Hoşgeldiniz!

kazaları

Tabelaya Çak Beşlik Yapan Kamyon 00:11
Tabelaya Çak Beşlik Yapan Kamyon 1.315.211 izlenme - 3 yıl önce Genelde ülkemizde üstgeçitler ile münasebet halinde olan kamyonlar, ülke ve duruma göre herşeye çarpabiliyorlar.Bu defa Suudi Arabistan'dan bir görüntü.
Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 00:20
Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 2.061.253 izlenme - 4 yıl önce 39 yaşındaki motosikletli bu adam maalesef kaydettiği bu kazada yaşamını yitirmiş, bu yarışı izlemek tabi ki çok acı. İbret alınması da gerekiyor aslında.
Hava Atacağım Diye Ferrari'yi Dağıtmak 00:25
Hava Atacağım Diye Ferrari'yi Dağıtmak 1.452.753 izlenme - 4 yıl önce Dostumuz tam virajı dönerken kamerayı görüyor, o anda hafiften gaza yükleniyor ama zaptetmek konusunda biraz ağır kalıyor. Sonrası gümpatçat.
Uzun Yol Sürücülüğünün Ne Kadar Dikkat İstediğinin Örneği 02:25
Uzun Yol Sürücülüğünün Ne Kadar Dikkat İstediğinin Örneği 13.173 izlenme - 2 hafta önce şehirlerarası yolculukta meydana gelen bir kaza. arkadan yapıştırıp gelen bir araç fren mesafesini ayarlayamıyor ya da durumu geç fark ediyor. uzun yol 'bas pedala git' demek değildir.
Güzelim Jaguar'ı Dağa Taşa Vurmak 00:49
Güzelim Jaguar'ı Dağa Taşa Vurmak 874.487 izlenme - 4 yıl önce Aslında arabaya olan bir şey yok ama illa ki vardır yani çızık mızık. O da hiç yoktan vardır 3-5 bin masraf, yazık yani, ne gereği var, adam gibi yolunda git, bana ne lan ne yapıyorsa yapsın.
Radarı Gören Motorluların Birbirini Dürtmesi 00:49
Radarı Gören Motorluların Birbirini Dürtmesi 879.961 izlenme - 4 yıl önce Motosikletli arkadaşlarımız yine bulmuş gaymah gibi yolu, tam basmaya hazırlanıyorlar ki o an karşı şeritten geçen polis otosunu görüyorlar, frene basıyor öndeki ama yanlış zaman.
Hafriyat Kamyonuyla Drift Yapan Trafik Magandası 01:06
Hafriyat Kamyonuyla Drift Yapan Trafik Magandası 12.081 izlenme - 3 hafta önce İstanbul Büyükçekmece E-5’te yokuş aşağıya hızla giderken kaygan zeminde drift yapan hafriyat kamyonu sürücüsü, yürekleri ağızlara getirdi.
Tofaş Acil İniş Sistemi 00:29
Tofaş Acil İniş Sistemi 726.406 izlenme - 4 yıl önce Yüksek güvenlik donanımı standart pakette yer alan gururumuz Tofaş serisinin kaza anında yolcuya sağladığı can güvenliğine örnek bir kaza videosu sizlerle.
Canlı Yayında Cep Telefonu Çalınan Muhabir 00:51
Canlı Yayında Cep Telefonu Çalınan Muhabir 16.337 izlenme - 4 hafta önce Caddede canlı yayın bağlantısı yapan bir muhabirin cep telefonunu çalınmış. Hırsızların peşine düşen muhabir polislerinde olaya dahil olmasıyla telefonuna kavuşmuş.
Paravanı Yarışmacının Kafasına Düşüren Mali (Okan Bayülgen Bonuslu) 04:20
Paravanı Yarışmacının Kafasına Düşüren Mali (Okan Bayülgen Bonuslu) 6.008 izlenme - 1 hafta önce Okan Bayülgen ve konukları, Mehmet Ali Erbil ve konuklarının yaptıkları gariplikleri izliyor.Mehmet Ali kadının kafasını deliğe sokmaya çalışırken paravanı Davut Güloğlu ve Süha Özgermi'nin üzerine deviriyor Allah'tan jess yardımına yetişiyor.Türk televizyonlarının sınırlarını zorlayan nice programlarından sadece bir tanesi.Sevda Demirel'i de es geçmemek lazım.
