Hoşgeldiniz!

Kedicikler

Kırmızı İç Çamaşırıyla Dans Eden Kedicik 00:55
Kırmızı İç Çamaşırıyla Dans Eden Kedicik 44.812 izlenme - 1 hafta önce Yaptıkları harika danslarla gündemden bir tğrlü düşmeyen Adnan Oktar'ın 90-60-90 kedicikleri, yine adlarından söz ettirmeyi başardı. Kırmızı iç çamaşırlı kediciğin videosu olay yarattı.
Kayıp Kızlarını Adnan Oktar'ın Programında Gören Baba 02:43
Kayıp Kızlarını Adnan Oktar'ın Programında Gören Baba 7.798 izlenme - 5 gün önce Avusturya'nın başkenti Viyana'da yaşayan Elvan Koçak (44) uzun zamandır haber alamadığı 2 kızını televizyonda Adnan Oktar´ın programında gördü. Türkiye´ye gelerek suç duyurusunda bulundu. 7 yıl önce ayrıldığı eşi Gülperi T.'nin çocukları Ş.K. (19) B.K. (17) ve oğlu M.K (17) ile birlikte Türkiye'ye gittiğini ve çocuklarından uzun süre haber alamadığını, bir akrabalarının "Senin kızların Adnan Oktar'ın yanında tv show yapıyorlar" uyarısıyla yıkıldığını anlatan baba Elvan Koçak şöyle dedi: "Çocuklarımdan B. ve ikizi olan M. daha 17 yaşındalar. Reşit olmayan kızımı televizyona çıkartarak show yapan Adnan Oktar ve diğer sorumlulardan davacı olacağım dedi.
Adnan Oktar'ın Gözde Kediciği Kübra Yıldırım'ın Erotik Dansı 02:02
Adnan Oktar'ın Gözde Kediciği Kübra Yıldırım'ın Erotik Dansı 6.835 izlenme - 4 gün önce Almanya'dan gelen 19 yaşındaki kedicik Kübra Yıldırım'ın, Adnan Oktar'a dokunarak yapmış olduğu erotik dans şovu izliyoruz.
Yılbaşını Dansöz ve 31 Kedicikle Kutlayan Adnan Oktar 06:33
Yılbaşını Dansöz ve 31 Kedicikle Kutlayan Adnan Oktar 17.807 izlenme - 3 hafta önce Şaşaalı yaşamıyla manşetlerden düşmeyen Adnan Oktar 31 kedicikle yılbaşında eğlencenin dibine vurdu. Evinde parti veren Oktar, dansöz oynattı.
Çıplak Ayakla Dans Eden Rus Kedicik 02:00
Çıplak Ayakla Dans Eden Rus Kedicik 9.771 izlenme - 2 hafta önce Adnan Oktar'ın önünde kırmızı elbiseli Rus kedicik çıplak ayakla çılgınca dans etti. Dansı ve fiziğiyle büyüleyen Rus kedicik kendini Adnan Oktar ve arkadaşlarına sevdirmeyi başardı.
Adnan Oktar Yılbaşında Dansöz Oynatıp Kediciklerle Eğlendi 06:33
Adnan Oktar Yılbaşında Dansöz Oynatıp Kediciklerle Eğlendi 9.747 izlenme - 3 hafta önce Şaşaalı yaşamıyla manşetlerden düşmeyen Adnan Oktar ve kedicikleri, yılbaşında eğlencenin dibine vurdu. Evinde parti veren Oktar, dansöz oynattı. A9 TV'de yaptığı sohbetlerle ünlenen Adnan Oktar, yılbaşında da adından söz ettirmeyi başardı. Oktar'ın kedicikleriyle yılbaşı kutlamasını görenlerin ağzı açık kalıyor. Şaşaalı bir sofra kurup eğlencenin dibine vuran Adnan Oktar, 31 kediciği yanına alıp yılbaşı kutladı. Normalde sadece kediciklerini oynatan Oktar, bu sefer dansöz de oynattı.
Adnan Oktar Ailemi Yıktı Çocuklarımı Elimden Aldı 04:27
Adnan Oktar Ailemi Yıktı Çocuklarımı Elimden Aldı 1.051 izlenme - 6 gün önce Avusturya’da yaşayan Elvan Koçak, 7 yıl önce eşi Gülperi Koçak’tan Adnan Oktar’a bağlılığı nedeniyle ayrıldığını öne sürdü. Akit TV’ye konuşan Elvan Koçak, “Adnan Oktar ailemi yıktı sonra da çocuklarımı elimden aldı” dedi. Anne Gülperi Koçak nedeniyle 19 ve 17 yaşlarındaki çocukları Şeyma ve Büşra’yı Adnan Oktar’a kaptırdığını iddia eden Elvan Koçak, eski eşi hakkında suç duyurusunda bulunduğunu söyledi.
