Hoşgeldiniz!

keçe

Keçe Ayakkabı Nasıl Yapılır ? 13:16
Keçe Ayakkabı Nasıl Yapılır ? 158.197 izlenme - 3 yıl önce Bu videomuz da çarık modeli keçe ayakkabı yapımını göstermeye çalıştım.
Keçe Şekerlik Yapımı 08:57
Keçe Şekerlik Yapımı 95.656 izlenme - 3 yıl önce Bu videomuz da keçe şekerlik yapımını göstermeye çalışacağım.Keçeden birçok malzeme yapılabilir bunlar tamamen sizin zevkinize ve hayal gücünüze bağlıdır.
Keçeden Çanta Yapımı (Hello Kitty Modeli) 10:20
Keçeden Çanta Yapımı (Hello Kitty Modeli) 49.592 izlenme - 3 yıl önce Keçeden çanta yapımını göstermeye çalıştım.Elbette çok farklı keçeden çanta modelleri var ancak bizburada sadece fikir olması açısından Hello Kitty modeli çanta yaptık.
Mickey Mouse Çocuk Tacı Yapımı 11:01
Mickey Mouse Çocuk Tacı Yapımı 53.560 izlenme - 3 yıl önce Mickey mouse çocuk tacı yapımını ayrıntılı bir şekilde anlatmaya çalıştım.İyi seyirler.
Keçeden Gül Yapımı 13:09
Keçeden Gül Yapımı 21.356 izlenme - 3 yıl önce Keçeden gül yapımını göstermeye çalıştım.Çok farklı bir gül yapımı umarım beğenirsiniz.
El Kuklası Nasıl Yapılır? 01:20
El Kuklası Nasıl Yapılır? 44.194 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/spor-ayakkabilarinizi-nasil-susleyebilirsiniz/ Çocukların sevgilisi el kuklası! Yapımı pratik ve eğlenceli kukla için ihtiyacınız olan birkaç malzeme sadece! Renkli keçe, makas, yapıştırıcı, yapay göz, renkli pipo temizleyici çubuk, strafor top. El kuklası nasıl yapılır öğrenmek için videomuza buyurun. Sömestre tatilinde çocuğunuz için keyifli aktiviteler MigrosTV’de!
Keçeden Menekşe Yapımı 06:47
Keçeden Menekşe Yapımı 16.526 izlenme - 3 yıl önce Bu videomuz da keçeden menekşe yapımını göreceğiz.Renk olarak her ne kadar menekşe renklerini kullanmasak ta sizler uygun renklerden yapabilirsiniz.
Hozan Diyar 04:17
Hozan Diyar 59.186 izlenme - 10 yıl önce bi aşk şarkısı!!!!!!!!!!
Keçeden Monster High ÇantaYapımı 06:57
Keçeden Monster High ÇantaYapımı 21.878 izlenme - 3 yıl önce Videomuz da sizlere keçeden monster high çanta yapımı gösterilmektedir. Yapımı çok pratik olan keçeden çanta yapılışını öğreneceksiniz. Kolay gelsin.
Aynur Doğan - Keçe Kurdan (2005) 03:52
Aynur Doğan - Keçe Kurdan (2005) 24.845 izlenme - 5 yıl önce Ferdi Yelol Şavşatli
Diyar - Keçe Dine 04:01
Diyar - Keçe Dine 24.369 izlenme - 6 yıl önce
Diyar - Keçe 04:03
Diyar - Keçe 13.955 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri / Kürtçe: Keçe ji bona te ez dîn im Kilama li ser te dertînim Çave xwe li te diğerinim Bawer nakim te bibînim Sibe nîvro li ber evare Heviya te me li bin ve dare Gava dûrve te dibinim Dil û hinav tene xware Dibam yvefe cima nayâ Tu kevoka^yetJinyaye Ser te ewf e nabe sayî Jjrffilîna xwe dernaye
Keçeden Çiçek Nasıl Yapılır ? 06:05
Keçeden Çiçek Nasıl Yapılır ? 12.752 izlenme - 3 yıl önce Bu videomuz da keçeden çiçek nasıl yapılır onu göreceğiz.Bu model daha çok origami şeklinde yapılmaktadır.
