Hoşgeldiniz!

kaynar su

Mc Donalds Çalışanının Suriyeli Çocuğun Üzerine Kaynar Su Dökmesi 01:57
Mc Donalds Çalışanının Suriyeli Çocuğun Üzerine Kaynar Su Dökmesi 22.453 izlenme - 1 yıl önce Şişli Nişantaşı’ndaki McDonald's şubesinde bir kadın çalışan, “müşterileri rahatsız ettiği” gerekçesiyle Suriyeli bir çocuğun üzerine kaynar su söktü. Odatv’ye konuşan McDonald's yetkileri olayı doğrularken, kadının işine son verildiği söyleniyor. Şişli Nişantaşı’ndaki McDonald's şubesinde yaşanan olay, gazete ve birçok haber sitesinde yer almasına rağmen “McDonald's” isminin saklanarak yerine “ünlü bir fast food zinciri” gibi ifadelerin kullanılması da dikkat çekiyormuş.
Üzerine Kaynar Su Dökülüp Çöpün Kenarına Atılan Yavru Köpek 02:27
Üzerine Kaynar Su Dökülüp Çöpün Kenarına Atılan Yavru Köpek 3.607 izlenme - 3 ay önce Yavru bir köpeği canavarca hislerle üzerine kaynar su döküp çöp kenarına atan insanlar(!), yavrucağı bu hale soktular. Koca yürekli teyzemiz ise evine alıp bu cana sahip çıkmış.
Hindiyi İlk Önce Zorla Sarhoş Edip Sonra Kaynar Suda Bekletip Yemek 01:42
Hindiyi İlk Önce Zorla Sarhoş Edip Sonra Kaynar Suda Bekletip Yemek 6.874 izlenme - 2 yıl önce Hindiyi İlk Önce Zorla Sarhoş Edip Sonra Kaynar Suda Bekletip Yemek Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya*************
Mc Donalds Çalışanının Suriyeli Çocuğa Kaynar Su Döktüğü Görüntüler 00:35
Mc Donalds Çalışanının Suriyeli Çocuğa Kaynar Su Döktüğü Görüntüler 1.672 izlenme - 1 yıl önce Şişli'de ünlü bir restoranda, çalışanın kasiyerin müşterileri rahatsız ettiği gerekçesiyle Suriyeli çocuğa sıcak su atmasına ilişkin güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.
Hamile Kadını Kaynar Suyla Haşlayan Komşu 01:43
Hamile Kadını Kaynar Suyla Haşlayan Komşu 4.155 izlenme - 3 yıl önce Arjantin'de komşuların tartışmacı kötü sonuçlandı. Sinirlerine hakim olamayan kadın hamile komşusunu kaynar suyla haşladı.
40 Derecede Kaynar Su Balkondan Dokülürse Ne Olur 00:55
40 Derecede Kaynar Su Balkondan Dokülürse Ne Olur 202 izlenme - 1 ay önce kaynar su deneyi, soğuk havada kaynar su, soğuk hava, sıcak su dökmek, soğuk havada sıcak su dökmek, sıcak su deneyi, balkondan su dökmek, balkondan kaynar su dökmek,
Iphone 6 Kaynar Su Testi 04:49
Iphone 6 Kaynar Su Testi 1.545 izlenme - 4 yıl önce Birçok farklı koşulda test edilen iPhone 6, bu kez de kaynar suya atılıyor. Tencerede 10 saniye duran telefonun ekranı kapanıyor.
Kurbağa Kaynatmaca 00:53
Kurbağa Kaynatmaca 1.220 izlenme - 3 yıl önce Hani hep derler ya kurbağayı kaynar suya koy dışarı atlar ama bulunduğu soğuk suyu yavaş yavaş ısıt mal mal oturur diye. hah bu, o olay işte. altyazılar benden ona göre. emeğe saygı, repleri unutma.
Yavru Köpeğe Yapılan Vicdansızlığa Teyzenin İsyanı 02:27
Yavru Köpeğe Yapılan Vicdansızlığa Teyzenin İsyanı 94 izlenme - 3 ay önce Yavru bir köpeği canavarca hislerle üzerine kaynar su döküp çöp kenarına atan insanlara isyan eden ve köpeği sahiplenen koca yürekli teyzenin görüntülerini izliyoruz.
