Hoşgeldiniz!

kedi yavrusu

Motor Kaputunu Açan Sürücü Kedi Eviyle Karşılaştı 00:37
Motor Kaputunu Açan Sürücü Kedi Eviyle Karşılaştı 3.667 izlenme - 4 ay önce Japonya'da bir sürücü aracına bindiğinde motordan gelen kedi sesini duyunca aracından inerek kaputu açmış ve adeta bir kedi eviyle karşılaşmış.
Süper Minik Sevimli Kedi 00:25
Süper Minik Sevimli Kedi 13.054 izlenme - 6 yıl önce Süper Minik Sevimli Kedi
Sivas'ta Hamile Kedi Bebek Beşiğine Yavruladı 01:47
Sivas'ta Hamile Kedi Bebek Beşiğine Yavruladı 4.269 izlenme - 2 yıl önce Sivas'ta hamile olan bir sokak kedisi pencereden girdiği evde bebek beşiğinde yavrularını dünyaya getirdi. Sabah olduğunda beşiğin içerisinde anne kediyi ve yavrularını gören ev sahipleri şaşkınlık yaşadı.
Rüyasında Korkan Yavru Kedi 02:07
Rüyasında Korkan Yavru Kedi 2.236 izlenme - 2 yıl önce Rüyasında ne gördüğü bilinmez ama sevimlilikten arşa çıktığı kesin. Pembiş patiler ve burun tam öpülesi.
Sevimli Kedi ile Köpek Yavrusunun Arkadaşlığı 01:07
Sevimli Kedi ile Köpek Yavrusunun Arkadaşlığı 1.507 izlenme - 2 yıl önce Güreş tutan iki miniğin sevimli hallerini izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yavrusunu Köpekten kurtaran kahraman kedi 00:32
Yavrusunu Köpekten kurtaran kahraman kedi 1.898 izlenme - 4 yıl önce Sosyal medyada “Yavrusunu köpekten kurtaran kahraman kedi” videosu paylaşım rekoru kırıyor. Köpek, bir kedi yavrusuyla oyun oynuyor, köpeğin yavru kediye yönelik tavrının sertleşmesinin ardından köpeğe hızla saldıran anne kedi, yavrusunu kurtararak köpeği uzaklaştırıyor.
Yavrularını Eğlendirmeye Çalışan Anne Kedi 00:29
Yavrularını Eğlendirmeye Çalışan Anne Kedi 1.845 izlenme - 5 yıl önce Bu anne kedi yavrularına dans ederek onları eğlendirmeye çalışıyor, ya da onlarla oynamak istiyor, kim bilir?
Acıkan Minik Kediler 00:34
Acıkan Minik Kediler 2.207 izlenme - 6 yıl önce Acıkan Minik Kediler Yavru kediler çok acıkmış görünüyor ve neredeyse bulundukları yerden atlayıp çıkacak gibiler :) Kediler, tek başına avcılık yapmalarına rağmen sosyal bir türdür, ve kedi iletişimi, kedi feromonu ve kedilere özgü vücut dilinin yanı sıra seslenme çeşitliliğini (miyavlama, mırıltı, sesini titretme, tıslama, hırıltı ve gırtlaksı ses) de içinde barındırır. Kediler yüksek bir üreme oranına sahiptir. Kontrollü üreme halinde, çoğalabilirler ve tescilli cins hayvanlar olarak gösterilebilirler. Ev kedilerinin üreme kontrolündeki kısırlaştırma ile oluşan başarısızlık ve eski evcil hayvanları terk etme, Dünya çapında, hayvan nüfus kontrolünü gerektirecek kadar fazla sayıda sokak kedisiyle sonuçlandı. Bu nüfus sadece Birleşik Devletler'de 60 milyona kadar çıkmıştır.[
Araba Motorundan Kurtarılan Kedi Yavrusu 07:58
Araba Motorundan Kurtarılan Kedi Yavrusu 113 izlenme - 6 ay önce Adam eşi ile düğünden dönerken otoyol üzerinde bir ses gelmesi sonrası arabayı durdurup baktıklarında bir kedi yavrusu ile karşılaşıyorlar ve sonra da büyük bir operasyonla kedi yavrusu çıkarılıyor..
