Hoşgeldiniz!

Kedi Özledi

Candan Erçetin - Kedi Özledi 03:03
Candan Erçetin - Kedi Özledi 38.633 izlenme - 4 yıl önce ZERRİN KÜÇÜKÖZ(Öztürk)
Kedi Özledi Fragmanı 01:52
Kedi Özledi Fragmanı 26.225 izlenme - 5 yıl önce İlker Ayrık, Algı Eke ve Oya Aydoğan'ın başrollerinde oynadığı 2013 yerli yapımı Kedi Özledi filminin fragmanı. Mustafa Şevki Doğan'ın planladığı üçlemenin ilk filmi Kedi Özledi, 20 Aralık 2013'te gösterime girecek. Filmde İlker Ayrık ve Algı Eke yenievli bir çifti canlandıracak.
Ben Özlemedim Kedi Özledi Seni @tilla Video 03:02
Ben Özlemedim Kedi Özledi Seni @tilla Video 5.180 izlenme - 7 yıl önce ben özlemedim kedi özledi seni @tilla video
Kedi Özledi Fragmanı 01:52
Kedi Özledi Fragmanı 4.894 izlenme - 5 yıl önce Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın üstlendiği Kedi Özledi yönetmenin uzun süredir üzerinde çalıştığı üçlemenin ilk filmi. Film, birbirlerini çok seven ancak ilişkilerinde sorunlar yaşayan bir çiftin, bir kedi aracılığıyla ilişkilerini onarması sürecini anlatıyor. Otuzlu yaşlarda olan Kıymet ve Kadir, üniversite bittikten sonra tanışmış ve o andan sonra da hiç ayrılmamıştır. Ne var ki çevrelerindekiler için 'örnek ilişki' timsali olan bu birliktelik, Kadir'in arkadaşlarının sınırları zorlayan çapkınları nedeniyle sorunlarla karşılaşmaya başlar. Geldikleri son aşama ise iki tarafın da aklına gelmeyecek türden karmaşık olacaktır. Romantik Komedi türündeki filmde İlker Ayrık, Algı Eke, Selim Erdoğan, Açelya Elmas, Erkan Seven, Burcu Biricik ve Oya Aydoğan rol alıyor. Filmin senaryosuna Baykut Badem ve Filiz Ekinci imza atıyor. Sanat Yönetmeni ; Şakir Demirpehlivan Kurgu ; Sedat Karadeniz Reji ; Eray Koçak , Tuğçe Küçükkalıpçı Müzik ; Pinhana Görüntü Yönetmeni ; Berkan Öztrak Senaryo ; H.Baykut Badem , B.Filiz Ekinci Uygulayıcı Yapımcı ; Murat Kahraman Özalp Genel Kordinatör ; Murat Çiçek Yapımcı ; Şükrü Avşar ( Avşar Film) Yönetmen ; Mustafa Şevki Doğan
kedi 03:10
kedi 1.486 izlenme - 9 yıl önce bu kedi özledi seni
Candan Erçetin & Kedi Özledi 03:03
Candan Erçetin & Kedi Özledi 212 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan:Arzu Selimoğlu ***** Ben özlemedim ki seni kedi özledi Çağır onu gelsin diye bana kedi söyledi Çok severmişsin onu Doyamaz öpermişsin Sarılıp uyurmuşsun Nasıl özlemesin ki seni Oda çok severmiş hani Derdinde yanındaymış Sevincinde o da mutlu Sen özlemedin mi onu Ben istemedim gitmeni kedi istedi Sonra pişmanım diye bana kedi söyledi Sen bilirsin bu kedi Karşılıksız sevdi seni Belkide her kedi gibi Biraz bencildi Sen de itiraf et hadi Suç biraz da senindi Dayanamıyorum de hadi Çok beklemesin bu kedi
Kedi Özledi - Kamera Arkası 2 00:59
Kedi Özledi - Kamera Arkası 2 832 izlenme - 5 yıl önce Kedi Özledi - Kamera Arkası 2 20 Aralık'ta Sinemalarda! Film, birbirlerini çok seven ancak ilişkilerinde sorunlar yaşayan bir çiftin, bir kedi aracılığıyla ilişkilerini onarmaya çalışma sürecini anlatıyor. Otuzlu yaşlarında olan Kıymet ve Kadir, üniversite bittikten sonra tanışmış ve o andan sonra da hiç ayrılmamıştır. Ne var ki çevrelerindekiler için 'örnek ilişki' timsali olan bu birliktelik, Kadir'in arkadaşlarının sınırları zorlayan çapkınları nedeniyle sorunlarla karşılaşmaya başlar. Geldikleri son aşama ise iki tarafın da aklına gelmeyecek türden karmaşıktır. Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın üstlendiği Kedi Özledi, yönetmenin uzun süredir üzerinde çalıştığı üçlemenin ilk filmi. Romantik Komedi türündeki filmde İlker Ayrık, Algı Eke, Selim Erdoğan ve Oya Aydoğan gibi isimler rol alıyor. Filmin senaryosuna ise Baykut Badem ve Filiz Ekinci imza atıyor.
