Hoşgeldiniz!

kaza anı

Gördüğü Kazayı Evinin Balkonundan Spiker Gibi Anlattı 00:57
Gördüğü Kazayı Evinin Balkonundan Spiker Gibi Anlattı 357 izlenme - 4 gün önce Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde evinin balkonunda otururken otomobil ile motosikletin çarpıştığı trafik kazasına tanık olan vatandaş, kaza sonrasını adeta bir spiker gibi anlattı.
Bir Anda Yola Fırlayan Çocuğa Araç Çarptı 00:18
Bir Anda Yola Fırlayan Çocuğa Araç Çarptı 206 izlenme - 2 gün önce Manisa’nın Sarıgöl ilçesi Çanakçı Mahallesinde bir anda yola fırlayan çocuğa aracın çarptığı anlar bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
Çorlu Velimeşe Kaza Anı 00:45
Çorlu Velimeşe Kaza Anı 36.848 izlenme - 11 yıl önce çorlu velimeşe kaza anı
canli kaza ani 00:56
canli kaza ani 38.890 izlenme - 12 yıl önce
Corvette Tofaş Kazası 01:05
Corvette Tofaş Kazası 40.221 izlenme - 9 yıl önce Corvette Tofaş Kazası Adana
Okul Servis Minibüsünde En Çok Dinlenen Parça Bu 01:39
Okul Servis Minibüsünde En Çok Dinlenen Parça Bu 105.745 izlenme - 12 yıl önce www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com www.djcino.com
Canlı Yayında Spiker Atarı 00:21
Canlı Yayında Spiker Atarı 6.021 izlenme - 2 yıl önce A Spor'da bir canlı yayın kazası izliyoruz.
Ankara'daki Tren Kazasının Görüntüleri 00:19
Ankara'daki Tren Kazasının Görüntüleri 7.816 izlenme - 3 yıl önce Ankara'da 9 kişinin öldüğü 48 kişinin yaralandığı tren kazası güvenlik kameralarına bu şekilde yansımış. Bir daha yaşanmaması dileğiyle...
Türkiye'den Trafik Kazaları 10 - Araç İçi Kamera 15:53
Türkiye'den Trafik Kazaları 10 - Araç İçi Kamera 17.505 izlenme - 5 yıl önce Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de araç içi kameraların kullanımı arttı. Rusya'dan görmeye alışık olduğumuz dehşet dolu kaza görüntüleri Türkiye'de kaydedilmeye başladı. Son yıllarda araç kameralarına yansımış kaza, ihlal ve diğer ilginç görüntüleri bir araya getirdik, iyi seyirler dileriz.
Makas Terörü ve Kaza Anı Kamerada  - Meydan Haber 00:37
Makas Terörü ve Kaza Anı Kamerada - Meydan Haber 6.544 izlenme - 3 yıl önce Åile otoyolunda makas atarak araçların arasından geçmeye çalışan sürücü, otomobile çarparak kazaya neden oldu. Metrelerce sürüklenen araçlardan biri kontrolden çıkıp duvara çarparak durabildi. Kaza anı ise araç kamerasına yansıdı. Olay, 14 Nisan Cumartesi günü saat 21.15 sıralarında Åile Otoyolu Dudullu mevkii Åile istikametinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, akÅŸam saatlerinde trafik seyrettiÄŸi esnada hafif ticari araç, makas atarak 2 otomobilin arasından geçmek istedi. Sürücü araçların arasına girdiÄŸi esnada sol ÅŸeritte seyreden otomobile çarparak kazaya neden oldu. Kontrolden çıkarak bariyerlere çarpan sürücü duvara çarpıp yola savrulurken, otomobil ÅŸoförü de frene basarak durabildi. Kaza anları ise araç kamerasına saniye saniye yansıdı. Kaza sonrası trafiÄŸin durdurduÄŸu otoyolunda aracın ön tamponu da koparak yola düştü. Aracının durduran bir sürücü tamponu yoldan kaldırırken, makas atan sürücü de aracından inerek koÅŸmaya etrafta koÅŸmaya baÅŸladı. Çevredeki sürücüler kazaya karışan araçların yardımına koÅŸarken, otomobil sürücüsü ise yaÅŸadığı ÅŸokla aracından inemedi. (DoÄŸan Can Cesur/Ä°HA) www.meydanhaber.net
Türkiye'den Trafik Kazaları 11 - Araç İçi Kamera 13:34
Türkiye'den Trafik Kazaları 11 - Araç İçi Kamera 15.844 izlenme - 5 yıl önce Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de araç içi kameraların kullanımı arttı. Rusya'dan görmeye alışık olduğumuz dehşet dolu kaza görüntüleri Türkiye'de kaydedilmeye başladı. Son yıllarda araç kameralarına yansımış kaza, ihlal ve diğer ilginç görüntüleri bir araya getirdik, iyi seyirler dileriz.
