Hoşgeldiniz!

kelimeler

Şampiyonlar Ligi En İyi 10 Gol 02:17
Şampiyonlar Ligi En İyi 10 Gol 115.593 izlenme - 9 yıl önce işte en iyi 10 gol
temel rusça kelimeler 10:30
temel rusça kelimeler 21.188 izlenme - 8 yıl önce temel rusça kelimeler
Zıt Anlamlı Kelimeler Turnuvası - Esenler Atatürk İlkokulu 04:46
Zıt Anlamlı Kelimeler Turnuvası - Esenler Atatürk İlkokulu 3.219 izlenme - 12 ay önce Öğretmenimizin minikler için hazırladığı güzel turnuvayı izleyelim arkadaşlar.
Fransızca Kökenli Türkçe Kelimeler 01:47
Fransızca Kökenli Türkçe Kelimeler 5.295 izlenme - 2 yıl önce "Google Çeviri" insan olsaydı nasıl olurdu? Türkçe çeviri Fransızca çeviriye uyuz olur muydu?" Bu soruların cevaplarını mizahi bir şekilde ele alan videoda,tekerlemelere de yer verilmiş.
gülü susuz seni aşksız bırakmam 03:47
gülü susuz seni aşksız bırakmam 25.313 izlenme - 8 yıl önce üşüdüm diyorsan güneş olurum yanarım sevginle ateş olurum..
Yılmaz Erdoğan - Cebimde Kelimeler 03:51
Yılmaz Erdoğan - Cebimde Kelimeler 4.826 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın tüm şiirleri bu kanalda!
Baba Damat İlişkisi / Cebimde Kelimeler 02:16
Baba Damat İlişkisi / Cebimde Kelimeler 5.230 izlenme - 3 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
 Kokoreççi Sıtkı / Cebimde Kelimeler 01:39
Kokoreççi Sıtkı / Cebimde Kelimeler 4.965 izlenme - 3 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
Babaanne - Cebimde Kelimeler 07:22
Babaanne - Cebimde Kelimeler 4.940 izlenme - 3 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
Avrupa Birliği / Cebimde Kelimeler 03:33
Avrupa Birliği / Cebimde Kelimeler 4.329 izlenme - 3 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
Gazapizm - Kayıp Kelimeler 03:53
Gazapizm - Kayıp Kelimeler 3.761 izlenme - 3 yıl önce Gazapizm - Kayıp Kelimeler Sözleri: Bir Saat Zaman, Bir Saat Ağla! Bir Saat Gülersen, Bir Saat Daha Var. Bir Saat Konuşcaz Bir Saat Falan, Bir Saat Gelicek O...
 Kola Nedir? / Cebimde Kelimeler 00:41
Kola Nedir? / Cebimde Kelimeler 2.992 izlenme - 3 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
Şebnem Ferah - Mayın Tarlası 05:19
Şebnem Ferah - Mayın Tarlası 1.078 izlenme - 11 ay önce Şarkı Sözleri: Mayın tarlasında dolaşıp durmuşum aşk sanıp da Herkes arkamdan bağırmış kimseyi duymamışım Savaş filmlerinde olurya yaralı yaralı devam etmişim Sonuna kadar aşk ya yanımdasın sanmışım Mayın tarlasında yürüyüp durmuşum aşk sanıp da Tel örgülerde durmamış bir delikten geçmişim Herşey bana dur demiş kulağım darbe almış duymamışım Sonuna kadar aşk ya sadece inanmışım Koşmuş düşmüşüm kalkmışım Sevişmek sevmekten gelir inanmışım Elimden tuttuğunda öyle bir güvenmişim ki Bize birşey olmaz sanmışım Hep sanmışım Mayın tarlasında bir adam sevmişim aşk sanıp da Soyunup korkusuzca çırılçıplak kalmışım Aşk filmlerinde olur ya işte öyle sevmişim sonunda Bedenim sağlam bulunmuş; yüreğim paramparça Şebnem Ferah'ın, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Kelimeler Yetse" albümünde yer alan "Mayın Tarlası" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Kelimelerle Tek Şarkıda Dünyada 2016'yı Anlatan Kadın 03:57
Kelimelerle Tek Şarkıda Dünyada 2016'yı Anlatan Kadın 682 izlenme - 9 ay önce Tessa Netting dünyada 2016'yı şarkı sözleri ile anlattı. Trump'ın başkan olmasından Wikileaks'e kadar gerçekleşen olayları kelimelerle şarkıya döken Tessa'nın o çalışması... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Erotik Kelimeler ! 05:08
Erotik Kelimeler ! 564 izlenme - 6 ay önce Bu haftaki konuklardan Zeynep Nazlıcan Başaran ( @zeynepbasarann ) ve Deren Durucu ( @derendurucu ) 'ya Scorp 'taki bazı başlıkları sorduk ! 00:10 Kanka mı, sevgili mi ? 00:36 Terk ermek mi, terk edilmek mi? 01:51 Sevgilinle kankanı aynı yatakta görsen? 02:44 Türkçe 'deki en erotik kelime ? 03:34 Aldatana bir şans daha verilir mi? - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Sosyal Medya Hesaplarımızdan konuklarımızı takip etmeyi unutmayın, Zeynep Nazlıcan Başaran ; Scorp’da: https://www.scorpapp.com/zeynepbasarann İnstagram’da: https://www.instagram.com/Basaranzeynep11 Snapchat : Nazlicanbasaran Deren Durucu ; Scorp'da : https://scorpapp.com/derendurucu İnstagram’da: https://www.instagram.com/Derendurucu Snapchat : Derendurucu - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Bizi takip etmek ve topluluğumuza katılmak için; Abone olun!https://goo.gl/pWWbem Subscribe!https://goo.gl/pWWbem **** Scorp uygulamasını ücretsiz indirmek için hemen tıklayın! Scorp Android - https://goo.gl/VvjIWw Scorp İOS - https://goo.gl/iczFBg **** - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Bize buralardan da ulaşabilirsiniz; https://scorpapp.com/ https://www.facebook.com/scorpapp https://twitter.com/scorpapp https://instagram.com/scorpapp/
