Hoşgeldiniz!

kelepçe

Darbeci Komutanların Teşhir Edilmesi 00:46
Darbeci Komutanların Teşhir Edilmesi 9.520 izlenme - 3 ay önce Darbe girişimi suçlamasıyla gözaltına alınan komutanlar başta Hava Kuvvetleri Eski Komutanı Akın Öztürk olmak üzere kameralar önünde kelepçeli olarak teşhir ediliyor. Gözaltında işkence yapıldığıda izlerden belli oluyor.
Bir Suçlunun Sürpriz Sonlu Polis Arabasından Kaçma Çabası 01:02
Bir Suçlunun Sürpriz Sonlu Polis Arabasından Kaçma Çabası 7.934 izlenme - 2 ay önce Arkansas'da bir polis aracının kamerasında kaydedilen görüntülerde, suçlu aracın arkasında kurtulduğu kelepçelerden sonra aradaki bölmeyi tekmeleyerek kendisine kaçış hazırlamaya çalışıyor. Ancak o an da pek kaçabilecekmiş gibi gözükmeyen tutuklu hayatının en şanslı anlarından birisinde olsa gerek kaçmayı başarıyor.
keremcem kadife kelepçe 04:46
keremcem kadife kelepçe 44.249 izlenme - 9 yıl önce şarkı çok güzel
Artık Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak - Müdahaleci Polis 01:30
Artık Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak - Müdahaleci Polis 6.156 izlenme - 12 ay önce Haberi kopyalıyorum efendim: Beyazıt'taki protestoyu takip eden Bianet muhabiri Beyza Kural'ı da ters kelepçe takarak gözaltına aldı. Polis aracına bindirilen Kural'ın fotoğraf makinesinin kartına da el koymaya çalışan polisler "Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi değil artık, bunu öğreteceğiz size" diye bağırdı. Polis Kural'ın elinde olan gazeteci kimliğini de çekip kopardı. Ne güzel günlerden geçiyoruz değil mi? Bence bunlar daha iyi günlerimiz.
Keremcem - Aşk Oyunu (Kadife Kelepçe) 04:11
Keremcem - Aşk Oyunu (Kadife Kelepçe) 14.948 izlenme - 5 yıl önce Keremcem - Aşk Oyunu (Kadife Kelepçe)
Havuz Partisini Basan Amerika Polisi! 07:19
Havuz Partisini Basan Amerika Polisi! 6.520 izlenme - 1 yıl önce Havuz partisine davet edilmeyen Amerika polis teşkilatına mensup eşkiyalar kıskançlık krizine girmiş olacakki partideki insanları yaka paça indirip kelepçeliyor.Çok tepki alan görüntülerde aniden silahına davranan polisten kaçan özellikle siyahi insanların hali gerçekten utanç verici olsa gerek.Ufak bir tepki bile veremiyorlar korkudan.Nasıl bir yetki verilmişse artık her yıl yüzlerce insan Amerika polisi kurşunu ile ölüyor.Ama bu işgüzar polis sanırım görevinden alınmış bulunmakta.
keremcem aşk oyunu kadife kelepçe 04:49
keremcem aşk oyunu kadife kelepçe 23.585 izlenme - 9 yıl önce
Kız Arkadaşa Kelepçe Vurup Şaka Yapmak 02:53
Kız Arkadaşa Kelepçe Vurup Şaka Yapmak 2.175 izlenme - 2 yıl önce Sürpriz yapacağım diyerek kız arkadaşını kelepçeleyen genç, saçlarını kesiyormuş gibi yaptı, kız deliye döndü.
Silbus U Tari - Kelepçe 04:11
Silbus U Tari - Kelepçe 5.061 izlenme - 5 yıl önce
Rusya'da Çırılçıplak Halde Direğe Kelepçelenen Alkollü Kız 02:04
Rusya'da Çırılçıplak Halde Direğe Kelepçelenen Alkollü Kız 3.540 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da aldığı aşırı alkolün etkisiyle çırılçıplak halde yoldan geçen arabaları durduran kadını kontrol altına alamayan güvenlik görevlileri çareyi kadını manidar bir şekilde direğe kelepçeleyerek bulmuş. Düşünmeden edemiyorum bizde bu şekilde arabaları durdursan yahut seni o direkte bağlı yakalasalar nolur kimbilir...
Pis Yedili - Kendini Alice'e Kelepçeleyen Orço 03:21
Pis Yedili - Kendini Alice'e Kelepçeleyen Orço 5.401 izlenme - 4 yıl önce pis yedili 55. bölümde orço alice'i kendine kelepçeliyor.
Yılan Hikayesi - Kral'ın Ölümü 07:40
Yılan Hikayesi - Kral'ın Ölümü 1.913 izlenme - 1 yıl önce Ülkemizin efsane polisiye dizilerinden (en azından benim için) Yılan Hikayesi'nden bir sahne. Diziye ortalarda katılan ve hatırladıgım kadarıyla başlarda kimliği belli olmayan Kral (Çetin Tekindor) için ölüm vakti gelmiştir ve Memoli'ye Belgin'i emanet eder. İzliyoruz.
