Hoşgeldiniz!

Kekemelik Tedavisi Videoları İzle

Kekemelik Tedavisi 01:59
Kekemelik Tedavisi 714 izlenme - 4 yıl önce Kekemelik Tedavisi izmir 0532 763 2857
Kekemelik Tedavsi 03:49
Kekemelik Tedavsi 322 izlenme - 4 yıl önce İZMİR KEKEMELİK TEDAVİSİ 0532 763 28 57
Kekemelik Tedavi 02:19
Kekemelik Tedavi 96 izlenme - 2 yıl önce Kekemelik ve akıcı konuşma bozukluğu olarak tabir edilen halk arasında heyecanlı konuşma olarak da bildiğimiz takılmalar istemsiz gerçekleşmektedir. Kekemelik tedavisi ile amaçlanan konuşma esnasında yaşanan takılmaların önüne geçmek adına kişilerin konuşma yapılarını kontrol alma çabası olarak özetlenebilir. "Daha fazla bilgi için http://kekemer.com.tr/ adresini ziyaret ediniz. Kekemer Eğitim Merkezi 0212 552 83 83"
Mustafa Akdemir 09:03
Mustafa Akdemir 67 izlenme - 4 yıl önce İZMİR KEKEMELİK TEDAVİSİ 0532 763 28 57
Kekemelik Tedavi Merkezleri 01:07
Kekemelik Tedavi Merkezleri 46 izlenme - 3 yıl önce Kekemelik Tedavi Merkezleri Genellikle istenmeyen korkulu olayların başlangıcında etkili olabildiği kekemelik sorunu erken konuşma döneminde oldukça sık karşımıza çıkabilmektedir. Kekemelik tedavi edilebilen bir akıcı konuşma sorunu olabilmektedir. konuşma egzersizlerinin sonucunda takılmaların ve tutulmaların ortadan kalkabildiğini görebilmekteyiz.
Kekemelik Tedavisi Nasıl Yapılır  !! 10:10
Kekemelik Tedavisi Nasıl Yapılır !! 30 izlenme - 2 yıl önce Kekemelik Tedavi edilebilen bir sorunken, bu sorun kendi içerisinde çok farklı şekillerde görülebilmektedir. Kekemelik Tedavi süreçleri, kekemeliğin ortaya çıkışı ile birlikte hemen ihtiyaç duyulabilecek bir tedavi değildir. "Daha fazla bilgi için http://www.kekemer.com.tr/ adresini ziyaret ediniz. Kekemer Eğitim Merkezi 0212 552 83 83"
Kalıcı Kekemelik Tedavisi-Kekemelik Nedir-Kalıcı Kekemelik Tedavisinin Çözümü Var Mıdır-Kalıcı Kekem 02:09
Kalıcı Kekemelik Tedavisi-Kekemelik Nedir-Kalıcı Kekemelik Tedavisinin Çözümü Var Mıdır-Kalıcı Kekem 35 izlenme - 2 yıl önce Kekemelik küçük yaştan itibaren kontrol altına aldığı zaman bireyin hayatını çok etkilememektedir. Fakat ileri yaşlara kalmış kekemelik kalıcı ve kalıplaşmış bir konuşma halini almış olacaktır. Bundan dolayı tedavisi uzun sürebilir fakat çözülmesi mümkün bir sorundur. Bu dil ve konuşma terapistlerimiz tarafından uygulanan shaping tekniği ile sağlanmaktadır. "Daha fazla bilgi için http://kekemer.com.tr/ adresini ziyaret ediniz. Kekemer Eğitim Merkezi 0212 552 83 83"
KEKEMELİK TEDAVİSİ İSTANBUL 02:31
KEKEMELİK TEDAVİSİ İSTANBUL 17 izlenme - 2 yıl önce Kekemelik tedavisi İstanbul ya da belli bir şehirde yapılması gereken bir süreç değildir, yeterli donanıma sahip ve tüm dünyaca bilinen yöntemlerin uygulandığı her şehirde bu tedavi uygulanabilir. Merkezimizde kullandığımız shaping tekniği sayesinde işitme kayıplarının yaşandığı durumlar haricinde kekemeliğe kesin çözüm olmaktayız. Yapılan araştırmalarda kekemeliğin genetik olmadığı görülse de aile bireylerinin içerisinde bulunan kekeme kişiler eğitim esnasında eğitim alan kişinin gelişimini etkileyebilmektedir. Korku haricinde küçük ihtimallerle görülen bu durum özenti olarak tabir ettiğimiz durumlardır. Bu yüzden rol model olarak görülebilecek kişilerin de kekemelik sorunu yaşadığı düşünülürse, her iki bireyin de bu eğitimi alması uygun olacaktır. Bu terapilerin zamanlaması da önemli konulardan biridir. Kekemelik eğitimi kısa süreçlerde cevap verecek kadar basit olmayan, yıllardır devam eden bir yapının farklılaştırma sürecidir. "Daha fazla bilgi için http://www.kekemer.com.tr/ adresini ziyaret ediniz. Kekemer Eğitim Merkezi 0212 552 83 83"
