Hoşgeldiniz!

kazım kanat

Beşiktaş-Liverpool -Tribün, Atmosfer 03:09
Beşiktaş-Liverpool -Tribün, Atmosfer 5.765 izlenme - 10 yıl önce yok böyle bi tribün!!!!
Efsanevi Santra Programı 07:49
Efsanevi Santra Programı 506 izlenme - 3 yıl önce Rahmetli Kazım Kanat, Ahmet Çakar ,Gürcan Bilgiç ve Ersin Düzen ile bir döneme damga vurmuş Santra nın en eğlenceli bölümü...Ahmet Çakar ın :"Eyvah dedi eyvah dedi ohhh dedi","Rooney anası yaşındaki kadınlara düşkün ruh hastası bir çocuktur","Böyle gay kılıklı bir hakem","Yav Raul futbolcu falan değil ","top yuvarlaktır, hakem yuvarlaktır" gibi tespitlerini içeren ve Kazım Kanat ın İsviçreli bir arkeoloğa benzediği programdır...
Ahmet Çakar - Eski Goygoylar - Santra 03:32
Ahmet Çakar - Eski Goygoylar - Santra 505 izlenme - 3 yıl önce 2008 yılından kalma santra programı. Gürcan Bilgiç fasülye lakin Ahmet Çakar ve rahmetli Kazım Kanat müthiş bir Hacıvat - Karagöz ikilisi olmuşlar.
Ahmet Çakar - Ne Alakası Var 03:13
Ahmet Çakar - Ne Alakası Var 892 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Hocanın yönettiği Bordeaux-Milan UEFA kupası yarı final maçında attırdığı gol, bu goldeki katkısını inkarı ve daha fazlası. Emeğe saygı teraziyi unutma.
Kazım Kanat Ölüme İnat 04:25
Kazım Kanat Ölüme İnat 246 izlenme - 3 yıl önce 1999 yılından beri 4 farklı kanser türünü yenen Kazım Kanat geçtiğimiz yıl tedaviden vazgeçip Bodrum'a çekilmiş ve teknede yaşamaya başlamıştı. Böyle ölmek istemişti. Ruhun şad olsun büyük korsan.
Ahmet Çakar'ın Toshack Muhabbeti - Okan Bayülgen 00:55
Ahmet Çakar'ın Toshack Muhabbeti - Okan Bayülgen 352 izlenme - 3 yıl önce Efsane Santra programında Ahmet Çakar'ın Toshack ile ilgili bi anısını anlatmaktadır, tabi her zamanki gibi toshack geçen bi üslupla:)
Filli Boya Reklamları - Ünlüler Serisi 02:56
Filli Boya Reklamları - Ünlüler Serisi 191 izlenme - 3 yıl önce filli boyanın reklamlarından bir derleme. derlemede hem nostaljik hem de spor dünyasında ün yapmış önemli şahsiyetler barındırmakta. özellikle ahmet çakar ve erman toroğlunun yan yana gelmesi senkronun bi türlü sağlanamaması, rahmetli kazım kanat abimizle osman tanburacı'nın güzel diyaloğu gözlerden kaçmıyor.