Hoşgeldiniz!

kedi ve köpek

Kedi Ve Köpek Kavgası 00:24
Kedi Ve Köpek Kavgası 16.022 izlenme - 2 yıl önce Kedi Ve Köpek Kavgası
kedi ve köpek 01:01
kedi ve köpek 26.975 izlenme - 8 yıl önce bir kedi ve köpeğin oynamaları
Kedi-Köpek Tüyünün Sağlığa Zararı Var mı? 02:20
Kedi-Köpek Tüyünün Sağlığa Zararı Var mı? 2.409 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/kedi-ve-kopek-tuyunun-insan-sagligina-zarari-var-midir/ Belki de en çok yaşanan sorunların başında gelir tüy dökme sorunu. Koltuklar, halılar ve hatta üzerinizin tüy içinde kalması için sadece saniyeler bile yetebilir kimi zaman. Peki, kedi ve köpek tüyünün insan sağlığına zararı var mıdır? Sorumuzu Veteriner Hekim Vedat Atasoy yanıtlıyor.
Kedi Köpeğe Böyle Saldırdı 00:57
Kedi Köpeğe Böyle Saldırdı 4.473 izlenme - 3 yıl önce Kedi Köpeğe Böyle Saldırdı
Hain Köpek Kediyi Suya Atıyor 03:35
Hain Köpek Kediyi Suya Atıyor 406 izlenme - 2 yıl önce Hain Köpek Kediyi Suya Atıyor Komik Video İzle Kedi Ve Köpek, Dünyada Bugüne Kadar Çekilmiş En Komik Kedi Ve En Komik Köpek Videoları Bir Araya Getirildi. Ko...
Kedi Ve Köpek Maması Nasıl Üretilir? 04:49
Kedi Ve Köpek Maması Nasıl Üretilir? 933 izlenme - 3 yıl önce Kedi Ve Köpek Maması Nasıl Üretilir?
kedi ve köpek dostluğu 03:15
kedi ve köpek dostluğu 10 izlenme - 3 hafta önce kedi ve köpek dostluğu
Şirin Kedi ve Köpek 01:06
Şirin Kedi ve Köpek 77 izlenme - 1 yıl önce Kedi ve köpeğin dostluklarını kendi gözünüzle görüp onları daha şirin hale getirebilirsiniz. Mouse'unuzla kedi ve köpeği istediğiniz gibi giydirerek oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/sirinkedivekopek.htm
Kedi ve Köpeklere Ne Sıklıkta Aşı Yaptırılmalı? 02:08
Kedi ve Köpeklere Ne Sıklıkta Aşı Yaptırılmalı? 206 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/kedi-ve-kopeklerimize-ne-zaman-ve-ne-siklikta-asi-yaptirmaliyiz/ Kedi ve köpek sağlığını doğrudan ilgilendiren bir konuyu konuşuyoruz; aşı. Peki, kedi ve köpeklerin aşı aralıkları nedir ve yapılması uygun zaman hangisidir? Veteriner Hekim Vedat Atasoy, sizin için yanıtlıyor.
Rahatlarına Düşkün Kedi Ve köpek 01:41
Rahatlarına Düşkün Kedi Ve köpek 240 izlenme - 3 yıl önce Rahatlarına Düşkün Kedi Ve köpek
Yavru kedi ve köpeğin muhteşem uyumu 00:49
Yavru kedi ve köpeğin muhteşem uyumu 115 izlenme - 4 yıl önce yavru kedim yavru köpeği annesi zannetip süt içmeye calışıyor :)
Fırlatılmaktan hoşlanan kedi 01:19
Fırlatılmaktan hoşlanan kedi 9 izlenme - 11 ay önce Evin içinde zeminde sahibinin fırlattığı kedi bu durumdan hiç de şikayetçi değil.