Bekir İle Söyleşi 03:28
Bekir İle Söyleşi 44 izlenme - 4 yıl önce İZMİR KEKEMELİK TEDAVİSİ 0532 763 28 57
İZMİR Kekemelik Tedavisi 01:00
İZMİR Kekemelik Tedavisi 18 izlenme - 2 yıl önce Kekemelik Kader Değil - Konuşmaktan ve insanlardan gitgide daha fazla çekiniyorsanız... - Her ağzınızı açtığınızda "acaba yine kekeleyecek miyim?" sorusu aklınıza geliyorsa... - Maddi sıkıntınız olmasa bile taksi / dolmuş yerine belediye otobüsüne biniyorsanız. - İnsanlarla daha az dialog halinde olunan meslekleri tercih ediyorsanız... - Yeni başladığınız sınıfta, "herkes sırayla kendini tanırsın." cümlesinden nefret ediyorsanız. - Bir iş başvurusunda, mülakatın telefonla "yapılmaması" için dua ediyorsanız. - Yanınızda kimse yokken istediğini söyleyebiliyor ama (birine onu sevdiğinizi söylemek gibi) en çok konuşmanız gereken anda konuşamıyorsanız... - Sinirlendiğinizde konuşmamaya çalışıyorsanız, dayanamayıp konuştuğunuzda ise çevrenizdekiler korkuyorsa... - Konuşma esnasında dudak, boyun, yanak, göz, yumruk ve ayağınızda oluşan istemsiz kasılmalar, çevredekilerin meraklı bakışlarına maruz kalıyorsa... - Cümleleriniz sık sık (hiç hoşlanmadığınız halde) başkaları tarafından tamamlıyorsa... - Bakkaldan üç kuruşluk bir alışveriş yapma teşebüssü, cehenneme döndürebliyorsa bazen hayatınızı... - Bazen bildiğiniz bir sorunun cevabına, sırf bu sorun yüzünden "bilmiyorum" diyorsanız... - Karşınızdakiler size karşı güvensizlik duyuyor ve verdiğiniz bir cevabı başkasından da alıyorlarsa. - Eve bir misafir geldiğinde, karşılaşmamak için özel çaba harcıyorsanız... - Çok değil, sadece herkes gibi bir hayat istiyorum, diye geçiyorsa içinizden... - Ve en önemlisi kekelemeden konuşmanın nasıl birşey olduğunu merak ediyorsanız... GELİN BİRLİKTE ÖĞRENELİM. Eğer hayatınızda herhangi bir an, bir kez dahi akıcı (kekelemeden) konuşabilidiyseniz, her zaman akıcı konuşmayı öğrenebilirsin
Kekemelik Nasıl Başlar ??? 05:01
Kekemelik Nasıl Başlar ??? 18 izlenme - 2 yıl önce Konuşma akıcılığındaki bozukluklar olarak kabaca tanımlanan kekemelik, konuşmanın akıcılığını bozan duraklama, tekrarlama, takılma ya da uzatarak konuşma şeklinde görülebilir. Konuşmaya başlarken konuşmanın gereken düzenini bozan, bazı ses veya sözcükleri tekrarlama ya da sesi duraklayarak çıkarma ile devam eden yanlış konuşma alışkanlığıdır. Genelde heyecan olduğunda, baskılı bir ortamda, sinirlenince, yeni tanışılan kişilerle konuşurken, telefonda konuşurken, toplum karşısında konuşma yapılması gereken durumlarda, önemli bir kişiyle konuşurken bireyin takılması artar. "Daha fazla bilgi için http://www.kekemer.com.tr/ adresini ziyaret ediniz. Kekemer Eğitim Merkezi 0212 552 83 83"
Kekemelik Okulu-Kekemelik Nedir-Kekemelik Tedavisi-Kekemelik Nasıl Başlar-Kekemeliğe Neden Olan Etme 02:38
Kekemelik Okulu-Kekemelik Nedir-Kekemelik Tedavisi-Kekemelik Nasıl Başlar-Kekemeliğe Neden Olan Etme 18 izlenme - 2 yıl önce Kekemelik sorunu bir hastalık değildir. Kekemelik korku,stres vb durumlarda vücudun verdiği tepkidir. Bu tepki çocuklarda bir sene sonra geçmediği taktirde kalıplaşan ve yerleşen bir sorun olarak devam eder ve hayatın en önemli işlevlerinde soruna yol açar. Ama korkmayın kekemelik çözümsüz değildir. Shaping tekniği ile kekemelik okulunda çözümü vardır. "Daha fazla bilgi için http://kekemer.com.tr/ adresini ziyaret ediniz. Kekemer Eğitim Merkezi 0212 552 83 83"
Kekemelik Sorunu Yaşayan Kişi Ne Yapmalı !! 01:36
