Hoşgeldiniz!

keçisi

Psikiyatristlerin Gözünden Minecraft 00:53
Psikiyatristlerin Gözünden Minecraft 76.499 izlenme - 3 yıl önce Minecraft günah keçisi oldu çıktı. Peki bu oyuna bu kadar yüklenen Psikiyatristlerin gözünde minecraft nasıl bir oyun? Egzotik Karpuz tarafından yapılan Psikiyatristlerin Gözünden Minecraft bu sorunun cevabını veriyor.
Şahin K - Günah Keçisi Fragman 02:28
Şahin K - Günah Keçisi Fragman 188.849 izlenme - 7 yıl önce Şahin K'nın başrollerinde yer aldığı Günah Keçisi 31 Haziran'da vizyonda!
Yusufeli'nde Baraj işçilerinin Dağ Keçilerini Beslemesi 04:05
Yusufeli'nde Baraj işçilerinin Dağ Keçilerini Beslemesi 11.415 izlenme - 1 yıl önce Artvin - Yusufeli'nde baraj işçilerinin yabani dağ keçilerini beslemesi kameralara böyle yansıdı. Görüntüler sizlerle...
Kendi Anlatımıyla Şahin K'nın Hayat Hikayesi 04:16
Kendi Anlatımıyla Şahin K'nın Hayat Hikayesi 21.385 izlenme - 1 yıl önce Usta kayıcı Şahin K'nın hayat hikayesini kendi sesinden kendi anlatımıyla dinliyoruz.
günah keçisi fragman 01:30
günah keçisi fragman 32.449 izlenme - 7 yıl önce günah keçisi filminin resmi fragmanı...
Şahin K - Günah Keçisi (Fragman) 02:28
Şahin K - Günah Keçisi (Fragman) 22.615 izlenme - 3 yıl önce 2007 yılında buz gibi sulardan gelmeyi bırakarak komedyen olmaya karar veren Şahin ağamızın henüz dumanı üstünde olan fragmanını izleyelim. Şahin K olsun çamurdan olsun diyerek sizi şaheserle başbaşa bırakıyorum. Medya Mühendisi ekibinin gerçekleştirdiği, Şahin K'nın başrollerinde oynadığı '' Günah Keçisi '' ... http://www.facebook.com/medyamuhendisi
Kartalın Dağ Keçisi İle İmtihanı 01:43
Kartalın Dağ Keçisi İle İmtihanı 7.952 izlenme - 2 yıl önce Kartallar genel olarak diğer uçan yırtıcılardan daha iri ve daha güçlüdürler ve kafa yapıları daha büyüktür. Diğer yırtıcı kuşlar gibi eğri gagaları, kaslı bacakları ve güçlü pençeleri vardır.
Dağ Keçileri Çığdan Böyle Kurtuldu 01:40
Dağ Keçileri Çığdan Böyle Kurtuldu 11.897 izlenme - 4 yıl önce Fransız Alpleri’nde bir grup keçinin çığdan kurtuluşu saniye saniye kameralara yansıdı. Savoy bölgesinde çekilen görüntülerde, dokuz dağ keçisi hızla üstlerine doğru gelen çığdan kaçmak için koşmaya başlıyor. Keçilerden beşi, çığ kütlesinin altında kalmaktan kurtulurken, dört keçi, karların altına gömülüyor. Fakat bir süre sonra, dört keçi, birer birer çığın altından çıkıyor ve görüntüleri çekenlerin alkışları arasında diğer keçilere doğru koşuyor.
