitli evraklar olduğunu gördü. Çantayı alan Kaynar, direkt Kazlıçeşme istasyonundaki güvenlik amirliğine giderek çantayı görevlilere teslim etti. Çantanın içine bakan istasyon görevlileri, içerisinde telefon numaraları yazılı bir ajanda buldu. Telefon numaralarından yola çıkan görevliler çantanın Türkmenistan uyruklu 23 yaşındaki Suhrob Haydarov’a ait olduğunu tespit etti. Telefonla Haydarov’a ulaşan yetkililer, çantayı alması için Kazlıçeşme istasyonuna çağırdı.Vakit kaybetmeden istasyona gelen Türkmenistan uyruklu genç, içi para dolu kaybettiği çantasını geri aldı. Çantayı bulan ve güvenliğe teslim eden Fevzi Kaynar, “Ben insanlık görevimi yerine getirdim. Arkadaş genç, çantayı unutmuş, bu paraya da ihtiyacı varmış” dedi. Kaybettiği parasını geri bulmanın mutluluğunu yaşayan Suhrob Haydarov ise, "Parayı bulan arkadaşa çok teşekkür ederim. Allah ondan razı olsun. Marmaray’a gezmek için binmiştim. Ama inerken çantamı unuttum. Daha sonra beni aradıklarında geldim aldım. Allah herkesten razı olsun" diye konuştu.İki vatandaşı buluşturan istasyon sorumlusu Hüseyin Dönmezoğlu da, "Parayı polis gözetiminde sahibine teslim ettik. Bulan arkadaş da burada hazır bulundu. Kendisine teşekkür ederim" dedi.Parasını teslim alan Haydarov, parayı bulan Fevzi Kaynar ile beraber istasyondan ayrıldı.
Banu Kaynar - Haramet Anabak 04:11
Banu Kaynar - Haramet Anabak 632 izlenme - 6 yıl önce