Adnan Oktar'ın Kediciği Kırmızı İç Çamaşırları İle Döktürdü 00:55
Adnan Oktar'ın Kediciği Kırmızı İç Çamaşırları İle Döktürdü 1.315 izlenme - 1 hafta önce Adnan Oktar'ın Kediciği, İç Çamaşırıyla Dans Etti Yaptıkları danslarla gündemden düşmeyen Adnan Oktar'ın kedicikleri, yine adlarından söz ettirmeyi başardı. Kırmızı iç çamaşırlı kediciğin videosu olay yarattı. A9 TV'de program yapan Adnan Oktar, kedicikleriyle yine adından söz ettirdi. Dekolteli kıyafetlerine alışık olduğumuz kediciklerden biri bu sefer olayı abartıp iç çamaşırıyla çıktı. ADNAN OKTAR GÖZÜNÜ AYIRMADI Kediciklerden biri iç çamaşırının üzerine giydiği fantezi kıyafetiyle şaşırttı. Kedicik bu kıyafetle dans edince Adnan Oktar gözünü ayırmadan izledi.
Adnan Oktar'ın Karşısında Eğildikçe Eğilerek Dans Eden Kedicik 02:44
Adnan Oktar'ın Karşısında Eğildikçe Eğilerek Dans Eden Kedicik 11.485 izlenme - 4 hafta önce Adnan Oktar'ın karşısına geçip dans eden mini etekli kedicik, frikik kaygısı olmaksızın cesur figürler sergiledi.
Deri Mini Eteği İle Yürek Hoplatan Kedicik 02:54
Deri Mini Eteği İle Yürek Hoplatan Kedicik 937 izlenme - 2 hafta önce Adnan Oktar'ın güzel kediciklerinden biri deri mini eteği ile oynarken yürek hoplatmış. Bakışları ve giyimi ile izleyenleri büyülemiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Adnan Oktar'ın Kediciği İç Çamaşırıyla Dans Etti 00:41
Adnan Oktar'ın Kediciği İç Çamaşırıyla Dans Etti 254 izlenme - 1 hafta önce A9 TV'de program yapan Adnan Oktar, kedicikleriyle yine adından söz ettirdi. Dekolteli kıyafetlerine alışık olduğumuz kediciklerden biri bu sefer olayı abartıp iç çamaşırıyla çıktı.
Adnan Oktar'ın İlk Slow Dansı 00:27
Adnan Oktar'ın İlk Slow Dansı 3.221 izlenme - 4 hafta önce Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar canlı yayınlanan programında seksi kediciği Beril Koncagül ile slow dans yaptı.
Cazibeyi Adnan Oktar'da Gören Kedicik Dansı 03:26
Cazibeyi Adnan Oktar'da Gören Kedicik Dansı 6.701 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar'a tutkun ve aşık olan Beril Koncagül'ün güzel bakışlı dansını izlicez Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Esmer Kediciğin Ölüyü Dirilten Dansı 03:31
Esmer Kediciğin Ölüyü Dirilten Dansı 35.786 izlenme - 4 ay önce Derin göğüs dekolteli kedicik Yasemin Ayşe Kiriş'in tutkulu bakışlarla dans etmesi bir hayli heyecan verici nitelikte. Adnan Oktar'ın en gözde kediciklerinden biri olan esmer kedicik Yasemin Ayşe Kiriş dansıyla büyük beğeni kazanmış.
Pembe Saçlı Kediciğin Dansı Yürek Hoplatıyor 02:05
Pembe Saçlı Kediciğin Dansı Yürek Hoplatıyor 3.396 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar yakın temas dansında bugün kedicik Beril Kocagül dansıyla ekran başındakileri coşturdu
Sütyensiz Kediciklerin Adnan Hocalarını Etkileme Yarışı 02:44
Sütyensiz Kediciklerin Adnan Hocalarını Etkileme Yarışı 3.688 izlenme - 1 ay önce Güzel kedicikler Gülbahar ve Tuğba, Adnan Oktar'a sırayla yakınlaşıp dans etmiş. Kediciklerin tabuları yıkan dansını büyük bir heyecanla izleyeceksiniz.
Kediciklerin Oyun Havasıyla Coşması 02:18
Kediciklerin Oyun Havasıyla Coşması 4.445 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar'ın kedicikleri Aslı Alkan ve Beril Koncagül'ün Ankaralı Turgut'un "Yozgatlı" parçasıyla coşmasını izliyoruz efendim.
Rus Kediciğin Dansözlere Taş Çıkartan Showu 02:10
Rus Kediciğin Dansözlere Taş Çıkartan Showu 7.860 izlenme - 2 ay önce Adnan Oktar'ın Rus kediciği dans ederken stüdyoda kalite, sanat, güzellik, neşe, sevinç ve eğlence havası hakimdi.
İki Kediciğin Tekrar Tekrar İzleyeceğiniz Dansı 02:48
İki Kediciğin Tekrar Tekrar İzleyeceğiniz Dansı 665 izlenme - 2 hafta önce Adnan Oktar'ın tatlılık derecesi yüzde yüz olan sevimli kedicikleri Aslı Alkan ve Tuğba Bozkurt'un tekrar tekrar izleyeceğiniz dansı sizlerle.