Kaynar Suya Kuru Buz Atan Ruslar 04:48
Kaynar Suya Kuru Buz Atan Ruslar 712 izlenme - 4 yıl önce Daha Fazlası İçin Abone Olmayı Unutmayın !!!
Kaynar Suya Buz Atılırsa Ne Olur 03:49
Kaynar Suya Buz Atılırsa Ne Olur 307 izlenme - 3 yıl önce KAYNAR SUYA BUZ ATILIRSA NE OLUR? Rus gençler ilginç bir deney gerçekleştirdi ve kaynar suya buz atılırsa ne olur? sorusuna cevap aradı.
-41 Derecede Kaynar Su 01:01
-41 Derecede Kaynar Su 606 izlenme - 5 yıl önce Rusya'da balkondan aşağıya kaynar su dökülüyor ve bakın neler oluyor!
-41 Derecede Buhar Olan Kaynar Su 00:59
-41 Derecede Buhar Olan Kaynar Su 298 izlenme - 3 yıl önce Efenim elemanlar deney yapmışlar. -41 derecede kaynar suyu atarsak ne olur diye. İlizyon falanda değil la bildiğin gerçek. İzliyoruz
Als Kaynar Su Meydan Okuması 01:19
Als Kaynar Su Meydan Okuması 260 izlenme - 3 yıl önce Son günlerde özellikle ünlüler arasında meşhur hale gelen ve ALS hastalığına karşı bilinçlendirmeyi hedefleyen meydan okumalara, daha önce sarhoş arkadaşına yaptığı şakadan tanıdığımız Tom Mabe son noktayı koyuyor. Sizin için hızlıca çevirdim.. (Bkz. Sarhoşken Sızıp Kalan Adama 10 Yıldır Komadasın Şakası: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/163192/sarhosken-sizip-kalan-adama-10-yildir-komadasin-sakasi )
- 43 Derecede Kaynar Su Ne Hale Gelir 00:18
- 43 Derecede Kaynar Su Ne Hale Gelir 564 izlenme - 9 yıl önce off bee
Kaynar Suyla Duş Alan Çocuk - Malezya 00:40
Kaynar Suyla Duş Alan Çocuk - Malezya 33 izlenme - 6 ay önce Malezya'da bir köyde sıcak su ile duş almak isteyen çocuk, altında ateş yanan kazanın içindeki suyla yıkandı.
Kardeşinin Sırtına Kaynar Su Atan Kız 00:44
Kardeşinin Sırtına Kaynar Su Atan Kız 188 izlenme - 3 yıl önce Çok komik bir şakayı muhteşem deneysel bir sosyal deneyle birleştirdik ve ortaya bu gerizekalı kızın şakası çıktı.
-19 Derece Soğuk Havada Yapılan Sıcak Su Deneyi 01:51
-19 Derece Soğuk Havada Yapılan Sıcak Su Deneyi 5 izlenme - 1 ay önce soğuk hava deneyi -19 derece sıcak su soğuk havada sıcak su dökmek sıcak su deneyi su donan su soğuk havada yapılan deney kaynar su deneyi soğuk havada sıcak su dökmek
Kaynar Su Anında Nasıl Donar 00:32
Kaynar Su Anında Nasıl Donar 180 izlenme - 5 yıl önce Kaynar Su Anında Nasıl Donar
Üzerine Kaynar Su Döken Eşinin Boğazını Kesti 03:11
Üzerine Kaynar Su Döken Eşinin Boğazını Kesti 18 izlenme - 5 ay önce - Üzerine kaynar su döken eşinin boğazını kesti Adana'da sevgilisini eve getirmek isteyen koca, üzerine kaynar su döken eşinin boğazını keserek yaraladı Yaralanan karı koca hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındıADANA - Adana'da sevgilisini eve getirmek isteyen koca, üzerine kaynar su...
Ankara'da Kaynar Suyun Atılınca Donması 00:18
Ankara'da Kaynar Suyun Atılınca Donması 63 izlenme - 3 yıl önce Hep videolarda izlediğimiz, bir kap kaynar suyun soğuk havalarda fırlatılınca donması olayı ankarada da denenmiş oldu. Evet oluyor. Hava -15 derece saat 01.30 Tarih 9 ocak 2015
-43 derecedeki kaynar suya ne olur ? 00:18
-43 derecedeki kaynar suya ne olur ? 279 izlenme - 9 yıl önce
Üzerine Kaynar Su Dökülen Suriyeli Çocuk Ve Annesi Konuştu 04:02
Üzerine Kaynar Su Dökülen Suriyeli Çocuk Ve Annesi Konuştu 32 izlenme - 1 yıl önce Mc Donalds'da üzerine kaynar su dökülen Suriyeli çocuk ve annesi olayı anlatarak, kaynar su döken çalışandan şikayetçi olduklarını bildirdi.
