Hoşgeldiniz!

Kaynatma Videoları İzle

Liselere Göre Ders Kaynatma 00:06
Liselere Göre Ders Kaynatma 91.066 izlenme - 3 yıl önce Tam Çocuk Vinesi Olmuş
Samsung Galaxy S6 ve iPhone 6 Kaynatma Testi! 04:19
Samsung Galaxy S6 ve iPhone 6 Kaynatma Testi! 5.289 izlenme - 2 yıl önce Samsung Galaxy S6 ve iPhone 6 üzerinde birçok test yapılarak videosu internette paylaşıldı. İçerisinde kaynar su olan bir tavaya, Galaxy S6 ve iPhone 6 birlikte atılıyor. İki telefonun da suya atılmasından 10 saniye sonra iPhone 6'nın ekranında bir kararma oluyor ve telefon kapanıyor. iPhone 6'nın kapanmasından sonra Galaxy S6 bir süre daha çalışıyor. Ancak Galaxy S6 da bir süre sonra pes ediyor.
Kolayı Kaynatınca Ne Olur? 03:02
Kolayı Kaynatınca Ne Olur? 565 izlenme - 2 yıl önce Kolanın formülü sır gibi saklanıyor ama öte yandan temelinde şekerli su olduğunu hepimiz biliyoruz. Peki ama içinde ne kadar şeker var? Cem kolayı kaynattı ve içindeki suyu buharlaştırdı. Sonuç epey ilginç. Kolanın içinde hayal ettiğinizden çok daha fazla şeker olduğunu göreceksiniz. Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları videoya çekip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf, bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap BİZİ TAKİP EDİN Facebook: https://www.facebook.com/OHAdiyorumTV Twitter: https://twitter.com/OHA_diyorum
Kola Kaynatılırsa Ne Olur? 02:31
Kola Kaynatılırsa Ne Olur? 1.000 izlenme - 2 yıl önce Kaynatılan kolanın kısa bir zaman içerisinde ne olduğuna buyurun birlikte şahit olalım. not: içmekten yine vazgeçmedim.
Cep Telefonu Suda Kaynarsa Ne Olur?  04:49
Cep Telefonu Suda Kaynarsa Ne Olur? 53 izlenme - 1 ay önce Sağlam telefonu değil bozuk telefonu kaynatan koca yürekli babanın yemek yapar gibi deney yapmasını izliyoruz arkadaşlar.
Aşırı Karmaşık Japon Tatlısı 08:38
Aşırı Karmaşık Japon Tatlısı 466 izlenme - 1 yıl önce Tam bitti diyosun devam ediyor yapmaya, yaptı da yaptı. Hipnoz edici sürükleyici bir tatlı tarifi, buyrun izleyin.
manşon kaynatma 00:43
manşon kaynatma 181 izlenme - 5 yıl önce manşon kaytma hürkon makina
DERS KAYNATMANIN YOLLARI! (Bi Git - İdil & Kıvanç) 04:48
DERS KAYNATMANIN YOLLARI! (Bi Git - İdil & Kıvanç) 55 izlenme - 1 yıl önce Bi git'de Ders Kaynatmanın Yollarını sizin için sıraladık. Umarım yardımcı olabilmişizdir. Lütfen sizde bildiğiniz ders kaynatma yollarını yorum olarak ekleyin. İdil & Kıvanç
manşon kaynatma 00:43
manşon kaynatma 52 izlenme - 5 yıl önce manşon kaynatma
Hasköy- Altınpark- Kayanatma- Geyf 05:36
Hasköy- Altınpark- Kayanatma- Geyf 19 izlenme - 3 yıl önce Akıyoz