Ortadan İkiye Ayrılan Kamyonet 00:41
Ortadan İkiye Ayrılan Kamyonet 414.383 izlenme - 4 yıl önce Tavuk yüklü araç gaz basmış ilerliyor,nasıl oluyorsa bir anda hızı ayarlayamayıp kontrolü de kaybedince olanlar oluyor. Örnek olur ibret olur inşallah bazılarına. Anlık dikkatsizliğin sonucu her şeye gebe.
Üç Band Yaparak Camdan Çıkmak 00:32
Üç Band Yaparak Camdan Çıkmak 374.914 izlenme - 4 yıl önce Uzun araç kullanan tırçı abilerimiz bilir. Dönerken biraz virajı geniş almak lazım. Sarı tırı süren abimizde bunun farkında olarak. Virajı genişten alırken, arkadan gelen kamyoncu abimizin dokunmasıyla; Önce sağ cama carpıp, sonra sol camdan çıkıyor.
Samsun'da uyuya kalan kamyon sürücüsü can aldı! 01:17
Samsun'da uyuya kalan kamyon sürücüsü can aldı! 5.227 izlenme - 3 hafta önce Samsun'un Çarşamba İlçesi'nde seyir halinde olan kamyonun sürücüsü uyuya kalınca yol kenarında yürüyen yayayı altına alarak ezdi
Türkiye Kasım 2018 Trafik Kazası Mobese Görüntüleri 05:51
Türkiye Kasım 2018 Trafik Kazası Mobese Görüntüleri 4.772 izlenme - 1 ay önce 2018 kasım ayına ait trafik kazalarının mobese kayıtları. Kırmızı ışık ve kavşak ihlalleriyle dolu.
Önder Özen'in Canlı Yayında Hasan Şaş'ı İplememesi 00:24
Önder Özen'in Canlı Yayında Hasan Şaş'ı İplememesi 332.127 izlenme - 3 yıl önce 28 Ağustos 2015'de NTVSpor'da Avrupa Ligi kura çekimi değerlendirilirken canlı yayında büyük ihtimal Önder Özen önündeki monitöre daldığından Hasan Şaş'ı iplemiyor.Hasan Şaş'ın son ifadesi efsane...
Sırtına Top Çarpan Muhabirin Orgazm Olması! 00:08
Sırtına Top Çarpan Muhabirin Orgazm Olması! 17.342 izlenme - 2 ay önce Bu nasıl bir tepki lan? Ablamızda psas sendromu olması muhtemel. asjajdksljg Her neyse izleyek.
Meme Derdine Kaza Yapan Yarışçı 00:24
Meme Derdine Kaza Yapan Yarışçı 6.011 izlenme - 3 hafta önce Pilot ve ko pilot kardeşimiz yarışın en önemli anlarındaydı ve birinci olmaları an meselesiydi. Ancak son düzlüğe gelen yarışçılarımız uğursuz bir kızın hışmına uğradılar ve ne olduğunu anlayamadılar.
Teknik Aksaklığa Kurban Giden Sunucu 00:50
Teknik Aksaklığa Kurban Giden Sunucu 50.361 izlenme - 8 ay önce CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin mitingini canlı veren CNN Türk'te yaşanan teknik aksaklık sunucu Başak Şengül'e büyük bir şok yaşattı.
Çorlu'daki Tren Kazasının Güvenlik Kamerası Görüntüleri 02:16
Çorlu'daki Tren Kazasının Güvenlik Kamerası Görüntüleri 8.794 izlenme - 2 ay önce Çorlu’da 8 Temmuz’da 25 kişinin öldüğü, 340 kişinin yaralandığı tren faciası tren içi ve dışındaki güvenlik kameralarına yansıdı.