Şebnem Ferah - Ben Şarkımı Söylerken 04:21
Şebnem Ferah - Ben Şarkımı Söylerken 3.922 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Kelimeler Yetse Çıkış Tarihi: 27.12.2012 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: İçimde bir ateş yanıyor Bedenim dar gelir oldu Ateşime ister körüklerle gel, ister suyla İstediğin kadar konuş benimle İstediğin kadar yalan söyle Beni ben yapan içimdeki sesleri susturamazsın İçine girdiğim küçük kaygan deliği Yeni ve büyük bir dünya mı sandın? İstersen bir aynayla yardım edeyim ama umursamazsın Merak etmeden duramıyorum Geceleri nasıl uyuyorsun Beni boşver kendine cevap ver Lütfen bu kez dürüst olur musun? Ben şarkımı söylerken istersen sesi açarsın İstersen kısıp, bunu da yok sayarsın Kim bilir belki gülümser belki ağlarsın Yüreğimdeki sesleri susturamazsın !... Bir yanım seni hala düşünüyor Bir yanım sana fena kızgın Yalnız sen ve ben biliyoruz olanları, unutturamazsın Sakın nefret ettiğimi düşünme Bende böyle duygular barındıramazsın Geçmiş hiç yaşanmamış gibi davransan da, baştan yazamazsın Merak etmeden duramıyorum Geceleri nasıl uyuyorsun Beni boşver kendine cevap ver Lütfen bu kez dürüst olur musun? Ben şarkımı söylerken istersen sesi açarsın İstersen kısıp, bunu da yok sayarsın Kim bilir belki gülümser belki ağlarsın Yüreğimdeki sesleri susturamazsın...
Van'daki Depremle Müge Anlı'ya Tokat Gibi Cevap 00:57
Van'daki Depremle Müge Anlı'ya Tokat Gibi Cevap 6.353 izlenme - 6 yıl önce http//www.database.com.tr van depremi ardından habertürk spikeri ve müge anlı'nın söyledikleri bir hayli dikkat çekmişti. tepkiler anlı'ya çığ gibi büyürken sosyal paylaşım sitelerinde anlı'ya karşı bir video tıklanma rekoru kırdı
Candan Erçetin Sitem 04:20
Candan Erçetin Sitem 5.042 izlenme - 8 yıl önce candan erçetin sitem begenirsiniz umarım
Osman Öztunç-Gün Sazak 03:50
Osman Öztunç-Gün Sazak 16.129 izlenme - 9 yıl önce hançer gibi keskin ve çiçekler gibi ince, çehren bana uğrunda ölüm hazzı verince, İçimdeki azgın devi rüzgârlara attım, gözlerle günah işlemenin zevkini tattım.
Hakan Peker 04:15
Hakan Peker 5.069 izlenme - 8 yıl önce harika bi ses
Cinsel İçerikli İngilizce Eğitimi Vermek 24:10
Cinsel İçerikli İngilizce Eğitimi Vermek 1.694 izlenme - 2 yıl önce Youtube üzerinden ingilizce öğreten bir abla, malum sitelerde maganda kurşunu gibi ne yapacağını bilmeden her kategoriye tıklayanlar için böyle bir ders anlatma gereği duymuş. Video biraz uzun yarısından çoğunu izledim. Öğretilen tüm kelimeler adeta muhteşem bir donanım olarak zihninize yerleşecek. Artık yazlık beldelerde güzel turist hatunlara, "are you cola?" demek dışında söyleyebileceğiniz bir çok kelimeye sahipsiniz.
Duygusal Rap Emsalsiz Feat Olgun - Kelimeler Firar 02:31
Duygusal Rap Emsalsiz Feat Olgun - Kelimeler Firar 17.565 izlenme - 9 yıl önce
Hakkari'ye Bakan Gelirse / Cebimde Kelimeler 02:31
Hakkari'ye Bakan Gelirse / Cebimde Kelimeler 2.623 izlenme - 3 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
Ankara Hakkari Yolculuğu / Cebimde Kelimeler 05:05
Ankara Hakkari Yolculuğu / Cebimde Kelimeler 2.426 izlenme - 3 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
 Aşk Ne İçindir? / Cebimde Kelimeler 03:15
Aşk Ne İçindir? / Cebimde Kelimeler 2.411 izlenme - 3 yıl önce 2000'lerin basindan bir tek kisilik oyun ile karsinizda Yilmaz Erdogan. Hicbir zaman eskimeyecek tek kisilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yilmaz Erdogan size o gunleri hatirlatacak neseli bir nostalji yasatacak ve eger o gunleri hatirlayamayacak yastaysaniz, size o gunleri kahkaha ile yasatacak!
