Hoşgeldiniz!

Kaz Videoları İzle

Gülmekten Koptum 00:36
Gülmekten Koptum 175.454 izlenme - 2 yıl önce Gülmekten Koptum
Kaz Yürüyüşü 00:39
Kaz Yürüyüşü 2.630 izlenme - 2 ay önce En arkada perküsyon ve önde bir lider ile genellikle tek sıra yürüyen kazlar Belçika ve Hollanda'da çok eski bir gelenekmiş. Sanırım eskiden kaz yetiştiricileri sürülerini müzikle idare ediyorlardı. Malesef yazılı bir kaynak bulamadım. "Geese Parade" yani kaz geçidi olarak geçiyor. http://www.themarysue.com/marching-band-geese/ Burada redditten bir arkadaş internette bulduğu videoları toplamış.
çok feci kaza - otobüsün içinden 00:23
çok feci kaza - otobüsün içinden 62.858 izlenme - 9 yıl önce
Av Köpeği Yabani Kazı Havada Böyle Yakaladı 01:06
Av Köpeği Yabani Kazı Havada Böyle Yakaladı 14.814 izlenme - 4 yıl önce Kanada'da bir tarım arazisinde avcılar tarafından tuzağa düşürülen kazı av köpeği uçmaya çalışırken havada yakaladı. Avcılar tarafından önceden özenle yerleştirilmiş oyuncak kazların arasında beslenmeye çalışan yabani kaz ilk önce güvende olduğunu hissetti. Fakat bu güven hali pek uzun sürmedi. Usulca yaklaşan ve bir anda koşmaya başlayan siyah av köpeğini fark eden yabani kaz her ne kadar kaçmaya çalıştıysa da başarılı olamadı. Köpeğin kendine doğru koştuğunu gören yabani kaz uçmak için hamle yaptıysa da tecrübeli av köpeğinin hedefi oldu. Yerden henüz bir metre kadar yükselmişken av köpeği sıçrayarak yabani kazı yakaladı. Akabinde avlanan kazı köpeğin ağzından almaya gelen iki avcının fark edildiği görüntülerde yabani kazın avcının elindeyken Son çırpınışlarını yaptığı görülüyor. Fakat kazın çırpınışları kurtulmasına yetmiyor.
kaz avı yabancı kaz dünyası 03:36
kaz avı yabancı kaz dünyası 14.490 izlenme - 6 yıl önce kaz avı yabancı kaz dünyası
Tunus İşi Kaz Ayağı Modeli ve Yapılışı 05:24
Tunus İşi Kaz Ayağı Modeli ve Yapılışı 12.680 izlenme - 2 yıl önce Tunus İşi Kaz Ayağı Modeli ve Yapılışı Bu video muzda Tunus işi kaz ayağı modelini ve yapılışını anlatmaya çalıştık. Konu ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için yorum yapabilirsiniz.
Kanatlı Hayvanları Yolma Makinesi 05:34
Kanatlı Hayvanları Yolma Makinesi 4.322 izlenme - 1 yıl önce M1'in üstün özelliklerinden muhakkak birisi de tüm kanatlı hayvanların tüy yolumunu çok kolay ve temiz bir şekilde yapabiliyor olmasıdır. Diğer Meltem Yolma Modellerinde bıldırcın kaz tavuk ve hindi yetiştiricileri en az 2 makina almak durumunda ya da en çok hangi kanatlıyı kesim yapıyorsa onun makinasını almak durumundadır, bazı kanatlıların ortak modelleri olmasına karşın. M1 yolum makinasının değiştirilebilir 2 adet tüy yolum merdanesi vardır bıldırcın ve diğer büyük kanatlı hayvanlar olmak üzere.. Bu merdaneler yaklaşık 2 dakikada kolaylıkla değiştirilebilir. merdanelerin birisiyle bıldırcın keklik gibi kuşların yolumu yapılırken diğer merdane ile de tavuk ördek kaz ve hindi tüy yolumu yapılabilmektedir. Yani ek bir aparat değişimi ile bu makinanın yolmadığı kanatlı bulunmamaktadır.
