Hoşgeldiniz!

kazı

Tarsus'taki Gizemli Kazı'yı Birde Mersin Milletvekilinden Dinleyin 06:07
Tarsus'taki Gizemli Kazı'yı Birde Mersin Milletvekilinden Dinleyin 4.873 izlenme - 3 ay önce Tarsus'taki Gizemli Kazı'yı Birde Mersin Milletvekilinden Dinleyin.
Kazı Kazandan 20 Bin TL Kazanan Öğrenciler 05:12
Kazı Kazandan 20 Bin TL Kazanan Öğrenciler 9.284 izlenme - 9 ay önce Youtube'de vlog çeken ünili öğrenciler, kazıkazanlı bir vloğunda şansa 20.000 TL çıkıyor. Olanı biteni paraları vs.vs izliyoruz efendim.
Hafriyat Kazı Kanal Çalışması Boğazlıyan Akınol Hafriyat 04:09
Hafriyat Kazı Kanal Çalışması Boğazlıyan Akınol Hafriyat 35.039 izlenme - 5 yıl önce
Tarsus'taki Kazı Çalışması Sona Erdi 02:52
Tarsus'taki Kazı Çalışması Sona Erdi 2.324 izlenme - 4 ay önce Mersin'in Tarsus ilçesinde 1 yıldır sürdürülen 82 Evler Mahallesi’ndeki gecekondu tipi bir evde özel harekat polislerinin gözetiminde 1 yıldır süren ve "gizemli kazı" olarak bilinen çalışmalar sona erdi. Kazı çalışmaları kapsamında açılan çukurlar kapatıldı.
Tarsus Kazası Şehir Efsanesi Oldu 01:23
Tarsus Kazası Şehir Efsanesi Oldu 4.417 izlenme - 6 ay önce Mersin ili Tarsus ilçesinde aylardır süren gizemli kazı ilçede büyük sır olarak adlandırılıyor. Tarsus'ta şehir efsanesi olan kazı hakkında, ilk İncil’in bulunduğunu kimi Danyel Peygamberin hazinesinin evin avlusunda olduğunu iddia ediyor. Polislerinin güvenlik önlemi aldığı arkeolojik kazı tam 7 aydır devam ediyor. Dört evin avlusunda yaklaşık 150 metrekarelik bir alanda devam eden kazı alanının görüntüsü alınmaması için her yer mavi branda ve tel örgü ile çevrildi.
Caillou (Kayyu) - Büyük Kazo 07:08
Caillou (Kayyu) - Büyük Kazo 27.698 izlenme - 3 yıl önce Caillou (Kayyu) - Büyük Kazo Caillou (Kayyu) - Büyük Kazo Caillou (Kayyu) - Büyük Kazo Caillou (Kayyu) - Büyük Kazo
yaban kazı sesi ötüşü 00:30
yaban kazı sesi ötüşü 16.709 izlenme - 7 yıl önce yaban kazı sesi ötüşü mahmut limnili
Civciv Çıkacak Kuş Çıkacak Sandık 00:53
Civciv Çıkacak Kuş Çıkacak Sandık 4.141 izlenme - 2 yıl önce Bir hayvan tarafından toprağa kazılmış iki çukur, bu çukurun içerisinden birazdan sizin de tahmin edemeyeceğiniz bir kaç hayvan çıkacak. Köylü adam çukurun bir ucuna çalı çırpı yerleştirmiş diğer ucuna kalın bir sopa sokmakta ve sürpriz.
Adım Adım Havuz Yapımı 31:21
Adım Adım Havuz Yapımı 6.832 izlenme - 2 yıl önce Kafanız çok mu dolu, canınız çok mu sıkıldı, dikkatinizi toplamanız mı gerek? İşte size tüm bunları sağlayacak, keyifle izleyeceğiniz, semihipnotik, devirdaimsiz, amerikan tipi (fayanssız) havuz yapımı videosu.
 Maden Kazasında Ölenlerin Toplu Olarak Defnedilmesi 01:48
Maden Kazasında Ölenlerin Toplu Olarak Defnedilmesi 9.936 izlenme - 4 yıl önce İşsizliğin olmadığı (!) ülkemizde, 900-1300 lira arasında paralar kazanmak için yerin metrelerce altında kardeşlerimize insan gibi davranamadık. Güzel işlerde çalıştırıp, güzel bir gelecek veremedik ölüp gittiler ve şimdi ise güzel bir cenaze güzel bir kabir bile veremiyoruz. Neden topluca gömüyoruz? Neden beklemiyoruz tören yapmak için? Ölenler hepimizin kardeşi, ağabeyi, babası değil mi? Neden ölüsünden utanıyoruz hemen defnetmeye çalışıyoruz, bu acele neden? Güzel yaşatamadık, güzel defnedemiyoruz, yerlerine ölmesi gereken o kadar çok insan vardı ki fakat onlar öldü...
