Hoşgeldiniz!

kedi balığı

Leopar Ailesinin Kedi Balığı Avı 03:51
Leopar Ailesinin Kedi Balığı Avı 1.170 izlenme - 5 ay önce Afrika kıtasının güneyinde bulunan ve okyanusa kıyısı olmayan Botswana Cumhuriyetinde bulunan Chobe Nehri etrafında kedi balığı avlayan leopar ailesinin görüntülerini izliyoruz.
50 Kiloluk Devasa Kedi Balığı Nasıl Yakalanır? İşte Cevabı 04:15
50 Kiloluk Devasa Kedi Balığı Nasıl Yakalanır? İşte Cevabı 3.698 izlenme - 6 yıl önce 50 Kiloluk Kedi Balığı Yakalama, büyük balık avı videosu.
Çiğ Deniz Anası ve Balina Eti Yemek - Japonya 07:12
Çiğ Deniz Anası ve Balina Eti Yemek - Japonya 779 izlenme - 3 yıl önce Tokyo'nun arka sokak lezzetlerini anlattığımız Ciddiyetsiz Mini Belgesel'imizin 3. bölümünde çiğ ve ızgara balina etini, fermente soyalı deniz anasını ve pisi (kedi) balığını sizlere tanıtıyoruz. Belgeselin geçtiğimiz bölümlerini kaçıranlar ve seyretmeye doyamayanlar sayfama uğrassdasdsd.. Şaka lan saka. Yemişim belgeselini. Ama yine de sayfayi (https://www.facebook.com/ordasaatkac) ve blogu (https://ordasaatkac.wordpress.com/) ziyarete gelirseniz benzer geyiklikte video, fotoğraf ve gezi anılarımı lokumunuzun yanında bir Türk kahvesi ikramımız ile izleyebilir, okuyabilirsiniz. Ses bozukluğu hakkında bir not: Arka planda çok gürültü vardı. 1. videonun başında olduğu gibi neredeyse bizim sesimiz duyulmuyordu. O yüzden arkadaki uğultuya ses filtreleme yaptım fakat bizim seslerden de yedi. Ses kalitesinin bozukluğu bu yüzden. Kusura bakmayınız. Ayrıca pisi balığı çok güzelmiş mk. Hayvan gibi abandığımız için yemeğe onu çekmeyi unuttuk sonra. Keyifli seyirler.
Kedi Kandırmaca 01:53
Kedi Kandırmaca 2.127 izlenme - 9 yıl önce
Kedi balığı oltadan kaptı 00:08
Kedi balığı oltadan kaptı 412 izlenme - 7 yıl önce
Güvercin Avlayan Kedi Balığı! 00:33
Güvercin Avlayan Kedi Balığı! 438 izlenme - 6 yıl önce Kuşların balıkları avlamasına alışkınız ancak bir balığın kuşu avlaması pek rastladığımız bir şey değildi. İşte bu da oldu dedirten o video ve görüntüler.
kedi balığı 00:29
kedi balığı 281 izlenme - 7 yıl önce
Sahildeki Güvercinleri Avlayan Kedi Balıkları 00:24
Sahildeki Güvercinleri Avlayan Kedi Balıkları 236 izlenme - 6 yıl önce Fransa'nın Tarn Nehri'nde yaşayan kedi balıkları sahildeki güvercinleri avlarken görüntülendi
100 Kiloluk Balık Yakalamak 08:43
100 Kiloluk Balık Yakalamak 111 izlenme - 3 yıl önce Şanslı balıkçılar neredeyse 100 kiloluk bir yayın balığı yakaladı (kedi balığı olarakta biliniyor). Bu işi sadece zevk olsun diye yapan balıkçı abilerimiz balığı tekrar sulara bırakmışlardır.