Hoşgeldiniz!

kedi kurtarma

Süpriz Sonlu Kedi Kurtarma Operasyonu (Rusya) 02:42
Süpriz Sonlu Kedi Kurtarma Operasyonu (Rusya) 2.159 izlenme - 1 hafta önce Türkiye'de itfaiyecilerin üstlendiği kedi kurtarma operasyonlarına katılan Rus asker, yaptığı usta kedi kurtarma teknikleri ile kediyi çok sağlam olmasa da aşağı indirmeyi başarıyor. Ortalığın biraz mına koymuş olsa da kedi sağlam inmemiş olsa da görev başarıyla tamamlanıyor. Alkışlar kahraman askere.
Türk İşi Kedi Kurtaramama Operasyonu 00:50
Türk İşi Kedi Kurtaramama Operasyonu 4.980 izlenme - 10 ay önce Çanakkale'de bir ağacın tepesinde mahsur kalan kedi için vatandaşlar itfaiyeye haber verdi. İtfaiye görevlisi, kediyi mahsur kaldığı ağaç dalını sallayarak aşağıya düşürdü. Diğer dallara çarparak yere düşen kedi, can havliyle kaçtı.
Yavru kedi kurtarma operasyonu 04:03
Yavru kedi kurtarma operasyonu 280 izlenme - 2 hafta önce Bakalım bu bölümde maria yavru kediyi nasıl kurtaracak. Yavru kedi ağaca mı çıkmış ki. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Kendi Kendini Kurtaran Kedi 00:30
Kendi Kendini Kurtaran Kedi 7.075 izlenme - 2 yıl önce Bu kedi onu kurtaracak insanlara hiç yüz vermiyor ve düştüğü kuyudan kendi imkanlarıyla kurtuluyor.
Nehre Atılan Kedileri Kurtarmak 02:43
Nehre Atılan Kedileri Kurtarmak 2.423 izlenme - 1 yıl önce Alabama Nehri'nde balık tutan iki arkadaşın botuna yüzerek gelen kedilerin, sahipleri tarafından suya atıldığı sanılıyor. İkiz olduğu sanılan kedilerin olaydan sonra yuvaya kavuşturulmuş.
türk işi kedi kurtarma 02:07
türk işi kedi kurtarma 3.699 izlenme - 6 yıl önce
Kurtarma Operasyonu 00:51
Kurtarma Operasyonu 3.888 izlenme - 10 yıl önce Direğin tepesinde esir kalmış bir kediyi kurtarma operasyonu.
Bi Değişik Kedi Kurtaran İtfayeci Abimiz 00:18
Bi Değişik Kedi Kurtaran İtfayeci Abimiz 299 izlenme - 10 ay önce 27.12.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Bi Değişik Kedi Kurtaran İtfayeci Abimiz " başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İnanılmaz Kedi Kurtarma Operasyonu 01:34
İnanılmaz Kedi Kurtarma Operasyonu 639 izlenme - 2 yıl önce Kedi kurtarmada Dünya'nın sayılı teşkilatlarından olan Elektrik Idaresi birimimiz direğe çıkan kedi ihbarı üzerine olay yerine gider.Kendinden emin bir şekilde kediye uzanan abimiz için işler yolunda gitmez ve kedinin fevri bir hareketi ile elinden kaçırır. Metrelerce yükseklikten yere düşen kedi şans eseri hala hayattadır.
Adana'da Kedi Kurtaramama Operasyonu 03:54
Adana'da Kedi Kurtaramama Operasyonu 820 izlenme - 3 yıl önce Çam ağacının tepesinde mahsur kalan yavru kedi için her yolu deneyen itfaiye ekibi, zor da olsa amacına ulaştı. Merkez Yüreğir İlçesi'ndeki Yamaçlı Mahallesi 599 Sokak'ta bulunan yaklaşık 20 metre yüksekliğindeki çam ağacının tepesine çıkan yavru kedi, tekrar inemedi. YANINA TIRMANMAYA ÇALIŞTILAR Mahalle sakinleri de tüm çabalarına rağmen kediyi bulunduğu yerden indiremeyince Adana Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi'nden yardım istedi. Kedinin çıktığı ağaç, dar bir sokakta olduğu için yüksek merdivenli araçlarından faydalanamayan itfaiye görevlileri, hayvanı bulunduğu yerden indirebilmek için yanına tırmanmaya çalıştı.
Kurtarma Ekiplerini Gören Kedinin Kendi Kendini Kurtarması 00:52
Kurtarma Ekiplerini Gören Kedinin Kendi Kendini Kurtarması 73 izlenme - 9 ay önce Neresi olduğu bilinmeyen bir ülkede yüksek bir binanın balkonunda mahsur kalan kedi, kurtarma ekiplerini görünce, kendi işini kendi halleti. İzliyoruz.
