Hoşgeldiniz!

kazanacak

Ahmet Dağhan Demirtaş - Son Savaşı Ölüler Kazanacak 03:47
Ahmet Dağhan Demirtaş - Son Savaşı Ölüler Kazanacak 7.440 izlenme - 6 yıl önce
Saykodelik Klip Çekmek-İsmail Ahıskalı İyilik Kazanacak 05:36
Saykodelik Klip Çekmek-İsmail Ahıskalı İyilik Kazanacak 1.696 izlenme - 3 yıl önce Kısıtlı bütçeyle çekilen klipte özel efektler bile kullanılmış.kötülerin öldürüp kefenleyip gömdüğü ismail abimiz dirilerek intikamını kötülerden alır ve iyilik kazanır yine.izliyoruz efendim
Aşk Kazanacak 04:28
Aşk Kazanacak 2.208 izlenme - 10 yıl önce 04 - aŞk kazanacak
Yıldız Tilbe - Aşk Kazanacak (2002) 04:26
Yıldız Tilbe - Aşk Kazanacak (2002) 127 izlenme - 2 yıl önce Yıldız Tilbe - Aşk Kazanacak (2002) Albüm: Haberi Olsun Çıkış tarihi: 2002 Şarkı Sözleri: Güzelliğinin zoruyla oldu olacak ne varsa Elindeki kalbim aşkına beni unutma Seninle çatıldı kaşlarım sensizlik yüreğimin ağrısı Ruhumu sonra da bağışlarım al utandırma Delin oldum al beni de aklım gibi hadi Çocuk oldum al beni uyut koynunda Seninim ben her kazan, belan benim olacak Biliyorum her zaman inan aşk kazanacak Dudaklarının tadında gülüşlerinin balında Dilimdeki şarkıdır adın herkes farkında Bu aşka sahip çıkan benim Yalnızca senin için köleyim Arzular en yeni yaşım canım canım Delin oldum al beni de aklım gibi hadi Çocuk oldum al beni uyut koynunda Seninim ben her kazan, belan benim olacak Biliyorum her zaman inan aşk kazanacak Elin oldum al. Seninim ben her kazan, belan benim olacak. Biliyorum her zaman inan aşk kazanacak.
Dört Parmak Challenge 09:02
Dört Parmak Challenge 102 izlenme - 1 yıl önce Dört parmak ile neler yapabiliyoruz. İşte buyurun seyredin. Livanur ve Elif Çiçek bir birine meydan okuyor. Bakalım kim kazanacak ?
Ünlü tenisçi İlk öpen otomobil kazanacak dedi saha karıştı! 01:13
Ünlü tenisçi İlk öpen otomobil kazanacak dedi saha karıştı! 223 izlenme - 6 yıl önce Kim Clijsters bir anda hakemin yanına giderek, tribünlere mikrofonla, "Yanina'yı ilk öpen erkek bir spor araba kazanacak" dedi. Bunun özerine Yanina bir anda kendisini öpmeye çalışan erkeklerin arasında kaldı.
cipsi yeme yarışı 05:43
cipsi yeme yarışı 56 izlenme - 1 yıl önce Livanur ve Elif Çiçek cips yeme yarışı yapıyor. Bakalım kim kazanacak ?
Yildiz Tilbe - Aşk Kazanacak ( 2002 ) 04:28
Yildiz Tilbe - Aşk Kazanacak ( 2002 ) 17 izlenme - 11 ay önce Yildiz Tilbe - Ask Kazanacak ( 2002 )
Yılbaşı Gecesi Kim Kaç Para Kazanacak? 11:38
Yılbaşı Gecesi Kim Kaç Para Kazanacak? 5 izlenme - 7 ay önce En önemli günlerini insanları eğlendirmek için harcayan sanatçıların kazanları her zamanki gibi magazincilere dert oldu...