Hoşgeldiniz!

Kefeli Videoları İzle

egzoz patlatma samsun . 01:14
egzoz patlatma samsun . 5.358 izlenme - 5 yıl önce ufuk kefeLi samsun fiat tempra )
Fındık Toplama Makinası - Kefeli Tarım 03:00
Fındık Toplama Makinası - Kefeli Tarım 2.595 izlenme - 4 yıl önce Fındık,zeytin Ve Kabuklu Ürünler Toplama Taneleme Makinası
Fındık Toplama Makinası (Kefeli Tarım) 06:45
Fındık Toplama Makinası (Kefeli Tarım) 1.470 izlenme - 4 yıl önce Fındık Toplama Makinası
Dal Öğütme Makinası - Kefeli Tarım 10:21
Dal Öğütme Makinası - Kefeli Tarım 954 izlenme - 4 yıl önce Dal Öğütme Makinası - Kefeli Tarım
Kefeli Köyü 04:07
Kefeli Köyü 738 izlenme - 6 yıl önce gelipde görmemek olmaz mutlaka gelinmeli
Saz,üstadi,sefer,kefeli 05:59
Saz,üstadi,sefer,kefeli 352 izlenme - 8 yıl önce trabzon-sürmene sefer kefeli bağlama
çok kefeli terazi ünitesi 00:29
çok kefeli terazi ünitesi 560 izlenme - 6 yıl önce çok kefeli terazili dolum üniteleri paketleme makinalarına istenilen gramajdaki ürünleri hızlı bir şekilde tartar ve dolumunu yapar. tüm yüzey paslanmaz sactan imal edilmiş olup kolayca sökülebilir ve yıkanabilir şekilde dizayn edilmiştir.
Kefeli Köyü 02:34
Kefeli Köyü 156 izlenme - 6 yıl önce
Hasatsan Yeni Nesil Fındık Toplama Makineleri 25:57
Hasatsan Yeni Nesil Fındık Toplama Makineleri 71 izlenme - 1 yıl önce TÜRKİYE DE BİR İLK FINDIK TOPLAMA MAKİNESİ VE PATOZ BİR ARADA . www.hasatsan.com.tr HASATSAN H 2200 HASAT MAKİNESİ FINDIK BAHÇENİZDE HASATSAN H 2200 VARSA Fındık işçisine ihtiyacınız olmaz. Patoz makinasına ihtiyacınız olmaz. Fındığınızın parasının yarısını işçiye, patozcuya vermezsiniz. Fındık tüccarından işçilik parası için avans almazsınız. Bahçenizde başak kalmaz. Kabuklu fındığı eve taşımaz, patozdan sonra kabuğu bahçeye taşımazsınız. Aşırı eğimli arazilerde çuval taşımak zorunda kalmazsınız.
Hülya Kefeli Etgür-Sevgilim Bir Tanem Gel Artık Bana (Uşşak)r.g. 04:22
Hülya Kefeli Etgür-Sevgilim Bir Tanem Gel Artık Bana (Uşşak)r.g. 38 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Sevgilim Bir Tanem Gel Artık Bana Aylardır Yıllardır Hasretim Sana Büs Bütün Düşürme Beni Hicrana Ah Gel Artık Gel Bekliyorum Nazlanma Nazlanma Çok Naz Aşık Usandırır ** Bu Gönül Hep Seni Gelecek Diye Bekleyip Duruyor Gelmedin Niye Bu Nazı Bırak Ta Beni Bekletme Ah Gel Artık Gel Bekliyorum Nazlanma Nazlanma Çok Naz Aşık Usandırır.