Plastik Kelepçeden Nasıl Kurtulunulur? 01:18
Plastik Kelepçeden Nasıl Kurtulunulur? 867 izlenme - 2 yıl önce Bir rus asker takılan plastik kelepçeden nasıl kurtulunacağını göstermekte, liveleak videosu olmasına takılmadan içerdiği faydalı bilgiye dikkat edin derim..
Hande Yener - Kelepçe (Club Version) 05:00
Hande Yener - Kelepçe (Club Version) 3.272 izlenme - 5 yıl önce
mc erdem - yoruldum artık İşte gidiyorum 01:36
mc erdem - yoruldum artık İşte gidiyorum 8.954 izlenme - 8 yıl önce mc erdem - yoruldum artık İşte gidiyorum adlı parçaya çekilen video klip çalışması...
1 Kadın 1 Erkek - Kelepçe Fantazisi (166.Bölüm) 02:42
1 Kadın 1 Erkek - Kelepçe Fantazisi (166.Bölüm) 1.956 izlenme - 2 yıl önce 1 Kadın 1 Erkek’in 166. bölümünde kahramanlarımız Ozan ve Zeynep erotik malzemeler satan bir dükkana gidiyorlar, evde fantezi yapmaya çalışıyorlar. Ozan ve Zeynep neden seks malzemeleri satan dükkana girmek zorunda kalacaklar? Zeynep dükkanda dinlenmek için oturduğu koltuktan neden kalkamayacak? Ozan ve Zeynep eve bir dolu eroitk malzemeyle dönerken kime yakalanacak? Ozan ve Zeynep’in kelepçe fantezisinde başlarına neler gelecek?
Hande Yener - Kelepçe (Clip Version) 03:40
Hande Yener - Kelepçe (Clip Version) 1.230 izlenme - 2 yıl önce Albüm: Apayrı Şarkı Sözleri(lyrics): Şarkı Sözleri (lyrics): Gönül su bende yazı yazılamaz Unutulan aşkın yası tutulamaz Ne git dedim ne de kal Sevene kelepçe vurulamaz Çok yoruldum bi daha olmaz Terli terli tekrar koşulamaz Başka şey yok aşk var gözümde Bu kız saf kötülük yok içinde Sıkılmıştım zaten inadından Düşen bin parça asık suratından Haklı sensin sen öyle san Gönül su bende yazı yazılamaz Unutulan aşkın yası tutulamaz Ne git dedim ne de kal Sevene kelepçe vurulamaz Gönül su bende yazı yazılamaz Unutulan aşkın yası tutulamaz Ne git dedim ne de kal Gidene kelepçe vurulamaz
Keremcem - Aşk Oyunu (Kadife Kelepçe) 04:48
Keremcem - Aşk Oyunu (Kadife Kelepçe) 2.000 izlenme - 5 yıl önce
nutzz kelepçe 00:07
nutzz kelepçe 1.328 izlenme - 5 yıl önce
Ahmet Korhan feat Ceylan Bayar 'Kelepçe' 04:33
Ahmet Korhan feat Ceylan Bayar 'Kelepçe' 65 izlenme - 2 ay önce Ahmet KORHAN Feat Ceylan BAYAR Kelepçe
Ahmet Korhan Feat Ceylan Bayar 'Kelepçe' 04:33
Ahmet Korhan Feat Ceylan Bayar 'Kelepçe' 65 izlenme - 2 ay önce Ahmet KORHAN Feat Ceylan BAYAR Kelepçe
beyaz show - hande yener kelepçe 02:44
beyaz show - hande yener kelepçe 1.746 izlenme - 7 yıl önce beyaz show 20 kasım 2009
Ali Altay - Kelepçe Zincirim ( Barış Akarsu ) 03:45
Ali Altay - Kelepçe Zincirim ( Barış Akarsu ) 755 izlenme - 4 yıl önce Ali Altay Kelepçe Zincirim Barış Akarsu Fotoğrafları..
ben mahkum sen kelepçem 03:19
ben mahkum sen kelepçem 1.366 izlenme - 8 yıl önce sonuna kadar izle cnm anlıcaksın sonunda
telli ve kelepçe 04:38
telli ve kelepçe 836 izlenme - 7 yıl önce
keremcem - aşk oyunu kadife kelepçe 04:11
keremcem - aşk oyunu kadife kelepçe 933 izlenme - 6 yıl önce daha fazlası için sayfamıza bekliyoruz & facebook sayfamızı 'beğen'in videolara profilinizden ulaşın. sayfamıza bekliyoruz; www.facebook.com/ask.beni.de.sever.mi ------------------------------------------------
kelepçeliyim ben sana - funda arar 03:56
kelepçeliyim ben sana - funda arar 1.069 izlenme - 7 yıl önce funda arar şarkısı
Hollanda Polisinin Siyahi Genci Motosiklete Kelepçeleyip Koşturması 00:34
Hollanda Polisinin Siyahi Genci Motosiklete Kelepçeleyip Koşturması 200 izlenme - 1 yıl önce Hollanda'da polisin gözaltına aldığı bir çocuğu motosikletin direksiyonuna kelepçeleyerek yanında 1 kilometre kadar koşturması büyük tepki çekti.
