Hoşgeldiniz!

kelepçe

Ebru Keskin - Kelepçe 03:53
Ebru Keskin - Kelepçe 54.993 izlenme - 3 hafta önce Ebru Keskin'in, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan "Kelepçe" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Ahmet Çiftçi Düzenleme: Burak Buluç Yönetmen: Gökhan Palas "Kelepçe" şarkı sözleri ile Yıktın duvarlarımı öremiyorum Sende zerre kadar aşk göremiyorum Yeniden sever mi kalbim Hasretinle biter mi harbim Onca yalanlarına Tahammül edemiyorum Yüreğime vurdum kör bi kelepçe Sana geri dönmeme var mı gerekçe Ayrılık kararım, bu da dilekçe Sana geri dönmüyorum
Ahmet Korhan Feat Ceylan Bayar-  'Kelepçe' 04:33
Ahmet Korhan Feat Ceylan Bayar- 'Kelepçe' 15.509 izlenme - 11 ay önce Ahmet KORHAN Feat Ceylan BAYAR Kelepçe
Darbeci Komutanların Teşhir Edilmesi 00:46
Darbeci Komutanların Teşhir Edilmesi 9.802 izlenme - 1 yıl önce Darbe girişimi suçlamasıyla gözaltına alınan komutanlar başta Hava Kuvvetleri Eski Komutanı Akın Öztürk olmak üzere kameralar önünde kelepçeli olarak teşhir ediliyor. Gözaltında işkence yapıldığıda izlerden belli oluyor.
Abd'de Eve Giren Timsaha Kelepçe Takılması 00:59
Abd'de Eve Giren Timsaha Kelepçe Takılması 1.585 izlenme - 3 ay önce ABD, Louisiana eyaletinde bir evin garajına 2.5 metrelik bir timsah giriyor. Lousiana Yaban Hayatı ve Balıkçılık Departmanı görevlileri timsahın ağzını bantlayıp kelepçe takıyor.
Bir Suçlunun Sürpriz Sonlu Polis Arabasından Kaçma Çabası 01:02
Bir Suçlunun Sürpriz Sonlu Polis Arabasından Kaçma Çabası 8.265 izlenme - 11 ay önce Arkansas'da bir polis aracının kamerasında kaydedilen görüntülerde, suçlu aracın arkasında kurtulduğu kelepçelerden sonra aradaki bölmeyi tekmeleyerek kendisine kaçış hazırlamaya çalışıyor. Ancak o an da pek kaçabilecekmiş gibi gözükmeyen tutuklu hayatının en şanslı anlarından birisinde olsa gerek kaçmayı başarıyor.
Keremcem Kadife Kelepçe 04:46
Keremcem Kadife Kelepçe 44.306 izlenme - 10 yıl önce şarkı çok güzel
Plastik Kelepçeden 30 Saniyede Kurtulmak 00:52
Plastik Kelepçeden 30 Saniyede Kurtulmak 243 izlenme - 3 hafta önce Dünya genelinde olağanüstü durumlarda toplu gözaltılarda kullanılan plastik kelepçelerin hiç de güvenli olmadığı küçük bir kızın çektiği videoda gözler önüne seriliyor. Ayakkabı bağı aracılığıyla kısa bir sürede kelepçeyi kopartan kız, plastik kelepçe uygulamasının tekrar gözden geçirilmesi gerektiğini vurguluyor.
Keremcem - Aşk Oyunu (Kadife Kelepçe) 04:11
Keremcem - Aşk Oyunu (Kadife Kelepçe) 15.063 izlenme - 6 yıl önce Keremcem - Aşk Oyunu (Kadife Kelepçe)
Keremcem Aşk Oyunu Kadife Kelepçe 04:49
Keremcem Aşk Oyunu Kadife Kelepçe 23.602 izlenme - 9 yıl önce
Artık Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak - Müdahaleci Polis 01:30
Artık Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak - Müdahaleci Polis 6.200 izlenme - 2 yıl önce Haberi kopyalıyorum efendim: Beyazıt'taki protestoyu takip eden Bianet muhabiri Beyza Kural'ı da ters kelepçe takarak gözaltına aldı. Polis aracına bindirilen Kural'ın fotoğraf makinesinin kartına da el koymaya çalışan polisler "Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi değil artık, bunu öğreteceğiz size" diye bağırdı. Polis Kural'ın elinde olan gazeteci kimliğini de çekip kopardı. Ne güzel günlerden geçiyoruz değil mi? Bence bunlar daha iyi günlerimiz.