Türk İcadı Süper Kazı Makinesi 01:37
Türk İcadı Süper Kazı Makinesi 6.184 izlenme - 2 yıl önce İstenirse oluyor 3, 4 Makinenin yaptığı işi bu makine yapıyor, hem de daha hızlı. Turgutlulu usta Salih Gülsir makineyi geliştirmek için 1,5 yıl üstünde çalıştı. Ortaya bu makine çıktı.
Kamyonlar Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule (Trucks) 03:53
Kamyonlar Çizgi Film - Damperli Kamyon Yule (Trucks) 9.213 izlenme - 2 yıl önce Kamyonu 1870 yılında Glascow da ilk icat eden Jon Yule bugün dünya çocuklarının sevinmesinede vesile oldu.Eğer Jon Yule ilk kamyonu oluşturmasaydı bugün bu çizgi film de olmazdı. O nun anısına kamyonumuzun adını Yule koyduk. Kamyon ismine yakışır şekilde çalışıyor.Nakliye işi ni iyi beceriyor yük alıp boşaltıyor.Çukurları doldurmak için defalarca kez toprak taşıyor ve o iş bitince bırakmadan diğer işe geçiyor Yolyapımı için asfalt taşıyor.Çocuklar aynı zamanda çizgi filmi tam izlerseniz içindeki bulmacayı da çözersiniz. Haydi izleyelim gizli soruyu bilelim. Sürekli yenilen çizgi film ve vşdeoları kaçırmamak için bebetürk e abone olun.
Eğitici çizgi film - Bir kazı makinesi yapıyoruz - Türkçe izle 04:53
Eğitici çizgi film - Bir kazı makinesi yapıyoruz - Türkçe izle 3.360 izlenme - 2 yıl önce Hangi çocuk oyuncak arabalarla oynamayı sevmez ki? Hele bu videodaki arabalar kadar sevimliler ise. Birlikte bir kazı makinesi inşa ediyoruz. Bakalım parçaları birleştirmeyi başaracağız mı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seyit Gümüştekin'le Define Avı! 04:37
Seyit Gümüştekin'le Define Avı! 3.179 izlenme - 2 yıl önce Seyit Gümüştekin kimdir nedir ben de bilmiyorum; görüntülerden anlaşıldığı kadarıyla kendisi boş bulduğu eski evlere define umuduyla dadanan, kendini İndiana Jones sanan bir arkadaş.
Robocar Poli - Oyun oynayarak öğreten arabalar 01:24
Robocar Poli - Oyun oynayarak öğreten arabalar 7.713 izlenme - 2 yıl önce Robocar Poli ve Ekibi Koreyi kasıp kavuruyor. Bebetürk ile de Türkiye'yi yeni keşfetmeye başladı. Okul öncesi eğitimde çocuklarımıza katkılar sağlıyor. Bu bölümde Amber ve Royunda yardımmlarıyla Robocar Poli çocuklara renkleri öğretiyor. Haydi çocuklar Robocar Poli ile renkleri öğrenelim. Sayı saymasını öğrenelim ve yapboz oynayalım. Eşleştirme yapalım.
Hatay'da Bulunan Neşeli Ol Hayatını Yaşa Mozaiği 00:48
Hatay'da Bulunan Neşeli Ol Hayatını Yaşa Mozaiği 2.893 izlenme - 2 yıl önce Antakya’da yürütülen kazı çalışmalarında üzerinde Yunanca "Neşeli ol hayatını yaşa" yazılı Milattan Önce 3. yüzyıla ait mozaik bulundu. Mozaikte bir iskelet uzanmış vaziyette ve elinde içki kâsesi, yanında ise şarap testisi ile ekmek bulunuyor.
laz teyze ve laz kazı 01:11
laz teyze ve laz kazı 6.719 izlenme - 8 yıl önce
500 Adet Kazı Kazan'ı Bi Anda Kazımak (Bir Balya) 04:51
500 Adet Kazı Kazan'ı Bi Anda Kazımak (Bir Balya) 699 izlenme - 9 ay önce Herkese selam, bu videoda 500 adet kazı kazan kazıdık ve sonucunu sizlerle paylaştık, iyi seyirler! adı altında paylaşan kardeşimiz çoğu insanımızın hislerine tercüman olmuş durumdadır. Güzel kardeşimizin o videosunu seyrediyoruz. Sonuç aslında pek'de şaşırtıcı olmadı benim için. İyi seyirler efendim.!
