Hoşgeldiniz!

kazanacak

Ahmet Dağhan Demirtaş - Son Savaşı Ölüler Kazanacak 03:47
Ahmet Dağhan Demirtaş - Son Savaşı Ölüler Kazanacak 7.438 izlenme - 5 yıl önce
Saykodelik Klip Çekmek-İsmail Ahıskalı İyilik Kazanacak 05:36
Saykodelik Klip Çekmek-İsmail Ahıskalı İyilik Kazanacak 1.672 izlenme - 2 yıl önce Kısıtlı bütçeyle çekilen klipte özel efektler bile kullanılmış.kötülerin öldürüp kefenleyip gömdüğü ismail abimiz dirilerek intikamını kötülerden alır ve iyilik kazanır yine.izliyoruz efendim
Aşk Kazanacak 04:28
Aşk Kazanacak 2.204 izlenme - 9 yıl önce 04 - aŞk kazanacak
Dört Parmak Challenge 09:02
Dört Parmak Challenge 62 izlenme - 4 ay önce Dört parmak ile neler yapabiliyoruz. İşte buyurun seyredin. Livanur ve Elif Çiçek bir birine meydan okuyor. Bakalım kim kazanacak ?
Yıldız Tilbe - Aşk Kazanacak (2002) 04:26
Yıldız Tilbe - Aşk Kazanacak (2002) 109 izlenme - 1 yıl önce Yıldız Tilbe - Aşk Kazanacak (2002) Albüm: Haberi Olsun Çıkış tarihi: 2002 Şarkı Sözleri: Güzelliğinin zoruyla oldu olacak ne varsa Elindeki kalbim aşkına beni unutma Seninle çatıldı kaşlarım sensizlik yüreğimin ağrısı Ruhumu sonra da bağışlarım al utandırma Delin oldum al beni de aklım gibi hadi Çocuk oldum al beni uyut koynunda Seninim ben her kazan, belan benim olacak Biliyorum her zaman inan aşk kazanacak Dudaklarının tadında gülüşlerinin balında Dilimdeki şarkıdır adın herkes farkında Bu aşka sahip çıkan benim Yalnızca senin için köleyim Arzular en yeni yaşım canım canım Delin oldum al beni de aklım gibi hadi Çocuk oldum al beni uyut koynunda Seninim ben her kazan, belan benim olacak Biliyorum her zaman inan aşk kazanacak Elin oldum al. Seninim ben her kazan, belan benim olacak. Biliyorum her zaman inan aşk kazanacak.
cipsi yeme yarışı 05:43
cipsi yeme yarışı 43 izlenme - 4 ay önce Livanur ve Elif Çiçek cips yeme yarışı yapıyor. Bakalım kim kazanacak ?
Yıldız Tilbe - Aşk Kazanacak 04:26
Yıldız Tilbe - Aşk Kazanacak 34 izlenme - 8 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Şarkı Sözleri (lyrics): Güzelliğinin zoruyla oldu olacak ne varsa Elindeki kalbim aşkına beni unutma Seninle çatıldı kaşlarım sensizlik yüreğimin ağrısı Ruhumu sonra da bağışlarım al utandırma Delin oldum al beni de aklım gibi hadi Çocuk oldum al beni uyut koynunda Seninim ben her kazan, belan benim olacak Biliyorum her zaman inan aşk kazanacak Dudaklarının tadında gülüşlerinin balında Dilimdeki şarkıdır adın herkes farkında Bu aşka sahip çıkan benim Yalnızca senin için köleyim Arzular en yeni yaşım canım canım Delin oldum al beni de aklım gibi hadi Çocuk oldum al beni uyut koynunda Seninim ben her kazan, belan benim olacak Biliyorum her zaman inan aşk kazanacak Elin oldum al. Seninim ben her kazan, belan benim olacak. Biliyorum her zaman inan aşk kazanacak.
Ünlü tenisçi İlk öpen otomobil kazanacak dedi saha karıştı! 01:13
Ünlü tenisçi İlk öpen otomobil kazanacak dedi saha karıştı! 223 izlenme - 5 yıl önce Kim Clijsters bir anda hakemin yanına giderek, tribünlere mikrofonla, "Yanina'yı ilk öpen erkek bir spor araba kazanacak" dedi. Bunun özerine Yanina bir anda kendisini öpmeye çalışan erkeklerin arasında kaldı.