Hiçbir Kazayı Kaçırmayan Meraklı Köpekler 00:52
Hiçbir Kazayı Kaçırmayan Meraklı Köpekler 6.709 izlenme - 1 ay önce Trafiğin yoğun olduğu bir yerde iki köpek yolda olan her kazadan sonra hemen olay yerine intikal etmiş.
Kazadan Kaçarken Kaza Yapmak 00:16
Kazadan Kaçarken Kaza Yapmak 194.064 izlenme - 6 yıl önce Kazadan Kaçarken Kaza Yapmak Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dünyanın En Kötü Ve Aşırı Dikkatsiz Sürücüleri 10:05
Dünyanın En Kötü Ve Aşırı Dikkatsiz Sürücüleri 6.894 izlenme - 2 ay önce Dünyadan en kötü ve ileri düzeyde dikkatsiz olan sürücüler. Araba kaza koleksiyonunda birbirinden anlamsız kazaya karışan sürücülerin dikkatsizce sürüş yaptıkları o dehşet anları..
Evden Çıkarken Abdest Alan Sürücü 00:13
Evden Çıkarken Abdest Alan Sürücü 3.676 izlenme - 3 hafta önce adam ik önce hatalı şerit değiştirmeye kalkıyor fakat şansının da yardımıyla kazaya sebebiyet vermeden trafikte yoluna devam ediyor
Üzerine Canlı Yayında Ateş Topu Düşen Sunucu 00:33
Üzerine Canlı Yayında Ateş Topu Düşen Sunucu 6.158 izlenme - 1 ay önce Pakistan'da bir televizyon kanalında stüdyoda gerçekleştirilen tartışma programında sunucunun üzerine tavandan ateş topu düşmüş. Neye uğradığını şaşıran sunucu kısa süreli bir panik yaşamış.
Hayat kurtaran refleks 00:27
Hayat kurtaran refleks 185.693 izlenme - 5 yıl önce Ucuz atlattılar. 23.12.2013 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Hayat kurtaran refleks' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tofaş'la Yanlarken Kaza Yapıp Kaçan İnsan Türü 00:41
Tofaş'la Yanlarken Kaza Yapıp Kaçan İnsan Türü 91.540 izlenme - 3 yıl önce Açıklamaya ne yazsam boş. Bu türler ortalıkta " ben delikanlıyım, adamın kralıyım " diye ortalıkta gezip ülkenin durumu hakkında yorum yapan türler. Kısa zamanda bu türlerin tükenmesi dileğiyle.
Türkiye Yollarından Garip Trafik Kazaları 3 ( !8) 03:44
Türkiye Yollarından Garip Trafik Kazaları 3 ( !8) 9.670 izlenme - 3 ay önce Serinin üçüncüsünde yine üzücü ya da ilginç trafik kazalarını derledim. Kaza yaparken şoför mahalinden motorluyu kolundan tutan mı ararsın, yanlışlıkla tek teker üzerinde giden mi! bir de şu aklıma geliyor. yani sen git onca sene çalış, para biriktir, gözünden sakın. gavadın teki gelsin hayvan gibi çarpsın, sonra uğraş dur.
Havuz Kazaları 04:59
Havuz Kazaları 184.350 izlenme - 5 yıl önce Havuz Kazaları
Canlı Yayın Yaptığı Esnada Şarampole Uçan Taksici 01:44
Canlı Yayın Yaptığı Esnada Şarampole Uçan Taksici 38.405 izlenme - 7 ay önce Afyonkarahisar’da ticari bir taksi sürücüsü sosyal medyada canlı yayın yaptığı esnada direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole yuvarlandı.
Bariyerin Üzerinden Uçarak Tünele Giren Otomobil 01:00
Bariyerin Üzerinden Uçarak Tünele Giren Otomobil 2.688 izlenme - 4 hafta önce Slovakya'nın Poprad'da şehrinde bariyerin üzerinden havalanan otomobil, tünel duvarına çarpıp takla attı. 44 yaşındaki sürücü, kazadan burnu bile kanamadan kurtuldu.