Kurtarma Operasyonu: Yavru kedi Sütlaç! | VLOG 10:21
Kurtarma Operasyonu: Yavru kedi Sütlaç! | VLOG 154 izlenme - 1 yıl önce Yağmurlu bir günde yol kenarından kurtardığımız yavru kedicik şu an musmutlu! Beğendiyseniz beğen tuşuna basmayı unutmayın, yorumlarınızı bekliyorum! Buradan abone olabilirsiniz: https://goo.gl/AaIBJe BANA ULAŞIN: Twitter https://goo.gl/v451Jw Instagram https://goo.gl/8jWEGn
Türkçe Konuşan Norveç İtfaiyesi 10:31
Türkçe Konuşan Norveç İtfaiyesi 219 izlenme - 2 yıl önce Norveçli itfaiyeci kardeşlerimizden bir kedi kurtarma operasyonu izliyoruz "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." .
Kediyi Süspansiyondan Kurtaran Dayılar 08:15
Kediyi Süspansiyondan Kurtaran Dayılar 317 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da süspansüyona sıkışan kediyi üşenmeden kurtaran müthiş dayıları izliyoruz.
kedi kurtarma operasyonu 01:03
kedi kurtarma operasyonu 369 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Türkçe Konuşan Norveç İtfaiyesi 10:31
Türkçe Konuşan Norveç İtfaiyesi 91 izlenme - 1 yıl önce Norveçli itfaiyeci kardeşlerimizden bir kedi kurtarma operasyonu izliyoruz.
Su Sıkarak Kedi Kurtarmak 00:38
Su Sıkarak Kedi Kurtarmak 135 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da yaşanan olayda, ağacın tepe noktasına çıkıp inemeyen kediyi kurtarmaya itfaiye geliyor en kolay en ucuz ve en aptalca kurtarma yöntemini kullanarak kediyi onlarca metreden aşağıya düşürüyorlar.. Geçenlerde Alkışlarla Yaşıyorum'a yüklenen Türk itfaiyesinin kedi kurtarma operasyonuyla bu operasyonu kıyaslarsak Rusya medeniyet anlamında bizden baya geri diyebiliriz..
kedi kurtarma komedisi 02:07
kedi kurtarma komedisi 266 izlenme - 7 yıl önce türk işi kedi kurtarma:))
Sopayla Kedi Kurtarma Operasyonu 00:29
Sopayla Kedi Kurtarma Operasyonu 46 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da sopayla kedi kurtarma operasyonu aşağıdaki bir vatandaşın cep telefonu ile çekildi. Üst katından gelen sesi farkeden iki adam çamaşır iplerinde bir kedinin mahsur kaldığını görünce harekete geçtiler. Bir battaniye ve bir sopayla kediyi kurtarmaya çalışan iki kişi yoğun uğraşları sonunda kediyi kurtardılar. Sosyal medyadan bu kurtarış tarzına tepkiler gelmeye başladı. Hemen Abone Olmak İçin.www.izlesene.com/keremvideo
kedi kurtarma operasyonu 04:36
kedi kurtarma operasyonu 126 izlenme - 8 yıl önce ...
Yangında Mahsur Kalan Yavru Kedileri Kurtarma Operasyonu 03:09
Yangında Mahsur Kalan Yavru Kedileri Kurtarma Operasyonu 41 izlenme - 2 yıl önce Zeytinburnu'nda Bir Dairede Çıkan Yangında Mahsur Kalan İki Yavru Kedi, İtfaiye Ve Vatandaşların Ortak Operasyonuyla Son Anda Kurtarıldı.
Kepçeli kedi kurtarma operasyonu 01:32
Kepçeli kedi kurtarma operasyonu 28 izlenme - 3 yıl önce Samsun'da girdiği mazgalda 1 gündür mahsur kalan kediye, belediye ekipleri tarafından kurtarma operasyonu gerçekleştirildi.
Kedi Kurtarma Operasyonu 02:18
Kedi Kurtarma Operasyonu 34 izlenme - 5 yıl önce
Dut Ağacında Mahsur Kalan Kedi Kurtarıldı 00:53
Dut Ağacında Mahsur Kalan Kedi Kurtarıldı 9 izlenme - 2 yıl önce Osmaniye'de ağaçta mahsur kalan kedi kurtarıldı Kadirli ilçesinde ağaçta mahsur kalan kedi, belediye ekipleri tarafından kurtarıldı.
Mahsur Kalan Kedi Bir Haftadır Kurtarılamadı 01:19
Mahsur Kalan Kedi Bir Haftadır Kurtarılamadı 4 izlenme - 1 yıl önce Mersin Büyükşehir Belediye binasının karşısında yer alan bir binanın 4. katındaki pencere önüne nasıl çıktığı bilinmeyen kedi yoldan geçen vatandaşların dikkatini çekti. Vatandaşlar bir haftadır kedinin kurtarılması için itfaiye ekiplerine haber verirken tüm kurtarma çabaları sonuçsuz kaldı.