Kaz Avı Merzifon 02:11
Kaz Avı Merzifon 13.541 izlenme - 6 yıl önce
kazlar kuluçkada 00:31
kazlar kuluçkada 13.716 izlenme - 6 yıl önce sivas -kaz sürüsü
Balık Besleyen Kazlar 01:09
Balık Besleyen Kazlar 11.788 izlenme - 4 yıl önce Göldeki Balıkları Besleyen Kazlar Güldürdü
Kaz Ciğeri Nasıl Üretilir (+18) 01:13
Kaz Ciğeri Nasıl Üretilir (+18) 4.877 izlenme - 2 yıl önce İnsanoğlu dünya üzerindeki en zeki canlı olarak bir uygarlık kurdu.Peki bu uygarlığı nelerin üzerine kurdu onu düşündük mü.Milyonlarca hektar ormanlık alanın,masum canlıların kanı ve kemiklerinin üzerine.Dünya sadece bizim sandık onu sömürdük,yok ettik,parçaladık.Ama şunu unuttuk onunla birlikte biz de yok oluyoruz kurduğumuz uygarlık da.Yarın her zaman çok geçtir.Yarın olmadan uyan...
Kaz Uçak Camına Böyle Çarptı 01:38
Kaz Uçak Camına Böyle Çarptı 6.277 izlenme - 3 yıl önce Kaz Uçak Camına Böyle Çarptı 12.01.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kaz Uçak Camına Böyle Çarptı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sevimli Kazlar Ve Yavruları 00:50
Sevimli Kazlar Ve Yavruları 5.445 izlenme - 3 yıl önce kazlar
Kendini Uçurumdan Aşağı Atan Kaz Yavrusu 02:13
Kendini Uçurumdan Aşağı Atan Kaz Yavrusu 6.106 izlenme - 2 yıl önce Bir belgeselde dağın tepesinden anne ve babalarının peşinden ilk kez uçmaya çalışan kaz yavrularının sonu görüntülendi.
Kaz Avı-Merzifon 01:38
Kaz Avı-Merzifon 8.150 izlenme - 6 yıl önce merzifon'da isa kardeşimle birlikte yaptığımız güzel bir kaz avı
Polis Memuruna Yabani Kazın Saldırı Düzenlemesi 00:55
Polis Memuruna Yabani Kazın Saldırı Düzenlemesi 87 izlenme - 1 hafta önce Amerika Birleşik Devletleri'nin Indiana eyaletinde yer alan Clarksville şehrinde polise saldıran yabani kazın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Trafik Magandası Böyle Kaza Yaptı! 00:30
Trafik Magandası Böyle Kaza Yaptı! 369 izlenme - 1 ay önce İstanbul E-5 Otoyolu'nda makas atarak ilerleyen maganda adeta terör estirdi. Araçların arasından makas atarak ilerleyen maganda korku dolu anlar yaşanmasına neden oldu. Son attığı makasta minibüsü fark etmeyen şahıs hızla minibüse arkadan çarptı.
Kaz Mezarcı Derin Kaz Nuri Sesigüzel 03:40
Kaz Mezarcı Derin Kaz Nuri Sesigüzel 12.021 izlenme - 7 yıl önce yildizkoyucom
Uçan Kaz Nills - Çizgi Film - Dublajlı (1986) 24:21
Uçan Kaz Nills - Çizgi Film - Dublajlı (1986) 3.814 izlenme - 2 yıl önce Trt Dublajlı..Alkışlarla yaşıyorum logosunu videoya yerleştirdim.. UÇAN KAZ...trt....1983-1986...Bir çiftlikte yaşıyan nils kötü bir çocuktur. hayvanlara yapmadığı eziyet kalmamıştır, köpeklerin kuyruğuna konserve kutusu bağlamış, tavukları kız kaçıranla falan korkutmaya kalkmıştır tabii bu durum hayvanların nilse gıcık olmasına neden olmuştur. bunu gören inmi cinmi ne olduğu belirsiz ufak bir mahlukat nils'i uyarmak için bunu ufaltır da ufaltır. 1985 yılında yayınlanan Kara Şimşek Var.. iyi seyirler Nostalji Severler....
