Hoşgeldiniz!

Kedi Kurtarma Videoları İzle

Süpriz Sonlu Kedi Kurtarma Operasyonu (Rusya) 02:42
Süpriz Sonlu Kedi Kurtarma Operasyonu (Rusya) 3.142 izlenme - 7 ay önce Türkiye'de itfaiyecilerin üstlendiği kedi kurtarma operasyonlarına katılan Rus asker, yaptığı usta kedi kurtarma teknikleri ile kediyi çok sağlam olmasa da aşağı indirmeyi başarıyor. Ortalığın biraz mına koymuş olsa da kedi sağlam inmemiş olsa da görev başarıyla tamamlanıyor. Alkışlar kahraman askere.
Türk İşi Kedi Kurtaramama Operasyonu 00:50
Türk İşi Kedi Kurtaramama Operasyonu 5.083 izlenme - 1 yıl önce Çanakkale'de bir ağacın tepesinde mahsur kalan kedi için vatandaşlar itfaiyeye haber verdi. İtfaiye görevlisi, kediyi mahsur kaldığı ağaç dalını sallayarak aşağıya düşürdü. Diğer dallara çarparak yere düşen kedi, can havliyle kaçtı.
Kendi Kendini Kurtaran Kedi 00:30
Kendi Kendini Kurtaran Kedi 7.092 izlenme - 3 yıl önce Bu kedi onu kurtaracak insanlara hiç yüz vermiyor ve düştüğü kuyudan kendi imkanlarıyla kurtuluyor.
Yavru kedi kurtarma operasyonu 04:03
Yavru kedi kurtarma operasyonu 1.212 izlenme - 8 ay önce Bakalım bu bölümde maria yavru kediyi nasıl kurtaracak. Yavru kedi ağaca mı çıkmış ki. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Nehre Atılan Kedileri Kurtarmak 02:43
Nehre Atılan Kedileri Kurtarmak 2.433 izlenme - 2 yıl önce Alabama Nehri'nde balık tutan iki arkadaşın botuna yüzerek gelen kedilerin, sahipleri tarafından suya atıldığı sanılıyor. İkiz olduğu sanılan kedilerin olaydan sonra yuvaya kavuşturulmuş.
İnanılmaz Kedi Kurtarma Operasyonu 01:34
İnanılmaz Kedi Kurtarma Operasyonu 1.025 izlenme - 2 yıl önce Kedi kurtarmada Dünya'nın sayılı teşkilatlarından olan Elektrik Idaresi birimimiz direğe çıkan kedi ihbarı üzerine olay yerine gider.Kendinden emin bir şekilde kediye uzanan abimiz için işler yolunda gitmez ve kedinin fevri bir hareketi ile elinden kaçırır. Metrelerce yükseklikten yere düşen kedi şans eseri hala hayattadır.
Kediyi Kurtarıyım Derken Öldürmek 01:00
Kediyi Kurtarıyım Derken Öldürmek 8 izlenme - 1 gün önce Görüntüdeki adam kediyi kurtarma aşkına ağacın nerdeyse en sonuna çıkıp tam kurtarıcakken kedi güvenmemezlik yapıp atlıyor
Kurtarma Operasyonu 00:51
Kurtarma Operasyonu 3.889 izlenme - 11 yıl önce Direğin tepesinde esir kalmış bir kediyi kurtarma operasyonu.
Bi Değişik Kedi Kurtaran İtfayeci Abimiz 00:18
Bi Değişik Kedi Kurtaran İtfayeci Abimiz 303 izlenme - 1 yıl önce 27.12.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Bi Değişik Kedi Kurtaran İtfayeci Abimiz " başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Adana'da Kedi Kurtaramama Operasyonu 03:54
Adana'da Kedi Kurtaramama Operasyonu 821 izlenme - 3 yıl önce Çam ağacının tepesinde mahsur kalan yavru kedi için her yolu deneyen itfaiye ekibi, zor da olsa amacına ulaştı. Merkez Yüreğir İlçesi'ndeki Yamaçlı Mahallesi 599 Sokak'ta bulunan yaklaşık 20 metre yüksekliğindeki çam ağacının tepesine çıkan yavru kedi, tekrar inemedi. YANINA TIRMANMAYA ÇALIŞTILAR Mahalle sakinleri de tüm çabalarına rağmen kediyi bulunduğu yerden indiremeyince Adana Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi'nden yardım istedi. Kedinin çıktığı ağaç, dar bir sokakta olduğu için yüksek merdivenli araçlarından faydalanamayan itfaiye görevlileri, hayvanı bulunduğu yerden indirebilmek için yanına tırmanmaya çalıştı.
Türkçe Konuşan Norveç İtfaiyesi 10:31
Türkçe Konuşan Norveç İtfaiyesi 146 izlenme - 2 yıl önce Norveçli itfaiyeci kardeşlerimizden bir kedi kurtarma operasyonu izliyoruz.