Havuz Partisini Basan Amerika Polisi! 07:19
Havuz Partisini Basan Amerika Polisi! 6.637 izlenme - 2 yıl önce Havuz partisine davet edilmeyen Amerika polis teşkilatına mensup eşkiyalar kıskançlık krizine girmiş olacakki partideki insanları yaka paça indirip kelepçeliyor.Çok tepki alan görüntülerde aniden silahına davranan polisten kaçan özellikle siyahi insanların hali gerçekten utanç verici olsa gerek.Ufak bir tepki bile veremiyorlar korkudan.Nasıl bir yetki verilmişse artık her yıl yüzlerce insan Amerika polisi kurşunu ile ölüyor.Ama bu işgüzar polis sanırım görevinden alınmış bulunmakta.
Kelepce Ne Kadar Saglam? - Test Ettik - Oha Diyorum 04:49
Kelepce Ne Kadar Saglam? - Test Ettik - Oha Diyorum 2.693 izlenme - 1 yıl önce Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Rusya'da Çırılçıplak Halde Direğe Kelepçelenen Alkollü Kız 02:04
Rusya'da Çırılçıplak Halde Direğe Kelepçelenen Alkollü Kız 4.493 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da aldığı aşırı alkolün etkisiyle çırılçıplak halde yoldan geçen arabaları durduran kadını kontrol altına alamayan güvenlik görevlileri çareyi kadını manidar bir şekilde direğe kelepçeleyerek bulmuş. Düşünmeden edemiyorum bizde bu şekilde arabaları durdursan yahut seni o direkte bağlı yakalasalar nolur kimbilir...
Silbus U Tari - Kelepçe 04:11
Silbus U Tari - Kelepçe 5.152 izlenme - 5 yıl önce
Yılan Hikayesi - Kral'ın Ölümü 07:40
Yılan Hikayesi - Kral'ın Ölümü 2.750 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin efsane polisiye dizilerinden (en azından benim için) Yılan Hikayesi'nden bir sahne. Diziye ortalarda katılan ve hatırladıgım kadarıyla başlarda kimliği belli olmayan Kral (Çetin Tekindor) için ölüm vakti gelmiştir ve Memoli'ye Belgin'i emanet eder. İzliyoruz.
Kız Arkadaşa Kelepçe Vurup Şaka Yapmak 02:53
Kız Arkadaşa Kelepçe Vurup Şaka Yapmak 2.374 izlenme - 2 yıl önce Sürpriz yapacağım diyerek kız arkadaşını kelepçeleyen genç, saçlarını kesiyormuş gibi yaptı, kız deliye döndü.
Pis Yedili - Kendini Alice'e Kelepçeleyen Orço 03:21
Pis Yedili - Kendini Alice'e Kelepçeleyen Orço 5.424 izlenme - 4 yıl önce pis yedili 55. bölümde orço alice'i kendine kelepçeliyor.
Plastik Kelepçeden Nasıl Kurtulunulur? 01:18
Plastik Kelepçeden Nasıl Kurtulunulur? 1.132 izlenme - 2 yıl önce Bir rus asker takılan plastik kelepçeden nasıl kurtulunacağını göstermekte, liveleak videosu olmasına takılmadan içerdiği faydalı bilgiye dikkat edin derim..