küçük şirin kedi yavrusu 01:14
küçük şirin kedi yavrusu 1.007 izlenme - 8 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Anne Diyen Kedi Yavrusu 00:33
Anne Diyen Kedi Yavrusu 545 izlenme - 4 yıl önce Yavru kedimizi beslerken videoya çekiyorduk videoyu kapatıp izlediğimizde 'Anne' dediğini farkettik ve videoyu koyalım dedik :)
Kedi Yavrusu Vs  Köpek Yavrusu 01:34
Kedi Yavrusu Vs Köpek Yavrusu 491 izlenme - 4 yıl önce HAYVANLAR ALEMİ animals,hayanlar alemi,animal,kedi,friend,dog,best friend,köpek,su hayvanları,uçan hayvanlar,memeliler,aslan,kaplan,belgese­ller,belgesel, akrep,hayvan kapışması,pitbul dövüşü,dövüş,hava,uçan,kaçan,üreme, ot,keçi,hayvan üreme,karıncalar,yılanlar,sürüngenler,pe­nguen,kutup belgeselleri,üreme belgeseli,national geographic,national geographic turkey,türkiye,saldırmak,atack documentary dog cat,new,2014,hayvanlar hakkında herşey,avcılar,eşek siken,afrika,fareler,2014 belgesel,en yeni belgeseller,2014 belgeselleri, animals,hayanlar alemi,animal,kedi,friend,dog,best friend,köpek,su hayvanları,uçan hayvanlar,memeliler,aslan,kaplan,belgese­ller,belgesel, akrep,hayvan kapışması,pitbul dövüşü,dövüş,hava,uçan,kaçan,üreme, ot,keçi,hayvan üreme,karıncalar,yılanlar,sürüngenler,pe­nguen,kutup belgeselleri,üreme belgeseli,national geographic,national geographic turkey,türkiye,saldırmak,atack documentary dog cat,new,2014,hayvanlar hakkında herşey,avcılar,eşek siken,afrika,fareler,2014 belgesel,en yeni belgeseller,2014 belgeselleri,
İnatçı kedi 01:15
İnatçı kedi 1.212 izlenme - 10 yıl önce hepimiz yaşadık bunu...inatçı, laftan anlamaz yavru kediler ;-)
Anne Kedinin Yavrusunu Koruma İçgüdüsü 01:58
Anne Kedinin Yavrusunu Koruma İçgüdüsü 587 izlenme - 3 yıl önce Yavru kedi sevmek için alınınca anne kedinin yavrusunu koruma içgüdüsünün nasıl canlandığını izliyoruz efenim.
Golden Cinsi Köpek Kedilere Annelik Yapıyor 01:07
Golden Cinsi Köpek Kedilere Annelik Yapıyor 355 izlenme - 5 yıl önce Marmaris İlçesinde, Şans İsimli Köpek, Ormanda Ölmek Üzere Bulduğu Üç Kedi Yavrusuna Annelik Yapıyor. marmaris İlçesinde, Şans İsimli Köpek, Ormanda Ölmek Üzere Bulduğu Üç Kedi Yavrusuna Annelik Yapıyor. Şans, Kedi Yavrularını Sahiplenerek Tüm Vaktini Onlarla Geçiriyor.marmaris’te Golden Cinsi Şans İsimli Dişi Köpeğin Ormanlık Alana Terk Edilmiş Halde Bulduğu Kedi Yavrularına Annelik Yapması Görenleri Şaşkına Çeviriyor. armutalan'ın Şirinyer Mahallesinde Yaşayan Emekli İnşaat Mühendisi Taner Uysal, Köpeğiyle Hafta Sonu Ormanlık Alanda Yürüyüşe Çıktı. Şans, Hassas Burnuyla Çalılık Alanda Poşet İçinde Ölmek Üzere Olan Yeni Doğmuş Üç Kedi Yavrusu Buldu. Kedileri Taner Uysal’a Götürdü. Uysal Da, Kedileri Eve Götürüp Sütle Karınlarını Doyurdu. Bu Arada Köpek, Kedileri Sahiplenip Onlarla Vakit Geçirmeye Başladı. taner Uysal, İnsanların Hayvanları Sahiplendikten Sonra Sokağa Terk Etmelerinden Yakınarak Şunları Söyledi: ”hayvanlar Kendi Aralarında Mükemmel Bir Uyum İçinde Yaşıyor. Keşke İnsanlarda Onlar Gibi Uyum İçinde Yaşayabilseler Hayat Ne Güzel Olur.”