Kurtarma Ekiplerini Gören Kedinin Kendi Kendini Kurtarması 00:52
Kurtarma Ekiplerini Gören Kedinin Kendi Kendini Kurtarması 86 izlenme - 1 yıl önce Neresi olduğu bilinmeyen bir ülkede yüksek bir binanın balkonunda mahsur kalan kedi, kurtarma ekiplerini görünce, kendi işini kendi halleti. İzliyoruz.
Türkçe Konuşan Norveç İtfaiyesi 10:31
Türkçe Konuşan Norveç İtfaiyesi 220 izlenme - 3 yıl önce Norveçli itfaiyeci kardeşlerimizden bir kedi kurtarma operasyonu izliyoruz "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." .
Kediyi Süspansiyondan Kurtaran Dayılar 08:15
Kediyi Süspansiyondan Kurtaran Dayılar 397 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da süspansüyona sıkışan kediyi üşenmeden kurtaran müthiş dayıları izliyoruz.
Kurtarma Operasyonu: Yavru kedi Sütlaç! | VLOG 10:21
Kurtarma Operasyonu: Yavru kedi Sütlaç! | VLOG 155 izlenme - 2 yıl önce Yağmurlu bir günde yol kenarından kurtardığımız yavru kedicik şu an musmutlu! Beğendiyseniz beğen tuşuna basmayı unutmayın, yorumlarınızı bekliyorum! Buradan abone olabilirsiniz: https://goo.gl/AaIBJe BANA ULAŞIN: Twitter https://goo.gl/v451Jw Instagram https://goo.gl/8jWEGn
Su Sıkarak Kedi Kurtarmak 00:38
Su Sıkarak Kedi Kurtarmak 180 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da yaşanan olayda, ağacın tepe noktasına çıkıp inemeyen kediyi kurtarmaya itfaiye geliyor en kolay en ucuz ve en aptalca kurtarma yöntemini kullanarak kediyi onlarca metreden aşağıya düşürüyorlar.. Geçenlerde Alkışlarla Yaşıyorum'a yüklenen Türk itfaiyesinin kedi kurtarma operasyonuyla bu operasyonu kıyaslarsak Rusya medeniyet anlamında bizden baya geri diyebiliriz..
Kedi Kurtarma Operasyonu Kamerada 01:33
Kedi Kurtarma Operasyonu Kamerada 1 izlenme - 2 gün önce Kedi kurtarma operasyonu kameradaKİLİS - Kilis'te, bir ağaca kuş avlamak için çıkan kedi, ağaçta mahsur kalınca itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.
kedi kurtarma komedisi 02:07
kedi kurtarma komedisi 266 izlenme - 8 yıl önce türk işi kedi kurtarma:))
Kedi Kurtarma Operasyonu 01:03
Kedi Kurtarma Operasyonu 370 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Akıllıca Bir Kedi Kurtarma Operasyonu 00:28
Akıllıca Bir Kedi Kurtarma Operasyonu 17 izlenme - 7 ay önce akıllıca bir kedi kurtarma operasyonu
kedi kurtarma operasyonu 04:36
kedi kurtarma operasyonu 126 izlenme - 8 yıl önce ...
İtfaiyeden Yavru Kedi Kurtarma Operasyonu 03:06
İtfaiyeden Yavru Kedi Kurtarma Operasyonu 2 izlenme - 1 ay önce İtfaiyeden yavru kedi kurtarma operasyonu Arabanın içerisine kaçan minik kedi itfaiye ekiplerinin yardımı ile kurtarıldı İSTANBUL - Arabanın motor kısmına kaçan minik kedi itfaiyenin operasyonu ile kurtarıldı.
Kurtardığı Kediyi Nazik Ol Uyarılarına Rağmen Aşağı Attı 00:38
Kurtardığı Kediyi Nazik Ol Uyarılarına Rağmen Aşağı Attı 6 izlenme - 6 ay önce Alınan bilgiye göre, Şazibey Mahallesi'nde yavru kedinin ağacın tepesinde mahsur kaldığını gören vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. İtfaiye ekiplerinin olay yerine geldiğinde bir vatandaş, merdiven yardımıyla çatıya çıktı. Çatıdan ağacın dallarını aşağı çeken ve kediye ulaşan vatandaş, kurtardığı kediyi aynı yükseklikten yere atması tepki çekti. Kediyi yere atan kişiye vatandaşlar, 'Kediye nazik ol, nazik" diyerek tepkilerini dile getirdiler.
Dut Ağacında Mahsur Kalan Kedi Kurtarıldı 00:53
Dut Ağacında Mahsur Kalan Kedi Kurtarıldı 9 izlenme - 2 yıl önce Osmaniye'de ağaçta mahsur kalan kedi kurtarıldı Kadirli ilçesinde ağaçta mahsur kalan kedi, belediye ekipleri tarafından kurtarıldı.