Hoşgeldiniz!

kedi canını senin

Miyavlayarak Özür Dileyen Hatun 00:17
Miyavlayarak Özür Dileyen Hatun 70.262 izlenme - 2 yıl önce Hatun kişinin ne yaptığını bilmiyorum ancak ses tonu ve giydiği özür kıyafetiyle kendini affettirmiş olduğunu düşünüyorum.
Adriana Lima'nın 15 Yaşındaki Hali 02:00
Adriana Lima'nın 15 Yaşındaki Hali 8.658 izlenme - 2 yıl önce Adriana Lima'nın 15 yaşındaki halidir. Gördüğünüz üzere estetik yok bir şey yok kadın doğuştan güzel. Şu na 34 yaşında olduğuna göre 19 yıl olmuş sayın seyirciler dile kolay
Adnan Oktar - Kedi Canını Senin 00:53
Adnan Oktar - Kedi Canını Senin 2.134 izlenme - 2 yıl önce Sitede pek çok Adnan Hoca videosu dönerken , belki de Adnan Oktar efsanesini tüm Türkiye'ye tanıtan "kedi canını senin" klasiğinin sitede bulunmaması olmaz diye düşündüm. Huyu güzel muhnis site alkışlarlayaşıyorum.com !
Adnan Oktar - Waiting For Tonight 02:37
Adnan Oktar - Waiting For Tonight 1.451 izlenme - 3 yıl önce Formatının ne olduğu anlaşılamayan , ne akla hizmet ettiği bilinmeyen , değirmenin suyunun nerden geldiği çözülemeyen A9 kanalında Adnan Oktar 'la gece sohbetleri devam ediyor. Hadi gelin Komünizm tehlikesini , Darwinizm felaketini ve ilan edilmesi an meselesi olan Mehdi'yi bir kenara bırakalım ve Waiting for Tonight ile kopalım.. Ah hocam ah waiting for "tonight" tabi ....
kedi canını senin ;D 00:40
kedi canını senin ;D 1.199 izlenme - 6 yıl önce kedi canını senin D
Adnan Hoca'nın Bayıldığı Hava 01:47
Adnan Hoca'nın Bayıldığı Hava 1.054 izlenme - 3 yıl önce Şaka maka ama bu havaya ben de bayılırım. Çalan hava, Kırşehir yöresine ait, söz ve müziği Neşet Ertaş'a ait olan YOLCU isimli türkü... Videodaki ses kayıtı, Yeşil Kaman Ustaları isimli mahalli müzik grubuna ait.
Dünyalar Yakışıklısı Adnan Oktar - Bayram Özel (Nefes Kesici) 13:58
Dünyalar Yakışıklısı Adnan Oktar - Bayram Özel (Nefes Kesici) 915 izlenme - 3 yıl önce Ulvi insan, muhteşem düşünür, son mehdi, dünyalar yakışıklısı yarı tanrı, adnan hocamızın bayram münasebetiyle verdiği sosyal mesajlarla dolu 8 ağustos 2013 tarihli sohbetidir efendim. bayrama özel misafirleriyle olan güzel sohbetlerini izlemek üzere sizleri yüce mehdiyle başbaşa bırakıyorum.
Kedicikler Neden Bikini Giyiyor? 05:17
Kedicikler Neden Bikini Giyiyor? 630 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hoca'nın kedicikleri bol makyaj ve dekolteler ile dikkat çekerken kediciklerden birisi olan Didem Ürer bu soruya cevap veriyor.
Kutucu Kedi Maru 03:20
Kutucu Kedi Maru 458 izlenme - 3 yıl önce Meşhur "Kafası girerse gerisi de girer" sözünü kendine ilke edinmiş Capon kedimiz Maru; Kutu, delik, çekyat astarı gibi yerlere girip çıkması sahibine ilginç gelmiş olacak ki bunu video ile kedi sever dostlarla paylaşmış. Ara sıra miskinliğin dibine de vurmuş Maru'ya kedi canını senin diyor ve izliyoruz efenim...
Neden Adnan Oktar'ın Yanında Hep Bayanlar Var? 01:19
Neden Adnan Oktar'ın Yanında Hep Bayanlar Var? 315 izlenme - 3 yıl önce Hocamızın bu soruya verdiği cevab. Kendisinin bu açıklamasından sonra ben şahsen tatmin oldum, sizi bilemem. İyi seyirler.
Adnan Oktar - Waiting For Tonight 02:37
Adnan Oktar - Waiting For Tonight 283 izlenme - 4 yıl önce Formatının ne olduğu anlaşılamayan , ne akla hizmet ettiği bilinmeyen , değirmenin suyunun nerden geldiği çözülemeyen A9 kanalında Adnan Oktar 'la gece sohbetleri devam ediyor. Hadi gelin Komünizm tehlikesini , Darwinizm felaketini ve ilan edilmesi an meselesi olan Mehdi'yi bir kenara bırakalım ve Waiting for Tonight ile kopalım.. Ah hocam ah waiting for "tonight" tabi ....
Kediciklerin Dekoltesine Bakmayıp Sadece Seslerini Dinleyen Eleman! 03:53
Kediciklerin Dekoltesine Bakmayıp Sadece Seslerini Dinleyen Eleman! 156 izlenme - 3 yıl önce Tvde kedicikleri izlerken utanan elemanın biri kediciklerin dekoltesinden şikayet ediyor. Onlarsız da yapamyan eleman kediciklere bakamıyor sadece seslerini dinliyor.