Hoşgeldiniz!

Kedi Canını Videoları İzle

Miyavlayarak Özür Dileyen Hatun 00:17
Miyavlayarak Özür Dileyen Hatun 65.293 izlenme - 2 yıl önce Hatun kişinin ne yaptığını bilmiyorum ancak ses tonu ve giydiği özür kıyafetiyle kendini affettirmiş olduğunu düşünüyorum.
Adriana Lima'nın 15 Yaşındaki Hali 02:00
Adriana Lima'nın 15 Yaşındaki Hali 8.085 izlenme - 2 yıl önce Adriana Lima'nın 15 yaşındaki halidir. Gördüğünüz üzere estetik yok bir şey yok kadın doğuştan güzel. Şu na 34 yaşında olduğuna göre 19 yıl olmuş sayın seyirciler dile kolay
Pelin Çift İle İllüminati'nin Peşinde 01:58
Pelin Çift İle İllüminati'nin Peşinde 5.646 izlenme - 4 yıl önce Pelin Çift mimikleri ile göynümüzde yer etmiş en kedi canlı tv yüzlerimizdendir.
Adnan Oktar - Kedi Canını Senin 00:53
Adnan Oktar - Kedi Canını Senin 1.766 izlenme - 2 yıl önce Sitede pek çok Adnan Hoca videosu dönerken , belki de Adnan Oktar efsanesini tüm Türkiye'ye tanıtan "kedi canını senin" klasiğinin sitede bulunmaması olmaz diye düşündüm. Huyu güzel muhnis site alkışlarlayaşıyorum.com !
Hayrettin - Telefon Şakası Kedi Canını Yerim 03:42
Hayrettin - Telefon Şakası Kedi Canını Yerim 6.870 izlenme - 6 yıl önce hayrettin - telefon şakası kedi canını yerim
Pelin Çift ile İllüminati'nin Peşinde 01:58
Pelin Çift ile İllüminati'nin Peşinde 1.702 izlenme - 2 yıl önce Pelin Çift mimikleri ile göynümüzde yer etmiş en kedi canlı tv yüzlerimizdendir. Bu programda 2 konuğu da kendini aşmış ve de İllüminatiye dünyayı dar etmeye kafayı koymuşlardır. Neyse uzun lafın kısası bu kafaları bu edaları Ömer Çelakıl bile kıskanır. Bu neyin kafası da o şarkıyı o hale getirdiniz be dayılar. Ama Pelinciğim çok haklı bence yine bu ne şimdi demiş, ayyy kedi canını senin...
Aklımdan Geçiyor Ne Yapayım - Adnan Oktar 01:03
Aklımdan Geçiyor Ne Yapayım - Adnan Oktar 1.448 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar'ın geniş bilinç altı gözlerimizin önüne seriliyor. Hocamız İnşallah istediklerine kavuşur, Maşallah.
İsmail Baki - Adnan Oktar Taklidi 03:26
İsmail Baki - Adnan Oktar Taklidi 3.148 izlenme - 4 yıl önce İsmail Baki, FOX tv'de yayınlanan komedi programının 7. bölümünde Sn. Adnan Oktar'ın A9 TV ekranlarında kendisi ile ilgili yorumlarına da yer verdi.
Kedi Canını 1 Bölüm (İsmail Baki Tv) 09:29
Kedi Canını 1 Bölüm (İsmail Baki Tv) 1.858 izlenme - 5 yıl önce Kedi Canını 1 Bölüm (İsmail Baki Tv) ata66kan
Adnan Oktar - Waiting For Tonight 02:37
Adnan Oktar - Waiting For Tonight 1.310 izlenme - 2 yıl önce Formatının ne olduğu anlaşılamayan , ne akla hizmet ettiği bilinmeyen , değirmenin suyunun nerden geldiği çözülemeyen A9 kanalında Adnan Oktar 'la gece sohbetleri devam ediyor. Hadi gelin Komünizm tehlikesini , Darwinizm felaketini ve ilan edilmesi an meselesi olan Mehdi'yi bir kenara bırakalım ve Waiting for Tonight ile kopalım.. Ah hocam ah waiting for "tonight" tabi ....
Kedi Canını 6.Bölüm (İsmail Baki Tv) 10:19
Kedi Canını 6.Bölüm (İsmail Baki Tv) 1.430 izlenme - 5 yıl önce Kedi Canını 6.Bölüm (İsmail Baki Tv)
Kedi Canını 4.bölüm - 1 (İsmail Baki Tv) 05:03
Kedi Canını 4.bölüm - 1 (İsmail Baki Tv) 1.256 izlenme - 5 yıl önce Kedi Canını 4.Bölüm - 1 (İsmail Baki Tv)
kedi canını senin ;D 00:40
kedi canını senin ;D 1.199 izlenme - 5 yıl önce kedi canını senin D
Adnan Hoca'nın Bayıldığı Hava 01:47
Adnan Hoca'nın Bayıldığı Hava 955 izlenme - 2 yıl önce Şaka maka ama bu havaya ben de bayılırım. Çalan hava, Kırşehir yöresine ait, söz ve müziği Neşet Ertaş'a ait olan YOLCU isimli türkü... Videodaki ses kayıtı, Yeşil Kaman Ustaları isimli mahalli müzik grubuna ait.
Çok Fazla Geğiren Hanım Kız 2 02:22
Çok Fazla Geğiren Hanım Kız 2 915 izlenme - 3 yıl önce Daha önce de yayınlanan hanım kızımızın farklı arayışlar içine girdiği bir geğirme videosu daha varmış efenim. Kızımız bu işe kendini vakfetmiş anlaşılan. Ekleyen notu: Ne kadar geğirirsen geğir tiksindiremezsin kendini benden Dipnot: Yüzüğü var beyler.