Kaynar Suyu Arkadaşının Yüzüne Boşalttı 00:38
Kaynar Suyu Arkadaşının Yüzüne Boşalttı 26 izlenme - 1 yıl önce Çin’de bir restoranın mutfak kısmında korkunç bir olay yaşandı. Bulaşıkçı, kendisini iten arkadaşının yüzüne kaynar suyu boca etti. Yanından geçerken kendisine değen arkadaşını iten çalışan, inanılmaz bir karşılık aldı. İtilince öfkelenen bulaşıkçı, elindeki kaynar suyu, arkadaşının yüzüne boca etti.
Als Kaynar Su Meydan Okuması 01:19
Als Kaynar Su Meydan Okuması 85 izlenme - 4 yıl önce Son günlerde özellikle ünlüler arasında meşhur hale gelen ve ALS hastalığına karşı bilinçlendirmeyi hedefleyen meydan okumalara, daha önce sarhoş arkadaşına yaptığı şakadan tanıdığımız Tom Mabe son noktayı koyuyor. Sizin için hızlıca çevirdim..
-20 Derece Havada Kaynar Suyun Etkisi! 00:26
-20 Derece Havada Kaynar Suyun Etkisi! 18 izlenme - 12 ay önce Anında buz kristallerine dönüşen sıcak su yavaş çekimle böyle görüntülendi. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
 Kardeşinin Sırtına Kaynar Su Atan Kız 00:44
Kardeşinin Sırtına Kaynar Su Atan Kız 60 izlenme - 4 yıl önce Çok komik bir şakayı muhteşem deneysel bir sosyal deneyle birleştirdik ve ortaya bu gerizekalı kızın şakası çıktı.
Holiganlar Stat Büfesinde Çalışan Öğrenciyi Kaynar Suyla Yaktı 06:16
Holiganlar Stat Büfesinde Çalışan Öğrenciyi Kaynar Suyla Yaktı 8 izlenme - 11 ay önce Antalya'da geçtiğimiz hafta oynanan TFF 1. Lig play-off Final maçında stadyum büfesinde çalışan üniversite öğrencisi Şuayip Çiftci’nin üzerine, su ve çay fiyatlarına tepki gösteren bir taraftar 20 litrelik kaynar suyu döktü. Kaynar suyun üzerine gelmesi sonucu Çiftçi’nin vücudunun büyük bir bölümünde ikinci derece yanıklar meydana geldi. Olay, geçen pazar günü Antalya Stadyumu’nda oynanan, TFF 1. Lig play-off Final maçında meydana geldi. Sahaya sık sık atılan patlayıcı ve yanıcı maddeler nedeniyle duran ve olaylı geçen Göztepe- Eskişehirspor maçında Akdeniz Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü son sınıf öğrencisi Şuayip Çiftci (24), 3 arkadaşıyla birlikte maç günü statta 50 TL günlük yevmiyeyle görev almaya başladı. Daha önce de Antalya Stadyumu’nda oynanan maçlarda büfede görev alan Çiftçi ile iki öğrenci arkadaşı maç günü saat 15.00’te büfelerde görevlerinin başına geçti. Kendilerine kağıt bardak çayı ve 180 ml’lik küçük suyu 2 TL’ye satan Çiftçi ve arkadaşları iddiaya göre fiyatları pahalı bulan taraftarlar arasında sık sık tartışmalar yaşandı. Tartışmalar esnasında taraftarlara, Çiftçi ve iki arkadaşı, öğrenci olduklarını ve kendilerine ürünleri bu fiyata satmaları gerektiğinin söylendiğini belirttiler. Taraftalar arasında ikna olmayan bir kişi iddiaya göre yarısı dolu kaynar çay kazanını Şuayip Çiftçi’nin üzerine döktü. Saat 15.00’te stadyuma geldiğini ifade eden Şuayip Çiftçi, “Maçlarda Antalya Stadyum’unda büfelerde çalışıyorum. Geçtiğimiz Pazar günü oynanan Eskişehirspor-Göztepe maçında da görev aldım. Maç günü saat 15.00’te stadyuma gittim. 