Hoşgeldiniz!

kedi yavrusu

Süper Minik Sevimli Kedi 00:25
Süper Minik Sevimli Kedi 12.766 izlenme - 4 yıl önce Süper Minik Sevimli Kedi
İguana Ve Kedi Yavrusu 00:55
İguana Ve Kedi Yavrusu 7.693 izlenme - 4 yıl önce İguana Ve Kedi Yavrusu
İguana Görünce Korkudan Feleği Şaşan Kedi Yavrusu 00:55
İguana Görünce Korkudan Feleği Şaşan Kedi Yavrusu 5.805 izlenme - 4 yıl önce İguana Görünce Korkudan Feleği Şaşan Kedi Yavrusu
Dünyanın En Tatlı Kedi Yavrusu 00:06
Dünyanın En Tatlı Kedi Yavrusu 4.510 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Tatlı Kedi Yavrusu
Yavrularını Eğlendirmeye Çalışan Anne Kedi 00:29
Yavrularını Eğlendirmeye Çalışan Anne Kedi 1.804 izlenme - 3 yıl önce Bu anne kedi yavrularına dans ederek onları eğlendirmeye çalışıyor, ya da onlarla oynamak istiyor, kim bilir?
Yavrusunu Köpekten kurtaran kahraman kedi 00:32
Yavrusunu Köpekten kurtaran kahraman kedi 1.311 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medyada “Yavrusunu köpekten kurtaran kahraman kedi” videosu paylaşım rekoru kırıyor. Köpek, bir kedi yavrusuyla oyun oynuyor, köpeğin yavru kediye yönelik tavrının sertleşmesinin ardından köpeğe hızla saldıran anne kedi, yavrusunu kurtararak köpeği uzaklaştırıyor.
çok sevimli bir kedi yavrusu 00:15
çok sevimli bir kedi yavrusu 337 izlenme - 1 yıl önce çok sevimli bir kedi yavrusu
Anne Diyen Kedi Yavrusu 00:33
Anne Diyen Kedi Yavrusu 495 izlenme - 2 yıl önce Yavru kedimizi beslerken videoya çekiyorduk videoyu kapatıp izlediğimizde 'Anne' dediğini farkettik ve videoyu koyalım dedik :)
Acıkan Minik Kediler 00:34
Acıkan Minik Kediler 2.010 izlenme - 4 yıl önce Acıkan Minik Kediler Yavru kediler çok acıkmış görünüyor ve neredeyse bulundukları yerden atlayıp çıkacak gibiler :) Kediler, tek başına avcılık yapmalarına rağmen sosyal bir türdür, ve kedi iletişimi, kedi feromonu ve kedilere özgü vücut dilinin yanı sıra seslenme çeşitliliğini (miyavlama, mırıltı, sesini titretme, tıslama, hırıltı ve gırtlaksı ses) de içinde barındırır. Kediler yüksek bir üreme oranına sahiptir. Kontrollü üreme halinde, çoğalabilirler ve tescilli cins hayvanlar olarak gösterilebilirler. Ev kedilerinin üreme kontrolündeki kısırlaştırma ile oluşan başarısızlık ve eski evcil hayvanları terk etme, Dünya çapında, hayvan nüfus kontrolünü gerektirecek kadar fazla sayıda sokak kedisiyle sonuçlandı. Bu nüfus sadece Birleşik Devletler'de 60 milyona kadar çıkmıştır.[
Anne Kedinin Yavrusunu Koruma İçgüdüsü 01:58
Anne Kedinin Yavrusunu Koruma İçgüdüsü 428 izlenme - 9 ay önce Yavru kedi sevmek için alınınca anne kedinin yavrusunu koruma içgüdüsünün nasıl canlandığını izliyoruz efenim.