Anlaşmalı Aldatma, Eş Değiştirme - Terapi Odası 05:16
Anlaşmalı Aldatma, Eş Değiştirme - Terapi Odası 13.152 izlenme - 3 yıl önce Psikoterapist Cem KEÇE ile Terapi Odası bu bölümün konusu "Anlaşmalı Aldatma, Eş Değiştirme" http://www.cised.org.tr http://www.cemkece.com.tr
Erkeklerin En Çok Tercih Ettikleri Seks Pozisyonu 01:02
Erkeklerin En Çok Tercih Ettikleri Seks Pozisyonu 11.245 izlenme - 3 yıl önce Erkeklerin En Çok Tercih Ettikleri Seks Pozisyonu hangisi, hangileridir? Cem KEÇE cevaplıyor. Cinsel sağlık enstitüsü derneği http://www.cised.org.tr http://www.cemkece.com.tr "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/cised kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
En Uygun Seks Pozisyonları Nelerdir? 02:32
En Uygun Seks Pozisyonları Nelerdir? 13.021 izlenme - 3 yıl önce En Uygun Seks Pozisyonları Nelerdir? Cem KEÇE cevaplıyor. Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği http://www.cised.org.tr http://www.cemkece.com.tr "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/cised kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aynur doğan keçe kurdan 04:32
Aynur doğan keçe kurdan 7.368 izlenme - 6 yıl önce
Erken Boşalma ve Erken Boşalma Tedavisi 04:35
Erken Boşalma ve Erken Boşalma Tedavisi 7.663 izlenme - 3 yıl önce Cem KEÇE tarafından Erken Boşalma hakkında bilgilendirmeler yapılmakta ve Erken Boşalma Tedavisi ile ilgili neler yapılması gerektiğine dair terapi süreçlerini anlatmaktadır. http://www.cised.org.tr http://www.cemkece.com.tr
Erken Boşalma Nedenleri - 1 06:34
Erken Boşalma Nedenleri - 1 7.682 izlenme - 3 yıl önce Psikoterapist Cem KEÇE ile Erken Boşalma Tedavisi hakkında bilgilendirme videosu. Erken Boşalma ve Erken Boşalma Tedavisi http://www.cemkece.com.tr http://www.cised.org.tr
Beytocan - Keçe Dine 04:32
Beytocan - Keçe Dine 8.140 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Axinate Nalinamın Çıkış Tarihi: 30.05.2001 Kürtçe Müzik
Nuran & Aynur - Kece Kurdan ( Able_dj Mix ) 04:49
Nuran & Aynur - Kece Kurdan ( Able_dj Mix ) 12.815 izlenme - 9 yıl önce kürdün kızı kürt :)
Tantra Pozisyonu - En Uygun Seks Pozisyonları 01:23
Tantra Pozisyonu - En Uygun Seks Pozisyonları 6.081 izlenme - 3 yıl önce Cem KEÇE Tantra Pozisyonu - En Uygun Seks Pozisyonları konusunda bilgi veriyor. http://www.cised.org.tr http://www.cemkece.com.tr "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/cised kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dj Pasinli Ft Tekin Delimisin Remix 04:14
Dj Pasinli Ft Tekin Delimisin Remix 12.031 izlenme - 9 yıl önce remixleri www.4shared.comdan indirebilirsiniz
Keçe ile Çiçek Yapımı 11:45
Keçe ile Çiçek Yapımı 5.611 izlenme - 4 yıl önce Şimdi de keçe ile çiçek yapımını öğrenmeye ne dersiniz? Pratik önerilerimizden keçe çiçeği çeşitli tasarımlarınızda süs olarak kullanabileceğiniz gibi, tek başına da ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz. http://www.migrostv.com/kece-ile-cicek-yapimi/ Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
İsa Berwari - Keçe Dıne 02:41
İsa Berwari - Keçe Dıne 5.343 izlenme - 6 yıl önce
aynur doğan keçe korda 04:32
aynur doğan keçe korda 5.084 izlenme - 7 yıl önce aynur doğan keçe korda
Aynur Karadoğan - Keçe Kurdan / Kürt Kızı 04:31
Aynur Karadoğan - Keçe Kurdan / Kürt Kızı 4.961 izlenme - 6 yıl önce
Hozan Diyar - Keçe Dine (Audio) 04:01
Hozan Diyar - Keçe Dine (Audio) 3.083 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Keçê ji bona te ez dîn im - ( Kız senin için deliyim ) Kilama li ser te datînim - ( Adına şarkılar bestelerim ) Çavên xwe li te digerînim - ( Gözlerim hep seni arar ) Bawernakim te bibînim - ( Seni bulacağıma dair ümitsizim ) Sibê nîvro ber êvarê - ( Sabah, öğlen, akşama doğru ) Hêviya te me binê darê - ( O ağacın altında seni beklerim ) Gava tu hatî bibînim - ( Geldiğini gördüğümde, ) Dil û nav têne xarê - ( Erir içim ve kalbim ) Dibêm were çima nayê - ( Gel diyorum neden gelmezsin ) Tu kevoka vê dinyayê - ( Bu dünyanın güvercinisin ) Ser te ewr e nabe sayê - (Üstünde kara bulutlar, güneşin doğmaz) Tu ji hêlîna xwe dernayê - ( Bu yüzden yuvandan çıkamazsın ) Keçê ji bona te ez dîn im - ( Kız senin için deliyim ) Kilama li ser te datînim - ( Adına şarkılar bestelerim ) Çavên xwe li te digerînim - ( Gözlerim hep seni arar ) Bawernakim te bibînim - ( Seni bulacağıma dair ümitsizim )
Keçe Çiçek Yapımı 01:31
Keçe Çiçek Yapımı 2.184 izlenme - 5 yıl önce Keçe Çiçek Yapımı
Kadın ve Erkekler Birbirlerini Nasıl Mutlu Ederler? 03:20
Kadın ve Erkekler Birbirlerini Nasıl Mutlu Ederler? 2.319 izlenme - 3 yıl önce Kadın ve Erkekler Birbirlerini Nasıl Mutlu Ederler? Cem KEÇE cevaplıyor. http://www.cised.org.tr http://www.cemkece.com.tr "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/cised kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."