Hoşgeldiniz!

kaynatma

Liselere Göre Ders Kaynatma 00:06
Liselere Göre Ders Kaynatma 92.928 izlenme - 4 yıl önce Tam Çocuk Vinesi Olmuş
Samsung Galaxy S6 ve iPhone 6 Kaynatma Testi! 04:19
Samsung Galaxy S6 ve iPhone 6 Kaynatma Testi! 5.516 izlenme - 3 yıl önce Samsung Galaxy S6 ve iPhone 6 üzerinde birçok test yapılarak videosu internette paylaşıldı. İçerisinde kaynar su olan bir tavaya, Galaxy S6 ve iPhone 6 birlikte atılıyor. İki telefonun da suya atılmasından 10 saniye sonra iPhone 6'nın ekranında bir kararma oluyor ve telefon kapanıyor. iPhone 6'nın kapanmasından sonra Galaxy S6 bir süre daha çalışıyor. Ancak Galaxy S6 da bir süre sonra pes ediyor.
Normal Coca Cola ve Coca Cocala Zero Kaynatılırsa Ne Olur? 02:05
Normal Coca Cola ve Coca Cocala Zero Kaynatılırsa Ne Olur? 682 izlenme - 12 ay önce Kolaların içindeki şeker oranını herkes bilir. İlk başta tüm markaların ''light' kola'' çıkarması ile ''aaa bak bu tatlandırıcılı bundan bize zarar gelmez'' diyerek 1.5 iskenderin yanına dayadık ligh kolayı. Eee tatlandırıcı da zararlıymış? Coca cola zero çıktı bu sefer de. ''şeker yok ama tat aynı'' dediler. İnanmadık etmedik ama tat gerçekten de aynıydı. Kesin şeker var dedik adamlar kolayı kaynatıp gösterdi. Uzun lafın kısası hadi ateisler bunu da açıklayın der keyifli seyirler dilerim.
Kolayı Kaynatınca Ne Olur? 03:02
Kolayı Kaynatınca Ne Olur? 570 izlenme - 3 yıl önce Kolanın formülü sır gibi saklanıyor ama öte yandan temelinde şekerli su olduğunu hepimiz biliyoruz. Peki ama içinde ne kadar şeker var? Cem kolayı kaynattı ve içindeki suyu buharlaştırdı. Sonuç epey ilginç. Kolanın içinde hayal ettiğinizden çok daha fazla şeker olduğunu göreceksiniz. Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları videoya çekip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf, bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap BİZİ TAKİP EDİN Facebook: https://www.facebook.com/OHAdiyorumTV Twitter: https://twitter.com/OHA_diyorum
Kola Kaynatılırsa Ne Olur? 02:31
Kola Kaynatılırsa Ne Olur? 1.188 izlenme - 3 yıl önce Kaynatılan kolanın kısa bir zaman içerisinde ne olduğuna buyurun birlikte şahit olalım. not: içmekten yine vazgeçmedim.
Aşırı Karmaşık Japon Tatlısı 08:38
Aşırı Karmaşık Japon Tatlısı 741 izlenme - 2 yıl önce Tam bitti diyosun devam ediyor yapmaya, yaptı da yaptı. Hipnoz edici sürükleyici bir tatlı tarifi, buyrun izleyin.
manşon kaynatma 00:43
manşon kaynatma 184 izlenme - 6 yıl önce manşon kaytma hürkon makina
Cep Telefonu Suda Kaynarsa Ne Olur?  04:49
Cep Telefonu Suda Kaynarsa Ne Olur? 58 izlenme - 1 yıl önce Sağlam telefonu değil bozuk telefonu kaynatan koca yürekli babanın yemek yapar gibi deney yapmasını izliyoruz arkadaşlar.
DERS KAYNATMANIN YOLLARI! (Bi Git - İdil & Kıvanç) 04:48
DERS KAYNATMANIN YOLLARI! (Bi Git - İdil & Kıvanç) 59 izlenme - 2 yıl önce Bi git'de Ders Kaynatmanın Yollarını sizin için sıraladık. Umarım yardımcı olabilmişizdir. Lütfen sizde bildiğiniz ders kaynatma yollarını yorum olarak ekleyin. İdil & Kıvanç
manşon kaynatma 00:43
manşon kaynatma 52 izlenme - 6 yıl önce manşon kaynatma