Hoşgeldiniz!

kedi taklidi

Kedi Taklidi Yapan Kızlar 02:44
Kedi Taklidi Yapan Kızlar 2.707 izlenme - 3 yıl önce İnsanlar o kadar sıkılmış olmalı ki, hayvan taklidi yapmaya başladılar. İşte kızlarımızdan ve bu kızların arasında yetişmiş gariban elemanımızdan art arda kedi taklitleri...
yok böyle bi tatlılık kedi kız :) 00:08
yok böyle bi tatlılık kedi kız :) 1.798 izlenme - 3 yıl önce bebek videoları kedi taklidi yapan kız :)
Kedi Taklidi Yapmaya Çalışan Koreli Hatunla 01:03
Kedi Taklidi Yapmaya Çalışan Koreli Hatunla 78 izlenme - 4 hafta önce Güney Kore'de yayınlanan tuhaf tv programında, sunucu kadınlardan kedi taklidi yapmalarını istiyor. Bakalım hangi hatun daha iyi yapıyor.
papağan kedi taklidi yapıyor 00:38
papağan kedi taklidi yapıyor 2.671 izlenme - 9 yıl önce papağan kedi taklidi yapıyor
Kedi Taklidi Yapan Kızlar 02:44
Kedi Taklidi Yapan Kızlar 893 izlenme - 5 yıl önce İnsanlar o kadar sıkılmış olmalı ki, hayvan taklidi yapmaya başladılar. İşte kızlarımızdan ve bu kızların arasında yetişmiş gariban elemanımızdan art arda kedi taklitleri...
İçine Kedi Kaçan Adamların Kavgası 00:36
İçine Kedi Kaçan Adamların Kavgası 121 izlenme - 1 yıl önce Bu iki adam kavga ediyor ama öyle bildiğiniz kavgalardan değil. Sokak kedilerinin kavgalarına birçok kez şahit olmuşsunuzdur işte bu adamlarda aynı o kediler gibi kavga ediyor.
kedi insan 01:09
kedi insan 767 izlenme - 9 yıl önce çokk komik yha
Adnan Aybaba'nın Aslan Taklidi (Başkası Adına Utanmak) 02:12
Adnan Aybaba'nın Aslan Taklidi (Başkası Adına Utanmak) 125 izlenme - 3 yıl önce Ben izlerken gerçek anlamda utandım acaba Adnan Aybaba programın tekrarını felan izlemiş midir?
Anormal Papağan Çakır - Dikkat Isırır 00:51
Anormal Papağan Çakır - Dikkat Isırır 79 izlenme - 3 yıl önce Yine güzel ve bir o kadar kaliteli haberi daha servis etmişler bize, papağanımız Çakır bakın neler yapıyormuş, gerçekten önemli bir haber!