Hoşgeldiniz!

kazaları

Tabelaya Çak Beşlik Yapan Kamyon 00:11
Tabelaya Çak Beşlik Yapan Kamyon 1.314.586 izlenme - 3 yıl önce Genelde ülkemizde üstgeçitler ile münasebet halinde olan kamyonlar, ülke ve duruma göre herşeye çarpabiliyorlar.Bu defa Suudi Arabistan'dan bir görüntü.
Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 00:20
Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 2.061.024 izlenme - 4 yıl önce 39 yaşındaki motosikletli bu adam maalesef kaydettiği bu kazada yaşamını yitirmiş, bu yarışı izlemek tabi ki çok acı. İbret alınması da gerekiyor aslında.
Hava Atacağım Diye Ferrari'yi Dağıtmak 00:25
Hava Atacağım Diye Ferrari'yi Dağıtmak 1.452.570 izlenme - 4 yıl önce Dostumuz tam virajı dönerken kamerayı görüyor, o anda hafiften gaza yükleniyor ama zaptetmek konusunda biraz ağır kalıyor. Sonrası gümpatçat.
Türkiye Yollarından Garip Trafik Kazaları 3 ( !8) 03:44
Türkiye Yollarından Garip Trafik Kazaları 3 ( !8) 9.231 izlenme - 2 hafta önce Serinin üçüncüsünde yine üzücü ya da ilginç trafik kazalarını derledim. Kaza yaparken şoför mahalinden motorluyu kolundan tutan mı ararsın, yanlışlıkla tek teker üzerinde giden mi! bir de şu aklıma geliyor. yani sen git onca sene çalış, para biriktir, gözünden sakın. gavadın teki gelsin hayvan gibi çarpsın, sonra uğraş dur.
Güzelim Jaguar'ı Dağa Taşa Vurmak 00:49
Güzelim Jaguar'ı Dağa Taşa Vurmak 874.403 izlenme - 4 yıl önce Aslında arabaya olan bir şey yok ama illa ki vardır yani çızık mızık. O da hiç yoktan vardır 3-5 bin masraf, yazık yani, ne gereği var, adam gibi yolunda git, bana ne lan ne yapıyorsa yapsın.
Radarı Gören Motorluların Birbirini Dürtmesi 00:49
Radarı Gören Motorluların Birbirini Dürtmesi 879.897 izlenme - 4 yıl önce Motosikletli arkadaşlarımız yine bulmuş gaymah gibi yolu, tam basmaya hazırlanıyorlar ki o an karşı şeritten geçen polis otosunu görüyorlar, frene basıyor öndeki ama yanlış zaman.
Tofaş Acil İniş Sistemi 00:29
Tofaş Acil İniş Sistemi 725.749 izlenme - 4 yıl önce Yüksek güvenlik donanımı standart pakette yer alan gururumuz Tofaş serisinin kaza anında yolcuya sağladığı can güvenliğine örnek bir kaza videosu sizlerle.
Kaydıraktan Kayarken Taytı Sıyrılan Hatun 00:11
Kaydıraktan Kayarken Taytı Sıyrılan Hatun 28.494 izlenme - 2 ay önce Uzanarak kaydığı kaydıraktan dolunayımsı bir frikik ile çıkan hatunu izliyoruz efendim....
Adana'da Starbucks'a Son Sürat Giren Araç 00:25
Adana'da Starbucks'a Son Sürat Giren Araç 15.105 izlenme - 1 ay önce Olay Adana'da gerçekleşmiş. Sebebi belirlenemeyen fakat yüksek süratte olduğu anlaşılan bir araç sakince kahve içip sohbet eden müşterilerin olduğu Starbucks'a dalıyor. Allah'tan ölen yok.
Ortadan İkiye Ayrılan Kamyonet 00:41
Ortadan İkiye Ayrılan Kamyonet 414.128 izlenme - 4 yıl önce Tavuk yüklü araç gaz basmış ilerliyor,nasıl oluyorsa bir anda hızı ayarlayamayıp kontrolü de kaybedince olanlar oluyor. Örnek olur ibret olur inşallah bazılarına. Anlık dikkatsizliğin sonucu her şeye gebe.
Teknik Aksaklığa Kurban Giden Sunucu 00:50
Teknik Aksaklığa Kurban Giden Sunucu 50.110 izlenme - 5 ay önce CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin mitingini canlı veren CNN Türk'te yaşanan teknik aksaklık sunucu Başak Şengül'e büyük bir şok yaşattı.
Üç Band Yaparak Camdan Çıkmak 00:32
Üç Band Yaparak Camdan Çıkmak 374.887 izlenme - 4 yıl önce Uzun araç kullanan tırçı abilerimiz bilir. Dönerken biraz virajı geniş almak lazım. Sarı tırı süren abimizde bunun farkında olarak. Virajı genişten alırken, arkadan gelen kamyoncu abimizin dokunmasıyla; Önce sağ cama carpıp, sonra sol camdan çıkıyor.
Türkiye Yollarından Garip Trafik Kazaları ( !8) 04:20
Türkiye Yollarından Garip Trafik Kazaları ( !8) 8.408 izlenme - 1 ay önce Yani birçoğu aşırı hız ve sabırsızlık kaynaklı olmak üzere karayollarında gördüğümüz ilginç kazaların derlemesini hazırlamak istedim. Bu arada bazı kazalar 'garip' tabirini karşılamıyor gibi görünse de olayın vahametinin yanında aslında maalesef gariplikler de mevcut. Her bir kaza özünde dikkatsizlik içermekte. Aslında adı üzerinde; kaza. bir önceki için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/384934/turkiyedeki-ilginc-kazalarin-mobese-kayitlari Videoda üzen, sinirlendiren detaylar olsa da izlemesinin de zevkli olduğunu düşünüyorum.