Adnan Hocasının Dizinin Dibinde Dans Eden Kedicik 03:19
Adnan Hocasının Dizinin Dibinde Dans Eden Kedicik 107 izlenme - 5 gün önce Sohbet programına ara verip kediciklerini sık sık oynatan Adnan Oktar bu sefer derin yırtmaçlı kediciğine şans tanımış.
Hayranının Dekoltesini Beğenen Adnan Oktar 00:51
Hayranının Dekoltesini Beğenen Adnan Oktar 11.708 izlenme - 3 ay önce Adnan Oktar'ın kanalının yaptığı sokak röportajında Adnan Oktar’a Neden bu kadar yakışıklısınız sorusu soran kızın Adnan Hoca dekolteye takılmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kırmızı Elbiseli Kedicik Çiftetelli Oynuyor 04:13
Kırmızı Elbiseli Kedicik Çiftetelli Oynuyor 197.866 izlenme - 11 ay önce Kırmızı elbiseli sarışın güzelin çiftetelli dansı Adnan Hocasının aklını başından almış. Öyle ki Adnan Hocası gözlerini bile kırpmadan izliyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hatchimals Yeni Seri İkiz Kedicikler. Surprıse Twins Cat. Toys Unboxing 19:08
Hatchimals Yeni Seri İkiz Kedicikler. Surprıse Twins Cat. Toys Unboxing 457 izlenme - 3 hafta önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Süper Seksi Kıyafeti İle Oynayan Kedicik 02:08
Süper Seksi Kıyafeti İle Oynayan Kedicik 157 izlenme - 1 hafta önce Adnan Oktar'ın Kediciği, İç Çamaşırıyla Dans Etti Yaptıkları danslarla gündemden düşmeyen Adnan Oktar'ın kedicikleri, yine adlarından söz ettirmeyi başardı. Kırmızı iç çamaşırlı kediciğin videosu olay yarattı. A9 TV'de program yapan Adnan Oktar, kedicikleriyle yine adından söz ettirdi. Dekolteli kıyafetlerine alışık olduğumuz kediciklerden biri bu sefer olayı abartıp iç çamaşırıyla çıktı. ADNAN OKTAR GÖZÜNÜ AYIRMADI Kediciklerden biri iç çamaşırının üzerine giydiği fantezi kıyafetiyle şaşırttı. Kedicik bu kıyafetle dans edince Adnan Oktar gözünü ayırmadan izledi.
Adnan Oktar Acun Ilıcalı'nın Programlarını Yerden Yere Vurdu 01:05
Adnan Oktar Acun Ilıcalı'nın Programlarını Yerden Yere Vurdu 6.392 izlenme - 2 ay önce Adnan Oktar'ın kanalının muhabirleri sokak röportajı yapmış bir izleyici Adnan Oktar'a Acun Ilıcalı'nın programlarını nasıl buluyorsunuz sorusunu sormuş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hafız Kediciğin Yürek Hoplatan Dansı 03:07
Hafız Kediciğin Yürek Hoplatan Dansı 1.838 izlenme - 1 ay önce Yasemin Ayşe Kiriş Adnan Oktar'ın cazibesine kapılıp dans etti. Güzel fizikli Yasemin Ayşe Kiriş de Adnan Oktar'ın oturduğu platformun üstüne çıkıp dans eden kedicikler kervanına katıldı. Esmer kediciğin Adnan Oktar'a yakın temas dansı kalbinize iyi gelecek.
Mevsim Bahar Olur Şarkısında Dans Eden Kedicik 04:32
Mevsim Bahar Olur Şarkısında Dans Eden Kedicik 30.168 izlenme - 5 ay önce Adnan Oktar'ın kediciği Mehtap Şahin Orhan Gencebay'ın şarkısında coştu. Güzel makyajlı zarif kedicik Mehtap Şahin Adnan Oktar'a tutkuyla bakıp dans etti.
Dansı Tekrar Tekrar İzlenen Kedicik 03:53
Dansı Tekrar Tekrar İzlenen Kedicik 450 izlenme - 2 hafta önce Adnan Oktar'ın tatlılık derecesi yüzde yüz olan sevimli kedicikleri Tuğba Bozkurt ve Aslı Alkan'ın dansını tekrar tekrar izleyeceksiniz
Adnan Oktar'ın Dizinin Dibinde Dans Eden Kedicik 03:18
Adnan Oktar'ın Dizinin Dibinde Dans Eden Kedicik 54 izlenme - 5 gün önce Adnan Oktar'ın şeker burunlu yüksek mühendis hanım arkadaşı Pınar Yada, Adnan Oktar'ın dizinin dibinde dans etmeye doymadı.
Mini Etekli Kediciğin Erotik Dans Şovu 03:13
Mini Etekli Kediciğin Erotik Dans Şovu 59 izlenme - 4 gün önce Adnan Oktar'ın kediciği Kübra Yıldırım'ın hasetten kuduranlara cevap niteliği taşıyan dansını izliyoruz