Hoşgeldiniz!

kekemelik

refleksoloji kekemelik tedavisi 03:08
refleksoloji kekemelik tedavisi 1.914 izlenme - 2 yıl önce refleksoloji ile kekemelik tedavisi, refleksoloji uzmanı ile röportaj.refleksoloji uzmanı hamit parlak anlatıyor.
Konuşma Terapisti Ümmühan Erkoç Tedavi Seansı 10:26
Konuşma Terapisti Ümmühan Erkoç Tedavi Seansı 316 izlenme - 2 yıl önce Hiç konuşamayan çocuğumuzun 3 ay içerisinde cümle boyutunda konuşma gelişimi. Terapilerden sırasıyla kesitler ve Ümmühan Erkoç röportajı *** Ümmühan Erkoç , M.S., CCC-SLP; 2011 yılı Haziran ayında İRE İstanbul Dil& Konuşma Çocuk, Yetişkin, Aile Eğitim ve Danışmanlık Merkezi'ni kurmuştur ve aynı merkezde Dil ve Konuşma Patoloğu/Uzmanı olarak görev yapmaktadır. *** Ayrıntılı bilgi için: www.ireterapi.com 0(212)-246-01-77
Seven Ne Yapmaz - Kekemelikle Dalga Geçilmesi 02:08
Seven Ne Yapmaz - Kekemelikle Dalga Geçilmesi 9 izlenme - 2 hafta önce Seven Ne Yapmaz - Kekemelikle Dalga Geçilmesi Dizide dalga geçilen sahnelerin derlenmiş halidir
Kekemelik Tedavi 02:19
Kekemelik Tedavi 99 izlenme - 3 yıl önce Kekemelik ve akıcı konuşma bozukluğu olarak tabir edilen halk arasında heyecanlı konuşma olarak da bildiğimiz takılmalar istemsiz gerçekleşmektedir. Kekemelik tedavisi ile amaçlanan konuşma esnasında yaşanan takılmaların önüne geçmek adına kişilerin konuşma yapılarını kontrol alma çabası olarak özetlenebilir. "Daha fazla bilgi için http://kekemer.com.tr/ adresini ziyaret ediniz. Kekemer Eğitim Merkezi 0212 552 83 83"
Kekemelik İçin Evde Ne Yapılabilir !! 06:34
Kekemelik İçin Evde Ne Yapılabilir !! 66 izlenme - 2 yıl önce Konuşma bozuklukları olarak nitelendirilen kekemelik bildiği üzere ilk hece takılmaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Kekemelik en çok çocukluk döneminde görülmeye başlamaktadır. Bu nedenle çocukluk döneminde başlayan kekemelik bir sene içinde geçme ihtimali vardır.Fakat geçmediği taktirde kekemelik artık kalıplaşmış bir konuşma alışkanlığı olma yönündeierlemektedir. Kekemelik çocuk yaşlarda ortaya çıksa da belli bir süre sonra konuşma esnasında yaşanan istemsiz takılmalar yani refleks halinde devamlılığını arz ettirir. "Daha fazla bilgi için http://www.kekemer.com.tr/ adresini ziyaret ediniz. Kekemer Eğitim Merkezi 0212 552 83 83"
Kekemeliğin Evde Tedavisi 01:46
Kekemeliğin Evde Tedavisi 58 izlenme - 3 yıl önce Kekeme olan çocuğu uyarmayın! Eğer problem yaşayan çocuğu düzeltmeye kalkarsak çocuk bu sorunun daha da farkına varacak ve takılma yaşadığı anlarda üstesinden gelmek adına daha büyük bir sıkıntı yaşayarak sorunu zincirleme şekilde daha da şiddetli yaşayacaktır. Bu yüzden düzgün konuş gibi uyarılar gereksizdir. Kekemeliğin evde tedavisi bu kriterlere uymaktan geçer. Yaşanan sorunların geçici olabildiği unutulmamalıdır. Çocuğun kelimelerini tamamlamak da bu sorununun geçici olmasına engeldir. Özgürce kekelemesi onun bu sorunu daha çabuk atlatması demektir. "Daha fazla bilgi için http://www.kekemer.com.tr/ http://www.kekemelik.com.tr/adresini ziyaret ediniz. Kekemer Eğitim Merkezi 0212 552 83 83"