Önder Özen'in Canlı Yayında Hasan Şaş'ı İplememesi 00:24
Önder Özen'in Canlı Yayında Hasan Şaş'ı İplememesi 331.713 izlenme - 3 yıl önce 28 Ağustos 2015'de NTVSpor'da Avrupa Ligi kura çekimi değerlendirilirken canlı yayında büyük ihtimal Önder Özen önündeki monitöre daldığından Hasan Şaş'ı iplemiyor.Hasan Şaş'ın son ifadesi efsane...
Sapağı Kaçırmamak İçin Başkasını Canından Etti 00:57
Sapağı Kaçırmamak İçin Başkasını Canından Etti 11.112 izlenme - 1 ay önce 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çıkışında sapağı kaçıran bir otomobil sürücüsü, seyir halindeki motosikletli gence çarptı. Motosikletten fırlayan genç bariyerlere saplanarak feci şekilde can verirken, motosikleti ise yaklaşık 50 metre sürüklendi.
Arı Kovanı Yüklü Tırın Kaza Yapması 00:17
Arı Kovanı Yüklü Tırın Kaza Yapması 6.100 izlenme - 4 hafta önce Bal arısı kovanlarını taşıyan bir TIR başka bir araçla kaza yapıyor. Bölgeye büyük miktarda arının salınmasına neden oluyor. TIR şoförü, arıların karanlıkta kovanlarına döneceğini söyledi. Eyaletlerarası yol, arı sorunundan dolayı saatlerce kapalı kalmıştır.
Canlı Yayın Yaptığı Esnada Şarampole Uçan Taksici 01:44
Canlı Yayın Yaptığı Esnada Şarampole Uçan Taksici 38.095 izlenme - 4 ay önce Afyonkarahisar’da ticari bir taksi sürücüsü sosyal medyada canlı yayın yaptığı esnada direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole yuvarlandı.
Dünya Bu Videoyu Konuşuyor ! 00:19
Dünya Bu Videoyu Konuşuyor ! 276.555 izlenme - 4 yıl önce Araç Kullanırken Şarkı Söyleyen İranlı Kızlar Kaza Yaptı. Son günlerde tüm dünyanın konuştuğu videoda, müziğe kendilerini fazla kaptıran iki İranlı kız kameraya şov yaparken kaza yapıyorlar.
Yaptığı Kazayı Efil Efil Seyreden Herif 00:51
Yaptığı Kazayı Efil Efil Seyreden Herif 4.924 izlenme - 1 ay önce Karşı şeritten gelen arabaya çivileme giren -muhtemel alkollü- abimiz, kaza gerçekleştikten sonra olan bitenin farkına varıyor. Ohh ohh aman amann.
Ölümden Kıl Payı Kurtulan Şanslı Bisikletli 00:22
Ölümden Kıl Payı Kurtulan Şanslı Bisikletli 3.783 izlenme - 3 hafta önce Bisikletli adamın sağından tekerleği kopan kamyon yerde sürüklenerek ve kıvılcım çıkartarak solundan da kopan tekrlek geçiyor. Şanslı adam bu olayı ucuz atlatıyor.
Kazadan Kaçarken Kaza Yapmak 00:16
Kazadan Kaçarken Kaza Yapmak 193.905 izlenme - 5 yıl önce Kazadan Kaçarken Kaza Yapmak Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kıl Payıyla Lamborghini'nin Gazabından Kurtulan Motosikletli 03:33
Kıl Payıyla Lamborghini'nin Gazabından Kurtulan Motosikletli 3.721 izlenme - 3 hafta önce Alex Choi, muhteşem Lamborghini Huracan ile Kaliforniya'daki Mulholland yolu üzerinde insanları etkilemek istedi ancak bunun yerine neredeyse bir motosikletliyi öldürüyordu.
Pendik'te Bir Garip Olay 00:39
Pendik'te Bir Garip Olay 121.281 izlenme - 3 yıl önce Pendik'te yaşanan garip bir olay kameralara böyle takılmış, vallahi ben neyin ne olduğunu çözemedim, varın siz bulun.
Röportajı Bırakıp Kaçan Muhabir 00:45
Röportajı Bırakıp Kaçan Muhabir 36.017 izlenme - 7 ay önce İzmir'de yerel bir televizyon muhabiri röportaj yaptığı sırada bir inek sürüsünün üzerine doğru geldiğini görünce, röportajı yarıda kesip kaçmaya başlamış.
Türkiye'deki İlginç Kazaların Mobese Kayıtları 02:37
Türkiye'deki İlginç Kazaların Mobese Kayıtları 8.409 izlenme - 3 ay önce Garip garip kazalar işte. Allahtan kayıt var. Ayrıntılar sizden gelsin saniyeleriyle birlikte. çok fazla ölümlü ya da ölümlü olduğunu tahmin ettiğim görüntü vardı. onları çıkardım :( ayrıca lütfen bu kazaları örnek alalım. hız limitlerine uyalım :(
Hayat kurtaran refleks 00:27
Hayat kurtaran refleks 185.530 izlenme - 5 yıl önce Ucuz atlattılar. 23.12.2013 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Hayat kurtaran refleks' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tofaş'la Yanlarken Kaza Yapıp Kaçan İnsan Türü 00:41
Tofaş'la Yanlarken Kaza Yapıp Kaçan İnsan Türü 91.372 izlenme - 2 yıl önce Açıklamaya ne yazsam boş. Bu türler ortalıkta " ben delikanlıyım, adamın kralıyım " diye ortalıkta gezip ülkenin durumu hakkında yorum yapan türler. Kısa zamanda bu türlerin tükenmesi dileğiyle.