Hoşgeldiniz!

Kazım Kurt Videoları İzle

Başkan Kurt Söz Verdi, Çocuk Yuvası Modern Bir Bahçeye Kavuştu 01:14
Başkan Kurt Söz Verdi, Çocuk Yuvası Modern Bir Bahçeye Kavuştu 37 izlenme - 3 yıl önce Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt'un Halis Toprak Yuvası ziyaretinde verdiği bahçe düzenleme sözü, belediye ekipleri tarafından yerine getiriliyor. Çalışma kapsamında okulun yeşil alanları ve çocuk oyun gurupları yeni baştan oluşturulurken, bahçe kent mobilyaları ile donatılıyor. Kalabalık bir ekiple bölgede çalışmalarını sürdüren ekiplerin en büyük destekçisi okul öğrencileri. Yapılan çalışmaları meraklı gözlerle takip eden öğrenciler,Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt'a teşekkür ederek; "Kazım Başkan bizlere çok güzel bir bahçe kazandırıyor, artık güzel havaların tadını bahçemizde çıkracağız" dediler.
Başkan Kurt Doğançayır’da Vatandaşlarla Buluştu 01:10
Başkan Kurt Doğançayır’da Vatandaşlarla Buluştu 26 izlenme - 3 yıl önce Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Doğançayır’da vatandaşlarla bir araya geldi. Gerçekleştirdiği ziyarette vatandaşların beklentilerini dinleyen Başkan Kurt, yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında halka bilgi verdi. Yaptığı konuşmada seçim öncesi açıkladığı “tarım ve hayvancılık için yeni birim” projesini tekrar gündeme getiren Başkan Kurt, yeni birim için hazırlık çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini ifade etti.
Dünya Ağaç Günü 02:54
Dünya Ağaç Günü" Etkinlikleri Başladı 35 izlenme - 2 yıl önce "Dünya Ağaç Günü" etkinlikleri başladı- Eskişehir'de bu yıl üçüncüsü düzenlenen etkinliğe 68 ülkeden yaklaşık 300 sanatçı katılıyor Eskişehir'de, Odunpazarı Belediyesinin ev sahipliğinde Uluslararası Ahşap Kültürü Derneği (IWCS) ve Türkiye Ormancılar Derneği iş birliğiyle düzenlenen "Dünya Ağaç Günü" etkinliklerinin başlaması dolayısıyla tören yapıldı.
Başkan Kurt’tan Yavru Tema’cılara Anlamlı Sürpriz 03:39
Başkan Kurt’tan Yavru Tema’cılara Anlamlı Sürpriz 25 izlenme - 3 yıl önce Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Ahmet Sezer Ortaokulu’nda minik çevrecilerle bir araya geldi. Gerçekleştirdiği ziyarette okulda yürütülen Yavru ve Minik TEMA projeleri hakkında bilgi alan Başkan Kurt, öğrenciler tarafından oluşturulan doğa sergisini büyük bir ilgi ile inceledi.
Üst Yapı Çok Farklı Olacak 01:08
Üst Yapı Çok Farklı Olacak 14 izlenme - 3 yıl önce Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt Üst Yapı Çalışmalarında Başlattığı Örnek Uygulama İle Dikkatleri Üzerine Çekti. Başkan Kurt Tarafından Başlatılan Uygulama Kapsamında Mahallelerde Yapılacak Olan Üst Yapı Çalışmalarında Kullanılacak Malzeme, Mahalle Meclisleri Tarafından Belirlenecek. Eskişehir'de Büyük Yankı Uyandıracak Olan Proje İlk Olarak Gültepe Mahallesi Akyurt Sokakta Uygulanmaya Başlandı.
Eskişehir'de 01:21
Eskişehir'de "Ahşap Sanatlar Müzesi" Açıldı 9 izlenme - 2 yıl önce - Odunpazarı Belediyesi öncülüğünde 68 ülkeden 300 sanatçının yaptığı eserler, Kurşunlu Külliyesi'nde geçici oluşturulan müzede sergileniyor Eskişehir'de, "Dünya Ağaç Günü" etkinlikleri kapsamında 68 ülkeden 300 sanatçının ürettiği eserlerden "Ahşap Sanatlar Müzesi" oluşturuldu.
Başkan Kurt Belediye Hizmet Binalarını İnceledi 03:52
Başkan Kurt Belediye Hizmet Binalarını İnceledi 6 izlenme - 3 yıl önce Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, belediye hizmet binalarında incelemelerde bulundu. Meclis üyeleri ve daire müdürlerinin de yer aldığı incelemelerde, hizmet binalarında gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Kurt, hizmet binalarında görev yapan personelle de yakından ilgilenerek, samimi bir ortamda sohbet etti. Odunpazarı Belediyesi hizmet binalarının yeni dönemde daha aktif kullanılacağını ve toplumun tüm kesimlerinin yararlandığı bir ortama kavuşacağını vurgulayan Başkan Kurt, binaların eksiklerinin kısa süre içerisinde tamamlanacağını ifade etti.
Sanatçılardan Ağaçtan 01:43
Sanatçılardan Ağaçtan "Kardeşlik Köprüsü" 1 izlenme - 2 yıl önce - Eskişehir'de, 70 ülkeden 300 sanatçının katılımıyla düzenlenen "Dünya Ağaç Günü" etkinlikleri kapsamında ağaçtan yapılan köprünün açılışı gerçekleştirildi- Odunpazarı Belediye Başkanı Kurt: "Belediye olarak bu köprüyü sonsuza kadar ayakta tutmak için mücadele edeceğiz" Eskişehir'de, 70 ülkeden 300 sanatçının katılımıyla düzenlenen "Dünya Ağaç Günü" etkinlikleri kapsamında ağaçtan yapılan "kardeşlik köprüsü"nün açılışı gerçekleştirildi.