Hakkı Alkan'ın Trafik Kazası Yapması 09:08
Hakkı Alkan'ın Trafik Kazası Yapması 3.679 izlenme - 1 yıl önce Ünlü YouTuber Hakkı Alkan trafik kazası yapıp motora çarpmış.
Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 15 10:21
Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 15 7.444 izlenme - 4 yıl önce kanalın kendi yüklemiyor artık diye yeni videoyu atayım dedim. youtube da tek başına izleyip yorumlamak kötü oluyor. videoların kaynağı aşağıda yazıyor. Internet: http://www.tvyayini.com Twitter: https://twitter.com/turkiyeekrani Instagram: https://instagram.com/turkiyeekrani
Kaza Anında Hava Yastığının Açılması 00:49
Kaza Anında Hava Yastığının Açılması 7.531 izlenme - 4 yıl önce Uzun süredir araç teknolojileri arasında yer alan Hava Yastıklarının (Airbag) herhangi bir kaza anında nasıl açıldığını hep birlikte izliyoruz. İyi Seyirler dilerim güzel insanlar..
Türkiye'den Trafik Kazaları 3 - Araç İçi Kamera 08:29
Türkiye'den Trafik Kazaları 3 - Araç İçi Kamera 14.119 izlenme - 6 yıl önce Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de araç içi kameraların kullanımı arttı. Rusya'dan görmeye alışık olduğumuz dehşet dolu kaza görüntüleri Türkiye'de kaydedilmeye başladı. Son yıllarda araç kameralarına yansımış kaza, ihlal ve diğer ilginç görüntüleri bir araya getirdik, iyi seyirler dileriz.
Yayaya 01:20
Yayaya "Sen Niye Aynaya Bakmıyorsun?" Diyen Motorcu 6.156 izlenme - 4 yıl önce Duran trafikte karşıya geçmek isteyen yaya çarpan motorcu yaya bir şey dememesine rağmen hakaret etmiş.
Otobüsü Sağlayan Motorcuya Çarpan Motorcu 00:42
Otobüsü Sağlayan Motorcuya Çarpan Motorcu 1.531 izlenme - 1 yıl önce Olay, Beyoğlu Meclis-i Mebusan Caddesi'nde dün saat 19.00 sıralarında meydana geldi. Karaköy istikametine seyir halinde olan motosikletli, duraktan yolcu alan otobüs sol şeride girip kendisini sıkıştırınca sağ şeride geçmek istedi. Sağ şeride geçen motosikleti arkadan gelen başka motosiklet fark etmeyerek arkadan çarptı. İki motosiklet yola savrulurken üzerinde bulunan 4 kişi de yere düştü. Kazada 4 kişi hafif şekilde yaralanırken, kaza anı bir başka motosiklet sürücüsünün kask kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Kask kamerasına yansıyan görüntülerde duraktan çıkan otobüsün sol şeride geçtiği esnada motosiklet sürücüsünü sıkıştırdığı görüldü. Bariyerlere çarpmamak için yavaşlayarak kendisini sağ şeride atan motosiklete arkadan gelen bir başka motosikletin çarptığı kask kamerasına yansıdı. Otobüsün ise durmayarak yoluna devam ettiği görüldü.
Türkiye'den Trafik Kazaları 12 - Araç İçi Kamera (500 Milyarlık Almancı Görgüsüzlüğü İçerir) 18:51
Türkiye'den Trafik Kazaları 12 - Araç İçi Kamera (500 Milyarlık Almancı Görgüsüzlüğü İçerir) 9.294 izlenme - 5 yıl önce Merakla beklenen Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları serisinin on ikinci bölümüyle karşınızda.