Nesli Tükenmekte Olan Ankara (Tiftik) Keçisi 02:49
Nesli Tükenmekte Olan Ankara (Tiftik) Keçisi 9.808 izlenme - 5 yıl önce ''Nesli tükenmesin'' diye çalışıyorlar Son yıllarda nesli azalan Ankara (tiftik) keçisinin gen kaynağı, Eskişehir'in Mahmudiye ilçesindeki Anadolu Tarım İşletmesi Müdürlüğü'nde 59 yıldır korunuyor. :Ankara Keçisi 13. yy'de Anadolu'ya Türkler tarafından Hazar Denizinin doğu bölgesinden getirmiştir. Orta Anadolu'nun iklim özlleklerine uygun olduğundan burada gelişmiş ve buraya özgü bi' hayvan olma özelliğini geliştirmiştir. Ankara keçisi Ankara'nın tüm bölümlerinde yetişmekle birlikte en çok Beypazarı'nda bulunur. Adından dolayı Türkiye'nin ve Ankara'nın bilinirliğini dünyaya yaymıştır. Yavru KeçilerEvcil keçi ırklarından birisidir. Diğer adıyla tiftik keçisi de denir, yaklaşık 35-40 kg ağırlığındadır. Uzun, ipek gibi beyaz tüyleri için yetiştirmeciliği yapılır. Ankara Keçisi, öncelikle tiftik verimi için yetiştirilir. Bunun yanında eti, sütü ve derisinden de yararlanılır. Bir hayvandan 2-3 kg, tekelerden ise 6 kg'a kadar tiftik alınır. Orta Anadolu ve özel olarak Ankara Bölgesi Tiftik Keçisi yetiştiriciliği için uygun bir bölgedir. Ankara Keçisi step iklimi sever. Alçak, bataklık ve rutubetli iklimlerde tiftik keçisi ırk özelliklerini kaybeder, tiftiği kabalaşır, parlaklığı gider. Bu nedenle deniz kıyısı bölgelerine yaklaştıkça tiftik keçisinin sayısı azalır ve yerini kıl keçisine bırakır.
Dağ Keçisi 09:39
Dağ Keçisi 10.429 izlenme - 4 yıl önce Dağ Keçisi
Halep Keçisi Yetiştiriciliği 01:59
Halep Keçisi Yetiştiriciliği 9.317 izlenme - 5 yıl önce Torunoğlu Keçi Çiftliğimizde Keçilerimizin Bütün Aşıları Ve Kan Testleri Yapılmıştır.yüksek Et Ve Süt Verimli Olan Keçilerimizde İkizlik Ve Üçüzlük Oranı Da Yüksektir.
şahin k - ben miyim günah keçisi 01:02
şahin k - ben miyim günah keçisi 11.497 izlenme - 7 yıl önce
günah keçisi-fragman-şahin k 01:46
günah keçisi-fragman-şahin k 15.112 izlenme - 7 yıl önce günah keçisi-fragman-şahin k-ocak 2011 sinemalarda
günah keçisi şahin k 02:28
günah keçisi şahin k 8.717 izlenme - 7 yıl önce türk porno starı şahin k'dan komedi tadındaki filmin fragmanı
Kayalardan At Beni İn Aşağı Yut Beni 01:25
Kayalardan At Beni İn Aşağı Yut Beni 2.080 izlenme - 2 yıl önce Çakal kartalın dağ keçisini kısa yoldan gömme yöntemi. Kayalıklardan atıyor, inip aşağı yutuyor.
kilis keçilerikilis keçisi özelliklerikilis keçisi yetiştiriciliği 01:48
kilis keçilerikilis keçisi özelliklerikilis keçisi yetiştiriciliği 7.149 izlenme - 6 yıl önce http//kiliskecisi.gen.tr http//www.kilis-kecisi.com http//www.kiliskecisi.net kilis keçileri sağlam vücut yapılıuzun yürüyüş yeteneklisüt ve döl verimi yüksek bir keçi ırkıdır. kilis keçisi türkiye yerli keçi ırkları içinde halep keçisinden sonra 2. sırada gelir.kilis keçileri genellikle siyah renklidir.kahverengi gri hatta alaca olanlarına da rastlanılabilir.vücut kılları düz ve uzundur.kıl keçisi genotipi taşıdıklarından diğer süt keçilerine göre daha dayanıklıdır.sütteki yağ oranı di
Vaşak Dağ Keçisine Böyle Saldırdı  02:33
Vaşak Dağ Keçisine Böyle Saldırdı 1.740 izlenme - 2 yıl önce Türkiye’de nesli tükenen hayvanlar arasından yer alan vaşak, Sivas’ın Divriği ilçesinde cep telefonu kamerası tarafından görüntülendi. Divriği ilçesi Cürek mevkiinde dağlık bir alanda Bekir Irmak adlı vatandaş tarafından çekilen görüntülerde bir vaşağın dağ keçisine saldırma anı yer alıyor. Kendisine kurban olarak bir dağ keçisini seçen vaşak, dağ keçisinin boynundan saldırarak keçiyi telef etti. Telef ettiği dağ keçisinin başında bir süre bekleyen vaşak, çevresindeki insanları fark edince bölgeden uzaklaşarak kayıplara karıştı.