Masum Kedi Yavrusu 00:48
Masum Kedi Yavrusu 155 izlenme - 3 yıl önce masum kedi yavrusu
Ezginin Günlüğü - Kedi Yavrusu 03:40
Ezginin Günlüğü - Kedi Yavrusu 64 izlenme - 8 ay önce Ezginin Günlüğü - Kedi Yavrusu (Lyrics Video) 2018 Şarkı Sözleri: Dün bir kedi yavrusu buldum mahallede Tüyleri aşk, bıyıkları düş Gözleri gece Tüyleri aşk, bıyıkları düş Kuyruğu bilmece Dün bir kedi yavrusu buldum mahallede Ah hemen seni sordum Sevgilim nerde? İlk işim, seni sordum Sevgilim nerde? Bırakıp gittiğini kuşlardan haber aldım Şu dünyanın ortasında yapayalnız kaldım Sen yarınlara, ben düne daldım Şu dünyanın ortasında yapayalnız kaldım
Engelli Kedi Yavrusunu Köpek Sahiplendi 01:24
Engelli Kedi Yavrusunu Köpek Sahiplendi 275 izlenme - 5 yıl önce Doğuştan nörolojik sorunlu kedi yavrusuna çoban köpeği sahip çıktı. videoki kedi ve köpeğin hikayesi izleyenlerin yüreğini burkuyor. Ralphee , bir Avusturalya çoban köpeği Yavru kediyi bulup eve getiren de O. Sahibi sert mizaçlı köpeğinin bu yaptığına inanamıyor çünkü en tahammül edemediği tek şey ev çevresindeki diğer kediler. Kedi yavrusu ise CH adı verilen bir nörolojik rahatsızlığa sahip. Tedavisi ise neredeyse imkansız. Ralphee eve getiridği bu kedi yavrusu ile bir anne gibi ilgileniyor. Onu diğer köpeklerden koruduğu gibi beslenmesine yardımcı oluyor.
Kedi Yavrusunu Civciv Gibi Saran Tavuk 01:14
Kedi Yavrusunu Civciv Gibi Saran Tavuk 171 izlenme - 4 yıl önce Kedi yavrusunu civciv gibi saran tavuk
Kedi Yavrusunu Civciv Gibi Saran Tavuk 01:14
Kedi Yavrusunu Civciv Gibi Saran Tavuk 204 izlenme - 4 yıl önce Kedi Yavrusunu Civciv Gibi Saran Tavuk
3 Haftalık Kedi Yavrusu Sütü Görünce… 00:50
3 Haftalık Kedi Yavrusu Sütü Görünce… 149 izlenme - 4 yıl önce İnternetin fenomen olmuş videolarından oluşan video merkezimize hoşgeldiniz... www.vidyocenter.com https://www.facebook.com/VidyocenterCom https://twitter.com/VidyocenterCom https://www.youtube.com/c/VidyocenterCom http://vidyocenter.web.tv/ http://www.dailymotion.com/Vidyocenter http://www.izlesene.com/iz/basar_1983 http://www.mynet.com/video/kanal/vidyocenter-com Diğer Sitelerdeki Kanallarımızı da Takip Edebilirsiniz.İyi Seyirler...
Doğal Beslenen Kedi Yavrusu 00:58
Doğal Beslenen Kedi Yavrusu 71 izlenme - 2 yıl önce doğal beslenen kedi yavrusu