Hoşgeldiniz!

Kedicikler Videoları İzle

Dar Kotlu Kediciğin Büyüleyici Dansı 00:50
Dar Kotlu Kediciğin Büyüleyici Dansı 4.066 izlenme - 1 gün önce Adnan Oktar'ın sohbet programında Despacito şarkısı ile dans eden kedicik Pınar Yada herkesi büyülemiş.
Konya Türküsü Eşliğinde Coşan Kedicik 00:41
Konya Türküsü Eşliğinde Coşan Kedicik 13 izlenme - 2 saat önce Adnan Oktar'ın güzel kediciği Yasemin Konya türküsünde dans ediyor. Dans ederken de bakışlarını Adnan Hocasından alamıyor.
Oynarken Adnan Hocalarını Göz Hapsine Alan Kedicikler 01:01
Oynarken Adnan Hocalarını Göz Hapsine Alan Kedicikler 37 izlenme - 21 saat önce Adnan Oktar'ın sohbet programlarında yer alan kedicikler Sibel ve Yasemin yine çalan müzik eşliğinde hünerlerini sergilemiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kırmızı Elbiseli Kedicik Çiftetelli Oynuyor 04:13
Kırmızı Elbiseli Kedicik Çiftetelli Oynuyor 154.273 izlenme - 4 ay önce Kırmızı elbiseli sarışın güzelin çiftetelli dansı Adnan Hocasının aklını başından almış. Öyle ki Adnan Hocası gözlerini bile kırpmadan izliyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yırtık Taytlı Kediciğin Adnan Hocası İçin Esmer Kedicikle Kapışması 01:34
Yırtık Taytlı Kediciğin Adnan Hocası İçin Esmer Kedicikle Kapışması 57.648 izlenme - 3 ay önce Adnan hocalarını gözleriyle yiyen ve dans yetenekleri dehşetül vahşet olan kedicikler yine yine yeniden sizlerle.
Kırmızı Elbiseli Rus Kedicik Dansı İle Büyüledi 01:57
Kırmızı Elbiseli Rus Kedicik Dansı İle Büyüledi 856 izlenme - 4 gün önce Adnan Oktar'ın sohbet programında kırmızı elbiseli Rus güzel oyun havasında dans etti.Rus kediciğin dansı izleyenleri adeta büyüledi.
Beril Koncagül'ün Yürek Hoplatan Harika Dansı 01:19
Beril Koncagül'ün Yürek Hoplatan Harika Dansı 12.440 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar'ın endamı güzel kediciği Beril Koncagü'ün harika dansını izliyoruz
 Adnan Hoca Ramazan'ı Oynayarak Karşıladı 00:42
Adnan Hoca Ramazan'ı Oynayarak Karşıladı 5.740 izlenme - 4 hafta önce Ramazan'ın ilk sahurunu kedicikleri ve aslanlarıyla birlikte yapan Adnan Hoca, Ankara havası eşliğinde oynadı.
Süper Mini Etekli Kediciğin Adnan Hocası İçin Kapışması 00:50
Süper Mini Etekli Kediciğin Adnan Hocası İçin Kapışması 36.738 izlenme - 2 ay önce Derin bakışlı kedicikler yine kıvıra kıvıra Adnan hocalarını etkilemeye çalışıyor. Tabi ki yine güzeller ve yine maşallahları var.
Konyalı Kediciğin Harika Kaşık Oyunu 01:10
Konyalı Kediciğin Harika Kaşık Oyunu 8.344 izlenme - 1 ay önce Düğünlerde çalınmasına alışık olduğumuz güzel bir oyun havasında kaşık oyunu oynayan Gizem Soylu'yu izliyoruz. Adnan Oktar'ın Konyalı kediciği Gizem Soylu'nun oyun havasında gösterdiği başarılı performansı.