Eğitici çizgi film - Bir kazı makinesi yapıyoruz - Türkçe izle 04:53
Eğitici çizgi film - Bir kazı makinesi yapıyoruz - Türkçe izle 3.948 izlenme - 2 yıl önce Hangi çocuk oyuncak arabalarla oynamayı sevmez ki? Hele bu videodaki arabalar kadar sevimliler ise. Birlikte bir kazı makinesi inşa ediyoruz. Bakalım parçaları birleştirmeyi başaracağız mı. Bu hem eğlenceli hem de eğitici olacak. Sihirli gök kuşağı dizisini de izle; renkleri öğrenelim: https://www.youtube.com/watch?v=UjWcJPKdufA
Bebekler için çizgi film - İş makineler - Sayıları öğrenelim 02:35
Bebekler için çizgi film - İş makineler - Sayıları öğrenelim 3.814 izlenme - 2 yıl önce Bebetürk ün yaratmış olduğu okul öncesi eğitim kalitesi bebeklere ve çocuklara bilgi varlığı sunuyor.Çok değerli varlıklarımız etrafındaki kavram ve nesneleri bebeturkten aldığı bilgi desteğiyle öğrenebilir.Haydi çocuklar bu bölümde sayıları nesnelerle beraber öğrenelim.
mavi prenses kumu kazıyor. 00:38
mavi prenses kumu kazıyor. 3.283 izlenme - 8 yıl önce
Çankirili Yaren Kardeşler 02:06
Çankirili Yaren Kardeşler 6.065 izlenme - 9 yıl önce çankirili yaren kardeŞler çankiri ortali yaren kardeŞlerİn en amatör oyunlari daha İyİlerİ İlerİde sİzlerle
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo bloklardan şehirde eksik figürleri buluyor. 03:53
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo bloklardan şehirde eksik figürleri buluyor. 2.260 izlenme - 2 yıl önce Heey Dodo yu özleyen bütün çocuklara müjde.Akıllı kazı makinesi Dodo oyun parkına bloklardan şehir yaptı.Yaptığı şehirde bazı figürleri tamamlayamadı. Haydi çocuklar bu eksiklikleri dodo ile beraber tamamlayalım. Bu figürleri sizler daha önceki bölümlerden hatırlıyor olmalısınız.Eğer hatırlayamayacaksanız önce diğer bölümleri tekrar izleyin.
milas'ta kaçak kazı iddiası 01:29
milas'ta kaçak kazı iddiası 1.070 izlenme - 7 yıl önce milas'ta kaçak kazı iddiası
ankara'lı garfield 01:56
ankara'lı garfield 1.268 izlenme - 6 yıl önce kazı ankara lı
Sahte Define Haritası Yapımı.sonuna Kadar İzleyin 04:56
Sahte Define Haritası Yapımı.sonuna Kadar İzleyin 25 izlenme - 2 hafta önce sahte define haritası,nasıl yapılır.define sitesi.arkadaşlar sitede ziyaretçi oranı hayli yüksek. yeterli üye oranına ulaşılınca görev dağıtımı yapılacaktır.bu işe gönül vermiş arkadaşlar bizimle birlikte uzun soluklu beraber olmak isterseniz, üye olunuz.bu siteyi hem zaman geçirmek hemde yeni arkadaşlara bilgi vermek ve deneyimimizi artırmak için oluşturduk.define bilimi ekibide özel olmalı.sitemize e posta ile veya kısa yoldan facebook ile kolayca üye olabilirsiniz.saygılar
500 Tane Kazı Kazan Alıp 4 Günde Kazımak 11:59
500 Tane Kazı Kazan Alıp 4 Günde Kazımak 205 izlenme - 8 ay önce Orkun Işıtmak , 500 tane kazı kazan alıp 4 günde kazıdı.500 Tane kazı kazandan bakalım ne kadar para çıkacak
akbez mozaİk kazi caliŞmalari 04:08
akbez mozaİk kazi caliŞmalari 1.636 izlenme - 9 yıl önce akbez mozaİk kazi caliŞmalari
Polis Yeleği Giyerek Kaçak Kazı Güvenliğini Aldılar, Suçüstü Yakalandılar 03:04
Polis Yeleği Giyerek Kaçak Kazı Güvenliğini Aldılar, Suçüstü Yakalandılar 19 izlenme - 3 hafta önce Polis yeleği giyerek kaçak kazı güvenliğini aldılar, suçüstü yakalandılar -Mezarlıkta tarihi ağacın dibini kepçeyle kazıya 9 tutuklama -Denizli'de mezarlıkta kepçeyle kaçak kazı yapan 9 define avcısı tutuklandıDENİZLİ - Denizli'nin Merkezefendi ilçesi mezarlıktaki tarihi ağacın dibini...
bilica kazı çalışması 01:56
bilica kazı çalışması 1.363 izlenme - 7 yıl önce bilica kazı çalışması