Kedi Yavrusu Vs  Köpek Yavrusu 01:34
Kedi Yavrusu Vs Köpek Yavrusu 416 izlenme - 2 yıl önce HAYVANLAR ALEMİ animals,hayanlar alemi,animal,kedi,friend,dog,best friend,köpek,su hayvanları,uçan hayvanlar,memeliler,aslan,kaplan,belgese­ller,belgesel, akrep,hayvan kapışması,pitbul dövüşü,dövüş,hava,uçan,kaçan,üreme, ot,keçi,hayvan üreme,karıncalar,yılanlar,sürüngenler,pe­nguen,kutup belgeselleri,üreme belgeseli,national geographic,national geographic turkey,türkiye,saldırmak,atack documentary dog cat,new,2014,hayvanlar hakkında herşey,avcılar,eşek siken,afrika,fareler,2014 belgesel,en yeni belgeseller,2014 belgeselleri, animals,hayanlar alemi,animal,kedi,friend,dog,best friend,köpek,su hayvanları,uçan hayvanlar,memeliler,aslan,kaplan,belgese­ller,belgesel, akrep,hayvan kapışması,pitbul dövüşü,dövüş,hava,uçan,kaçan,üreme, ot,keçi,hayvan üreme,karıncalar,yılanlar,sürüngenler,pe­nguen,kutup belgeselleri,üreme belgeseli,national geographic,national geographic turkey,türkiye,saldırmak,atack documentary dog cat,new,2014,hayvanlar hakkında herşey,avcılar,eşek siken,afrika,fareler,2014 belgesel,en yeni belgeseller,2014 belgeselleri,
Masum Kedi Yavrusu 00:48
Masum Kedi Yavrusu 147 izlenme - 9 ay önce masum kedi yavrusu
küçük şirin kedi yavrusu 01:14
küçük şirin kedi yavrusu 987 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
İnatçı kedi 01:15
İnatçı kedi 1.211 izlenme - 8 yıl önce hepimiz yaşadık bunu...inatçı, laftan anlamaz yavru kediler ;-)
Golden Cinsi Köpek Kedilere Annelik Yapıyor 01:07
Golden Cinsi Köpek Kedilere Annelik Yapıyor 331 izlenme - 3 yıl önce Marmaris İlçesinde, Şans İsimli Köpek, Ormanda Ölmek Üzere Bulduğu Üç Kedi Yavrusuna Annelik Yapıyor. marmaris İlçesinde, Şans İsimli Köpek, Ormanda Ölmek Üzere Bulduğu Üç Kedi Yavrusuna Annelik Yapıyor. Şans, Kedi Yavrularını Sahiplenerek Tüm Vaktini Onlarla Geçiriyor.marmaris’te Golden Cinsi Şans İsimli Dişi Köpeğin Ormanlık Alana Terk Edilmiş Halde Bulduğu Kedi Yavrularına Annelik Yapması Görenleri Şaşkına Çeviriyor. armutalan'ın Şirinyer Mahallesinde Yaşayan Emekli İnşaat Mühendisi Taner Uysal, Köpeğiyle Hafta Sonu Ormanlık Alanda Yürüyüşe Çıktı. Şans, Hassas Burnuyla Çalılık Alanda Poşet İçinde Ölmek Üzere Olan Yeni Doğmuş Üç Kedi Yavrusu Buldu. Kedileri Taner Uysal’a Götürdü. Uysal Da, Kedileri Eve Götürüp Sütle Karınlarını Doyurdu. Bu Arada Köpek, Kedileri Sahiplenip Onlarla Vakit Geçirmeye Başladı. taner Uysal, İnsanların Hayvanları Sahiplendikten Sonra Sokağa Terk Etmelerinden Yakınarak Şunları Söyledi: ”hayvanlar Kendi Aralarında Mükemmel Bir Uyum İçinde Yaşıyor. Keşke İnsanlarda Onlar Gibi Uyum İçinde Yaşayabilseler Hayat Ne Güzel Olur.”
3 Haftalık Kedi Yavrusu Sütü Görünce… 00:50
3 Haftalık Kedi Yavrusu Sütü Görünce… 143 izlenme - 2 yıl önce İnternetin fenomen olmuş videolarından oluşan video merkezimize hoşgeldiniz... www.vidyocenter.com https://www.facebook.com/VidyocenterCom https://twitter.com/VidyocenterCom https://www.youtube.com/c/VidyocenterCom http://vidyocenter.web.tv/ http://www.dailymotion.com/Vidyocenter http://www.izlesene.com/iz/basar_1983 http://www.mynet.com/video/kanal/vidyocenter-com Diğer Sitelerdeki Kanallarımızı da Takip Edebilirsiniz.İyi Seyirler...