halep keçisi  halep keçisi özellikleri  süt keçisi  halep keçisi fiyatları 01:06
halep keçisi halep keçisi özellikleri süt keçisi halep keçisi fiyatları 4.276 izlenme - 6 yıl önce halep keçisi hakkında daha fazla bilgi almak için www.kecial.com
Tavşanlar 00:43
Tavşanlar 3.230 izlenme - 5 yıl önce Halep Keçisi sessiz, sakin ve zarif bir süt keçisidir. Hem et keçisi hem de süt keçisidir.
araba değil dağ keçisi mubarek 00:35
araba değil dağ keçisi mubarek 7.871 izlenme - 9 yıl önce bu nasıl araba böyle
Düz Duvara Tırmanan Keçiler 01:43
Düz Duvara Tırmanan Keçiler 3.042 izlenme - 3 yıl önce İtalya'nın kuzeyindeki bir barajın duvarına tırmanan keçiler görenleri hayrete düşürüyor. Keçiler, yaklaşık 50 metre yüksekliğindeki duvardaki taşların içinde bulunan tuz ve mineralleri yalamak için canlarını tehlikeye atıyor. Üzerinde çok az eğim olan baraj duvarına tırmanan dağ keçileri Aosta Vadisi'ndeki Gran Paradiso Milli Parkı'nda yaşıyor.
Halep keçisi yetiştiriciliği 00:11
Halep keçisi yetiştiriciliği 3.901 izlenme - 6 yıl önce torunogluhayvancilik sitemizden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.
cudi dağı dağ keçisi avı 01:38
cudi dağı dağ keçisi avı 6.397 izlenme - 7 yıl önce cudi dağında av mevsiminde dağ keçisi avı Vidousudur.Normalde Yasak Bölge ama Ara Sıra Gidiliyor :)
Dağ Keçisinin Yaşam Mücadelesi 00:59
Dağ Keçisinin Yaşam Mücadelesi 712 izlenme - 8 ay önce Kar leoparının saldırısına uğrayan burma boynuzlu dağ keçisi, suya atlayarak canını kurtardı. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
şahin k son filmi fıragmanı  günah keçisi 02:28
şahin k son filmi fıragmanı günah keçisi 7.104 izlenme - 7 yıl önce şahin k nın son filmi günah keçisi fıragman görüntülri
günah keçisi fragman 02:16
günah keçisi fragman 5.628 izlenme - 7 yıl önce şahin k'nın yeni filmi günah keçisi 31 haziran 2010 tarihinde gösterime giriyor.
Şahin K - Cübbeli Ahmet Hocayla Film Çekmek İsterdim 03:25
Şahin K - Cübbeli Ahmet Hocayla Film Çekmek İsterdim 2.582 izlenme - 3 yıl önce Şahin Reis hem yeni vizyona girecek filmi Günah Keçisi hakkında hemde olay yaratacak açıklamaları ile karşınızda. Kısaca özetlemek gerekirse: "Kimseyi kendimize rakip olarak görmüyoruz" diyen Şahin K. filminde oynatacak kadın oyuncu bulamadığı sorusuyla birlikte bombayı patlattı. Burcu Esmersoy'la bir filmde oynamak istediğini söyleyen Şahin K., "Çok güzel dans ediyor, onunla bir dans sahnesinde oynamak isterdim" dedi. Cübbeli Ahmet Hoca'yı çok komik bulduğunu söyleyen Şahin K., "Cübbeli Ahmet Hoca'yla bir film çekmek isterdim" dedi.
Günah Keçisi - Bu film’e dikkat! 2011 01:46
Günah Keçisi - Bu film’e dikkat! 2011 7.347 izlenme - 7 yıl önce by sefer
günah keçisi 01:37
günah keçisi 2.908 izlenme - 7 yıl önce izlesene.com farkı....
Oğlağın Yaşam İnadı - Life / Hayat 05:26
Oğlağın Yaşam İnadı - Life / Hayat 2.207 izlenme - 3 yıl önce "Life- Hayat" Belgeselinde, Doğada Yaşanan Pek Çok Yaşam Mücadelesi Yer Alıyor. İşte Bunlardan Birisi Olan, Yavru Bir Keçinin Yaşama Tutunuşunun Muhteşem Görüntüleri.tuncel Kurtiz'in Anlatımıyla İzliyoruz Efendim...