Yavru Ördekleri Annelerine Kavuşturan Yiğitler 00:34
Yavru Ördekleri Annelerine Kavuşturan Yiğitler 2.083 izlenme - 1 yıl önce Abiler kanala düşmüş yavruları farkedip teker teker çıkarıyorlar. Ördeklerin annesinin telaşı hareketlerinden belli oluyor.. Şöyle tarz videolara bayılıyorum izlediğim zaman ilaç gibi geliyor helal olsun..
Kayıp Kaza Yolu Gösteren İyi Adam 05:14
Kayıp Kaza Yolu Gösteren İyi Adam 3.478 izlenme - 2 yıl önce Kanada'nın yerel kuşlarından olan arkadaşımıza şöför dostumu Shinning Bank bölüne kadar yardımcı oluyor. Herkese nasip olamayacak bir görüntü ortaya çıkıyor. Şöför mutlu kaz mutlu.
kanguru ile kaz fena kapıştı 00:16
kanguru ile kaz fena kapıştı 12.463 izlenme - 7 yıl önce sizce, hayvanlar dünyasının asabiyetiyle meşhur iki üyesi kanguru ile kazın kapışmasında kim galip gelir? İşte kanguru ile kazın kapıştığı, tekmelerin havada uçuştuğu o görüntüler
Tufan Altaş - Kaz Mezarcı Mezarımı Ölmeden 05:11
Tufan Altaş - Kaz Mezarcı Mezarımı Ölmeden 2.203 izlenme - 11 ay önce Tufan Altaş - Kaz Mezarcı Mezarımı Ölmeden
Kazı Canlı Canlı Yemeğe Çalışan Çocuk 00:07
Kazı Canlı Canlı Yemeğe Çalışan Çocuk 2.131 izlenme - 2 yıl önce Kazı canlı canlı yemeğe çalışan çocuk En güncel videoları takip etmek için, kanalımıza abone olabilirsiniz; www.izlesene.com/kadirbaykal
İpsala Ördek 02:08
İpsala Ördek 7.500 izlenme - 9 yıl önce ördek
n-kaz ft. patron murat - satılık aşklar 2010 02:09
n-kaz ft. patron murat - satılık aşklar 2010 9.074 izlenme - 7 yıl önce
Kendini Uçurumdan Aşağı Atan Kaz Yavrusu 02:13
Kendini Uçurumdan Aşağı Atan Kaz Yavrusu 1.851 izlenme - 2 yıl önce BBc'de yayınlanan, hepimizin BBC diyince aklına gelen David Attenborough'un sunduğu "Life Story" adlı belgeselin ilk bölümünde yayınlanan çok çarpıcı bir hikaye bu. Dağın tepesine yuva yapan kazlar yavrular yumurtadan çıktıkları zaman, besin kaynaklarına ulaşabilmek için yuvayı terk ediyorlar. Yavrular da anne babanın peşinden kendilerini boşluğa bırakıyorlar. Görüntülerde atlayan son ve en başarılı yavru var. Belgeselin tamamında kendini aşağı bırakan dört kaz yavrusu da görülebilir.
böyle kaz yokkk 04:22
böyle kaz yokkk 6.440 izlenme - 9 yıl önce
İnek ve  Kazın Çılgınca Kavgası! 01:34
İnek ve Kazın Çılgınca Kavgası! 4.348 izlenme - 4 yıl önce Görenleri Şaşırtıyor ))
Orhan Gencebay - Kaz Mezarcı 04:43
Orhan Gencebay - Kaz Mezarcı 5.618 izlenme - 4 yıl önce Orhan Gencebay - Kaz Mezarcı