Kedi Yavrusunu Civciv Gibi Saran Tavuk 01:14
Kedi Yavrusunu Civciv Gibi Saran Tavuk 139 izlenme - 2 yıl önce Kedi yavrusunu civciv gibi saran tavuk
Engelli Kedi Yavrusunu Köpek Sahiplendi 01:24
Engelli Kedi Yavrusunu Köpek Sahiplendi 250 izlenme - 3 yıl önce Doğuştan nörolojik sorunlu kedi yavrusuna çoban köpeği sahip çıktı. videoki kedi ve köpeğin hikayesi izleyenlerin yüreğini burkuyor. Ralphee , bir Avusturalya çoban köpeği Yavru kediyi bulup eve getiren de O. Sahibi sert mizaçlı köpeğinin bu yaptığına inanamıyor çünkü en tahammül edemediği tek şey ev çevresindeki diğer kediler. Kedi yavrusu ise CH adı verilen bir nörolojik rahatsızlığa sahip. Tedavisi ise neredeyse imkansız. Ralphee eve getiridği bu kedi yavrusu ile bir anne gibi ilgileniyor. Onu diğer köpeklerden koruduğu gibi beslenmesine yardımcı oluyor.
Kedi Yavrusunu Civciv Gibi Saran Tavuk 01:14
Kedi Yavrusunu Civciv Gibi Saran Tavuk 158 izlenme - 2 yıl önce Kedi Yavrusunu Civciv Gibi Saran Tavuk
İguana Görünce Korkudan Feleği Şaşan Kedi Yavrusu! 00:55
İguana Görünce Korkudan Feleği Şaşan Kedi Yavrusu! 264 izlenme - 3 yıl önce İguana Görünce Korkudan Feleği Şaşan Kedi Yavrusu!
kedi yavrusu ve civcivin dostluğu 00:28
kedi yavrusu ve civcivin dostluğu 47 izlenme - 12 ay önce kedi yavrusu ve civcivin dostluğu
Best Funny Cutest Kittens Videos Compilation :)) En Sevimli Yavru Kediler 19:19
Best Funny Cutest Kittens Videos Compilation :)) En Sevimli Yavru Kediler 43 izlenme - 10 ay önce Kedi yavrularının sevimli halleri.En sevimli kedi yavrularının şirin videoları
Annesi Terk Etti Ama O Sahip Çıktı 00:48
Annesi Terk Etti Ama O Sahip Çıktı 135 izlenme - 2 yıl önce Annesi Terk Etti Ama O Sahip Çıktı Çanakkale Eceabat'ta , bir sokak köpeği, annesinin terk ettiği kedi yavrusuna sahip çıktı.
Başını Sıkıştıran Kedi Yavrusunu Itfaiye Kurtardı 01:29
Başını Sıkıştıran Kedi Yavrusunu Itfaiye Kurtardı 1 izlenme - 2 hafta önce Mersin'de kafasını tuvaletlerde kullanılan "wc matik"e sıkıştıran kedi yavrusu, kurtarıldıktan sonra girdiği itfaiye aracında da sıkışınca ekiplere zor anlar yaşattı.
İguana Görünce Korkudan Feleği Şaşan Kedi Yavrusu 01:52
İguana Görünce Korkudan Feleği Şaşan Kedi Yavrusu 164 izlenme - 3 yıl önce İguana Görünce Korkudan Feleği Şaşan Kedi Yavrusu
Kedicikler yiyecek almak için insan merdiveni kullanmak 00:47
Kedicikler yiyecek almak için insan merdiveni kullanmak 147 izlenme - 3 yıl önce Kedicikler yiyecek almak için insan merdiveni kullanmak
Kedi Yavrusuyla Ördek Yavrularının Arkadaşlığı 00:23
Kedi Yavrusuyla Ördek Yavrularının Arkadaşlığı 45 izlenme - 2 yıl önce Bir anda ördek yavrularının arasına atlayan kedi yavrusuna ördek yavrularının verdiği tepki.
kedi yavrusu ile köpek yavrusu kapışırsa 01:34
kedi yavrusu ile köpek yavrusu kapışırsa 33 izlenme - 1 yıl önce kedi yavrusu ile köpek yavrusu kapışırsa
3 Haftalık Kedi Yavrusu Sütü Görünce 00:50
3 Haftalık Kedi Yavrusu Sütü Görünce 47 izlenme - 2 yıl önce 3 haftalık kedi yavrusu sütü görünce
Kedicik kızın kafasında kitap okur 01:13
Kedicik kızın kafasında kitap okur 63 izlenme - 3 yıl önce Sevimli kedi yavrusu kızın kafasından kitap okuyor.