Hande Yener - Kelepçe (Club Version) 05:00
Hande Yener - Kelepçe (Club Version) 3.278 izlenme - 5 yıl önce
Hande Yener - Kelepçe (Clip Version) 03:40
Hande Yener - Kelepçe (Clip Version) 2.076 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Apayrı Şarkı Sözleri(lyrics): Şarkı Sözleri (lyrics): Gönül su bende yazı yazılamaz Unutulan aşkın yası tutulamaz Ne git dedim ne de kal Sevene kelepçe vurulamaz Çok yoruldum bi daha olmaz Terli terli tekrar koşulamaz Başka şey yok aşk var gözümde Bu kız saf kötülük yok içinde Sıkılmıştım zaten inadından Düşen bin parça asık suratından Haklı sensin sen öyle san Gönül su bende yazı yazılamaz Unutulan aşkın yası tutulamaz Ne git dedim ne de kal Sevene kelepçe vurulamaz Gönül su bende yazı yazılamaz Unutulan aşkın yası tutulamaz Ne git dedim ne de kal Gidene kelepçe vurulamaz
Mc Erdem - Yoruldum Artık İşte Gidiyorum 01:36
Mc Erdem - Yoruldum Artık İşte Gidiyorum 8.959 izlenme - 9 yıl önce mc erdem - yoruldum artık İşte gidiyorum adlı parçaya çekilen video klip çalışması...
1 Kadın 1 Erkek - Kelepçe Fantazisi (166.Bölüm) 02:42
1 Kadın 1 Erkek - Kelepçe Fantazisi (166.Bölüm) 2.369 izlenme - 3 yıl önce 1 Kadın 1 Erkek’in 166. bölümünde kahramanlarımız Ozan ve Zeynep erotik malzemeler satan bir dükkana gidiyorlar, evde fantezi yapmaya çalışıyorlar. Ozan ve Zeynep neden seks malzemeleri satan dükkana girmek zorunda kalacaklar? Zeynep dükkanda dinlenmek için oturduğu koltuktan neden kalkamayacak? Ozan ve Zeynep eve bir dolu eroitk malzemeyle dönerken kime yakalanacak? Ozan ve Zeynep’in kelepçe fantezisinde başlarına neler gelecek?
Keremcem - Aşk Oyunu (Kadife Kelepçe) 04:48
Keremcem - Aşk Oyunu (Kadife Kelepçe) 2.005 izlenme - 5 yıl önce
nutzz kelepçe 00:07
nutzz kelepçe 1.329 izlenme - 6 yıl önce
Polisten Damada Bir Adet Kelepçe 00:52
Polisten Damada Bir Adet Kelepçe 108 izlenme - 4 ay önce Adana'da hakkında 5 ayrı suçtan yakalama kararı bulunan İshan Tekin, düğün günü yakalandı. Tıraş olmak için berbere giden damat polis tarafından gözaltına alındı. Düğün iptal edildi.
Beyaz Show - Hande Yener Kelepçe 02:44
Beyaz Show - Hande Yener Kelepçe 1.746 izlenme - 8 yıl önce beyaz show 20 kasım 2009
Ben Mahkum Sen Kelepçem 03:19
Ben Mahkum Sen Kelepçem 1.418 izlenme - 9 yıl önce sonuna kadar izle cnm anlıcaksın sonunda
Ali Altay - Kelepçe Zincirim ( Barış Akarsu ) 03:45
Ali Altay - Kelepçe Zincirim ( Barış Akarsu ) 759 izlenme - 5 yıl önce Ali Altay Kelepçe Zincirim Barış Akarsu Fotoğrafları..
Telli Ve Kelepçe 04:38
Telli Ve Kelepçe 836 izlenme - 7 yıl önce
Keremcem - Aşk Oyunu Kadife Kelepçe 04:11
Keremcem - Aşk Oyunu Kadife Kelepçe 935 izlenme - 6 yıl önce daha fazlası için sayfamıza bekliyoruz & facebook sayfamızı 'beğen'in videolara profilinizden ulaşın. sayfamıza bekliyoruz; www.facebook.com/ask.beni.de.sever.mi ------------------------------------------------