Kedicik Tuba'nın Mihribanım Türküsü Eşliğinde Etkileyici Dansı 01:58
Kedicik Tuba'nın Mihribanım Türküsü Eşliğinde Etkileyici Dansı 444 izlenme - 6 gün önce Adnan Oktar'ın nam-ı diğer Adnan Hocanın kedicikleri programda sergiledikleri dansları ile fenomenleşdi kedicik Tuba Bozkurt'da Unutursun Mihribanım türküsünde dans etmiş.
Dövmeli Kediciğin Etkileyici Dansı 02:18
Dövmeli Kediciğin Etkileyici Dansı 70.649 izlenme - 3 ay önce Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hocanın beyaz tenli güzel kediciği Kübra Yıldırım etkileyici dansı ile hocasını büyülemiş.
Tarzıyla Dikkat Çeken Kediciğin Harika Dansı 02:33
Tarzıyla Dikkat Çeken Kediciğin Harika Dansı 54.468 izlenme - 3 ay önce Tarzıyla dikkat çeken Adnan Oktar'ın kediciği Tuğba Bozkurt harika dansını izliyoruz
Adnan Oktar'ın Eğlencenin Dibine Vurduğu Kedicikler 02:16
Adnan Oktar'ın Eğlencenin Dibine Vurduğu Kedicikler 19.492 izlenme - 2 ay önce Adnan Oktar'ın kedicikleri Sibel Yılmaztürk, Daniella Zeynep Balaban, Tuğçe Haşıl, Merve Yıldırım Uğur, Beyza Bayraktar, Mihrace Seyrek, Tuğba Bozkurt, Saliha Yazaroğlu, Nadia Ayşe, Betül Nur, Pınar Yada, Piraye Yüce ve Gizem Soylu dans ediyor.
Adnan Oktar'ın Peçeli Kediciği Dansıyla Nefes Kesti 04:41
Adnan Oktar'ın Peçeli Kediciği Dansıyla Nefes Kesti 10.445 izlenme - 2 ay önce Adnan Oktar'ın sohbet programlarında yer alan ve dansları ile adından söz ettiren kediciklerden biri peçesini takıp çalan müzik eşliğinde hünerlerini sergilemiş.
Tarzını Konuşturan Kediciğin İnanılmaz Dansı 01:23
Tarzını Konuşturan Kediciğin İnanılmaz Dansı 47.005 izlenme - 3 ay önce Adnan Hocanın kediciği Tuğba’nın dansı kadar tarzı da dikkat çekiyor
Adnan Hocaları İçin Kapışan Şarışın Ve Esmer Kedicik 01:24
Adnan Hocaları İçin Kapışan Şarışın Ve Esmer Kedicik 42.549 izlenme - 4 ay önce Bir sarışın ve bir esmer kedicik Adnan Hocalarının gözüne girmek için oyun havası eşliğinde hünerlerini sergiliyor.
Rus Kediciğin Adnan Oktar'ı Cezbeden Dansı 01:42
Rus Kediciğin Adnan Oktar'ı Cezbeden Dansı 44.924 izlenme - 4 ay önce Adnan Oktar kedicikleri dans videosu listesine alımlı Rus kedicik Nadia Ayşe'nin cezbedici dansını eklemesek olmazdı. Adnan Oktar'ın vesilesiyle Müslüman olan göz alıcı bir güzelliğe sahip, nurlu, güzel ahlaklı, uzun boyu ve endamındaki zarafeti ile etrafındaki herkesi cezbeden kedicik Nadia Ayşe'nin seksi dansı adeta nefesinizi kesecek cinsten.
Kediciğin Zayn’in Şarkısında Olağanüstü Dansı 01:43
Kediciğin Zayn’in Şarkısında Olağanüstü Dansı 10.216 izlenme - 2 ay önce Adnan Oktar'ın en hayran olduğum kediciği Kübra Yıldırım Zayn’in parçasında muhteşem dansını izliyoruz
İkindiye Daha Var Diyip Eğlenen Adnan Hoca 03:46
İkindiye Daha Var Diyip Eğlenen Adnan Hoca 6.315 izlenme - 2 ay önce İkindiye ne kadar kaldığını soran Oktar, kediciklerden 1,5 saat cevabını alınca verdi müziği. Müziğin ritmine dayanamayan kedicik kalkıp oynadı.