kerem cem kadife kelepçe 04:53
kerem cem kadife kelepçe 702 izlenme - 5 yıl önce
Fantazi Ürünleri 01:26
Fantazi Ürünleri 606 izlenme - 2 yıl önce Fantazi ürünleri, satış sitesidir. 18 fantazi ürünleri, sitemizde uygun fiyatlıdır. Fantazi ürünleri ile fantezi dünyanızı renklendirin. Fantazi ürünleri için. Fantazi Ürünleri Fantazi Metal Kelepçe Fantezilerinize hitap edecek metal kelepçe, iki anahtarlıdır. Kılıfsız metal kelepçe modelimizin bilekleri tahrişten ve kızarıklardan koruyan modelleri de vardır. Fantazi Ürünleri Şaplak Partneriniz ile ilişkinize renk ve heyecan katabilmek için ihtiyacınız olan her türlü fantezi aksesuarı modelini bulabileceğiniz sitemizde sıra dışı tasarımı ile dikkat çeken ürünlerinden biri olan şaplak en yeni ürünlerimizden biridir. Üzerinde taşlı fiyonk ile kullanılan süslemeler ve dantel ile yapılan detaylandırmalar ile şaplak modelimiz müşterilerimiz tarafından yeni olmasına rağmen fazlasıyla rağbet görmektedir. Fantazi Ürünleri Kalpli Şaplak Fetiş fantezilerinizi yaşayabilmek için ya da partnerinize hoş bir sürpriz hazırlamak için size yardımcı olacak kalpli şaplak modelimiz gücün simgesi siyah renkte tasarlanmıştır. Kalp şeklindeki tasarımı kalpli şaplak modelimizin en çok dikkat çeken özelliğidir. Kullanım esnasında ürünün elinizden kaymasını önleyecek şekilde özel olarak dizayn edilmiş kalpli şaplak modelimizin kullanımı esnasında size büyük rahatlık sağlar. Kalpli şaplak modelimizin üretiminde insan tenine zarar vermeyen, dermatolojik testlerden geçmiş suni deri kullanılmıştır. Fantazi Ürünleri Fantazi Kırbaç Fantazi kırbaç modelimiz kırmızı renginin büyüleyici ihtişamı kullanılarak tasarlanmıştır. Fantazi kırbaç modelimizin üretiminde suni lak deri kullanılmıştır. Fantazi kırbaç modelimizin tutma kısmı ahşap parçası üzerine suni deri kaplama özel tasarımıyla ürünü kulanım esnasında tutuşu fazlasıyla kolaylaştırır. Ürünün tutuş kısmı ile püskül kısmının birleşme noktasında kullanılan kaz tüyünden yapılmış süsleme fantazi kırbaç modelimize ayrı bir ihtişam katmaktadır. Fantazi Ürünleri Zincirli Kırbaç Zincirli kırbaç modelimizi özellikle incelemelemeniz gerekmektedir. Zincirli kırbaç modelimizin sap kısmı eliniz ile rahat bir şekilde kavrayabileceğiniz şekilde suni deri kullanılarak üretilmiştir. Püskül kısmında ise bildiğimiz kırbaç modellerinin aksine deri yerine zincir kullanılmıştır. Bu sayede zincirli kırbaç modelimiz aracılığı ile acıyı sınırlarda yaşayabilir hatta sınırlarınızı aşabilirsiniz veya partnerinize soğuk bir şaka yapabilirsiniz. Fantazi Ürünleri Ayak Kol Kelepçe Hayalinizdeki fantezileri yaşayabilmek için ihtiyacınız olan her çeşit aksesuar modelini bulabileceğiniz sitemizin en çok ilgi gören modellerinden olan ayak kol kelepçe modelimiz siyah renkli pelüş kumaş kaplaması ile üretilmiştir. Ayak kol kelepçesi modelimizin en çok dikkat çeken özelliği ayak bilekleri için özel olarak normal kelepçeden büyük olarak tasarlanmış ayak kelepçesidir. Bu sayede kelepçe ayak bileklerinize rahat bir şekilde oturarak sizi ayak kol kelepçe modelimizi kullanırken kesinlikle rahatsız etmez. Ayrıca metal aksamın üzerine siyah pelüş kumaştan yapılmış kumaş kaplaması derinin metal ile temasını keserek kullanımı esnasında olası rahatsızlıkların önüne geçer.