Şebnem Ferah - Daha İyi Olmaz mıydı 04:12
Şebnem Ferah - Daha İyi Olmaz mıydı 2.020 izlenme - 2 yıl önce ben otuz yaşında hayatın ortasında küçücük şeylerle mutlu olmanın peşinde bazen bir şarkıda bazende sokaklarda hayat bulan genç bir kadınım sen erkektin bende kadın gittiğinde yarım kaldım sandığın sana çok bağlıydım ama bağımlı değildim ardında bıraktığın karmaşayı kökünden tamamen kazıdım biraz uzun sürdü ama adeta yenilendim bir kahve içseydik sarılarak ayrılsaydık daha iyi olmaz mıydı kaldığın bir otelden ayrılır gibi gitmeseydin daha iyi olmaz mıydı sözü hiç uzatmadan doğruları söyleseydin daha kolay olmazmıydı ayrılmak yeterince zor bunu zaten biliyordun ama hayatımın en kötü günü haline getirmeseydin daha iyi olmaz mıydı ben başı önünde rüzgar nerden eserse evet diyen biri olamam içimden gelen sesi dinlerim durmadan ister çok güçlü ol ister kahraman ben istemezmiydim seni andığımda gülümseyebilmeyi sana çok bağlıydım ama bağımlı değildim elbette beni sonsuza dek sevmek zorunda değildin sahibin değildim sadece sevgilindim bir kahve içseydik sarılarak ayrılsaydık daha iyi olmaz mıydı kaldığın bir otelden ayrılır gibi gitmeseydin daha iyi olmaz mıydı sözü hiç uzatmadan doğruları söyleseydin daha kolay olmaz mıydı ayrılmak yeterince zor bunu zaten biliyordun ama hayatımın en kötü günü haline getirmeseydin daha iyi olmaz mıydı
Gazapizm - Kayıp Kelimeler 04:00
Gazapizm - Kayıp Kelimeler 2.136 izlenme - 3 yıl önce Sözleri: Bir Saat Zaman, Bir Saat Ağla! Bir Saat Gülersen, Bir Saat Daha Var. Bir Saat Konuşcaz Bir Saat Falan, Bir Saat Gelicek Olmıcaz Bir Daha.. Bir Kadeh...
Almanca Kelimeleri Artikelleriyle Hızlı ve Kolay Öğrenin 08:34
Almanca Kelimeleri Artikelleriyle Hızlı ve Kolay Öğrenin 3.267 izlenme - 4 yıl önce Dünyada Bir İlk! Hafıza Teknikleriyle 1000 Almanca Kelimeyi Bir Daha Unutmamak Üzere Artikelleriyle Birlikte Sadece 10 Saatte Öğreneceksiniz. Uzman Hafızadan İzlesene kanalına Özel Kampanya! Kura Sonucu Kazanan 10 kişiye Uzman Hafızadan bir adet 75 tl değerindeki İngilizce Kelime Seti hediye edilecektir. Bu kampanya Uzman Hafıza tarafından 20.05.2015 – 20.06.2015 tarihleri arasında düzenlenecektir.Kampanyaya katılmak için tek yapılması gereken izlesene kanalımıza abone olarak videomuzun beğenilip paylaşılmasıdır. Ayrıca kampanyaya katılan kişiler,videonun altına mesaj atarak bildirim yapmak zorundadırlar.Kampanyaya katılmak için hiçbir ücret ödemeniz gerekmez.Kazananları 21.06.2015 tarihinde web sitemiz üzerinden veya izlesene kanalımızdan takip edebilirsiniz.
Kelimeler Yetersiz 02:06
Kelimeler Yetersiz 3.301 izlenme - 8 yıl önce kelimeler yetersiz ömürler değersizse benler kalpsiz söyle bu can ne yapsın sensiz bedenim çaresiz yüreğim sessiz ölümede giderim senle yada sensiz....
Ceyhun Yılmaz - Kirlenmeyen Kelimeler 04:13
Ceyhun Yılmaz - Kirlenmeyen Kelimeler 2.655 izlenme - 7 yıl önce gözlerinin kiracısıykenhep istedim ev sahibi olmayıoraya giden kimse geri dönmedi dedilergeri dönmekten vazgeçip geldimhayır desen bile artık buralıyımanlamıyor musun?güzel bir kıza okunacak şiirlerin hiçbiri gelmiyor aklımasen olunca dinleyenaklın engelliyor benisenin başkalığını anladığımı nasıl anlatırımrahat konuşamıyorum seninleçünkü bulamıyorum kirlenmeyen kelimelericeyhun yılmaz