Adnan Oktar Kediciğini Sebe Kraliçesi'ne Benzetti 00:33
Adnan Oktar Kediciğini Sebe Kraliçesi'ne Benzetti 915 izlenme - 2 hafta önce Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca kendi kanalında yayınlanan sohbet programında kedicik Efsa'yı Sebe Kraliçesi'ne benzetmiş.
Sibel Yılmaztürk, Beyza Bayraktar ve Damla Pamir'in İblis Coşturan Dansı 02:24
Sibel Yılmaztürk, Beyza Bayraktar ve Damla Pamir'in İblis Coşturan Dansı 39.665 izlenme - 4 ay önce Yine bir Adnan Oktar'ın kedicikleri merhaba bu sefer kedicikler Sibel Yılmaztürk, Beyza Bayraktar ve Damla Pamir'in ibilisii coşturan danslarını izliyoruz
Te Ma Atmaje İle Coşan Kedicik 02:34
Te Ma Atmaje İle Coşan Kedicik 35.581 izlenme - 4 ay önce Adnan Oktar'ın Damla isimli kediciği Te Ma Atmaje şarkısı eşliğinde kurtlarını dökmüş. Hoş dansı ile kedicik damla karşınızda.
Adnan Oktar'ın Dayamayıp Eşlik Ettiği Kediciğinin Harika Dansı 02:03
Adnan Oktar'ın Dayamayıp Eşlik Ettiği Kediciğinin Harika Dansı 8.226 izlenme - 2 ay önce Adnan Oktar'ın oturduğu yerden eşil ettiği kedicik Betül Koncagül'ün muhteşem dansını izliyoruz
Adnan Oktar'ın Kediciği Pınar'ın Coşkulu Dansı 02:36
Adnan Oktar'ın Kediciği Pınar'ın Coşkulu Dansı 1.344 izlenme - 4 hafta önce Adnan Oktar'ın çalan şarkıya eşlik ettiği kedicik Pınar Yada'nın coşkulu dansını izlicez Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Adnan Oktar'ın Mehtap Şahin'le Muhteşem Dansı 02:48
Adnan Oktar'ın Mehtap Şahin'le Muhteşem Dansı 76 izlenme - 5 gün önce Adnan Oktar kedicikleriyle Peygamberimiz (sav)'in “Eğlenin ve oynayın çünkü ben dininizde ağırlık ve baskı görmekten hoşlanmıyorum." hadisini bizzat uyguluyor. Adnan Oktar'ın Mehtap Şahin ile muhteşem dansını mutlaka izlemelisiniz.
Adnan Oktar'ın 20 Saniyede 4 Kez Maşallah Diyen Kedicikleri 00:40
Adnan Oktar'ın 20 Saniyede 4 Kez Maşallah Diyen Kedicikleri 5.327 izlenme - 2 ay önce Adnan Oktar'ın kediciğini överek sükse yaptığı andan kedicikleri gene maşallah unutmuyolar hayretle izliyoruz
Kediciklerin Ağır Tahrik İçeren Dansı 02:08
Kediciklerin Ağır Tahrik İçeren Dansı 15.233 izlenme - 3 ay önce Adnan Oktar'ın sohbet programına ara verip müziğe dansları ile eşlik eden güzel kediciklerin dansı adeta baş döndürüyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Mezdeke İle Coşan Dar Elbiseli Kedicik 01:01
Mezdeke İle Coşan Dar Elbiseli Kedicik 14.950 izlenme - 3 ay önce Adnan Oktar'ın sohbet programlarında yer alan dansları ile gündeme oturan kediciklerden biri yine hünerlerini sergilemiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Adnan Oktar'ın Foreign Policy Esprisi 01:32
Adnan Oktar'ın Foreign Policy Esprisi 4.454 izlenme - 2 ay önce Evrim karşıtı Adnan Oktar'ın A9 kanalındaki programında Adnan Oktar kediciklerini "Foreign Policy" esprisi ile güldürdü.