Kekemelik Sorunu Yaşayan Kişi Ne Yapmalı !! 16 izlenme - 2 yıl önce Yaşamın her anında bir risk olarak bilinen konuşma sorunları arasında akıcı konuşma sorunu olarak bilinen kekemelik belki de en sıkıntılı konuşma problemidir. Heyecanlı ve gergin olduğumuz zamanlarda bizleri daha da zora sokan konuşma sorunları özellikle uzun yıllardır devam eden sıkıntılar olabilmektedir. Sorunların aşılması adına her zaman araştırma konusu olan kekelemenin tedavisi, beklendiği kadar başarılı bir süreci içermesi için kişilerin bu eğitime yeteri kadar zaman ayırması gereklidir. "Daha fazla bilgi için http://www.kekemer.com.tr/ adresini ziyaret ediniz. Kekemer Eğitim Merkezi 0212 552 83 83"
İZMİR KEKEMELİK TEDAVİSİ 01:01
İZMİR KEKEMELİK TEDAVİSİ 14 izlenme - 2 yıl önce Kekemelik Kader Değil - Konuşmaktan ve insanlardan gitgide daha fazla çekiniyorsanız... - Her ağzınızı açtığınızda "acaba yine kekeleyecek miyim?" sorusu aklınıza geliyorsa... - Maddi sıkıntınız olmasa bile taksi / dolmuş yerine belediye otobüsüne biniyorsanız. - İnsanlarla daha az dialog halinde olunan meslekleri tercih ediyorsanız... - Yeni başladığınız sınıfta, "herkes sırayla kendini tanırsın." cümlesinden nefret ediyorsanız. - Bir iş başvurusunda, mülakatın telefonla "yapılmaması" için dua ediyorsanız. - Yanınızda kimse yokken istediğini söyleyebiliyor ama (birine onu sevdiğinizi söylemek gibi) en çok konuşmanız gereken anda konuşamıyorsanız... - Sinirlendiğinizde konuşmamaya çalışıyorsanız, dayanamayıp konuştuğunuzda ise çevrenizdekiler korkuyorsa... - Konuşma esnasında dudak, boyun, yanak, göz, yumruk ve ayağınızda oluşan istemsiz kasılmalar, çevredekilerin meraklı bakışlarına maruz kalıyorsa... - Cümleleriniz sık sık (hiç hoşlanmadığınız halde) başkaları tarafından tamamlıyorsa... - Bakkaldan üç kuruşluk bir alışveriş yapma teşebüssü, cehenneme döndürebliyorsa bazen hayatınızı... - Bazen bildiğiniz bir sorunun cevabına, sırf bu sorun yüzünden "bilmiyorum" diyorsanız... - Karşınızdakiler size karşı güvensizlik duyuyor ve verdiğiniz bir cevabı başkasından da alıyorlarsa. - Eve bir misafir geldiğinde, karşılaşmamak için özel çaba harcıyorsanız... - Çok değil, sadece herkes gibi bir hayat istiyorum, diye geçiyorsa içinizden... - Ve en önemlisi kekelemeden konuşmanın nasıl birşey olduğunu merak ediyorsanız... GELİN BİRLİKTE ÖĞRENELİM. Eğer hayatınızda herhangi bir an, bir kez dahi akıcı (kekelemeden) konuşabilidiyseniz, her zaman akıcı konuşmayı öğrenebilirsiniz.
Kekemelik Neden En Çok Erkeklerde Görülür ! 01:07
Kekemelik Neden En Çok Erkeklerde Görülür ! 14 izlenme - 2 yıl önce Kekemelik konuşma bozukluğu olarak da adlandırılan bir problemdir. Kekemelik problemi hem erkekler de hem de kadınlarda görülen bir problemdir. Fakat erkeklerde bu oran daha fazla ve ağırdır. Bunun nedeni ise erkeklerin daha baskı altında olması ve onların genlerindeki değişikliktir. Bundan dolayı erkeklerde daha fazla görülmektedir. "Daha fazla bilgi için http://www.kekemer.com.tr/ adresini ziyaret ediniz. Kekemer Eğitim Merkezi 0212 552 83 83"
Aile ve Davranışları 02:39
Aile ve Davranışları 7 izlenme - 2 yıl önce Kekemelik sorununda bireyin yapması gerekenlerinin yanı sıra bu tedavi sürecinde ailelerinde desteği davranışları önem taşır. Aile çocuğunda kekemelik sorununu fark ettiği anda çocuğuna bunu hissetirmemelidir. Bu sorunun ortaya çıktığı anda en büyük tehlike kendi yaşıtlarıdır. Kekemeliğin ortaya çıktığı anda " ne biçim konuşuyorsun- düzgün konuşsana" gibi cümleler söylenmemelidir. Yoksa çocuk kendi kendine evet bende bir sorun var konuşamıyorum deyip kendini kapatması ve kekemeliğin kalıcı olmasına sebep olabilir. Aile ve davranışları bunun için önemlidir!!! "Daha fazla bilgi için http://www.kekemer.com.tr/ adresini ziyaret ediniz. Kekemer Eğitim Merkezi 0212 552 83 83"