Hoşgeldiniz!

kekstra

liseli-genclerden-kekstra-reklami-komik 00:34
liseli-genclerden-kekstra-reklami-komik 3.409 izlenme - 7 yıl önce liseli-genclerden-kekstra-reklami-komik
kekstra mı browni mi=gürbüz ?? 00:34
kekstra mı browni mi=gürbüz ?? 2.364 izlenme - 8 yıl önce unutulmayan reklemı reklamlaştırdık ;)
liseli öğrencilerden kekstra reklamı 00:34
liseli öğrencilerden kekstra reklamı 1.554 izlenme - 7 yıl önce liseli gençlerin sınıfta yaptığı müthiş kekstra reklamı internette tıklanma rekorları kırıyor...
Kekstra Reklamı 00:34
Kekstra Reklamı 999 izlenme - 8 yıl önce d
Kekstra Reklamı - Gürbüz Tam Bir Canavar 00:33
Kekstra Reklamı - Gürbüz Tam Bir Canavar 517 izlenme - 3 yıl önce Evet sitede olmadığından ötürü çok şaşıran ben yine hizmeti ayağınıza getirdim sözleri gürbüz tam bir canavar diye başlayıp gürbüzü alt etmek görevinde olan hanım kızınımızın başarılı sonucunu izleyeceğiz. İyi seyirler. Reklam 2005 veya 2006 senesine aitti diye hatırlıyorum.
Ata Demirer Kekstra Koruma Yöntemleri 00:35
Ata Demirer Kekstra Koruma Yöntemleri 240 izlenme - 2 yıl önce Bir 'gürbüz tam bir canavar tüm sınıf ondan korkar' kadar akıllarda kalmamış olsa da bu da güzel bi kekstra reklamıydı.
Sınıfta Çakma Kekstra Reklamı 00:34
Sınıfta Çakma Kekstra Reklamı 322 izlenme - 3 yıl önce Reklamın yayınlanma tarihini düşünürsek alkışlamakta geç kalmış olduğumuz bir videoyu siteye yüklemekten onur duyar, arz ederim. Videoya gelecek olursak; bir sınıfı eğlenceli hale getirmek için 3 tip öğrenciye ihtiyaç vardır. Birincisi sınıfı güldürmek için yapmayacağı şey olmayan öğrenci ki bu Nazlı rolündeki kişi oluyor. İkincisi "hadi şunu yapalım da videoya çekelim" tarzı önerileriyle fikir adamı rolünü üstlenen öğrenci, ki bu da büyük ihtimalle videoyu çekip şarkısını söyleyen kişi. Üçüncüsü ise Gürbüz'ün de dahil olduğu ne çok ön planda olan ne de arka planda kalan ve her olaya katkısı kişi. Videoda görüldüğü üzere bu tip kişiler bir araya geldiğinde ortaya böyle eğlenceli atraksiyonlar çıkıyor. Hadi şimdi izleyin videoyu çok konuştum.
eti kekstra gençlik 00:34
eti kekstra gençlik 382 izlenme - 8 yıl önce eti kekstra gençlik