Dünyalar Yakışıklısı Adnan Oktar - Bayram Özel (Nefes Kesici) 13:58
Dünyalar Yakışıklısı Adnan Oktar - Bayram Özel (Nefes Kesici) 802 izlenme - 2 yıl önce Ulvi insan, muhteşem düşünür, son mehdi, dünyalar yakışıklısı yarı tanrı, adnan hocamızın bayram münasebetiyle verdiği sosyal mesajlarla dolu 8 ağustos 2013 tarihli sohbetidir efendim. bayrama özel misafirleriyle olan güzel sohbetlerini izlemek üzere sizleri yüce mehdiyle başbaşa bırakıyorum.
Beril Koncagül - Bal Arıları Çiçeğin Nektarsız Olduğunu Nasıl Anlar? 04:07
Beril Koncagül - Bal Arıları Çiçeğin Nektarsız Olduğunu Nasıl Anlar? 631 izlenme - 2 yıl önce Beril Koncagül Hocamız önemli bir biyolojik olayı açıklıyor. "Bal arıları kondukları çiçeğin nektarsız olduğunu nasıl anlar ?
Kedi Canını 4.bölüm 2 (İsmail Baki Tv) 05:41
Kedi Canını 4.bölüm 2 (İsmail Baki Tv) 707 izlenme - 5 yıl önce
Sahibiyle Karşılıklı Jenga Oynayan Kedi 01:23
Sahibiyle Karşılıklı Jenga Oynayan Kedi 462 izlenme - 2 yıl önce Başlıktan da anlaşılacağı gibi, eleman kedisiyle jenga oynuyor, kedi canını.
Kedicikler Neden Bikini Giyiyor? 05:17
Kedicikler Neden Bikini Giyiyor? 569 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hoca'nın kedicikleri bol makyaj ve dekolteler ile dikkat çekerken kediciklerden birisi olan Didem Ürer bu soruya cevap veriyor.
Mary Elizabeth Winstead - Ramona Flowers Tanıtımı 01:06
Mary Elizabeth Winstead - Ramona Flowers Tanıtımı 373 izlenme - 2 yıl önce Holywood'un son yıllarda ün yapmış en güzel oyunculardan biri olan mary elizabeth winstead'in scott pilgrim filminde ramona flowers rolü için yapılan bir tanıtım videosudur. Dvdsinin ekstra bölümünde yer almaktadır.
Alf & Adnan Oktar - Kedi Canını 00:42
Alf & Adnan Oktar - Kedi Canını 485 izlenme - 2 yıl önce Boş boş Adnan Oktar videolari içinde gezinirken bunun olmadığını farkettim ve paylaşmak istedim.
Michelle Jenneke - 100 Metre Engelli Öncesi Dans Etmek 03:06
Michelle Jenneke - 100 Metre Engelli Öncesi Dans Etmek 281 izlenme - 2 yıl önce Kendisi 19 yaşında olup, yarışa Avusturalya'dan katılmıştır. Çok hoş ve bir o kadar da seksi olan atletimizin, yarış öncesi neşeli dansını izliyelim efendim... (Dürüstçe solemek gerekirse sonuç beni çok şaşırttı)
Kedi Canını 00:35
Kedi Canını 374 izlenme - 5 yıl önce lütfen izleyin bunu
Kutucu Kedi Maru 03:20
Kutucu Kedi Maru 423 izlenme - 2 yıl önce Meşhur "Kafası girerse gerisi de girer" sözünü kendine ilke edinmiş Capon kedimiz Maru; Kutu, delik, çekyat astarı gibi yerlere girip çıkması sahibine ilginç gelmiş olacak ki bunu video ile kedi sever dostlarla paylaşmış. Ara sıra miskinliğin dibine de vurmuş Maru'ya kedi canını senin diyor ve izliyoruz efenim...
Maşallah Vs İnşallah 01:33
Maşallah Vs İnşallah 421 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar'ın kedicikleri maşallah ve inşallah kapışmasında,ay senin kedi canını diyerekten izliyoruz..
Fenerbahçe Sen Çok Yaşa - Adnan Oktar 00:52
Fenerbahçe Sen Çok Yaşa - Adnan Oktar 356 izlenme - 2 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum'un artık bir vazgeçilmezi haline Adnan Oktar'dan alternatif bir Fenerbahçe marşı hocanın da dediği gibi bu marşla o stadı inletmemiz lazım.
Trolleşen Asyalı Hatun 01:21
Trolleşen Asyalı Hatun 155 izlenme - 2 yıl önce Artık trendleşen troll yüz ifadelerini avrat test ediyor ne zkm yüklüyon bu demeyin la akp vidyosumu ekleseydim mq
Atilla Kaptan'ın Kedisi 00:40
Atilla Kaptan'ın Kedisi 207 izlenme - 2 yıl önce Bizim Atilla Kaptan'dan muhteşem iran kedisi tanımlaması...Muhteşem tasfirini yine gözler önüne koymuş.Hatta Oscar'lık ve/veya Cannes'lık bir performansı göstermiş.
Neden Adnan Oktar'ın Yanında Hep Bayanlar Var? 01:19
Neden Adnan Oktar'ın Yanında Hep Bayanlar Var? 260 izlenme - 2 yıl önce Hocamızın bu soruya verdiği cevab. Kendisinin bu açıklamasından sonra ben şahsen tatmin oldum, sizi bilemem. İyi seyirler.