Hoşgeldiniz!

keklemek

Sahte Malafatla Kadınların Tepkisini Ölçmek 3 03:17
Sahte Malafatla Kadınların Tepkisini Ölçmek 3 2.070 izlenme - 2 yıl önce Önceden de iki tane yayımlanmış olan videoların benzeri mahiyetindedir, insanların tepkileri bilindiği gibidir. Videodaki kadınlar videoda kendini gördükten sonra şikyetçi olmuyolar mı acaba bunu merak ederim ben de hep.
Ölümüne Kolpacı Şenol 04:23
Ölümüne Kolpacı Şenol 456 izlenme - 3 yıl önce Sürekli katıldığı Flash Tv programlarında birbirinden farklı senaryolar üreten Şenol sizlerle..Vogueman'in eklediği Yalçın Çakır içeriğinde karısının 300 kişiyle yattığından muzdarip Şenol bu sefer yeni sezona farklı bir hikaye ile ve yeni eş arayışıyla başlıyor..ağlama ise yine aynı tonda ve sinir bozucu.. ilgili içerik:http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/15734/yalcin-cakirla-gavat-otesi---karim-300-kisiyle-yatti
İsveçli Ergenleri Kekleyen Sahte Justin Bieber 03:28
İsveçli Ergenleri Kekleyen Sahte Justin Bieber 407 izlenme - 3 yıl önce İsveç'in Stockholm şehrinde vereceği konseri öncesi Grand Hotel'de kalacak olan Justin Bieber'ı otele gelmeden önce kalabalık bir ergen kız sürüsü beklemektedir. Bunu fırsat bilen birkaç çocuk da limuzin kiralayıp, Justin Bieber'a benzeyen arkadaşları ile otele gider. Olayı anlamak için İngilizce bilmenize gerek bırakmayan bu videonun sonlarında kızların çığlıklarını duyduğunuzda bilgisayarınız anteni ile oynamayınız, sadece biraz sesi kısmanız yeterli olacaktır.
Kalabalığı Trolleyen DJ 00:16
Kalabalığı Trolleyen DJ 178 izlenme - 3 yıl önce Bir gece kulübünde kalabalığı coşturan DJ, tam müziğin yükseleceği yerde slow müzik giriyor ve kalabalık neye uğradığını şaşırıyor.
Sahte Psy 01:25
Sahte Psy 188 izlenme - 3 yıl önce PSY’ı taklit eden bir kişi Cannes Film Festivali’nde özel galalara katılmış ve ünlü oyuncuları kandırarak fotoğraf çektirmiş. Partilere katılan birçok ünlü isim sahte PSY’la fotoğraf çektirerek sosyal medyada paylaşmış. Sahte PSY krizini çözen kişi ise PSY’ın kendisi olmuş. Ünlü sanatçıların paylaştığı tweetler dikkatini çeken PSY, ‘Görünen o ki Cannes’da bir tane daha PSY var. Selam söyleyin’ tweetini paylaşarak Singapur’da olduğunu belirtmiş.
Justin Bieber'ı Gördüğünü Sanan Kızlar 00:44
Justin Bieber'ı Gördüğünü Sanan Kızlar 126 izlenme - 3 yıl önce Neresi bilmiyorum ama limuzinden çıkıp kalaabalığı kekleyen elemanlar gibi bu delikanlı da aşağıda toplanan kalabalığa el sallayıp Justin Bieber havası yaratıyor.
Sıla'dan Radyoculara Şaka - Alper Tunga Öldü mü? 01:36
Sıla'dan Radyoculara Şaka - Alper Tunga Öldü mü? 83 izlenme - 2 yıl önce Sıla yeni albümünün çıkış şarkısını tanıtıcam deyip radyoculara da bunu bir güzel izletmiş, kısa süreli şokun ardından gülüşmeler filan işte. ilahi sıla gül gül öldük ne kaa da güldürükçü çıktın sen. Çıkış parçası değil sıçış parçası olmuş ya la.
Şakazede Olurmusun Abi?? 05:54
Şakazede Olurmusun Abi?? 151 izlenme - 9 yıl önce 2arkadaşı tarafından keklenen brkyyin hali.sonu traji komik
Bu Kadar mı Şarkısıyla Milleti Keklemek 03:16
Bu Kadar mı Şarkısıyla Milleti Keklemek 97 izlenme - 3 yıl önce Youtube'da seyir halinde iken rastladığım çok ilginç bir video ve asıl ilginç olan şarkıyı söyleyen arkadaşın emre altuğdan daha ii şarkıyı yorumlaması, video nerde çekilmiş net bir bilgim yok)ama Dans eden kızlara bakılırsa balkanlarda bir ülke Rusya, Ukrayna veya Moldava ülkelerinden olma ihtimalleri yüksek! Arkadaşımız Emre'yi iyi temsil etmiş ama kim tanır Emre'yi Bulgarsitan sınırını geçtikten sonra dimi ) sizi çakma emreyle başbaşa bırakıyorum.
Justin Bieber'ı Gördüğünü Sanan Kızlar 00:44
Justin Bieber'ı Gördüğünü Sanan Kızlar 126 izlenme - 4 yıl önce Neresi bilmiyorum ama limuzinden çıkıp kalaabalığı kekleyen elemanlar gibi bu delikanlı da aşağıda toplanan kalabalığa el sallayıp Justin Bieber havası yaratıyor.
University of California Santa Barbara'yı Trolleyen Türk 00:47
University of California Santa Barbara'yı Trolleyen Türk 33 izlenme - 4 yıl önce Yunus Emre'yi Ulsambre olarak yazdırması da cabası. Hadi amcanlara pipini göster diye büyütülen bir milletiz sonuçta.