Anne ve Bebeği Aracın Altında Kalmaktan Son Anda Kurtuldu 01:48
Anne ve Bebeği Aracın Altında Kalmaktan Son Anda Kurtuldu 59 izlenme - 2 hafta önce Gaziosmanpaşa'da oto yıkamada çalışan ehliyetsiz çırak, müşterinin getirdiği aracı park etmek isterken sokağın sonundaki dükkana dalıp direğe çarptı. O sırada bebeği ile birlikte oradan geçen anne, direğe çarpan aracın altında kalmaktan son anda kurtulurken, kaza anı saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.
Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 6 09:28
Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 6 6.270 izlenme - 6 yıl önce Türkiye'nin farklı yerlerinden derlenen araç kazaları görüntüleri. Belirtmeden edemeyeceğim 03:55 teki tırcı haysiyetsizliğin kitabını yazmış.
Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 2 08:19
Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 2 8.073 izlenme - 6 yıl önce Serinin ikinci videosu geldi. Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de araç içi kameraların kullanımı arttı. Rusya'dan görmeye alışık olduğumuz dehşet dolu kaza görüntüleri Türkiye'de kaydedilmeye başladı. Son yıllarda araç kameralarına yansımış kaza, ihlal ve diğer ilginç görüntüleri bir araya getirdik, iyi seyirler dileriz. -http://www.tvyayini.com
 Türkiye'den Trafik Kazaları 8 - Araç İçi Kamera 10:26
Türkiye'den Trafik Kazaları 8 - Araç İçi Kamera 6.187 izlenme - 5 yıl önce Severek takip edilen serinin sekizinci araç kamerası kaza kayıtları derlemesi ile karşınızdayız. Unutmayın, tüm içeriklerimiz eğitim amaçlı olarak hazırlanmaktadır. Araç kamerası tavsiyesi isteyen abonelerimiz, açıklamanın devamındaki linklere göz atabilirsiniz.
Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 7 10:01
Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 7 4.885 izlenme - 5 yıl önce Türkiye'de araç kameralarına takılan en güncel kaza kayıtları bir araya getirildi. Daha fazla kaza görüntüsü için youtube kanalına abone olabilirsiniz. https://www.youtube.com/channel/UCejd6d7HsQan62S7nOakrxw
Kabataş'taki Otobüs Kazası (Kaza Anı) 04:38
Kabataş'taki Otobüs Kazası (Kaza Anı) 1.672 izlenme - 7 yıl önce Beşiktaş Kabataş’ta, İstanbul Otobüs A.Ş.’ye ait otobüs, yol kenarında bekleyenlerin arasına daldı. Kazada 16 kişi yaralandı.
Ukraynalı Güzel Ölüm Anını Kaydetti 01:43
Ukraynalı Güzel Ölüm Anını Kaydetti 838 izlenme - 4 yıl önce Ukrayna'da düzenlenen yarışmada güzellik kraliçesi seçilen Sofia Magerko, geçirdiği kaza sonucu yaşamını yitirdi. Magerko'nun ölmeden önce aracın içinden canlı yayın yaptığı ortaya çıktı.
Dikkatsiz Sürücünün Kaza Anı Kamerada 00:20
Dikkatsiz Sürücünün Kaza Anı Kamerada 127 izlenme - 11 ay önce Kırıkkale'de kavşaktan geçmeye çalışan dikkatsiz sürücünün kaza anı kameralara yansıdı. (Görüntüler İHA'ya aittir)
Çift Şeritli Yolda Şok Motosiklet Kazası 00:33
Çift Şeritli Yolda Şok Motosiklet Kazası 318 izlenme - 3 yıl önce İki şeritli yolda akıl almaz şok motosiklet kazasının anı. Kadının, bikini ile kasksız bir motosikletten düştükten sonra birden fazla yaraya maruz kaldığı bildirildiği şok edici kazanın görüntüleri.
Kırmızı Işıkta Bekleyen Arabaları Biçen Tır 00:35
Kırmızı Işıkta Bekleyen Arabaları Biçen Tır 133 izlenme - 2 yıl önce Kırmızı ışıkta bekleyen arabaların arkasında bütün hızıyla freni patlamış halde gelen tır ortalığı savaş alanına çevirmiş.
Sirkte Yere Çakılan 20 Kadın Akrobatın Kaza Anı 00:41
Sirkte Yere Çakılan 20 Kadın Akrobatın Kaza Anı 522 izlenme - 6 yıl önce ABD'nin Rhode Island eyaletindeki bir sirkte gösteri yapan kadın akrobatlar düşerek ağır yaralanmış. 9’u ağır 20 kişinin yaralandığı kaza anı cep telefonu kameralarına böyle yansımış.