kedi özledi seni elif atilla video 06:01
kedi özledi seni elif atilla video 663 izlenme - 6 yıl önce Elif Ben özlemedim ki seni kedi özledi.Çağır onu gelsin diye bana kedi söyledi.Çok severmişsin onu.doyamaz öpermişsin.Sarılıp uyurmuşsun.nasıl özlemesin ki seni atilla video
Kedi Özledi Fragmanı 01:52
Kedi Özledi Fragmanı 399 izlenme - 5 yıl önce Baş rollerinde İlker Ayrık ve Oya Aydoğan gibi isimlerin bulunduğu 2013 yerli yapımı romantik komedi filmi Kedi Özledi'nin fragmanı.
Kedi Özledi - Kamera Arkası 1 01:24
Kedi Özledi - Kamera Arkası 1 373 izlenme - 5 yıl önce Kedi Özledi - Kamera Arkası 1 20 Aralık'ta Sinemalarda! Film, birbirlerini çok seven ancak ilişkilerinde sorunlar yaşayan bir çiftin, bir kedi aracılığıyla ilişkilerini onarmaya çalışma sürecini anlatıyor. Otuzlu yaşlarında olan Kıymet ve Kadir, üniversite bittikten sonra tanışmış ve o andan sonra da hiç ayrılmamıştır. Ne var ki çevrelerindekiler için 'örnek ilişki' timsali olan bu birliktelik, Kadir'in arkadaşlarının sınırları zorlayan çapkınları nedeniyle sorunlarla karşılaşmaya başlar. Geldikleri son aşama ise iki tarafın da aklına gelmeyecek türden karmaşıktır. Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın üstlendiği Kedi Özledi, yönetmenin uzun süredir üzerinde çalıştığı üçlemenin ilk filmi. Romantik Komedi türündeki filmde İlker Ayrık, Algı Eke, Selim Erdoğan ve Oya Aydoğan gibi isimler rol alıyor. Filmin senaryosuna ise Baykut Badem ve Filiz Ekinci imza atıyor.
Kedi Özledi - Kamera Arkası 3 00:49
Kedi Özledi - Kamera Arkası 3 271 izlenme - 5 yıl önce Kedi Özledi - Kamera Arkası 3 20 Aralık'ta Sinemalarda! Film, birbirlerini çok seven ancak ilişkilerinde sorunlar yaşayan bir çiftin, bir kedi aracılığıyla ilişkilerini onarmaya çalışma sürecini anlatıyor. Otuzlu yaşlarında olan Kıymet ve Kadir, üniversite bittikten sonra tanışmış ve o andan sonra da hiç ayrılmamıştır. Ne var ki çevrelerindekiler için 'örnek ilişki' timsali olan bu birliktelik, Kadir'in arkadaşlarının sınırları zorlayan çapkınları nedeniyle sorunlarla karşılaşmaya başlar. Geldikleri son aşama ise iki tarafın da aklına gelmeyecek türden karmaşıktır. Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın üstlendiği Kedi Özledi, yönetmenin uzun süredir üzerinde çalıştığı üçlemenin ilk filmi. Romantik Komedi türündeki filmde İlker Ayrık, Algı Eke, Selim Erdoğan ve Oya Aydoğan gibi isimler rol alıyor. Filmin senaryosuna ise Baykut Badem ve Filiz Ekinci imza atıyor.
Gişe Savaşlarına Üç Yeni Film Eklendi - Cumartesi Sürprizi 10:12
Gişe Savaşlarına Üç Yeni Film Eklendi - Cumartesi Sürprizi 262 izlenme - 5 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın yaptığı ekranların sevilen kültür,sanat,eğlence ve magazin programı cumartesi sürprizi'nde; bu hafta gişe yapacak 3 yeni türk sineması var. tolgahan sayışman'ın başrolünde oynadığı 'sürgün', ilker ayrık'ın oynadığı 'kedi özledi' ve 'arkadaşlar arasında' filmleri bu hafta vizyona giriyor.