18.00’da da taraftarlar alınmaya başlandı. Taraftarlar stadyuma alınınca satışlarımız başlıyor. Su, çay, kola gibi benzeri içecekler, gofret, bisküvi tarzı ürünler satıyoruz. Taraftarlar da satışlar başlayınca fiyatlardan yakınıyorlardı. Yüksek buluyorlardı fiyatları, bende benim elimde olan bir şey değil diye kendilerine söylüyordum. Ben belirlemiyorum fiyatları diyerek satışıma devam ediyordum. Ürünleri almalarına rağmen öfkelenerek alıyorlardı. Kızarak, hakaret ederek alıyorlardı” dedi. 1,5 saat içerisinde su satışını bitirdiklerini ifade eden Çiftçi, “Sattığımız sular bitince diğer büfeye yönlendirmeye başladım. Yanımızda bir büfe daha vardı. Oradan almaya gittiler. Maçın devre arasının bitmesine az kala diğer büfede de sular bitti. Bu sefer taraftarlar tekrar bize doğru geldiler. Devre arası olunca bütün taraftarlar geldi. Su niye yok, ne zaman gelecek gibi söylemlere başladılar. Bende gelecek dedim. Suyun bitmesi benim elimde değil diye taraftarlara söyledim. Ben bunu söyleyince daha çok öfkelenmeye başladılar. Diğer arkadaşım da kepengi kapatmaya çalışınca taraftarlar daha çok öfkelendi. Biz buradayız niye kapatıyorsunuz diye üzerine gitmeye başladılar. O arada bir tanesi tezgah üzerine duran mavi bir kutu vardı bana doğru atmaya çalışına ben plastik mavi kutuyu tuttum. Kutuyu yerine koydum. Bu sefer çay kazanı yarısına kadar sıcak su doluydu. Bunu kaldırım benim üzerime attı. Başımdan aşağıya döküldü bende yere düştüm. Can havliyle tişörtümü çıkarttım. O esnada acıdan kıvranıyordum. Taraftarlar arasında kazanı üstüme dökene kızanlar oldu. O adamın ne suçu vardı, o öğrenci, onun bir suçu yok gibisinden” şeklinde konuştu. Tişörtünü çıkarttıktan sonra hemen lavaboya gittiğini belirten Şuayip Çiftçi, “Arkadaşım beni hemen lavaboya götürdü. Soğuk suyla vücudumu yıkamaya başladı. Daha sonra polis geldi ve beni ambulansa götürdü. Hastaneye geldim ve tedavim başladı. Benden sonra arkadaşlarım söyledi. Taraftarlar büfeleri yağmalamaya başlamışlar. Paralar olsun, büfelerde kalan ürünleri yağmalamışlar.” dedi. Polis ekiplerinin şahsı arama çalışmaları ise sürüyor.
Cani Taraftar, 20 Litre Kaynar Suyu Büfe Çalışanının Üzerine Boşalttı 06:44
Cani Taraftar, 20 Litre Kaynar Suyu Büfe Çalışanının Üzerine Boşalttı 5 izlenme - 11 ay önce Antalya'da oynanan TFF 1. Lig Play-Off finalinde bir taraftar, büfedeki çay ve su fiyatlarına sinirlenerek içerisinde 20 litre kaynar su bulunan kazanı 24 yaşındaki çalışanın üzerine boşalttı.
Arkadaşının Yüzüne Elindeki Kaynar Suyu Boca Etti 01:01
Arkadaşının Yüzüne Elindeki Kaynar Suyu Boca Etti 4 izlenme - 1 yıl önce Çin’de bir restoranın mutfak kısmında korkunç bir olay yaşandı. Bulaşıkçı, kendisini iten arkadaşının yüzüne kaynar suyu boca etti Yanından geçerken kendisine değen arkadaşını iten çalışan, inanılmaz bir karşılık aldı. İtilince öfkelenen bulaşıkçı, elindeki kaynar suyu, arkadaşının yüzüne boca etti. Olayda 2 kişinin vücudunda yanıklar oluşurken, saldırıya maruz kalan şahsın yanıklarının ciddi olduğu kaydedildi. Şahıslar tedavi altına alınırken, bulaşıkçı ise gözaltına alındı.